IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Closed TopicStart new topic
> Mūsdienu Bērni, Thing that s.cks!
Church
post Jan 6 2007, 20:57
Post #31


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




ja dziives noraushana podaa attieciibaa uz zelta emo jaunatni noziimee suiciidu, esmu par. "to make world better place". tikai ceru, ka pashnaaviiba buus veiksmiiga, nevis kaarteejais meegjinaajums piesaistiit uzmaniibu / "protests", peec kaa aarsti reanimee. <g>
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Jan 7 2007, 01:56
Post #32


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Vecaakiem ir jaasaprot, ka siikie kljuus par veel lielaakiem suudabraaljiem nekaa vinji jau ir, ja viss, ko vinjiem maaciis buus naudas un mediju veertiibas :/

es laikam savus beernus audzinaashu mezha viduu bez elektriibas biggrin.gif

ps. iesaku par sho teemu noskatiities Chumscrubber. Ir taa veerts.

This post has been edited by zeloco: Jan 7 2007, 04:10


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Jan 7 2007, 08:52
Post #33


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




nez izklausaties juus kautkaa sasodiiti nozzeelojami.....

nju apmeeram taa kaa buutu pazaudeejussi "beernu" sevii lol (it sevisskki ssumins)





es uzskatu ka viss ir pilniigi normaali mees visi bijaam nenormaali rupji dariijaam stuulbiibas un lietojaam vaardu salikumus kaadus tagad iedomaaties nespeetu kaa arii muusu vecaaki mums paaraak daudz laika nemaz arii neveltiija(buusim godiigi darbs kolhozaa vai ruupniicaa vai veelaak savu biznessu radiissanaa un it sevisskki paarejas posma paardziivossanaa nav tas kas pannemtu maz laika....)


+cik tad juus esat ar tiem beernim runaajussies nevis noklausiijussies vinnu sarunas kas citiem nav domaatas??? pamanaami jau ir tikai sliktie piemeeri.....


juus priekss vinniem esat lieli garlaiciigi un apniciigi mullkki taapat kaa jums agraak bija vecaaki cilveeki ar saviem "taa nedriikst" "tas nav pareizi" utt
tad kaadeell lai vinni censtos iztureeties savaadaak kaa pret lieliem apniciigiem mullkkiem ja juus vinniem taadi sskkietat???

skolaas visatllautiiba lol tas ir tikai un vieniigi atkariigs no pasniedzeeja kas notiek klasee ja tu proti radiit kaartiibu stundaa tad taa buus ja nee nu taa jau ir tevis passa vaina lloti labi atceros ka bija uccenes pie kaa seedeejaam klusi kaa peliites a citas kuraas vispaar absoluuti neklausiijaamies
(atziimes gan vajadzeetu likt bet paklau tie taccu ir "eiropas un pasaules standarti" (tagad nokaunas visi tie kas balsoja par ES laugh.gif ) lol paskatieties cik izjaata ir skolu sisteema vaacijaa un tad gribeessu redzeet ko juus teiksiet par muusseejo smile.gif )

protams ir jau jums arii dalla taisniibas tikai es nu gan neuzskatu ka tas buutu kaukas traggisks kaa juus to pasniedzat...

ak jaa shumin vai esi kaadreiz papeetiijis cik liels ir krievu iipatsvars bomzzu viduu vai teiksim Straupes jaukajaa un maajiigajaa iestaadiijumaa? tas taa pretsparam man ar nav nekas pret krieviem ja neskaita ka vinnus nevar nodzert dry.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 7 2007, 11:34
Post #34


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




aivvv tu mani fascinē smile.gif
Es krievu valodu iemācījos jau bērnudārzā, ieskaitot arī to, ko uz sienām raksta...

