IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> vienatā, divatā vai čupatā?, kā skatīties anime un vispār da jebko
ShinChan
post Feb 20 2006, 17:58
Post #1


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Vai jums patīk skatīties anime (un visu pārējo) barā? Man nepatīk. Iespēju robežās cenšos no tā izvairīties, jo saprotu, ka skatoties barā normāli uztvert uz ekrāna notiekošo neizdosies. Iespējams man būtu jāatrādās psihitram, taču manī lielu niknumu izraisa cilvēki, kas neseko līdzi uz ekrāna notiekošajam tik pat cītīgi cik to daru es. Un ja tas viss nāk kompletā ar tizliem komentāriem un/vai spoileriem (tipa, "Labi, ka viņš vēlāka tdzīvosies un visiem atriebsies" vai "Skaidrīte tomēr paliks kopā ar Miķeli nevis ar to rupekli Laimoni") , tad man rodas vēlme atraut krēsla roku balstu un nodauzīt riebekli līdz nāvei.
Atceros, ka bērnībā man filmas patika skatīties bariņā. Arī iešana uz kino bija jauks socializēšanās process (mazpilsētas kino izvēle nebija diža tāpēc pats kino apmeklēšanas process bija svariigaaks par skatāmo materiālu).
Taču tagad, atzīšos, labprāt filmas un anime skatos viens pats, jo publika un tās uzvedība (īpaši kino) bieži vien sāk kaitināt. Vēl tagad ar lielu baudu atceros, kā pērn aizvilkos uz k/t Rīga lai noskatītos 2046. Bez manis zālē bija vēl tikai trīs cilvēki. Pilnīgs kaifs. Lūk mans ideāls. Vai varbūt es joprojām meklēju savu ideālo publiku?

P.s.
Topiks bezjēdzīgs, bet ko tur slēpt, dzīve arī ir tāda...


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 20 2006, 18:17
Post #2


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Man labāk patīk vienai pašai skatīties. Kā jau tu teici - citi pa vidu komentē. Un lielai daļai cilvēku patīk ēst, kamēr kaut ko skatās, tā kā kam man vajag, lai man kāds blakām čāpstina.

Par kinoteātriem... Hmm. Es atceros, vienā LJ (Kikumi, man liekās) lasīju par to, ka cilvēki piesvaidījuši visu ķini ar popkornu un pa mobilajiem runājuši filmas laikā. Nesmuki.
Man trakākais, kas kinoteātrī gadījies ir tas, ka kāds atstiepj līdzi bēbi, kurš vislaik brēc, vai kāds vislaik sēž un bļaustās "sadooood" un "jeeee" un "MAUCĪBA!" un tamlīdzīgi.

P.S. Offtopicā gandrīz nekas nav bezjēdzīgs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Feb 20 2006, 18:27
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Tas ir atkariigs no taa, ko skataas.
Protams, ka nopietnu filmu skatiishanaas laikaa labaaks ir miers un klusums, lai vareetu labaak iedziljinaaties notiekoshajaa. Paareejo cilveeku eksistence ir svariiga tikai pashaas beigaas, ja gribas kaut ko no redzeetaa ar paareejiem izrunaat, meegjinaat uzzinaat, kaa vinji to uztveera utml.
Bet ir taadas filmas kaa Kaunjas pasaakumaa raadiitaa "They were eleven", kuru vienkaarshi nevar nopietni skatiities. Normaalaa situaacijaa neko taadu vispaar nevar skatiities. Bet, skatoties ar citiem, interesantums rodas tajaas sarunaas ar paareejiem, ne filmaa redzeetajaa.
Bet atziistos, man pasham ir tas negods reizeem egoistiskas intereses uztureeshanai sevii runaaties ar citiem arii nopietnas filmas viduu, taapeec, ka pats esmu redzeejis jau vairaakas reizes un zinu notiekosho paaraak labi, lai gribeetos vienkaarshi kluseejot skatiities. Jaalabojas...
Veel vareetu buut interesanti skatiities visiem kaut ko taadu, ko visi jau ir redzeejushi, un tieshi ar meerkji, lai notikumu gaitaa redzamo izrunaatu. Lai 2046 laikaa gribeetu nevis baudiit, bet runaaties, man droshi vien vajadzeetu noskatiities veel reizes 2.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Feb 20 2006, 18:41
Post #4


