IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> kucēnu slīcinātava, Inges apburtie meži...
Ami
post Feb 18 2007, 22:14
Post #16


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




Varu teikt tā. Pirmajā man nepatīk acu novietojums - es negrinētu redzēt vīrieti, kuram acis ir uz deguna. Toties patīk lūpas un deguns - realistiski. Otrajā.. galva par mazu, vai arī ķermenis pa platu... Man arī šķiet, ka galva izskatās kaut kā kreisi. dīvaini. vai nu ēnas nepareizas, vai kā, bet galva liekas dīvaina. trešajā uzzīmēji pareizas proporcijas, pierādot, ka vari to smile.gif. ceturtais man patīk vislabāk, liekas, tas ir normālākais, tfu, labākais no visiem pieciem. pēdējais ir maz detalizēts, neko pateikt nevaru.

un tagad stils. man vispār patīk, tu zīmē realistiskus cilvēkus, nevis anime, tev tas labi padodas. bet tas tā no manis, iesaku - detalizē acis, jo tās nav viss tikai mazi melni punktiņi. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 20 2007, 12:45
Post #17


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

Varu teikt tā. Pirmajā man nepatīk acu novietojums - es negrinētu redzēt vīrieti, kuram acis ir uz deguna. Toties patīk lūpas un deguns - realistiski.


Izlasi, kā zīmējums tapis, un sapratīsi kāpēc tā. Šis tiek mēģināts mājās datorā koriģēts.


QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

un tagad stils. man vispār patīk, tu zīmē realistiskus cilvēkus, nevis anime, tev tas labi padodas. bet tas tā no manis, iesaku - detalizē acis, jo tās nav viss tikai mazi melni punktiņi. wink.gif


uz A5 nesanāk vairāk detalizēt, vismaz ar manu zīmēšanas stilu, bet tādu papīru uz kura ērti zīmēt, var dabūt tikai A5 un A3 formātā, A4 ir tikai grubuļains vai dikti plāns sad.gif


QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

Otrajā.. galva par mazu, vai arī ķermenis pa platu... Man arī šķiet, ka galva izskatās kaut kā kreisi. dīvaini. vai nu ēnas nepareizas, vai kā, bet galva liekas dīvaina.


ēnas nepareizai salikās. kamēr nebija ēnots, šo defektu nebija, vai vismaz ne tik izteikti.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 20 2007, 12:58
Post #18


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(┼Ami┼ @ Feb 18 2007, 21:14) *

trešajā uzzīmēji pareizas proporcijas, pierādot, ka vari to smile.gif. ceturtais man patīk vislabāk, liekas, tas ir normālākais, tfu, labākais no visiem pieciem. pēdējais ir maz detalizēts, neko pateikt nevaru.


vispār jau 4. ir pašportrets. Nākamajā rītā matus nogriezu līdz zodam, kaut bija pat garāki kā zīmējumā... ph34r.gif Nu jā, un otrais tik draņķīgi sanāca,jo gandrīz kaklu izmežģīju sogulī ēnas pētot. laugh.gif 3. apakšdelmi biku par īsu. wink.gif 5. mēģināju dabūt pārmaiņas pēc nesaķēpātas līnijas, bez ēnām, lai pēc tam kaut vai varētu mēģināt apstrādāt tongue.gif dry.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 21 2007, 14:31
Post #19


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




IPB Image

eh, zinu, ka jaaapstraadaa un jaapatiira :/

This post has been edited by Tenma: Feb 21 2007, 14:41


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Misa
post Feb 21 2007, 14:47
Post #20


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 311
Joined: 12-November 06
From: ?




man patīk kā kopskatā izskatās diezgan realistiskas formas ^^ vislabāk man patīk darbas ar ābolīšiem, tikai viņā tas dzeks tāds paresns :3 bet meitene izdevusies pavisam jauka. Pēdējā man nepatīk tas ka tas ir uz rūtiņu papīra, bet zīmējums ir izdevies tam dzekam laba poza ^.^.


