IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Datorspecefekti, anime datorspecefekti
Hikaru
post Nov 8 2004, 17:38
Post #1


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Vislabākos specefektus taisa GONZO.
Neesmu nekādā citā anime seriālā redzējis tik labus datorspecefektus kā seriālā Vandread:

image
image
image
image
image
image
image
image
image

Vandread ir viskrutākais seriāls, ko līdz šim esmu redzējis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Nov 8 2004, 18:04
Post #2


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE(Hikaru128 @ Nov 8 2004, 16:38)
Vislabākos specefektus taisa GONZO.
Neesmu nekādā citā anime seriālā redzējis tik labus datorspecefektus kā seriālā Vandread
*
Vislabaakie datorspecefekti nekriit aciis... es pat teiktu jamos vispaar nevar ieraudziit...


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 8 2004, 19:46
Post #3


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Visi Uniti (modeļi) ir 3DCG. Un tik super kvalitatīvi uzzīmētus uz datora sprādzienus es neesmu redzējis nevienā anime seriālā.

deBUGa, tu vispār kaut ko no datorgrafikas sajēdz? smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Nov 8 2004, 20:28
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE(Hikaru128 @ Nov 8 2004, 18:46)
Visi Uniti (modeļi) ir 3DCG.
*
Un ko tu ar to gribeeji pateikt? Ka, ja visi modelji ir 3D, tad taa obligaati buus labaakaa datorgrafika?

QUOTE(Hikaru128 @ Nov 8 2004, 18:46)
Un tik super kvalitatīvi uzzīmētus uz datora sprādzienus es neesmu redzējis nevienā anime seriālā.
*
Hmm... ja labi paveerosi (5. atteels), tad ieradziisi, ka jamie ir smalks copy - paste piegaajiens. Man taadas nepamatotas aizdomas, ka jebkursh 3DMax iesaaceejs saak tieshi ar template spraadzieniem... a jamie man kautko ljoti atgaadina...

QUOTE(Hikaru128 @ Nov 8 2004, 18:46)
deBUGa, tu vispār kaut ko no datorgrafikas sajēdz? smile.gif
*
Nav gluzhi mans laucinjsh... smile.gif



--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 8 2004, 21:26
Post #5


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Tad nu gan ohmy.gif Viiiii, datorgrafika.
Nēsmu pilnībā pret tās izmantošanu iekš anime, taču visam jāpieiet ar mēra sajūtu un spriežot pēc attēliem Vandread veidotājiem tās ir pietrūcis. Manuprāt, daudz veiksmīgāk specefekti tika izmantoti tajā pašā Gonzo ražojumā Last Exile. Kā jau deBUGa minēja: laba datorgrafika ir tāda kuru nemana (vai kura nekrīt acīs). Gribēšu ar datoru gatavotus produktus, skatīšos Final Fantasy, vai Šreku. Tajā pašā Akira, datorgrafika netika nemaz izmantota, taču efektu ziņā kabina iekšā daudziem mūsdienu veidojumiem, kuru autoriem slinkums zīmēt, jo vieglāk ir pakliksķināt peli.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Saiko
post Nov 8 2004, 21:44
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 238
Joined: 12-February 04
From: planet 34r7h




neciešu Gonzo un viņu 'datorgrafiku' .. nu ok ok pret pašu Gonzo man pilnīgi nekas nav bet tā - tā saucamā 'datorgrafika' dry.gif kurš ir redzējis 'i - wish you were here -' sapratīs...


--------------------
There is no one who loves pain itself, who seeks after it and wants to have it, simply because it is pain.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post Nov 9 2004, 13:00
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




Nekaads iipassais speciaalists jau neesmu huh.gif . Passam personiigi patiik specefekti kuri ir ziimeeti ar roku. Liekaas ka vinni labaak iederaas anime. Bat protams gaumes jau var nesakrist. FF specefektus tiessaam vienmeer esmu apbriinojis. Tas ir kautkas.....
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 9 2004, 15:00
Post #8


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(ShinChan @ Nov 8 2004, 20:26)
Tad nu gan ohmy.gif Viiiii, datorgrafika.
Nēsmu pilnībā pret tās izmantošanu iekš anime, taču visam jāpieiet ar mēra sajūtu un spriežot pēc attēliem Vandread veidotājiem tās ir pietrūcis. Manuprāt, daudz veiksmīgāk specefekti tika izmantoti tajā pašā Gonzo ražojumā Last Exile.
*


yaa vot last exile grafiks ierullee... grafikkai jaabuut foonaa kaa tas ir Gits2:innocence tongue.gif kad nav kontrasta 3d uz ziimeetaa.... taas stundenta liimenja 3D ir tik daudzos seriaalos. ka taisni pisec.. .tur vienkaarshi gruutaak pamatiit jo autors aiz slinkuma shading un litghtning taisiit ir vienkaarshi plain color uzlicis... bet var redzeet kaa 3d modelis atshkiras ar perfekto perspektiivu biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaladin
post Nov 9 2004, 16:03
Post #9