Savukārt Šumins būtu pelnījis smagi pa ausi par savas tautas (kas tu esi - marsietis vai?) nolikšanu. Nezinu, no kurienes letiņiem šis te lūzeru komplekss - mēs nabaga reņģēdāji, kalpu tauta, etc. Tā ir sevis nolikšana, un tad jau protams, nekas nebūs. Neesam ne sliktāki par citiem, tikai neprotam normāli strādāt, bet nekas - atgriezīsies no īrijas tie, kuri tur brauca naudu sava biznesa sākšanai pelnīt, tad aizies. Izaugs cita paaudze, kura nebūs augusi šajā pārejas periodā.


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Klokjvaarpsta
post Jan 7 2007, 12:34
Post #35


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 288
Joined: 20-June 05
From: Riiga




Kopumaa ljoti jauki palasiit tos naivos viedokljus, kas neatziist jaunatnes samaitaatiibu, bet tomeer naaksies... Skjiet izskaneeja viedoklis par "kljuushanu par dinozauru", kursh skaidri noraadiija uz uzskatu, ka cilveeka skjietamaa samaitaatiiba par labu tapusi, but heres a news-flash for you - tas tikai taapeec ka mees esam shiis paaudzes turpinaajums un visi kopsh akmens laikmeta tapushie slinkumu veicinoshie gadzheti mums ir shkjietami neaizstaajami. Cilveece samaitaajas ar katru paaudzi un nu jau ir taa samaitaata, ka saak smirdeet.
Sakiet, ja vasaraa rodas normaala situaacija, kad gribas aizbraukt uz juuru, ko juus mekleesiet - riteni, lai pavadiitu lielisku dienu celjaa ar iespeejams jautriem atgadijumiem un vakaraa nedaudz nogurushaam kaajaam un lielu devu atsvaidzinosha uudens vai arii mashiinu, lai iesleegtu radio, atveertu logu un ar trulu skatienu sejaa paarvietotos no punkta A uz B un slinki nopeldeetos ar domu "vareeja buut labaak". Lielaakaa dalja tomeer izveelas otro variantu un shaadi es iespeejams neveiksmiigi tomeer censhos noraadiit uz to, ka pashi esam samaitaati un tagadeejie siichi ir muusu naakoshaa versija ar upgreidotu slinkumu

Un runaajot par izgliitiibas sisteemu, vai juus zinaat, kas shobriid notiek mazajaas lauku skolaas? Taas censhas savilkt galus kopaa, lai katru gadu pirmajaa klasee savaaktu noteikto skoleenu skaitu (ja nemaldos 6 skoleeni) un tas noziimee, ka shiis mazaas skolas ir spiestas ciiniities par katra skoleena palikshanu un ja lielaas skolas nevar atljauties zaudeet skolotaaju, jo tas kaadu aizticis, mazaas skolas ciinaas par savu pastaaveeshanu. Driiz tas noved pie veel lielaakas visatljautibas (nesaprotu, kas tiem sichiem iemaaca to, ka vispaar ir taada lieta kaa cilveektiesiibas?) un vieniigais veids kaa skoleeni tomeer pavisam pamet shiis skolas ir policijas automashiinaa (patiess staasts).

Un lai nosleegtu muusu pasaules bojaaejas teoriju, balstiitu uz muusu jaunatni noraadiishu, ka muusdienaas ir veel normaalaak kaa savulaik padomju laikos saakt smeekjeet un dzert pirmajaa klasee. Taa patieshaam notiek, pats esmu uz ielas njeemis nost alkoholu siicim, kursh iet augstaakais otrajaa klasee. Un es nevaru apsleept izbriinu, kad siicis (bet nu jau arii 5 klasi vareetu dot) droshi naak klaat uz prasa uzpiipeet. Jaaatziist, ka es esmu viens no nelieshiem, kas veicina smeekjeeshanas reklaamas akciju siichu aciis pats to dariidams, bet es sevi par paraugu neatziitu - garmatainam zimulim ar smeekji zobos buutu vinjus jaaatbaida, bet nekas nemainaas. Es saaku 16 gados vidusskola stresa paarnjemts, bet for f.ck sakes, kas spiezh bezruupiigam pirmklasniekam kjerties pie smeekjiem un pudeles?

