IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Shausmas, stastinsh....^__^
anishuara
post Aug 5 2005, 12:16
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Gan jau katram shaja foruma ir tadi shaushaligi atgadijumi bijushi...Iesaku tos uzraxtit....

Tatad ta... tas bija apmeram 2 gadus atpakalj kad mes visa kompanija bijam Gauja(ta nav upe bet ciematinsh pie Siguldas)... ta nu mes visi(mes bijam 2 meitenes es un Jana un 3 4alji andrejs,andrejs un arturs) ta nu mes kados 2 nakti sakam skatities Blerwhich Project.... Mda ta nu mes skatijamies un pekshnji arturs piecelas un aizgaja, talak sanaca ta kad vinsh atnaca atpakalj vinsh teica ka redzeja kadu ara... mes aizgajam paskatities bet neviena tur nebija...
visi teica lai sezhas un skatas talak, un kad filma bija beigusies tad vinsh bija traka prata(ta ir kad nervi netur) shim palika tik traki bail ka vinsh kliedza un tad aizskreja pie ledusskapja un tur staveja cirvis vinsh satvera to un tad skreja uz musu pusi mes parbijamies lidz navei kad uz mums skreja 100kg smags 4alis pietam ar cirvi rokas...
nju mes vinju nevarejam apturet neka bet te viens no andrejiem panjema pudeli un sasita to ap traka pauri shis nomaucas uz gridas un kad piemodas neko netcerejas... ta nu beidzas musu nakts puedzivojumi...mums morale nedrixt skatities tadas filmas itipashi ja kadam ir vaji nervi... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Aug 5 2005, 14:31
Post #2


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Mani interesē, kā jūs viņu mēģinājāt apturēt, kad viņš jums ar cirvi nesās virsū? Vai tad viņš ar to cirvi pa riņķi vien skraidīja un nevienam iecirst nemēģināja?
Starp citu smailiji te ir nevietā, es tam jūsu 100kg rausītim paredzu smagus psihožu uzplūdus un sīkākus nervu darbības traucējumus tuvākā vai tālākā nākotnē. Un vispār vai tev nešķiet ka nav īpaši korekti stāstīt par kādu tādas detaļas(domāju, ka viņš tev nav devis savu piekrišanu?)?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Aug 5 2005, 14:59
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




tici man es neteicu istus vardus un ka jau teicu visi mes labi izsmejamies par visu sho lietu... ieskaitot to arturu... un vinsh neskreja pa apli bet pakalj tiem kas trapijas celja un tagad vinsh starpcitu arsejas trakonama.... tapec ka vinjsm bija viens tads uzpludums... nju un par smailikiem sakot viss ta4u beidzas labi....


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Aug 5 2005, 15:45
Post #4


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Un kapēc tu to visu mums stāsti? Lai mēs visi pasmietos par garīgi slimu cilvēku?
Uzskatu ka topiks ir galīgi nevietā un galīgi nevajadzīgs. To tu vari stāstīt kāda draugu kompānijā spēlējot zoli, bet nu ne otaku.lv forumā.
Topiks topika dēļ.. dry.gif


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Aug 5 2005, 15:53
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




nju ka jau katram gribas ..... es teicu mums ir 3 vardu spele mums ir vai ari bija stasti par skolu kapec cilveki nevaretu uzraxtit savus shausmigos atgadijumus???? blink.gif
es nesaku ka te ir jasmejas.... pateicu vienkarshi kas ar mani ir atgadijies tads shausmigs....
bet ja gribat tad sledziet topiku... man likas ka tas butu laba ideja....


