IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> D.Gray-man
Kaede
post Nov 1 2006, 23:47
Post #1


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams






Akuma, monsters born from dead souls mistakenly recalled by their loved ones to the living world, are the weapons of the Millennium Earl, who is intent on the destruction of the world. Allen Walker has been cursed with an anti-Akuma weapon as his left arm and an eye that sees the former soul of the Akuma since his youth. He is also one of the few who contain "Innocence", a substance that allows him to kill Akuma and fight the Earl. With these powers, he joins the Black Priest Organization as an Exorcist and sets out with other Exorcists to stop the Earl`s attempts to annihilate the human race.

Pagaidām neko daudz par šo anime spriest nevaru, ir iznākušas tikai piecas sērijas. Bet man jau ļoti patīk. Es pat īsti nezinu, kas mani šajā anime piesaista. Animācija liekas tīri laba, tēli ir intriģējoši, pagaidām saturs arī, jo ir daudz noslēpumu, kuri caurvij galveno varoņu dzīves un vienkārši vēlētos to noskaidrot. Vai vēl kāds skatās šo seriālu? Skatoties man gan nedaudz sasaucās ar Chrono Crusade

This post has been edited by Kaede: Jun 4 2007, 22:19


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Nov 3 2006, 02:32
Post #2


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Esu ievertejis sho serialu, loti iekapa nerva tas ka nakamaja serija (8-9 min) rada iepriekshejo seriju, shtoli naudas pa maz vai makslinieki bija piedzerushies ka nevareja normali sazimet ?
Man pazinas ieteica izlasiit mangu - riit vinu dabushu nakam nedel nospoiloshu smile.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
vampire_kiss
post Nov 16 2006, 22:36
Post #3


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 71
Joined: 6-March 05
From: everywhere i want....




es esmu lasiijusi tikai mangu un tas mazliet iespruudu..laika truukuma deelj...bet nu tie kas lasa tie tiek ierauti shajaa diivianajaa murgaa...<--tas bij laba noziimee..;p
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Dec 18 2006, 21:15
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




hmm.. sava zina lidziba ar Chrono Crusade varbut nedaudz ir, bet .. c'mon.. CC is waaaaayy better. (-my oppinion- you may think whatever you want.)

bet nu ja- vel jau nekas nav beidzies un neko nevar zinat.. (-iznakusas tacu tikai padsmit no,ka liekas, 52 ep-am(??))
..mazliet nepatik, ka tie Akuma uzvedas vel dumjak neka izskatas. dry.gif oh well..

QUOTE(Spectre)
Man pazinas ieteica izlasiit mangu - riit vinu dabushu nakam nedel nospoiloshu
nu.. kur ir piesolitie spoil-i?? butu interesanti kaut ko vairak uzzinat.. (bet ja tiesam liksi- neaizmirsti /spoiler pielikt- citadi kadam tas varetu nepatikt..)

This post has been edited by Ginta: Dec 18 2006, 21:18


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Keydan
post Dec 19 2006, 16:06
Post #5


Key-dano
*********

Group: Chuunin
Posts: 1766
Joined: 16-April 06




Šodien Japana izdomat kautko originalu - ļoti gruti.
Gandris vis is parodija uz parodiju vai plaģiats uz plaģiatu... (ir ari plaģiati uz parodiju un parodoji uz plaģiatu)

D.Gray-man? Ka manga, varu teit likas originals. Bet ka anime... labak neteikšu... Tomer 7.3/10 viņš no man dabus.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
~Nefi~
post Dec 31 2006, 06:02
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 18-January 06
From: I'm hiere and that's good




Vēl viena šī gada anime, kura man patiešām patīk smile.gif Ar kaut ko piesaista smile.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Mar 17 2007, 15:02
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Izdomāju noskatīties, kā nekā mana mīļākā scanlation grupa mangu tulko, bet man patīk noskatīties anime un tad lasīt mangas - tā var labāk to visu iztēloties/atcerēties.
Esmu redzējusi tikai divas epas, bet jau iepaticies - man ļoti patīk Allen tēls, tiesa, nevis izskats, bet uzvedība un seiyuu - man ļoti patīk, kad zēnu balsis ierunā sievietes...Tam čalim ar garajiem matiem gan nav labs seiyuu - nemāk pieskaņot balsi tēlam, izklausās identiski kā BBB(citā šovā, kur viņam galvenā loma).
Turpināšu skatīties, mēģināšu dabūt labākā kvalitātē, un tad spriedīšu.


