IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> testing 1.. 2.. 3..
Saiko
post May 1 2004, 01:31
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




vienā anime / game related forumā ieraudziju vismaz manuprāt diezgan interesantu lietu... kategoriju ar tieši šādu nosaukumu - mērķis veidot tēmas kādas vien lietotājs vēlas un tāpat arī postot tur ko sirds kāro protams lidz zināmai robežai... jautāsiet ar ko tas atšķirās no mums jau pieejamā offtopic? ... ar to ka tēmas / posti tiek dzēsti katru nedēļu laukā ! imho risinājums kā uzturēt offtopic kategoriju "tīru" iespējams ka nav vēl mums tas community tik liels lai būtu pēc kā tāda reāla vajadzība bet lai nu kā man šāda doma likās interesanta...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post May 3 2004, 23:46
Post #2


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




ilgi domaaju (izskataas ka Roze ir noziedeejis uz kaadu laiku, neprasiet kas ar vinju, es nezinu) un nospriedu, ka pagaidaam nee. sanaak kaut kas liidziigs chatam, tik ar to iespeeju, ka var pievienot bildes un smailjus. forums savukaart ir domaats vairaak konkreetaam domaam. iznjemot spamu, es katru reizi domaaju par katru savu teksta gabalu (iznjemot "gadiijumu ar fatalis"), vai to patieshaam vajag redzeet veel kaadam etc etc. savukaart spamaa var posteet ko un kaa grib, tad jau taalaak tiek izlemts vai to var atstaat vai dzeest laukaa.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post May 4 2004, 01:28
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




nu ideja jau bija tāda ka tur varētu mest iekšā kaut ko līdzīgu tiem pašiem dzimšanas dienu apsveikumiem bet ok - piekrītu tev ka bez tā visa var mierīgi iztikt...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 05:51