IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Xam'd: Lost Memories
bubu
post Mar 10 2009, 00:24
Post #16


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Pirmās dažas sērijas skatījos un likās būs varen laba. Likās, ka diki vilka uz Eureka7 pusi, kura man ļoti patikās.
Taču jo tālāk, jo garlaicīgāk palikās. Ap kādu ~11 sēriju palikās manās acīs dikti garlaicīga un neinteresanta. Pārāk daudz tur runāja, vairāk akšenu vajadzēja.
Beigas vispār nekādas. Kas tas ļaunais imperators, kuru vajadzēja mušīt, un tā arī nenomušīja, man vispār skaidrs nebija. Arī citu neskaidrību beigās palika nepateiktas.
Eureka7 daudz pārāka manās acīs par Xam'd.
Bet visādi citādi, neņemot vērā sižetu, pati anime ļoti laba, gan audio, gan vizuāli.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lars
post Nov 7 2009, 23:32
Post #17


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 60
Joined: 21-June 07




Noskatijos. Jāsaka - esmu patīkami pārsteigts, kaut tik labu nebiju gaidījis. Ja godīgi, šis darbiņš atradīsies krietni augstākā plauktā nekā Eureka. Xam'dā ir izlabots viss tas, kas man kretinēja Eurekā. Cilvēki ir tikai cilvēki (nosacīti biggrin.gif ), kas attiecīgi pieņem noteiktus lēmumus noteiktos apstākļos un adekvāti rīkojas... Rekomendēju!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shumins
post Jan 11 2010, 20:45
Post #18


Unregistered









QUOTE(jurc @ Feb 17 2009, 00:51) *

Pirmajās 2 sērijās animācija bija vienkārši superb, bet ar katru nākamo sēriju tā kļuva ar vien nebaudāmāka.


Njus kā tad citādi Bones varētu piemānīt man to noskatīties laugh.gif
Iebarot, pastiept gumiju garumā un nobeigt ar fantastiskām beigām - Just Bones ;3

Uzsāku to nupat kā skatīties, jo pamanīju, ka šo Animi var noskatīt iekš youtubes, labā kvalitātē, must take chance (kamēr autortiesību aizstāvji visu nav izdzēsuši).

Bounen no Xamdou Episode 1 [Part 1 of 4]

IPB Image

Un tas jau nekas, ka tiek turpinātas Eureka 7 klišejas un stiepta gumija. Bones Mechām vienmēr ir savs šarms un savējiem faniem vienalga patiks.
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 12 May 2024 - 11:21