IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Kimi Ga Nozomu Eien
Sigfa
post Jan 11 2005, 22:04
Post #1


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Vāks. Pilnīgs vāks. Kamēr skatījos (īpaši pēdējās sērijas) visulaiku uz sabrukšanas robežas... pēcāk iegāju vannā, sakopoju domas, apdomāju redzēto un jau kuro reizi sapratu (šoreiz kā ar balķi pa pieri) cik ļoti cilvēki atšķirās. Cik ļoti viena cilvēka grūtības un problēmas ietekmē visus viņam apkārt... Cik saapīgi brīžiem izrādās palīdzēt otram aiz labas gribas. Cilvēki uzskata, ka saprot cits citu un cenšas dot vērtīgus padomus kā dzīvot, kā risināt lietas, bet īstenībā ne vella. Neviens nevienu līdz sirds dziļumiem neizport un nekad arī neizpratīs- pat pašam sevi bieži vien grūti izprast. "Kapēc es šodien viņai pateicu, ka jūtos noguris, kamēr pats viņu ilgojos redzēt?". Tā vien atliek nobrīnīties par tiem, kas citu iegrūž ugunī un pēctam preicīgi lēkā apkārt ugunij paši sevi slavinādami "cik es prātīgs, cik es līdzcietīgs". Beidzot sapratu, cik jūtīgs es varu būt un kādēļ.

Tas tā- manas filozofiskās paardomas. Par pašu anime runājot, Man patika, un paldies, par sniegto izdevību viņu saņemt augstā kvalitātē, saku Revol.

Vizuāli skaists un audiāli baudāms gabals, kurš jāredz ikkatram kurš ir spējigs pieņemt citus tādus kādi viņi ir, jo bez šīs spējas būs visu laiku dusmās jāraustās un jāsaka "Nu kapēc viņš tā darija?! Es būtu paņēmis un pasūtījis" vai ko tml. Storylains ar paarāku orģinalitāti neiceļas, bet sit cauri visus dona huana mēģinājumus iekarot skaistās un bagatās Mirellas sirdi kādā meksikāņu seriālā un parāda tev kāds tu varētu būt ja ne tā un ja ne šitā. Šo to inovatīvu arī ieraudzīju, bet to jūs paši noteikti pamanijāt/pamanīsiet wink.gif

Kopvērtējums: 9 Labākā sirdi plosoša romance- drama kādu esmu redzējis. Kampai & Banzai!

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Jan 12 2005, 00:36
Post #2


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Manupraat arii ljoti laba, un tiesha anime, kas biski paplosa sirdi. Un - paradoksaalaakais ka taa veidota no H-Games.

Briidii, kad dzeks (neaceros vaardus, tas bija apm pirms gada kad skatijos) slimniicaa veeleejaaas stiept savu miilu prom no taas, nespeeju novaldiit dazhas asaras.

Vispaar, Sigfa, respect par nezheeliigi preciizo animes buutiibas atstaastu!


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rob_X
post Jan 12 2005, 01:06
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 491
Joined: 16-February 04
From: Riga




Es vinu no pasha nelaimes gadijuma momenta raudinaaju liidz beigaam sad.gif sad.gif sad.gif
Manuprat, visaizkustinoshaka anime no shii zhanra. sad.gif
Ja kadam liekas ka ne un ir ko piedavat - tik uz priekshu, ar prieku paskumdinaashu vai iepriecinaahsu sirdi. sad.gif smile.gif sad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jan 12 2005, 18:02
Post #4


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




man ar ļoti patikās (salīdzinajums ar meksikāņu seriāliem galīgi nevietā)
šausmīgi patikās fināls rolleyes.gif
vispā nespoilošu 13 sērijas domāju jebkurš kam patīk jap animācija var noskatīties


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Jan 12 2005, 20:12
Post #5


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




kaadaa zinjaa- nevietaa?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Jan 18 2005, 00:36
Post #6


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




vai samo var dabut caur torrentiem?

butu pateicigs, ja kads "piespraustu" torrenta failu


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Jan 18 2005, 01:00
Post #7


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(skabais @ Jan 17 2005, 23:36)
vai samo var dabut caur torrentiem?

butu pateicigs, ja kads "piespraustu" torrenta failu
*


Ja tev ir mDSL tad vari izmantot torrentu kas ir shajaa topickaa, ja nee tad var no KAA torrent lapas


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
skabais
post Jan 26 2005, 01:49
Post #8


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 76
Joined: 27-April 04
From: Dānija -> Aarhus




esmu parliecinats, ka romances zanra cienitajiem ta tik tiesam ir "debessmanna" wink.gif

teiksu ka ir - lai ari neesmu si zanra cienitajas - noskatijos samo viena piesediena - lidz 5 no rita biggrin.gif

filmina tik tiesam atspogulojas "reala dzive" - gan romantiskas gan visparcilvecigas attiecibas un pardzivojumi, kas skatoties spej aizskart personiski, un rosina uz pasrefleksiju un pardomam par attiecibu etiku.