--------------------
IPB Image
Nori Nori Nori~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Feb 21 2007, 15:18
Post #21


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Pirmajos darbos kaut kas nav iisti ar sejaam, bet visvairaak es noveerteeju to, ka tu izmanto daudz dazhaadas pozas, zinu no pieredzes, ka tas visstraujaak uzlabo ziimeeshanas skillus. Peedeejaiz darbs prieksh tik tematiski izveeleeta ainas shkjiet par tukshu. Ljoti patiik kaa tu eeno bikshu krokas celja lociitavaa un analogi eenojums klintij. Atjautiigs risinaajums


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 21 2007, 15:56
Post #22


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(Klokjvaarpsta @ Feb 21 2007, 14:18) *

Pirmajos darbos kaut kas nav iisti ar sejaam, bet visvairaak es noveerteeju to, ka tu izmanto daudz dazhaadas pozas, zinu no pieredzes, ka tas visstraujaak uzlabo ziimeeshanas skillus. Peedeejaiz darbs prieksh tik tematiski izveeleeta ainas shkjiet par tukshu. Ljoti patiik kaa tu eeno bikshu krokas celja lociitavaa un analogi eenojums klintij. Atjautiigs risinaajums

Peedeejais patiesiibaa ir pirmais no visiem, kura deelj arī iegādājos A5 blociņu (gruuti šajā formātā sejas izzīmēt, kā jau iepriekš esmu minējusi), kurā zīmēt, jo šis tapa kladē un tagad es līdz baltām pelītēm mokos ar kādu darorklasē atrastu programmu, lai izdabūtu tās sasodītās rūtis ārā!!! Ēnots gan tikai vakar diskrētās matemātikas laikā, pirms tam bija tikai kontūras.


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 21 2007, 16:40
Post #23


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




IPB Image

ne paaraak veiksmiigs meegjinaajums atbriivoties no ruutiim ar mazpaarzinaatu programmu, ko datorklasee atradu


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Feb 21 2007, 20:18
Post #24


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




kur palika smukais pleķis lapas augšējā, labajā pusē???


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 23 2007, 17:02
Post #25


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(kahi @ Feb 21 2007, 19:18) *

kur palika smukais pleķis lapas augšējā, labajā pusē???


Tas bija kaada cilveeka neveiksmiigs meegjinaajums man maaciit eenot (ar eenoshanu pieshkjirt formu dajebkam), kad shis ziimeejums bija veel tikai skices formaataa... biggrin.gif vnk iepatikaas un netika izdzeests no lapas... tongue.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jooji
post Feb 25 2007, 11:28
Post #26


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 88
Joined: 30-August 06




tavi pirmie darbi: ar ko tu esi zimejusi vinjus??


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Feb 25 2007, 13:15
Post #27


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




QUOTE(jooji @ Feb 25 2007, 10:28) *

tavi pirmie darbi: ar ko tu esi zimejusi vinjus??

pilniigi visi ziimeti ar 2B vai HB ziimuli uz A5 lapas. Beidzot nopirku arii A4 lapas, bet, kaa atklaajaas, paareejo laukumu tik un taa izmantoju tikai fonam, ne cilveeka figuuras palielinaashanai unsure.gif tongue.gif Tagad jaagaida, kad tikshu ieskaneet...

This post has been edited by Tenma: Feb 25 2007, 13:16


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Feb 26 2007, 16:11
Post #28


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




huh.gif Tu izmanto TIKAI 2B vai HB ziimuljus katram darbam atsevishkji?? Pameegjini izmantot visu klaastu vienaa ziimeejumaa, var labu efektu panaakt


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Feb 26 2007, 19:06
Post #29


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Izmantoju tik labi uzasinaatu HB - ljoti preciizs un nebojaa papiiru. Tachu dazhkaart patieshaam tumshaakaam vietaam var nodereet kas miikstaaks.


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ami
post Feb 26 2007, 20:06
Post #30


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 86
Joined: 9-February 07




Sāc zīmēt sejas! Sāc zīmēt sejas! *Mītingo ar plakātu, uz kura nokarājas banānu miziņas, stāv ar milzīgu koku, kuru sit pret zemi! Auro, bet visi skatās uz kaut kādu stulbeni, t.i. mani, kura stāv zem tavas mājas loga un liek zīmēt tev detalizētās sejas*

Ja saki, ka ir maz vietas, tad pamēģini uzzīmēt vienkārši galvu. Seju. Parādi, kā tev tas padodas. happy.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 02:51