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 346
Joined: 15-October 04
From: Tanelorn




Nu es uzskatu, ka animees vispaar nevajadzeetu buut datorgrafikai (ja vieniigi visa anume nav 3d) Labi ir, ka viss ir forshi ar roku uzziimeets. Par piemeeru var njemt taadu sviestu kaa Beyblade. Pirmaa sezonaa bija normaali combati ziimeeti ar roku, bet BB2 bija 3d combati no kurie ne s**a nevareeja saprast un izskatiijaas arii suudiigi.


--------------------
Geeks rock!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 9 2004, 16:22
Post #10


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Normaala kvalitaate 3D tach nevar shtampot taadaam ziepeneem kaa BB


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 9 2004, 16:31
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(Yushiro Sakaki @ Nov 9 2004, 15:03)
Pirmā sezonā bija normāli combati zīmēti ar roku, bet BB2 bija 3d combati no kurie ne s**a nevarēja saprast un izskatījās arī suudiigi.
*


Atdodiet mums vecos beibleidus mad.gif Tādus kādus mēs tos mīlējām un cienījām (tb. 1 sezona). Takoj bejbleid nam ņenužen. Nē datoranimācijai bejbleidos! Visu zemju bejbleidotāji apvienojieties un savienojieties, lai tas spēks ko nejūt pilienā kļust liels un stiprs kopumā. Kopā mēs piespiedīsim tos negantniekus bejbleidos neizmantot datoranimāciju. Kopā (lopā?) mēs esam spēks, kopā (lopā?) mums izdosies!!!


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 9 2004, 16:34
Post #12


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(ShinChan @ Nov 9 2004, 15:31)
Atdodiet mums vecos beibleidus mad.gif  Tādus kādus mēs tos mīlējām un cienījām (tb. 1 sezona). Takoj bejbleid nam ņenužen. Nē datoranimācijai bejbleidos! Visu zemju bejbleidotāji apvienojieties un savienojieties, lai tas spēks ko nejūt pilienā kļust liels un stiprs kopumā. Kopā mēs piespiedīsim tos negantniekus bejbleidos neizmantot datoranimāciju. Kopā (lopā?) mēs esam spēks, kopā (lopā?) mums izdosies!!!
*




*histeeriski pa vidu smiekliem meedjina neaizmirst elpot* laugh.gif . Es jau rezerveeju biljeti uz japaanu ieshu miitinjot laugh.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 9 2004, 16:44
Post #13


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Nezinu, kā viņi zīmēja to grafiku Vandread, a man patīk. Vandreadā tā izveido telpisku sajūtu, kas man tieši patīk. smile.gif

Parādiet kādu screenshotu, kā tad būtu labāk, kur datorgrafika nekrīt acīs. Tad jau tas drošvien būs 2DCG, kas nu arī ir laba, bet neveido telpisku sajūtu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Nov 9 2004, 16:53
Post #14


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE(Hikaru128 @ Nov 9 2004, 15:44)
Parādiet kādu screenshotu, kā tad būtu labāk, kur datorgrafika nekrīt acīs. Tad jau tas drošvien būs 2DCG, kas nu arī ir laba, bet neveido telpisku sajūtu.
*
Vari iepeetiit 'screenshot'us no GitS2:Innocence topica. Ieksh GITS izmantojas ljoti daudz datorgrafikas... (BET tas nav tas labaakais variants, jo dazhaas ainaas datorgrafika ir paaraak uzkriitosha) Nu un protams ar visaam telpiskajaam izjuutaam...


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 9 2004, 17:02
Post #15


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




QUOTE(deBUGa @ Nov 9 2004, 15:53)
QUOTE(Hikaru128 @ Nov 9 2004, 15:44)
Parādiet kādu screenshotu, kā tad būtu labāk, kur datorgrafika nekrīt acīs. Tad jau tas drošvien būs 2DCG, kas nu arī ir laba, bet neveido telpisku sajūtu.
*
Vari iepeetiit 'screenshot'us no GitS2:Innocence topica. Ieksh GITS izmantojas ljoti daudz datorgrafikas... (BET tas nav tas labaakais variants, jo dazhaas ainaas datorgrafika ir paaraak uzkriitosha) Nu un protams ar visaam telpiskajaam izjuutaam...
*



Nu... kaut kā nevisai......
Laikam jau man patīk tā labi redzamā (uzkrītošā) datorgrafika. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V  1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 17:08