IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> anime ***
Nuin
post May 25 2005, 13:06
Post #1


Kakashi-sensei
******

Group: Chuunin
Posts: 658
Joined: 28-December 04
From: new world




Noklausaties sho un pasakat savu viedokli.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post May 25 2005, 13:11
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




bred..

gandrīz par jebkuru tēmu var atrast *-gavno.mp3 smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post May 25 2005, 13:15
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




piekritu tiesham kautka jocigi skan..... huh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
CloudX
post May 25 2005, 13:17
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 439
Joined: 1-September 04




laugh.gif ooo LOL kādam nebija ko darīt


--------------------
I dont like anime , anime like's me :P
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FaNtA
post May 25 2005, 13:24
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 190
Joined: 2-March 05
From: uz pasūtijuma ^_^




nu ko lai saka cilveeki baidaas no taa ko nesaprot, pilniigs sviests - mans viedoklis


--------------------
/moo
i has a signuchar
and i did it for the lulz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post May 25 2005, 16:53
Post #6


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




izklausās pec urlu dziesmas.... vardsako pec manam domam MĒSLS!!! sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post May 25 2005, 17:23
Post #7


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




mha, da labi.. Prikols taču.. hehe, tas tak nav pa tiešo uztveram.
Hhe, kāds paspēlējās. Bet teksts, viens liels LOL. biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post May 25 2005, 17:32
Post #8


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




man neviens no šiem prikoliem pārāk nepatik sad.gif
tājau nebūtu slikts ja nebūtu urlu izpildijumā biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post May 25 2005, 18:16
Post #9


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Well, viens Otaku, kura chomi par vinju iereec par to , ka vinjsh itkaa ir pokemonu fans, nudzekinjsh lai noliidzinaat attieciibas kopaa ar chomiem dzeerumaa sacereeja sho.....dziesmu....un ierakstiija. vai arii visi vinji bija Otaku ( saliidzinoshi daudz par anime zin ) liidz briitim, kad cieniijamai Miyadzaki- san atceela kaadu vinju silti gaidiitu projektu un tam sekoja shii dziesmu.
Bat paarsvaraa jau tas pats kas vienmeer: nekaadas eetikas utt. taa ka nevajag sho garadarbu njemt galvaa. smile.gif
P.S
Bet dziesma bija diezgan kvalitatiiva ( skanja ) un izklausiijas labi, ja kaadam shii dziesma deva prieku es par vinju priecaajos!!!!!!!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 25 2005, 19:31
Post #10


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




S.U.D., *10 minuushu pauze, lai nomierinaatos un nelietotu lamu vaardus*, savu attieksmi pret Miyazaki anime vareeji patureet pie sevis. Jo shai attieksmei pamata nav. Taapat jau arii es varu pateik tev: Golden Boy is suuds ahujenais!

Nu ka es ar beidzot noklausiijos.

Ieprieksh briidinu, ka ar krieviski saprotu ljoti vaaji. Varbuut nepietiekami. To, ko augstajaa balsii dzied, man neizdodas saprast. Vaardi nekur nav?

Gaidiiju kaut kaadu naturaalu anime niideeju dziesmu, kas sastaav tikai no trulas anime lamaashanas. Bet, preteeji gaidiitajam, dziesma man patiik. Atgaadinu, ka krieviski saprotu ljoti vaaji, bet tas, ko pratu iztulkot, likaas ljoti normaali. Protams, cilveeki balstaas uz savu izpratni par anime kultiiru - tipiski stereotipisko un viss ir tikai anime pop. Bet vinju tieshums ir tieshaam labs. Par taam japaanju skolnieceem tachu pareizi. Un taa tachu ir, ka anime lielaa meeraa balstaas uz to, ka vinjaa biezhi pazuud dazhaadas eetikas un moraales normas. Nedomaaju, ka vajadzeetu kaadam uzspiest uzskatu, ka maakslaa paarkaapt reaalajaa dziivee pienjemtaas eetikas normas ir pienjemami. Jo shis uzskats vienkaarshi nav pareizs. Katram otaku vajadzeetu aptveert, ka, skatoties ecchi, vinjsh pats paarkaapj eetikas normas. Un cik tas vinjam ir pienjemami, ir vinja pasha zinjaa. Tas nav uzspiezhams! T.i., ja tu saki, ka ecchi skatiities ir normaali, tad tas ir ok, bet, ja tu saki, ka ecchi skatiities ir perversi, tad arii tas ir ok.

