IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantsy VII, visparīgs ieskats
One winged angel
post Oct 6 2005, 22:06
Post #16


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Heh, Ruby weapon!! Es pret vinju izmantoju taadu kreiso taktiku, tip gaaju, tikai ar vienu Cloud ciinjaa, tad uzreiz Ruby weaponam tie taustekliishi no zemes iznaaca. Nu Cloudam bija pievienots 4xAttack materia, bija Ultima weapon, un veel man uz to briidi bija lvl2 KORT materia, kaa arii pilna d.... healing potionu, laikam high potion, un veel daudz elexiiru, jo liidz tam elexiirus neizmantoju, bet biju savaacis visus, kas ir speelee... Nu un taa vinjsh man likaas viegli pieveicams, bet kad visi party memberi bija dziivi, tur bija taads chakars un es pat nevareeju vinju pieveikt, bet rekur taa 4xattack materia cloudam katrs sitiens pietam ~9700 veeel Zero Bahamuth un KORT, vispaar elementaari.....


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Oct 11 2005, 13:07
Post #17


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Vakar uzpeeleeju FF7(3CDs+1ff8 video CD) Uz Ps2 viss kaartiibaa bet viena probleema man vajag PS1 Atminjas karti bet shodien ceru ka tikshu uz centru un nopirkshu...esmu staraa par to ka beidzot uzspeeleeju FF7 smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif !!!!!!!!!


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EndlessReality
post Oct 31 2005, 20:22
Post #18


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




Dabūju FF8 demo versiju, laba spēle, ja neskaita tos riebīgos ekrāna kropļojumus... Gamespotā palasīju kaut kādu 'Monster Encyclopedia', un tur šis tas savāds, bezmaz iznāk, ka tos līķus pēc kautiņa jāēd... Kāds var paskaidrot?

http://db.gamefaqs.com/console/psx/file/fi...cyclopaedia.txt

QUOTE
MONSTER'S DEVOUR INFO
Low level taste - Delicious!!!
What it does? - Restores MAX HP
Middle level taste - Delicious!!!
What it does? - Restores MAX HP
High level taste - Delicious!!!
What it does? - Restores MAX HP


blink.gif laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Oct 31 2005, 21:01
Post #19


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Tur tāds ability FF8 ir, kad var apēst pretinieku, ēšanas laikā pat tādi interesanti Censored attēli parrādās. Skils līdzīgs instant death.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Oct 31 2005, 21:14
Post #20


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Lūk video patch priekš FF8 GE-Force kartēm http://chtserv.dlh.net/cgi-bin/patdl.cgi?l...8uk12g.zip&ref= ne Ge-Force kartēm http://chtserv.dlh.net/cgi-bin/patdl.cgi?l....zip&ref=Atleik tikai izvēleties kāda no šiem patchiem un aidā svītras uz ekrāna pazudīs. Ja neder kās no šiem tad saīsinot ceļu DLH.NET ir arī visu pārejo FF8 relīzu patchi, šie konkrētie UK versijām pieļauju ka varētu kādam būt arī US.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EndlessReality
post Nov 3 2005, 21:57
Post #21


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




Stulbs jautājums, es zinu, bet kur var dabūt pilno versiju FF7 un 8, ja nav DC++? Izmeklējos pa visām malām, ir tikai demo...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gutts
post Nov 6 2005, 03:19
Post #22


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 122
Joined: 22-October 05
From: fantaziju pasaule




Tiko izgaju Final Fantasy 7. Varu tik teikt vienu super spele un stiprakais weopens man likas tas kurs zem udens peld pie Junon.Ta ari neuzveicu vinu nekad parak stiprs bija.
Un man liekas story vareja labi saprast ari bez visiem tiem secret ja lasija tekstus visus un iedzilinajas tajos.

Kads varbut zin kadu aktivu final fantasy 8 torrentu. Es te 2 atradu bet tiem tik 2-5 Kib/s atrums jau divas dienas rinda. sad.gif. Negribas diezko paris nedelas gaidit kamer nokopesies.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Nov 7 2005, 15:24
Post #23


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




ES pēc pieckaŗtējas Advent Children noskatīšanās tagad spēlēju FFVII. Nekur tālu jau neemsu, bet tomēr.

Un uz PS3 iznāks FF VII. happy.gif Sižets taspats, tikai ar 35 reizes labāku grafiku. Treileris jau ir.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Nov 7 2005, 15:28
Post #24


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




QUOTE(Rusell the carrotstork @ Nov 7 2005, 14:24)
ES pēc pieckaŗtējas Advent Children noskatīšanās tagad spēlēju FFVII. Nekur tālu jau neemsu, bet tomēr.