ka negativo minesu manai mentalitatei nepienemamos romanceas zanra neizbegamas salkanibas, visus parspiletos "ahhh" un "vaiiii" utml

vel mani kaitina, laikam jau, japaniem raksturigais, ari saja anime atspogulotais, viriesu sieviesu attiecibu modelis. neskatoties kads lupata (izvelaties jebkuru nicinosu viriesu apzimejumu) ir atainotais virietis - sievietes vienmer to dievina, aprupe, mil un sapno par vinu, pacies nieiejutibu un bez maz vai kalpo

turklat es nevaru saprast par ko but vairak dusmigam - par to ka viriesi tiek atteloti ka cirvja kati, vai sievietes ka kalpones


--------------------
God! Please, give me the detachment to accept those things I cannot alter, the courage to alter those things which I can alter, and the wisdom to distinguish the ones from the others. Amen.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Jan 26 2005, 13:15
Post #9


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Es piebiedrojos visam augstak teiktajam, gan par sirds plososham episodem, gan par virieshiem lupatam. Un mani patiesham interesetu dzirdet meitenes viedokli, gan par sho anime, gan par virieshu un sievieshu personazhu teloshanu anime.
No manas pieredzes anime es varu teikt, ka vistrakak sievietes kalpones tels ir radits Ai Yori Aoshi. Galvena varone savu miljako redzeja vienu reizi bernibaa un pec tam dzivoja domajot tikai par vinju.
Par virieti lupatu... Apskaties Golden Boy, manuprat , tas ir patikams iznjemums.
Ljoti daudzos serialos tiek telota (nosaciti) ideala milestiba, kur galvenie varonji iemilas vienreiz uz visu muzhu, un, izejot cauri visadiem parbaudijumiem, paliek kopa. Ar to ari atshkjiras Kimi Ga Nozomu Eien, ka beigu beigas galvenais v. paliek ar citu meiteni.
Un beigas gribetu pateikt par vel kadu sci-fi dramu, kas uz mani atstaja pagaidam specigaku iespaidu, Saikano. Shis anime jau figureja shaja foruma, tapec detaljas neiedzilinashos, tie, kas redzeja, saprot.


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Jan 27 2005, 09:05
Post #10


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




Pievienojos uzskatam, it īpaši par Ai Yori Aoshi. Teju vai katru reizi, kad nākas redzēt mājās sagatavotus cepumus/bento vai tēlu kalpones uniformā. Vai kaut vai Chobits.

Šis raksts gan ir rakstīts no amerikāņu viedokļa un attiecas uz shoujo mangām, par kurām galīgi nemāku neko spriest (un ceru, ka arī nemācēšu), bet iesaku palasīt un tad izvērtēt sajūsmu par Chii, Shinobi, Tohru un citām 'varonēm'.

http://www.sleepisfortheweak.org/articles/shoujodangers.html


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AlexMak
post Jan 27 2005, 14:14
Post #11


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 75
Joined: 21-February 04
From: Ventspils




Tohru? Tu doma Tohru no Fruits Basket? Tieshi shi meitene man galigi neasociejas ar to rakstu. Tohru ir specigas sievietes tels, neskatoties uz savam grutibam, vinja atrada spekus palidzet saviem draugiem. Un vispar saruna par varonem - kalponem nav tik viennozimiga, jo uz katru Chi atradisies sava Gokusen.


--------------------
Don`t hate the player, hate the game!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Jan 27 2005, 20:14
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




@AlexMak - viņu arī domāju, taču pieminēju ātrumā. FB skatījos stipri sen, tāpēc var būt, ka kļūdījos, iebāžot viņu vienā maisā ar pārējām.

Tāpat, no tā mans viedoklis *īpaši* nemainīsies tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Westy
post Feb 1 2005, 00:07
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 232
Joined: 28-February 04




Labi, ka Sigfa iepostoja par sho romance animi. Patika, noskatijos liidz beigaam. Jaa dazi kadri tieshaam ir mokoshi un sirdi plososhi skatiitaajiem, bet kopskataa tiiri normaala. Beigas arii bija labas. Varu (laikam) droshi teikt, ka shii bija labaakaa romance anime kaadu esmu redzeejis. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
misty_moonlight
post Mar 30 2005, 00:15
Post #14


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 70
Joined: 29-March 05
From: Riga




Mans ftp izdzeesis sho seriaalu pirms paguvu novilkt peedeejo seeriju... sad.gif Veel joprojaam nevaru nekur atrast ar cieshanu aatrumu! Varbuut kaads var paliidzeet? unsure.gif


--------------------
--==> misty (ミスチ) <==--
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiper
post Mar 31 2005, 12:52
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




QUOTE(misty_moonlight @ Mar 29 2005, 23:15)
Mans ftp izdzeesis sho seriaalu pirms paguvu novilkt peedeejo seeriju...  sad.gif  Veel joprojaam nevaru nekur atrast ar cieshanu aatrumu!  Varbuut kaads var paliidzeet?  unsure.gif
*



Es varu vakaraa ieksh DC++ noshareet, ja ir veelme.
Jaatziist ka pasham shis seriaals ne visai patika. Paaraak atgaadinaaja meksikaanju seriaalu. Mani neaizkustina varonju paardziivojumi, ja pashi varonji nav man simpaatiski...

Cita lieta ir nesen iznaakushais seriaals Air - luuk shis gan man patika.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 21:28