Un pati muuzika tieshaam laba. Visu cienju.

P.S. Golden Boy, manupraat, ir viens tieshaam reeciigs gabals.

P.P.S. Posts rakstiits, klausoties anime-govno 20~40 reizes. Pat man tas ir paleeni...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post May 25 2005, 19:53
Post #11


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




kamui21..... labais ieraktsts gandrīz no kresla izlidoju smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post May 25 2005, 19:59
Post #12


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




nu un tagad kurinaasim naidu pret krievvalodiigajiem... ja kaads japaanis buutu iedziedaajis kaut ko liidziigu (kas buutiibaa nemaz tik neiespeejami, kaa dazham vareetu skjist, nav) tad mees saaktu slakteet visus japaanjus? Kas cilveekiem var buut pret kaadu tautiibu? Es veel saprastu ja tiktu apspriesta dziesmas autora nolinchoshana konkreeti, bet nejau tapeec ka kaads kievu valodaa ir iedziedaajis kaut ko, kas jums nepatiik, jaasaak nivinaat visa tauta.

P.S. Dziesma patieshaam laba. Ar to es nesaku, ka buutu sajuusmaa par to, ko taa pauzh, bet gan to ka muuzika ir labi kombineeta un pie taas tieshaam ir straadaats.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post May 25 2005, 20:52
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(ETM @ May 25 2005, 18:59)
Kas cilveekiem var buut pret kaadu tautiibu?
*


Ja tas jautaajums tieshaam nebija retorisks, un offtopic man tiks piedots, tad:

Tautiiba nes liidz sev tipiskas iipashiibas, piemeeram, temperamentu. Taa nes liidz sev lielos vilcienos pat dziives uztveri. Skaidrojums: Ar "tautiiba nes" es domaaju, ka milziigam iipatsvaram attieciigo tautieshu piemiit kopeeja iipashiiba. Piemeeram, krievu tautai ir izteikta lepnuma sajuuta, kas biezhi izpauzhas tajaa, ko latvieshi sauc par "meetaa kruto". Shaads paarspiileets lepnums jeb iedomiiba man, personiigi, riebjas. Veel, krievu tauta tipiski runaa krievu valodaa, kura man, personiigi, izklausaas taa, it kaa cilveeks meegjinaatu uzsveert katru otro zilbi, pie tam saliidzinoshi zemaa balsii. Man, personiigi, taa valoda patiik tikpat ljoti kaa ielas troksnis. Redz, daudz kas var buut pret tautiibu. Es tikai mineeju paaris piemeerus. Riebties var viskaut kas, atkariibaa no katra veerteeshanas sisteemas. Un tauta nes daudzas iipashiibas kaa seeklu. Cits jautaajums - cik ljoti tas geenos, cik ljoti kultuuraa.