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(edg @ Feb 20 2006, 17:27)
Tas ir atkariigs no taa, ko skataas.
*


Arī tiesa. Bezdeļkomēdijas un "mordobojus" labāk lūrēt barā un taisīt kolektīvu smējienu. Es rakstot kaut kā vairāk biju domājis nopietno galu. Bet vēlme pārrunāt redzēto (ja tāda vispār uznāk) rodas ne ātrāk kā dienu pēc skatīšanās.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Feb 20 2006, 18:44
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




noteikti vienataa. agraak meedzu skatiities filmas utt ar draugiem bet gadiijaas ka reiz draudzene garlaiciibas maakta mani pamatiigi nokaitinaaja zvanot pati sev uz mobilo.... rrrr kopsh taa laika kopaa ar draugiem skatos tikai shausmu filmas lai vareetu iesmiet par taam.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Feb 20 2006, 18:46
Post #6


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Hmm, nu animes man labāk patīk skatīties vienai. Tāpēc, ka tie, kas ar mani skatās, kaut kā neseko līdzi vai tik ļoti neiedziļinās, un man tas riebjas. Atceros, kad vienreiz rādīju draudzenēm Chobits (par cik ļoti laba anime). Viņas vairāk smējās un čubinājās savā starpā, nekā skatījās. Mani tas kaitina.
Ar filmām ir līdzīgi- gribās skatīties vienatā, bet tad es pati bieži arī kaut ko uzkožu, jo pati jau sev netraucēju. Njāāā... vispār visu man patīk skatīties vienai un tad visu stāstīt citiem... Kaut neviens tāpat īpaši neklausās.
Kino gan man labāk patīk skatīties kāda pazīstama cilvēka sabiedrībā. Nezinu, kāpēc tā... Un ja ir garlaicīga filma, patīk vērot citu cilvēku sejas. Bet tiesa, kas tiesa- ienīstu, kad kāds zālē bļaustās vai mētājās ar pokorniem!

P.S.- Hehe, cenšos rakstīt ar garumzīmēm! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kahi
post Feb 20 2006, 19:02
Post #7


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 756
Joined: 16-November 05
From: cradle of filth




nu, pa cik es animi (un vispār visu pārējo) skatos pie savas draudzenes, tad man no kompanijas neizbēgt. ir brīži, kad ir pat labi, ka viņa ir blakus, jo var ko pajautāt, piem, :"kas šitā par animi??'' vai tādā garā! par kompanijas uzbāšanos arī nevaru sūdzēties, jo viņa parasti noliem kādā stūrī skatīties amuletu, tāpēc lielāko animes daļu es skatos viena pati! uz jancīgām filmām (ja runā par kino) var iet ar bariņu meiteņu ierēkt (ai, saldie laiki ar ''eiropas ceļojumu''!!) bet uz nopietnām filmām vai grāvējgabaliem gan negribas, jo tad visu laiku jāpacieš ''fuuu'', ''peee''', un visi paareejie izteicieni, kas attiecas uz asiņainajiem skatiem, tāpēc tur labāk rādos viena pati (un tikai 1.rindās!) 3dien taisos iet uz ''kazanovu''ar bariņu spiedzošu blondīņu (man dzimene!) saprotu, ka nolemju sevi kaunam, bet domāju, ka palikšu nepamanāma (sirsnīgi ceru)!

p.s. neeju uz šusmenēm, jo nervi netur! godīgi atzīstos, ka pēc vienas japāņu filmas ar sāru m. gelāru, negulēju 2 naktis!!!

nereeciet par mani!!


--------------------
IPB Image



esmu atpakaļ. spiciem nagiem un vārdiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Feb 20 2006, 19:05
Post #8


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Nu sheit ir divi varianti, nee iisteniibaa triis.

