IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

> Zero no Tsukaima , interesants anime, Anime
Psycholog
post Jul 28 2006, 22:04
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




IPB Image

When Saito wakes up, a cute girl is looking into his face. Looking around, he finds himself in a strange place surrounded by people looking like wizards. Then,he learns that he was summoned as a magic servant by the girl, Louise. While he is embarrassed, Louise kisses him, saying that it is a contract Soon, strange letters appears on his hand, and he is made a servant.

Info ņemts no AniDB

Nedaudz atgādina hariju poteru, bet tas ir tikai virspusēji. Domāju, cilvēkiem, kuri ir tikpat perversi kā es pats, noteikti vajadzētu patikt (arī tiem, kam patīk bargās kundzes). Neliela arī lolicona piedeva, bet tas ar ir tikai virspusēji wink.gif
Šī anime man jo īpaši patīk tāpēc, ka chariem ir ļoti labi (vismaz manuprāt) izstrādātas personības un viņi tiešam dara to, ko tu no viņiem sagaidi. (Nē, tas nenozīmē, ka anime ir ļoti paredzama, laigan patiesībā nevar zināt, jo esmu redzējis tikai 4 sērijas pagaidām)

This post has been edited by Psycholog: Jul 28 2006, 22:31


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 14 May 2024 - 01:03