IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Neieteiktu staigaat pa Matiisa ielu !, Pilns ar zagliem !
element
post Dec 10 2004, 20:54
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 9
Joined: 9-December 04




Aizvakar apzaga manu draugu un nospeera apm. 150 kaartis kaadu 100 LS veertiibaa !


--------------------

sk8boarding 4 life
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Dec 10 2004, 20:58
Post #2


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(element @ Dec 10 2004, 19:54)
Aizvakar apzaga manu draugu un nospeera apm. 150 kaartis kaadu 100 LS veertiibaa !
*



Shis gan vairaak iedereetos (ja vispaar iedereetos shajaa forumaa) offtopikaa.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 10 2004, 23:12
Post #3


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Inc @ Dec 10 2004, 19:58)
QUOTE(element @ Dec 10 2004, 19:54)
Aizvakar apzaga manu draugu un nospeera apm. 150 kaartis kaadu 100 LS veertiibaa !
*



Shis gan vairaak iedereetos (ja vispaar iedereetos shajaa forumaa) offtopikaa.
*


Kaa ta lai neiederas forumaa? Taas kaartis noteikti bija ar veco labo muusu draugu Juugi un vinja izsenis slaveeto gadsimtiem kultiveeto speeli saistiitas vistieshaakajaa meeraa.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 10 2004, 23:26
Post #4


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




mm, tad rodās jautājums.. ēee.. kurš cienošs sevic cilvēks spers bērnam YGO kārtis?
Pimkārt- bērnam, un otrkārt- a na koi viņam tas vispār?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 10 2004, 23:32
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Es domāju, ka tā ir rūpīgi plānota laupīšana. Cilvēks zināja ko ņemt. Meklējiet vainīgo starp " kartķožņikiem". Lūk ko nevainīga kāršu spēle dara ar cilvēkiem ohmy.gif


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 10 2004, 23:41
Post #6


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Shin-chan, tev ir tīra taisnība.
Kads ārprāts, kāršu mānija pārņem laviešu pusaudžus, mūsu mazākie māsas un brāļi, bērni un kaimiņi, Viņi visi var krist par upuriem šai briesmīgajai mānijai, un tad no viņiem var sanākt nākamie Matīs-kārš-zagļi.
Cilvēki, mums ir jābūt īpaši piesardzīgiem, neviens mums nevar droši pateikt vai tuvākajā nākotnē, neparādīsies Brīvības-kārš-zaglis, Aspazijas-kārš-zaglis, un , ak vai nedod dievs , čaka-kārš-zaglis.
Tad jau vairs nebūs vairs droši staigāt pa ielam, jo no katras tumšas ieliņas un visiem maziem, taisnstūra priekšmetiem skatīsies kāras acteles, un stiepsies kārš-zagļu knaģi.
Ak vai, ko nu mēs tagad darīim.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Dec 11 2004, 00:20
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




ak mans dievs!!! ko nu mees dariisim ??? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif blink.gif ohmy.gif

man tadz labz jautajumz : Kadam idinjam ta vinjas atnema??? un ko mums baidities?? tu doma te kaut kadi tizli siiči seež kas to vien dara ka šmugidžoh spele ? dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 11 2004, 00:26
Post #8


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




ei, ei.. Rob X, bez apvainojumiem lūdzu. Sarkasms ir sarkasms, bet tas pēdējais teikums nebija diez ko pieklāīgi, cilvēks tomēr gribēja brīdināt, lai arī pret ko tas būtu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 11 2004, 00:57
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ko mees tagad dariisim???

Taa kaa puulja speekam pretoties nav jeegas, pakljausimies puuim un kljuusim par kaarshu zagljiem pashi! Taa jau taas sabiedriskaas paraadiibas izplataas... rolleyes.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 11 2004, 01:07
Post #10


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




edq, bet pagaidi, mēs taču nēesam pūlis. nē, mes nedrīkstam pakļauties bara instinktam, cīnies pret to, apkaro savu vēlmi iet ielās.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 11 2004, 01:27
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Yume @ Dec 11 2004, 00:07)
edq, bet pagaidi, mēs taču nēesam pūlis. nē, mes nedrīkstam pakļauties bara instinktam, cīnies pret to, apkaro savu vēlmi iet ielās.
*


A tu domā, ka ir viegli pretoties kārdinājumam iet ielās un atņemt nevarīgiem bērneļiem viņu dekus? Nebūt ne, it īpaši tad, ja viņi paši vēl atvieglo darbu norādot savu dueļu vietas. Yume aizdod savu kospleja zobenu, lai varu viņus arī ar auksto ieroci pabaidīt, ja nu pagadās kāds spītīgāks un negrib ar labu sķirties no savām kārtīm.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Dec 11 2004, 01:32
Post #12


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




bez panikas..man zinaamaas aprindaas *piemiedziens ar aci* pazinjas, ja kas "uzpeldees", doshu zinju *atkaartojas triks ar piemiegtu aci*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Dec 11 2004, 01:37
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




QUOTE(Yume @ Dec 10 2004, 23:26)
ei, ei.. Rob X, bez apvainojumiem lūdzu. Sarkasms ir sarkasms, bet tas pēdējais teikums nebija diez ko pieklāīgi, cilvēks tomēr gribēja brīdināt, lai arī pret ko tas būtu.
*


sorry nevareju notureties dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 11 2004, 01:55
Post #14


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




*lokās smieklos* līdz kam tauta ir novesta... n-tās naudas summas grūža ārā par prastiem apdrukātiem papītiešiem KURIEM NAV REAALA SEGUMA....
*vēļoprojām smīn un caur zobiem spurdz* ojā edomājaties nonāks pat līdz tam ka šīm "kārtīm" tiks radītas speciālas deck kārbiņas ar GPS sistēmu un elektronisko 7 zīmju kodu..... kā arī jebkurā kioskā varēsnopirkt apdrošināšanas polisi savam deckam.. tad jo sevišķi "biezs" kolekcionārs ar izcili "retiem" mosntriem pa ielu paarvietosies miesasarga pavadībā...
Iedomājoties faktu, ka šis zajavu rakstīja plicijai.. [man rupji tēvaiņi nolaupīja manu yugioh kāršu komplektu, un tikkai to. Neaiztiekot ne naudu ne dārglietas ne abzģērbu]

Es bez jebkādama emocijām saplēstu kāda fanātiska dzhuubiyooo acu prieksaha izcilu retu kārti... ar ļaunu smaidu sejā sadedzinātu veselu kravu ar kārtīm publiski.... un ar gailējošu uguntiņu acīs zviegtu kā šie glābtu kas vēl glābjams...


P.S. pats par sevi saprotasm ka man arii ir vājības un ja variet tad spiidziniet cool.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 11 2004, 10:42
Post #15


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Un kaa veel spiidzinaasim!

Atnjemsim mees tev ar visas tavas Juugja kaartis kaa tam... ee... nekam.... Vienvaardsakot, tev ir kanaaaaa!


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 14 May 2024 - 11:43