Pirmajaa gadiijumaa bars skataas kaut ko, ko nav redzeejis neviens un kas reaali interesee visam baram. Tad kad skataamies ar veel kaadu nupat iznaakushu jau iesaaktas animes epu, kad visi ir atnaakushi ar meerkji vinju noskatiities viss ir augstaakajaa kaartiibaa. patrauceet otru atljaujas tikai taados briizhos kad tas ir pienjemami, spoilot neviens neko nevar, jo neko nezina, var tikai izteikt pienjeemumus, kas, attieciigi netrauceejoshos briizhos, ir pat interesanti. Ja bars ir pietiekoshi mazs, var atljauties arii nopauzeet filmu, lai kaut ko apspriestu.

Otrais gadiijums buutu tad, kad skataas kaut ko vieglu un reecamu. tad no komentaariem nav jaauzmanaas un parasti spoileri arii ir nebuutiski. shajaa gadiijumaa arii viss kartiibaa.

Nu un treshais variants ir tas nepatiikamais. Tas ir tad kad skataas kaadu nopietnaaku gabalu, bet kaadai daljai no auditorijas par to ir nospljauties. Shajaa gadiijumaa korekti buutu tiem, kam tas neinteresee ciesties klusu, vai pamest telpas, lai netrauceetu paareejiem. Preteejaa gadiijumaa tiek sabojaata visa skatiishanaas paareejiem.

Tad kad kaut ko skataas visi n-to reizi, lai komenteetu buutu pieskaitaams vainu pie pirmaa vai pie otraa varianta, atkariibaa no blakusapstaakljiem.

Tomeer ir veel viens gadiijums, ceturtais kad skataad daudzdomiigus gara darbus, kurus, atkariibaa no garstaavoklja, var uztvert dazhaadi. Par piemeeru var njemt to pashu "Otaku no video", kas var izraisiit gan smieklus, gan dziljas paardomas un pat bailes par savu naakotni. Lietuvaa atklaajaas, ka tas var briizham trauceet uztvert visu taa kaa buutu uztveeris, ja skatiitos vienatnee, jo kad kaads smejas, tad arii pats neviljus uztver situaacijas kaa komiskas, bet shaadus daudzdomiigus gabalus var un biezhi vien vajag skatiities vairaakas reizes, tapeec ir iespeeja noskatiities to arii vienatnee, lai izpeetiitu citas skjautnes.

Buutiibaa tas arii buutu viss iisumaa, par katru variantu vareetu diskuteet dziljaak, bet tas nav mans meerkjis shobriid.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Feb 20 2006, 19:20
Post #9


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Ahā! Niknuma varā bija laba filma! smile.gif
Bet es animes ar draudzenēm normāli nevaru skatīties, jo viņas nav tik lielas fanes! Tas nav patīkami! biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Feb 20 2006, 19:46
Post #10


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(ETM @ Feb 20 2006, 18:05)
...
Nu un treshais variants ir tas nepatiikamais. Tas ir tad kad skataas kaadu nopietnaaku gabalu, bet kaadai daljai no auditorijas par to ir nospljauties. Shajaa gadiijumaa korekti buutu tiem, kam tas neinteresee ciesties klusu, vai pamest telpas, lai netrauceetu paareejiem. Preteejaa gadiijumaa tiek sabojaata visa skatiishanaas paareejiem.
...
*


aight. ja veel shis nopietnaaks gabals ir no miiljaakajiem .. citu neadekvaataa reakcija drausmiigi speej sabojaat garastaavokli.
veel pie skatiishanaas vienam gribeetu pieziimeet tehnisko aspektu. kinoteaatra screens/audiotehnika ikdienaa jebkuraa siikpaartijaa nau tik vienkaarshi noorganizeejams/pieejams ;>. konvencionaalais tv/monitors ir neerts pat skatoties 2ataa/3jataa. projektors maz ko glaabj/maina. zuud arii eertaa iespeeja pauzeet peec _savas_ veeleeshanaas eg. uzsmeekjeeshanas vai ruupiigaakas subu/notes ielasiishanaas laikos. audiotehnika .. hmm .. nekas man nau paticis labaak par labaam austinjaam. pat kinoteaatrii. pat uz labaam tumbaam ar pastuuzi balsis nav tik skaidri saklausaamas.
paaris izrietoshas domas no kaudzes saskatiito truukumu publiskiem screeningiem un plusiem individuaalai skatiishanai. - iznjemot lielos anifestus kinoteaatros .. vai nau prefereejami mazajos pasaakumos aprobezhoties ar fona contentu (AMV / easy comedies / alike). domaaju vairums shaadus pasaakumus apmeklee pakomuniceeties ar liidziigi domaajoshiem, nevis tieshaam kaut ko skatiities.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Feb 20 2006, 19:47
Post #11