Kopsavilkums: Muusu senchi bija samaitaati (ak dievs, tu ar taam graamataam nojuugsies, ej aaraa pastraadaat), mees esam samaitaati (tu ar to datoru nojuugsies, labaak palasi graamatu), bet tagadeejie siichi ir kronis visam (jaa, droshi speelee savas speeliites cik gribi, tikai paliec maajaas, negribu, lai taa pat kaa tavs piecgadiigais braaliitis tu attaptos slimniicaa ar alkohola saindeeshanos) Ja mums paveiksies, tagadeejie siichi dabiigi apmirs no sava stulbuma, bet taa kaa mees aizpildot skjietamo samaitaatiibas truukumu savaa jauniibaa ar masiivu daudzumu perversijas, to uzgruuzham arii siichiem, skjiet, ka vairoshanaas buus (un iespeejams jau ir) viena no taam retajaam lietaam, kuras vinji tomeer pieprot.

Iesaku noskatiities filmu "Kids"


--------------------

There are two kinds of people, those who finish what they start and so on.
-Robert Byrne
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Jan 7 2007, 12:40
Post #36


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




QUOTE
Kopumaa ljoti jauki palasiit tos naivos viedokljus, kas neatziist jaunatnes samaitaatiibu, bet tomeer naaksies...


Jaunatnes samaitātība jau sen ir apzināta. Un visi, kam tas ir svarīgi, jau ar to ir samierinājušies. Tagad vienkarši tiek konstotēts fakts. So what's your point...

Lai nu kā ir visai muļķīgi pāris simtu retardu dēļ vilkt kaut kādas paralēles ar cilvēces attīstības apstāšanos. Neviens jau nenoliedz progresu, jaunas modes tendences, sūdīgas mūzikas klausīšanos un citas jaukas (vai mazāk jaukas) lietas. Bet starp cildināmu novatorismu un klaju idiotismu tomēr ir iezīmējama diezgan manāma robeža.

This post has been edited by GM: Jan 7 2007, 12:41


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 7 2007, 16:48
Post #37


Unregistered









QUOTE(Taka @ Jan 7 2007, 12:34) *

Savukārt Šumins būtu pelnījis smagi pa ausi par savas tautas (kas tu esi - marsietis vai?) nolikšanu. Nezinu, no kurienes letiņiem šis te lūzeru komplekss - mēs nabaga reņģēdāji, kalpu tauta, etc.


Var jau buut, ka kaadam vajadzeetu iedot man kaartiigi pa ausiim, lai beidzot pamostos no taa murga, ko sauc par dziivi. Protams, ka gribas jau lai saveejie ko arii sasniegtu un vareetu ar tiem lepoties, ka piederu pie taadas lielas un forshas tautas kaa Latvieshi. Tachu dziive raada pavisam ko citu un naakas samierinaatiees ar to, ka nekas neesam.
Dimiteram ir forshas dziesmas, kur tas pasmejas par vieteejiem, laikam taa saveejo aplikshana buus pielipusi no vinja. Bet arii tas ir vajadziigs, lai neuzkjertos uz cuukmena soliijumiem un shizofreeniju par kaut kadiem septinjiem trekniem gadiem.
Nez varbuut kaa to saprot saprot citi, bet man taa ir sava veida motivaacija, jo parasti tikai tad kad esmu sev iestaastiijis cik tas viss ir bezjeedziigi un neiespeejami - varu saakt kaut ko dariit lietas labaa. Jo ja uznaak sajuuta, ka viss apkaart ir labi, tad manii iestaajas taada poh...ska apmaatiiba un zuud motvaacijas ko uzsaakt cool.gif
Buus jau labi wink.gif

K. Dimiters "Tāda dzīve, ko lai dar'"

Latviet's sāpi nevar saprast-
Kas vēl būs un kas vairs nē,
Un ar sāpi nevar aprast
Svešumā un dzimtenē.

Noriet saule, uzlec saule,
Arājs svešu vagu ar,
Iet tas svešu maizi kaulēt
Tāda dzīve, ko lai dar.

