IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> hubs
GunMetaL
post Apr 20 2005, 20:36
Post #1


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




varbut jau mani par šo topiku smagi nodirsis bet tomer uzraksishu.. dry.gif dry.gif

kadas ir jūsu domas vai vaidzētu ta otaku huba vieta kas tika partaisīts par anarhy hubu uzcept jaunu hubu prieks animes 4ienitājiem

*varetu tapec ka nevisiem ir tads nekts kas atri velk no arzemem man pašam mdsl tas no arzemēm velk ar kadiem 7kb/s vard sakot lietotajs var nojūgties
kamēr sagaidis savu ilgi lolotu animi vai kada cita veida animaciju novelkamies.

lūdzu izsakiet savas domas par šo manu domu........
tikai esiet maigi atbildot ja jums ši doma nepatīk biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Apr 20 2005, 20:47
Post #2


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




animehub.no-ip.info:1606

http://otaku.lv/index.php?showtopic=600&vi...indpost&p=28950


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Apr 20 2005, 20:47
Post #3


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




vēl mazāku bildi signature nevarēji ielikt?

runājot par ātrumu. nez, kopš 1.aprīļa BT 60 kb/s


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Apr 20 2005, 20:56
Post #4


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




ka jau jūs tauta tagad zinat es esmu mazliet neaptests
nebiju pamanijis to postu
sorr par laikam jasaka lamešanu wacko.gif wacko.gif wacko.gif

par to bildi man vina vienkarsi patika , bet tomer bus jaliek cita sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Apr 20 2005, 21:47
Post #5


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




tiem kam mdsl tiem grutak ar vilksanu ja no arzemem trafiks uz arsemem navigi mazs sad.gif un ja nelieto kauto revconnect tipa ari tikai lidz 50 kb/s 1 failu velkot ta var vilkt tiesa kadus 5 failus uzreiz bet ja butu ta ka animes butu iespejam soursiem vilkt bet tur jau ta problema ar to animi ka labi ja tas ko tu velc visar ir kadam reti kad ir vairak par 2-3 sorsiem sad.gif TAPEC MSDL NERULE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Apr 20 2005, 22:23
Post #6


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Es gan nevaru piekrist ka ar mDSL buutu kaadas gruutiibas vilkt no aarzemeem, es gan parsti nelietoju DC++ tik shad tad kaut ko pasheeroju mDSL hubaa, bet velkot ar eMule,retos gadiijumos BitTorrent, kaut vai no irc botiem vai fserviem, nav nekaadu probleemu dabuut tos soliitos 50-60 kB aatrumu, kas ir pilniigi pitiekosh lai lejuplaadeetu vairaak nekaa reaali varu noskatiities. Jaamaak ir tikai pareizi apieties ar iistajiem p2p tiikliem, un zinaat kur no kuras grupas labaak vilkt.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Apr 21 2005, 06:46
Post #7


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(kamui21 @ Apr 20 2005, 20:09)
Lietotaaji arii tonna...tikai leenos vajag remove, lai nemeegjina vilkt no neveiksminiekiem, kas uzlikushi netlimiter un pashi velk, bet citiem zjeel anime...
Kur taadi fashisti vispaar rodas...es pat datoru nesleedzu laukaa, lai visi velk kam vajag...smile.gif
*


Ne visi ir apsēsti ar Maniakālo Visa Kā Vilkšanas Sindromu AKA Interneta Kleptomāniju rolleyes.gif
Nekas, to arī drīz sāks ārstēt arī pie mums...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 21 2005, 07:58
Post #8


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(kamui21 @ Apr 20 2005, 20:09)
tikai leenos vajag remove, lai nemeegjina vilkt no neveiksminiekiem, kas uzlikushi netlimiter un pashi velk, bet citiem zjeel anime...
Kur taadi fashisti vispaar rodas...es pat datoru nesleedzu laukaa, lai visi velk kam vajag...smile.gif
*


Taadi fashisti rodas, piemeeram, ja reizee ar DC++ izmanto klientu, kur ir svariigs uploadotais failu daudzums. Tad, lai DC++ noriitu taa pamazaak svariigo draati, izmanto NetLimiter. Taadi fashisti rodas arii tad, ja upload ietekmee download aatrumu (nez, man taa nekad nav bijis, bet taa laikam meedz buut). Taadi fashisti rodas tad, ja tev gribas draugiem aatri uploadeet failus, bet tavu draati aiznjem DC++. Taadi fashisti rodas arii tad, ja tu esi anime oficiaals distributors, piemeeram, caur Mirc botu. Tad, lai tavs upload aatrums iekljautos minimaalajaas prasiibaas, tu piegriez ciet DC++. Taadi fashisti rodas arii tad, ja veelies izmantot DC++ reizee ar kaadu programmu, kurai neta aatrums svariigs (piem, skaties tieshraidee filmu). Taadi fashisti rodas arii tad, ja negribi, lai lietotaaji, kas kopaa ar tevi piesleegushies pie taas pashas draats, saak bljaustiities, ka nets ir leens un neatsleedz tavu pieeju tam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Apr 21 2005, 11:24
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Netā pavadīts laiks=izniekots laiks.
Laistot dārzu ar šļūteni arī var just apmierinājumu par ūdens plūsmu caur šļūteni. Var arī pūst gaisu cauri salmiņam un laist ziepju burbuļus.
No šiem procesiem bauda ir apmēram tikpat liela kā no virtuālās substances pārpumpēšanas cauri vadiem.
Kaut gan nē, no dārza laistīšanas ir lielāka jēga nekā no kačāšanas.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 21 2005, 13:27
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Taka @ Apr 21 2005, 10:24)
Netā pavadīts laiks=izniekots laiks.
Laistot dārzu ar šļūteni arī var just apmierinājumu par ūdens plūsmu caur šļūteni. Var arī pūst gaisu cauri salmiņam un laist ziepju burbuļus.
No šiem procesiem bauda ir apmēram tikpat liela kā no virtuālās substances pārpumpēšanas cauri vadiem.
Kaut gan nē, no dārza laistīšanas ir lielāka jēga nekā no kačāšanas.
*