Lai nekljuutu par radikaali, ir jaapadomaa par dazhaam lietaam:
1. Cilveeki ir dazhaadi. Pat, ja tu esi saticis 100 zhiidus, un vinji visi tev prasiija naudu, tas nenoziimee, ka visi zhiidi ir naudas izspiedeeji. Jo nav.
2. Vai 10 kretiini pret 1 normaalu ir pamats ieniist visus 11 kaa grupu? No humaanisma viedoklja, protams, nee! Taa pamataa ir Vecaa Deriiba, kuraa Dievs soliija neizniicinaat Sodomu un Gomoru, ja tajaa buus kaut 10 labu cilveeku. Tomeer reaali dziive nav tik miiliiga. Nokliidushus kakjus kjer un galina arii tad, ja tie patiesiibaa kaadam pieder. Jaa, kakji nav cilveeki. Refereeties uz 3. lietu.
3. Katram cilveekam ir iedzimtas tiesiibas uz dziiviibu. Diemzheel, pasaule nekad to nav speejusi pienjemt. Kas cilveekam dod iipashas tiesiibas uz dziiviibu? Kaapeec ne visam dziivajam? Baciljiem droshi vien nee. Kaa shkjirot tos, kam ir tiesiibas, kam nav? Taa kaa shie ir neatbildeeti jautaajumi, tad cilveekam taa arii netiek pieshkjirtas tiesiibas uz dziiviibu. Tev nav tiesiibas lemt par cita cilveeka dziiviibu (iznjemot, ja esi augsts politiskais liideris, karaviirs darbiibaa, tiesnesis, policists vai tev ir labs advokaats). Tu neesi paaraaks par citu cilveeku! Tev var likties, ka tu esi paaraaks par grupu cilveeku (latvietis paaraaks par krievu; krievs paaraaks par latvieti), tomeer shis paaraakums balstiits uz pasaules uzskatu, veertiibu sisteemu, kura nav oficiaali visas pasaules vienbalsiigi apstiprinaata. Un arii shaads apstiprinaajums balsta tavu paaraakumu uz to, ka cilveece ir speejiiga noteikt, kas ir labaak un, kas sliktaak.
4. Tu esi tas, kas tu esi. Ja tu esi piedzimis nabags, neesi regjistreets valstii, neesi gaajis skolaa, neproti pelniit naudu un esi kljuvis par bomzi - 9 no 10 pretimnaaceejiem buus paarliecinaati, ka tu esi dzeeraajs, praataa debiils, nojuudzies vai norakstaams slinjkjis. Ja tu esi neegjieris, tad tev par to nebuutu jaaciesh. Nevienam nav tiesiibas uzskatiit, ka vinjsh ir labaaks par citiem. Taapat nevienam nav pienaakums uzskatiit, ka vinjsh ir sliktaaks. Taa ir speeciiga muusdienu kultuuras probleema - veeleeties, lai pasaule buutu taada, kaa tu veelies, veeleeties, lai tajaa cilveeki buutu taadi, kaa tu veelies, tu esi pasaules centrs.

Tie, kuri bija speejiigi izlasiit un izprast to, ko es te staastiiju, noteikti pashi jau bija aizdomaajushies par liidziigiem jautaajumiem. Diemzheel, radikaalji parasti ir tie, kas nespeej aizdomaaties, liidz ar ko viennoziimiigi nespeej izlasiit un izprast. Shim postam nav meerkjis paarliecinaat radikaaljus. Ja es to gribeetu dariit, rakstiitu vienkaarshos teikumos, ez saprotami un izmantojot izteiksmes liidzekljus, ar kuriem paarliecina stagneeji paarliecinaatus cilveekus. Shis posts ir tiiri domaats tiem, kas nav atradushi paveidienus atbildei uz jautaajumu: Kaa var ieniist tautu?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post May 25 2005, 21:08
Post #14


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




QUOTE(kamui21 @ May 25 2005, 19:51)
QUOTE(Nuin @ May 25 2005, 12:06)
Noklausaties  sho un pasakat savu viedokli.
*


nonsense
*




nēsu jau rasists bet pats teikums bij nezēlīgi smieklīgs

btw nacionālisms tiks apkarots.

This post has been edited by Batou: May 25 2005, 21:15
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post May 26 2005, 12:59
Post #15


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(edg @ May 25 2005, 19:31)
S.U.D., *10 minuushu pauze, lai nomierinaatos un nelietotu lamu vaardus*, savu attieksmi pret Miyazaki anime vareeji patureet pie sevis. Jo shai attieksmei pamata nav. Taapat jau arii es varu pateik tev: Golden Boy is suuds ahujenais!


*


godiigi sakot nesapratu kaapeec tu man brauc tagad asugumaa, man patiik Miyadzaki filmas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wink.gif Paarlasi manu postu un ja atradiisi tur vaardus kuri pasaka, ka man nepatiik Miyadzaki tad piedod es ne touzrakstiiju!!!!!! tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 21:30