Un uz PS3 iznāks FF VII. happy.gif Sižets taspats, tikai ar 35 reizes labāku grafiku. Treileris jau ir.
*



Neiznāks gan FF VII uz PS3 tas traoleris bij sagatavots speciāli SP3 prezentācijai lai parādītu jaunās iespējas. Vismaz netiks tas darīts tuvākajā laikā jo SQUARE-ENIX projektu ir pāri galvai un jau vairākas reizes bija atlitks FF VII, VIII un IX remeake uz ps2. Cerēt jau var, bet ziņot viņu aizņemtību rimeikot tāda apjoma spēli diez vai atradīsies laiks.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EndlessReality
post Nov 14 2005, 21:44
Post #25


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




Dabūju spēli no DC++, tagad cenšos uzinstalēt. Nekāda setupa tur nav, ff7.exe nevar palais, jāinstalē, vēl arī prasa spēles disku (kura man, protams, nav), un tagad cenšos noskaidrot, vai es novilku nepilnu versiju, vai arī kaut kas cits...
P.S. Tur nav arī soundtreka.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gutts
post Nov 15 2005, 06:29
Post #26


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 122
Joined: 22-October 05
From: fantaziju pasaule




QUOTE(EndlessReality @ Nov 14 2005, 20:44)
Dabūju spēli no DC++, tagad cenšos uzinstalēt. Nekāda setupa tur nav, ff7.exe nevar palais, jāinstalē, vēl arī prasa spēles disku (kura man, protams, nav), un tagad cenšos noskaidrot, vai es novilku nepilnu versiju, vai arī kaut kas cits...
P.S. Tur nav arī soundtreka.
*


Tu novilki pc vai ps versiju?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EndlessReality
post Nov 15 2005, 17:58
Post #27


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




Vilks viņu zina, nebija rakstīts...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EndlessReality
post Nov 23 2005, 19:16
Post #28


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




Man beidzot pietiek, nomocījos krietnu laiciņu mēģinot otru novilkto mēslu piedabūt darboties. Viss ko panācu bija tas, ka viss stulbums nokārās... Varbūt atkal kaut kāda mistiska faila trūkst...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
tox1c
post Nov 26 2005, 14:55
Post #29


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 26-November 05
From: Riga->gRc




Reala grafika smile.gif


--------------------
Esmu pilniigs kretiins...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Nov 27 2005, 14:32
Post #30


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




QUOTE(EndlessReality @ Nov 23 2005, 18:16)
Man beidzot pietiek, nomocījos krietnu laiciņu mēģinot otru novilkto mēslu piedabūt darboties. Viss ko panācu bija tas, ka viss stulbums nokārās... Varbūt atkal kaut kāda mistiska faila trūkst...
*



Pat necenties, nevienam neiesaku speeleet PC versiju, labaak Downloadu PSone emulatoru un speeli es tev iedoshu( ja paveisksies), ja ne tad jebkursh cits no shitiem fanatjikiem. Manaa skatiijumaa PC versija ir ir "kantainaaka" un muzons tur ir galiigs sviests, kursh skan ka tie tizlie MIDI faili, piemeeram paklausies: Te buus Jenova kaa taa skan uz PSone un te kaa tas skan uz PC , nu tas veel taa, bet no citaam man vienkaarshi Vemti gribas , kaa Makou reactor un One winged angel, kuram uz PC nav vaardu, vienkaarshi ciest nevaru. eeek, uz PC galiigs sviests, speelee uz PSone, iesaku


QUOTE(tox1c @ Nov 26 2005, 13:55)
Reala grafika smile.gif
*



nu jaa, nu jaa, nu jaa nu tas ir viss ko tu vari pateikt??? Man tev jaasaka, ka pat man kaa uberfanatikam nelikaas, ka tur ir paaraak laba grafika, ja saliidzina ar muusdienu grafikas iespeejam laugh.gif Es uzdroshinos pievienot Gifu, kur cloud ir no speeles un ziimeets, saliidzini, kaa arii ieskaties savaa Avataraa no Advent children.. Jaasaka, ka pat prieksh PSone taa nav iipashi laba grafika, jo taa ir paveca speele... Tas vieniigais...

image

Edit: Vai nu man kompis lago vainu te tas gif nemainaas, taapee pievienoju veel sho:
image


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 03:02