Virtuaalaas substances paarpumpeeshanas jeega ir rezultaats. Baudu guust no atvilktaa gala rezultaata. Izvirtuljiem paskaidroju: baudu (gariigo) var guut arii no atvilkta video faila par dinozauru izmirshanu, ja tev interesee dinozauru izmirsahana. Mani, piemeeram, daarza laistiishana iipashi neaizrauj, saliidzinot ar anime skatiishanos (lai arii ir anime, kuras ir ieveerojami garlaiciigaakas par daarza laistiishanu). Noderiigums jau ir cits jautaajums.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Apr 21 2005, 14:44
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Diemžēl (jeb par laimi?) man animes kačāšana un skatīšanās nav pašmēķis, bet tikai viens no daudzajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem.
Rakāšanās internetā lai kaut ko atrastu man baudu nesagādā, tikpat lielu baudu var izjust, piemēram, rakājoties par miskasti. Kaut ko vērtīgu jau var atrast, tikai process tāds... ne visai patīkams.
un edg - vairums animes ir daudz garlaicīgākas un bezsakarīgākas par dajebkādu citu nodarbi. Jo vairāk skatos animi, jo vairāk man tā sāk riebties. Īpaši jau jaunākā anime ar saviem trafaretajiem sižetiem un pēc šablona veidotajiem varoņu un mecha dizainiem.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Apr 21 2005, 16:24
Post #12


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Citaa reizee es tev buutu oponeejis par anime daudzveidiibu, bet ko nu vairs puust piiles sev pasham aciis. Nav jau gluzhi taa, ka "ja esi redzeejis vienu, esi redzeejis visas". Zhanri jau ir dazhaadi un ir visaadas unikaalaas. Tomeer lielaakaa dalja (90%) no taa visa ir sapuvushais siers, zem kura nosleeptas paaris alus pudeles... Tomeer to pudelju nodoshana man ir pashmeerkjis. Un shii pashmeerkja vaardaa arii rakaajos pa miskasti. Taads riebiigs paradums vainiigs - par visu varu meegjinaat kaut ko sasniegt, nenoveerteejot, cik gruuti tas buus.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Apr 22 2005, 08:59
Post #13


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Nepiekrītu Takam, ka netā pavadīts laiks ir izniekots. Netā var 1) ļoti veiksmīgi izgglītoties 2) atiet no reālās dzīves, uzspēlējot kādu MMORPG.

Ja laika pavadīšana netā sāk nomākt reālo dzīvi tad ir jāsāk domāt ko var mainīt, vai arī jāapmeklē ārstu, ja pats netiek galā.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Apr 22 2005, 13:03
Post #14


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Par to jau es arī runāju. Vai tavuprāt kvernēšana pie datora 24/7 nav podā norauta dzīve?
Ar ko otaku, kurš skatās animi 24/7 ir labāks par mājsaimnieci, kura no rīta līdz vakaram skatās meksikāņu seriālus?


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Apr 22 2005, 13:09
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(edg @ Apr 21 2005, 15:24)
Citaa reizee es tev buutu oponeejis par anime daudzveidiibu, bet ko nu vairs puust piiles sev pasham aciis. Nav jau gluzhi taa, ka "ja esi redzeejis vienu, esi redzeejis visas". Zhanri jau ir dazhaadi un ir visaadas unikaalaas. Tomeer lielaakaa dalja (90%) no taa visa ir sapuvushais siers, zem kura nosleeptas paaris alus pudeles... Tomeer to pudelju nodoshana man ir pashmeerkjis. Un shii pashmeerkja vaardaa arii rakaajos pa miskasti. Taads riebiigs paradums vainiigs - par visu varu meegjinaat kaut ko sasniegt, nenoveerteejot, cik gruuti tas buus.
*



Sasniegt KO? Pastāsti man, ko tu, personīgi, esi sasniedzis, pateicoties inetam?
Kādu izaugsmi inets un anime, tev personīgi ir devuši?
Man vienkārši interesanti...

Es kā reizi nenolieku visu animi, tikai norādu, ka anime, tāpat kā jebkurš cits vizuālās mākslas žanrs ir pilns ar širpotrebu.
Agrāk, ka animi pasaulē nepazina, japāņi, lai iekarotu tirgu deva tikai labākos gabalus, tagad viņi dod visu ko, arī šrotus. Anime=industrija=naudas_pelnīšana.
Just like everybody else.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 9 May 2024 - 08:55