IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topic
> suudziiba
aivvv
post Sep 19 2006, 19:34
Post #1


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




atllaussos zinnot ka man sadallaa offtopic izdzeesa pavedienu un pat nepaskaidrojaa kaadeell veelos lai attieciigais mods paskaidro savu riiciibu mad.gif


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Sep 19 2006, 22:00
Post #2


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




- Haha, aivv prasa pasakidrojumu par sevis izveidotu topiku biggrin.gif Pats zini, ka būtībā visi tavi topiki ir 'bezjēdzīgi' un parasti pārvēršās par spama perēkli. Uzskatu, ka šis topiks nav izņēmums.
- Pārkāpi foruma 2 noteikumu - Dubultposts! Tas jau tika izrunāts šeit - http://otaku.lv/index.php?showtopic=3375&hl=
- Ņēmu vērā tavu ieteikumu:
QUOTE(aivvv @ Aug 4 2006, 19:25)

nu varbuut par to ka moderatori tomeer varbuut vareetu nnemt un izdzeest maaksliigi radiitu spamu nevis vienkaarssi aizsleegti visu kas uz pirmo acu uzmetienu sskkiet apsoluuti bezjeedziigs un pakllauties dazzu biedru neggeeliigai velmei manipuleet ar vinniem peec saviem ieskatiem.....

Gribu izcelt vārdus - mākslīgi radīts spams (tu esi meistars uz šo). Un tagad padomā vai tavs izdzestais topiks nav kvalificējams pie šīs kategorijas.


- šeit vairs nekas nav diskutējams. Ja vēlies par to parunāt - raksti man PM.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 18:45