IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Hobitu larps IV 31.07.-01./02.08.2009, aivvv vasaras izbrauciens pie ezera
aivvv
post Jun 27 2009, 12:31
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




Sveiki ar lepnumu varu pazinnot ka jau ceturto gadu notiks izbraukums pie ezera jebssu hobitlarps

nekas daudz nav staastaams viss taapat kaa iepreiksseejos gados - tas nav larps tas ir visparastaakais tusinnss ar saakotneejo deviizi "dariit to kas citos larpos nav ieteicams..." taccu uz tusinnu ir aicinaati absoluuti visi kas vien veelas taa kaa nnemiet liidzi savus draugus un pazinnas jo nav nekaadas oficaalas organizaacijas neviens neparko neatbild un netaisaas atbildeet smile.gif ssajaa pasaakumaa neviens juus netaisaas izklaideet un principaa tas ko juus passi sev pannemsiet tas jums tur arii buus un tas ko passi sadariisiet buus tas ko juus ieguusiet...

labaakajaas ssi kopeetaa pazinnojuma tradiicijaas buussu nostallggisks un pateikssu paaris vaardus par pgaajussajiem pasaakumiem:

I kaa jau pirmajaa gadaa baigi iespringaam un cereejaam uz milziigaako apmekleejumu ieradaas dazzi - BIJA SUPER!!!

II ssajaa gadaa viss bija pie kaajas bet paarsteidzossi bjaam jau vairaak - citeessu Inxsu "labaakais pagaajussaas vasaras pasaakums"

III tressais gads absoluuti paarliecinaaja kassim pasaakumam ir veel daudz potenciaala un ka tas buus jaataisa veel daudzus gadus

IV ssogad esmu tiessaam piestraadaajis pie jaunu ideju aizguussanas un taadejaadi buus jaunas izklaides "MEGA VIRZULIS" un "MEGA PLLAUKA" (intereseejaties pie manis privaati kas tas ir jo foruma noteikumi man liedz to apspriest")

vislabaakais teerps kaadaa ierasties uz pasaakumu - ssortinni un vesttiites happy.gif

KAA NOKLUUT UZ SPEELI ???

DODAMIES UZ AUTOOSTU NOPEERKAM BILLETI LIIDZ BRASLAI UN BRAUCAM - BRASLAA BUUS REDZAMAS NORAADES KAA TIKT LIIDZ NORISES VIETAI TIE IR 4 KM AR KAAJAAM TAS VISS
ja zinat kur atrodas Pīļezers vai arii zinat kas juus var pannemt massiinaa varat turp doties pa taisno smile.gif


siikaak ar jebkaadiem jautaajumiem griezzaties pie manis pa telefonu - 26698748
(arii par maurinna iegaadi es nodossu visu info kur vajag)

kaa arii jautaajiet visu kas interesee sseit pavedienaa

Hobitu Hobiti aivvv un maariitis


ps. es te dzirdeeju baumas kuras bija diezgan sasmiidinossas bet nu lai atbildeetu es varu teikt es esmu dziivs skuvies(kaut arii visi saka ka ar baardu es nebiju tik pretiigs laugh.gif ) un arii manai dziivesvietai nav ne vainas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jun 30 2009, 18:56
Post #2


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




tiek mekleets tukss veden uudens baccoks (sabojaassanai) laugh.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kira Haru
post Jul 13 2009, 16:12
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 11
Joined: 30-March 09
From: Guilty Pleasures




Godīgi sakot, es brīnos, ka jūs vēl neesat banoti no Pīļezera apkārtnes.


--------------------
Возможно, единственный в мире человек, который искренне считает, что жечь церкви - это кавайно, а отправлять людей в ад - это няшно.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 15 2009, 17:42
Post #4


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




a tiessi kaada iemesla deell tas vareetu notikt?

atkritumus mees vaacam lloti ruupiigi probleemas ar citiem atpuutniekiem nekad nav bijussas - pat tiessi otraadi vienmeer esam satuseejussi ar vieteejiem ja ir taa sanaacis

cilveeki brauc atpuustie sun atsleegties no ikdienas dziives pavadiit stundaam laika ezeraa cept desinnas ugunskuraa piedzerties un "atslaabinaaties" kaa nu katram labaak patiik



...man ir aizdomas ka mietpilsonni nesaprot cik patiesi mietpilsonisks ir ssis pasaakums biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


ps. vareetu paarfraazeet kaadu tekstu kam tiko uzduuros augstaak rakstossaas personas profilaa - tas vareetu skaneet ssaadi "We are quite interested in "addiction's" and "D'lights". happy.gif

This post has been edited by aivvv: Jul 15 2009, 17:46


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jul 15 2009, 18:15
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




domaaju, ka shogad vareetu aizbraukt, kaadam kas no riigas brauc nav kaada briiva vieta mashiinaa?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 23 2009, 09:31
Post #6


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




uzjautaa grimam(aka caur vinnu ilvai) vai inksam


nedeella atlikusi happy.gif

This post has been edited by aivvv: Jul 23 2009, 09:32


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jul 30 2009, 18:49
Post #7


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




riidien 13:35 es ar maariiti izbraucam uz braslu taa kaa ja kaads veelas kopaa ar mums tad mees tiekamies 13:00 pie autoostas ieejas

atceraties ka varat braukt kad vien jums eerti un no pieturas buus noraades kaa tikt - ja kas zvaniet man nummurs jau ir noraadiits

galvenais action sestdien

cool.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Aug 2 2009, 12:14
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Nedaudz garāku atsauksmi uzrakstīšu,(ja uzrastīšu) kad būšu skaidrā
Bet uz doto momentu atrasto mantu saraksts. Pieteikšanās pie manis:
1. Bumba ( Džedais)
2. Sālstrauks un pipartrauks ( džedais)
3. Peldbikses ( grims)
4. Divi dvieļi Sūnu Zaļš un Pelēks. (nav īpašnieka. tiek meklēts)

Pieteikties atdošu, kad satikšu īpašniekus

Paldies visiem. Pasākums bija ideāls.


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 30 April 2024 - 22:35