Kūpi, zeme, zeme, vāries,
Akmens, cilvēk' balsī sauc!
Kamēr svešai vagai pāries,
Sviedrus sūkt no mums tik daudz

Baltās māmuļas un tēvi,
Saviem bērniem iemāciet
Darbu to, ko vecvectēviem
Nācās divtik sūri iet

Un kad klusīs senie vaidi,
Senču kapi atvērsies,
Skanēs atkal ridi raidi,
Latvju tauta saulē ies.
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Jan 7 2007, 19:40
Post #38


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




QUOTE
bet for f.ck sakes, kas spiezh bezruupiigam pirmklasniekam kjerties pie smeekjiem un pudeles?


Vinji vnk njem piemeeru no mums(jums) "gudrajiem" un "stiliigajiem". Pashi mees vinjus samaitaajam un tad puxtam par to ka vinji ir taadi pashi kaa mees tikai ar mazaak smadzeneneem.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Jan 7 2007, 19:51
Post #39


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Izskatās ka vienīgais risinājums ir aizbēgt no Latvijas,aprecēt krievu skaistuli un nodzīvot skaistu mūžu bez bērniem.
Am i right?

Lielu daļu jaunatnes var saukt par pok3moniem also known as fanboys,fangirls.
Paldies par posta lasīšanu un nelasīšanu.
Nemetiet mani sārtā,jo esmu 15 gadus vecs.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seila
post Jan 7 2007, 20:01
Post #40


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




QUOTE(Arts @ Jan 7 2007, 20:51) *

Izskatās ka vienīgais risinājums ir aizbēgt no Latvijas,aprecēt krievu skaistuli un nodzīvot skaistu mūžu bez bērniem.
Am i right?

Lielu daļu jaunatnes var saukt par pok3moniem also known as fanboys,fangirls.
Paldies par posta lasīšanu un nelasīšanu.
Nemetiet mani sārtā,jo esmu 15 gadus vecs.


Tas ka tev ir 15 ir redzams pēc tava posta. (Sory par nenoturēšanos)
Nē tev nav taisnība. Labāk preci amerikāņu blondīni ar lielām krūtīm. Moška nebūs tik gudra kā krievu.
Te par pokemoniem varētu pateikt: "Sory pirms vismaz trim gadiem pokemoni bija normālāki."
Njā un vispār citās valstīs problēma ar jaunatni nav labāka.


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cilveeks
post Jan 7 2007, 20:50
Post #41


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 368
Joined: 15-September 06




pokemoniem un citaam multeneem nav ne vainas... es arii no pirmaas liidz ceturtajai klasei fanoju par multeneem(dazhaadaam) un tagad veel normaals esmu...


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Jan 7 2007, 22:10
Post #42


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Cilveeks @ Jan 7 2007, 19:50) *

pokemoniem un citaam multeneem nav ne vainas... es arii no pirmaas liidz ceturtajai klasei fanoju par multeneem(dazhaadaam) un tagad veel normaals esmu...

nepareizi saprati vaarda 'pokemons' lietojumu konkreetaa posta kontekstaa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Jan 7 2007, 22:19
Post #43


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Šumin, tu sāc runāt kā emo, kaut gan pēc vecuma neatbilsti...
"pamosties no tā murga ko sauc par dzīvi" - nu kā vispār pieaugušam cilvēkam šitādas muļķības var nākt prātā???
Runa neiet par dzīvi bet gan par pašcieņu. Par latviešu, kā tautas pašcieņu. To nevar iepotēt, tai ir jābūt katrā pašā. Nu nevar sevi nolikt zemāk par zāli, par tepiķi nogulties, kurā visi atslauka kājas...
Vajag sevi cienīt. Un ja runājam par sīkajiem - neskatījies TV3 raidījumu "Latvijas lepnums"? Būtu redzējis daudz ko, tai skaitā 13-gadīgu meiteni, kura izglāba no ugunsgrēka savus brāļus un māsas, kā arī kaimiņus. Ir Latvijā cilvēki, kuri sasniedz lietas, ar OSCAR autiņiem piedalās rallijā Parīze-Dakāra, rīko hoķa čempjus (nu labi - tie vairāk ir tīra komercija), burā apkārt pasaulei (katamarāns "Kaupo", jahta "Milda"), iekaro kalnu virsotnes, ievāc zeltu sportā un izstrādā unikālus biotehnoloģiskus risinājumus. Nu neesam mēs tāda lūzeru tauta, kā liekas. Vienkārši čīkstētāji ir vairāk pamanāmi.