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Animes visbiezaak skatos viens... jo skatoties vienam vieglak saprast par ko animee iet runa un neviens neko nekliedz uz fona.

Bet baraa var skatiities komeedijas^^ jo komedijaas man nevajag neko saprast xD

Bet k/t 100% rulle tur man patik viss.... nu iznjemot kreeslus, man vairak patik guleet uz divaana un grauzt kko kad skatos animes....^^


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GM
post Feb 20 2006, 19:56
Post #12


Resident Alcoholic
******

Group: ALK
Posts: 632
Joined: 18-July 04




Parasti jau baros cilvēki nolasās ne tik daudz, lai darītu ko nopietnu, bet izbaudītu to socializēšanās procesa daļu, ko kaimiņzemes pamatiedzīvotāji mīl saukt par bezpreģelu. Attiecīgi pasākumos tāpat nepievēršu uzmanību tam, kas tiek atskaņots uz ekrāniem, jo kustīgās bildes vietā labprātāk oragnismā uzņemu dieniško devu alkohola.
Turpretī to, ka kino baudīt kinoteātrī nav iespējams sparatu jau ļoooti sen. Tāpēc iespēju robežās viss tiek noskatīts vispirms mājās švakas kvalitātes rip'ā un tikai pēc tam tiek mīta taciņa uz kino, kur to var baudīt, tā teikt, lielformātā, necenšoties apspiest nevaldāmās vēlmes nožņaugt tos trīs sīčus, kas sēž tev aiz muguras un komentē notiekošo, vai raidīt Coca-Colas pudeli tā mammuča virzienā, kas savam bērnelim ausī lasa subtitrus.


--------------------
Пива надо выпить, в горле пересохло. В горле пересохло, на душе тоска...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Feb 20 2006, 20:17
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Barā ir interesanti skatīties tādas animes, kuras jau ir redzētas, un ja tās ir komēdijas. Tad nevajag ļoti uzmanīgi skatīties un var labi pavadīt laiku, kopā smejoties un komentējot.
Bet nopietnas animes un, kuras nav redzētas, labāk skatos viens.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Bitter_me
post Feb 20 2006, 20:21
Post #14


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 137
Joined: 28-April 05




Vienatnee, vienatnee, vienatnee... kopaa ar karstas teejas kruuzi un kaut ko grauzamu, taados briizos es okupeeju visu istabu un savaa nodabaa izbaudu anime/kino u.c biggrin.gif


--------------------
IPB ImageIPB ImageIPB Image

http://quietquietshee.deviantart.com/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Feb 20 2006, 20:25
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




QUOTE(GameMaster @ Feb 20 2006, 19:56)
...
necenšoties apspiest nevaldāmās vēlmes nožņaugt tos trīs sīčus, kas sēž tev aiz muguras un komentē notiekošo, vai raidīt Coca-Colas pudeli tā mammuča virzienā, kas savam bērnelim ausī lasa subtitrus.
*



Phē! Tas mani nenormāli kaitina! Riebjas, ka kaut kāda mamma savam bērnam pusbalsī lasa titrus.
Un riebjas, kad cilvēks, kas filmu jau redzējis, saka, kas būs tālāk! Atceros, kad vienreiz ar klasi gājām uz filmu ''Harijs Poters un filosofu akmens'', viens zēns, kas filmu jau bija redzējis (starp citu, HP līdzinieks) visu teica, kas būs tālāk. Vienīgais labums bija tas, ka viņš mums deva popkornus! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 1 May 2024 - 14:44