IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Ragnarok, love ragnarok ^^
Steam
post Mar 24 2006, 22:25
Post #16


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 110
Joined: 22-March 06




image
image
image
image
image
image
image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
disco stu
post Mar 10 2007, 22:45
Post #17


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 4
Joined: 10-September 06




QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(šiks zellis,špiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


Iisteniiba ragnarok ir pasaules gals skandinaavu mitologijaa
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
disco stu
post Mar 11 2007, 11:40
Post #18


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 4
Joined: 10-September 06




QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(šiks zellis,špiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif

QUOTE(disco stu @ Mar 11 2007, 10:29) *

QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(šiks zellis,špiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif Aaa un veel kaut kas. Tas rakstaas Ragnarok nevis ragnarock



QUOTE(disco stu @ Mar 11 2007, 10:33) *

QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(šiks zellis,špiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif

QUOTE(disco stu @ Mar 11 2007, 10:29) *

QUOTE(Arts @ Jan 23 2006, 11:09) *

In Max payne 1./2. there was a bar called ''Ragnarock''.I found some more in english rag(lupata)+narok(šiks zellis,špiks).Now I know why are they so little and all have pretty outfits. tongue.gif biggrin.gif Maybe this word is from Swedish,but to me it is about witches,witchcraft and warlock. ph34r.gif


lupata un shiks?? Kaut kaa nesaiet kopaa laugh.gif Un vispaar ragnarok ir ir no skandinaavu mitologijas. Tas ir Ciina, kas notiek pirms pasaules gala (Dievs Odins un veel dazji dievinji pret Ne-tik labo dievu Loki un vinja beerni) Kaa es visu to zinu?? Es lasu cool.gif Aaa un veel kaut kas. Tas rakstaas Ragnarok nevis ragnarock. Un veel kas (lol es rakstu par daudz) Witchcraft nav nekaada saistiiba ar ragnarok. Un veel kas!! witchcraft vispaar ir sena religija no paleoliitiskiem laikiem, ko pirmie kristieshi nosaukushi par launu un saataanisku. Un vispaar Saataans (tas launais dzeks ar kazas galvu) Ir nozagts no witchcraft, ko iisteniibaa sauc par Wicca (latviski laikam rakstiitos Vikka vau Uikka vai kaut kaa taa) Viens no tiem witchcraft dieviem (latviski vinju laikam sauc dievs ar ragiem^^) ir taads dzekins ar kazas galvu un kazas kaajaam. Tas ir tas saucamais saataans. Angliski vinju sauc "the horned god" vai "the horned one", jo vinjam ir ragi^^ Paldies par uzmaniibu. (ai baac man pirksti jau saap no rakstiishanas)


User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 5 May 2024 - 08:12