This post has been edited by Taka: Jan 7 2007, 22:19


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jan 7 2007, 22:36
Post #44


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Un tie, kas chiikst par chiiksteetaajiem... arii ir chiiksteetaaji.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 7 2007, 23:20
Post #45


Unregistered









QUOTE(Taka @ Jan 7 2007, 23:19) *

Šumin, tu sāc runāt kā emo, kaut gan pēc vecuma neatbilsti...
"pamosties no tā murga ko sauc par dzīvi" - nu kā vispār pieaugušam cilvēkam šitādas muļķības var nākt prātā???


Njaa...
Visi tikai grib, lai tie pieagushie saka tikai gudras lietas. Vienmeer zin ko un kaadaa veidaa to izdariit, vienmeer var dot kaadu padomu, nu izlikties par to kruto un nesalauzjamo iisto veci uz kura pleca var atlaisties un neuztraukties par sevi. Tai pashaa laikaa no jaunaakiem neviens negrib nekaa domaat un klausiit. Darbaa visi grib paarmeeriigo atbildiibu, precizitaati, padotie gaida risinaajumus un darba kaartiigu sadali, apvainojoties par katru aizraadiijumu un miseekli leemumu pienjemshanaa.
Arii pieagushiem shad tad uznaak vajiiba paniideet un pachiiksteet. Kad negribas nemaz domaat, bet izlikties par nabadzinju, ka nekaa neprot un nerib dariit unsure.gif
Izmantoju izdeviibu, jo bija labs offtopics cool.gif
Njus jau palikaas labaak blink.gif (Thanks par iespeeju pagaudot, protu noveerteet...)

QUOTE(Taka @ Jan 7 2007, 23:19) *

Un ja runājam par sīkajiem - neskatījies TV3 raidījumu "Latvijas lepnums"? Būtu redzējis daudz ko, tai skaitā 13-gadīgu meiteni, kura izglāba no ugunsgrēka savus brāļus un māsas, kā arī kaimiņus.


TV3 neskatos, ja iesleedzu TV, tad parasti uz Panoraamu, vai kad kaads karo or nemieri CNN. Un Sorasa sponsoreeto DE FACTO. Tieshaam nezinaaju par taadu raidiijumu.
Bet vienu zinu, ka augsti veerteeju tevis aprakstiito meiteni. Tajaa vecumaa noteikti buutu kritis panikaa un raudaajis. Cepuri nost par tiem, kam taada uznjeemiiba. No savas puses ar taadu nevaru lepoties, esmu no tiem miikstiem, kas tikai skataas un nepaliidz. Gandriiz kaa tai Anime Gantz pirmaa ep. , kad visi tikai staaveejaa pie sliedeem un gaidiija briinumu.

Un par tiem maziem nav ko uztraukties. Ja izdomaas ko sasniegt savaa dziivee un saaks maaciities augstskolaa, tad pasniedzeeji, taapat kaa veelaak darba deveeji darbaa mazos izmaaciis kaa vaig. Buus jau labi. Leilaakaa dalja beernu beerniibaa ir dumji, bet tomeer dziive tos paspeej izmaaciit. Un paareejie jau ar kaut kaa tiek uz priekshu.

Labi baigshu iideet shodien, tieshaam izskataas smiekliigi laugh.gif

This post has been edited by Shumins: Jan 7 2007, 23:23
Go to the top of the page
+Quote Post

7 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 May 2024 - 04:03