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Aug 5 2005, 15:55
Post #6


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




daļēji piekrītu JurCHiXam manuprāt nav īsti labi stastīt par citu nelaimēm, un to ka nevajag sev lieki nervus uzvilkt ir katram pašam jāapzinas un jacenšas sevi grožos turēt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Aug 5 2005, 18:12
Post #7


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




man tas viss kautkaa neticaas, vai tieshaam taa anime bij tik ....psihiska?? huh.gif blink.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Aug 5 2005, 18:24
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




ghe.. tā takš nav anime Ichno-sama: http://imdb.com/title/tt0185937/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Aug 5 2005, 18:26
Post #9


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Ichno-sama @ Aug 5 2005, 18:12)
man tas viss kautkaa neticaas, vai tieshaam taa anime bij tik ....psihiska?? huh.gif  blink.gif
*


Taa nebija anime, taa bija filma Blair Witch ( neiesaku skatiities ) ph34r.gif .
Nedomaaju, ka shis ir staasts no seerijas '' stastu visiem un kopaa smejamies '', bet topika nosaukums atbilst tevis staastiitajam staastam ( nav jau laikam no taam jaukaakajaam pieredzeem............. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Aug 5 2005, 18:27
Post #10


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




QUOTE(Ichno-sama @ Aug 5 2005, 17:12)
man tas viss kautkaa neticaas, vai tieshaam taa anime bij tik ....psihiska?? huh.gif  blink.gif
*




QUOTE(bubu @ Aug 5 2005, 17:24)
ghe.. tā takš nav anime Ichno-sama: http://imdb.com/title/tt0185937/
*


man tiešam prieks ka kāds nezina par The Blair Witch Project uzskatu to par amīšu kultūras stulbību, fila nav redzēta un nav arī tādas vēlmes, bet atvainojiet rotams mani ja tur kaut daļa ir patiesa ....


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Aug 5 2005, 18:35
Post #11


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




jaa es tiko atcereejos, vai taa nav filma kuraa barins jaunieshu filmeeja kautko dziji mezaa un ta tur kautkas taads diivains notikaas.ne?
es vinu neesmu redzeejusi, bet, iesaku jums iegaumeet-taa ir tikei filma, nekas tamliidziigs neveraatu nekad notikt.(vel viegraak, kad es skatos shausmenes, lai man pa nakti neraadiitos murgi, es iedomaajos ka filmee to filmu. daudz cilveeku,kameras..)

nu ok, varbuut kautkas taads vareetu notikt, bet es likteni neizaicinu.





This post has been edited by Ichno-sama: Aug 5 2005, 23:48


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Aug 5 2005, 23:41
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Nju, zjeel, ka ir taadi cilveeki, ar vaajiem nerviem (piem. mans klasesbiedrs... O_o) diemzjeel..... bet jaacenshas vinjiem paliidzeet, kaa mees to daraam.. (vismaz censhamies...) =/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SheWr
post Aug 5 2005, 23:47
Post #13


Lone Wolf
*******

Group: weirdo
Posts: 901
Joined: 17-December 04
From: Gotei 13




nu nezinu.... personiigi es tam staastam kautkaa neticu... kamdeelj vinsh ietu skatiities shausmeni ja vinjam vaaji nervi (jeb tas bij taads nejaush atklaajums) un kaa tad vinsh veel pasmeejaas par to, bet tad atkal jau aarsteejaas slimniicaa....arii - ja tev uz ielas saaktu skriet virsuu kaads vecis ar nazi, tu vinju izsistu no kaartiibas - vai tu ar vinjo kopaa pasmietos kad vinsh atjeegtos? es jau nezinu - personiigi es vismaz no taada baidiitos arii no riita...


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Aug 5 2005, 23:51
Post #14


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE
personiigi es vismaz no taada baidiitos arii no riita...

es no taada vispaar visu laiku baidiitos(domaatu ka vins ir bis neliidzsvarots! blink.gif )
anishuara, tu neesu tur kautko safabriceejusi, ne? varbuut vins juus jokoja ar to cirvi? rolleyes.gif


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Aug 6 2005, 00:48
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




es arī tagad paņemšu cirvi un skraidīšu pa vecrīgu. Un visi baidīsies!
ŪŪŪŪŪ !!!.
Stāsts gan tāds 1/2 ticams.
piem., kāpēc cirvim jāstāv pie ledusskapja? Lai sviestu smērētu?


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 1 May 2024 - 18:00