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Mar 18 2007, 19:12
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Noskatījos 19 sērijas un kaut kā sāka apnikt. Seriāls nav slikts, bet nekā ļoti laba arī nav. Nekas īpāsi nepiesaista, lai gribētos skatīties tālāk. Drošvien pārtraukšu skatīties.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 2 2008, 02:23
Post #9


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Man apnika pie kādas 30 epas. Tālāk nu jau krietnu brīdi neesmu skatījusie, bet pirms kāda brīža atsāku no kādas 40 +. Godīgi sakot, skatīties var, bet nekas īpaš. Un sākums likās ļoti cerīgs, tagad tiešām tāda muļļāšanās vien. Varēja būt arī daudz labāk. sad.gif


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Masha
post Feb 4 2008, 21:49
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 92
Joined: 22-April 05




Es ari loti ilgi neskatijos, kaut ka pavisam nepiesaistija, bet pec mangas lasisanas pedejas serijas liekas pavisam labas- notikumi ka manga un nekas netiek parak vilkts garuma. Tik un ta 52 epas ir stipri par daudz...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Feb 4 2008, 23:58
Post #11


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




QUOTE(Keydan @ Dec 19 2006, 17:06) *

Šodien Japana izdomat kautko originalu - ļoti gruti.

Kā visur citur. Holivudā jau pārāk bieži sāk parādities šausmenes, kuru idejas ir no uzlecošas saules zemes palienētas.

Varbūt pāragri spriest, bet pirmā eipzode kautkā galīgi neaizķēra, bet, palasot komentārus, noteikti nebūs no tiem kas tiks noskatīti.

This post has been edited by Isabel Carmin fon Edelhain: Feb 5 2008, 00:00


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Feb 5 2008, 13:30
Post #12


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Pēdējās sērijas (uz beigām) sāka vilkt - tāda sajūta, ka pāris epām idejas bij apsīkušas.
Katrā ziņā nesu nodropojis ir noskatāms gabals P.s. iet uz beigām.


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nothinga
post Feb 26 2008, 17:44
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Esmu lasījusi mangu(tulkotu angļu valodā) un redzējusi kaut kur līdz 60 epai. Man personīgi patīk ^^ Manga gan vairāk kā anime, jo animē, manuprāt, paŗāk daudz sēriju, kuras vienkārši neattiecas uz sižetu un tas jau sāk kļūt apnicīgi. Neesmu vēl redzējusi pēdējās epas, bet kopumā mans viedoklis ir pozitīvs ^^ Patīkama un interesanta.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Feb 26 2008, 21:41
Post #14


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




OK, es ietekmējos no augšminētās personas un atsāku skatīties D.gray man pēc tam, kad viņa paviesojās pie manis un pusvakaru sēdēja pie kompja, lai tikai lasītu D.gray man mangu. Esmu noskatījusies līdz 71 epizodei un jāsaka, ka filleri tiešām šai anime bija ļoti garlaicīgi, bet īstais storijs ir ļoti piesaistošs. Tā kā, cerams, nostīšos līdz galam. smile.gif

Edited: Ok, pēc tikšanās ar Nothingu es sapratu, ka nevaru izturēt vairāk, XD. Sāku beidzot lasīt mangu. Tiku apmēram līdz 100tajam čapteram, aizraujoši. happy.gif

This post has been edited by Kaede: Mar 3 2008, 00:35


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bizii
post Apr 15 2008, 09:44
Post #15


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 15-April 08





Normāli. Diezgan normāli. Pirmā epizode ļoti patika un ļoti iepatikās galvenais varonis Allens, un viņa visādās sejas izteiksmes visādās neordinārās dzīves situācijās, taču jau ar katru nākamo sēriju šī galvenā varoņa orģinalitāte pazuda ar vien vairāk un vairāk līdz beidzot Allens palika tikai par klišejisko labsirdīgo, jauko, piemīlīgo galveno varoni, kuru vienmēr glābj visādas nejaušības.
Fascinē Kandas tēls. Nebūt ne tipiskais ''noslēgtais'' otrā plāna varonis. Labi nostrādāts pēc manām domām.
Par Lavi un Linalee nav nekādu īpašo komentāru. Ne ar ko īpašu neizceļas.
Pati sižetiskā tēma nav slikta. Autoriem ir apsveicami bagāta fantāzija, taču kaut kā izteikti trūkst.
Bet man patīk. Gribas noskaidrot kā tas viss beigsies. tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 04:14