IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

4 Pages V « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Yami no Matsuei, (jeb Descendants of Darkness)
Ragana
post Nov 15 2006, 16:55
Post #46


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Esmu noskatijusies tikai pirmo epu un to pašu youtubē, bet noteikti sākšu lādēt no Aarinfantasy.
Cik nu tajā sliktajā kvalitātē varēju redzēt, animācija ir laba, un acis tiešam apbur... Bet kaut kāda iemesla dēļ man tā izskatās pēc komēdijas - arī tas pīļveidīgais zvērs ir tīri jauks.


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post Dec 1 2006, 22:11
Post #47


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




šodien noskatījos pēdejo epu. Gribu vēl. Saprāts saka ka nav, bet man vajag rolleyes.gif . Šausmsīgi patika Muraki fanātisms un Tsuzuki acis, neaizmirsīsim arī pārejos wub.gif
Pārsteidza arī kvalitāte, bet visu kā parasti bojāja Youtube. Žēl ka mangu ir tik grūti dabūt

IPB Image

This post has been edited by lilion: Dec 1 2006, 22:15


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Jan 13 2007, 16:31
Post #48


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Nu, šito jau pirms vairāk kā mēneša noskatījos, bet tā arī neiekomentēju.

Animācija: 10/10
Tēlu dizains, krāsas, foni... Viss ir teju perfekti, kļūdas tikpat kā nemanīju. Dievinu abu galveno tēlu acis. Action scēnas gan ir drausmīgas.
Sižets: 7/10
Nu, tā... Nekāda lielā sižeta tur nav, tikai tas Muraki velkas līdzi... Visam ir neliela Dementia pieskaņa. Bet rodas interese, kas notiks tālāk - savādāk es nemaz nebūtu pabeigusi skatīties.
Tēli: 9/10
Tēli ir ļoti labi - nav pilnīgi neizteiksmīgi, bet nav arī tā, ka ir vesele Mārtiju Sjū čupa, katram pieci pagātnes noslēpumi... Ja nu tikai Muraki, bet viņam tas piestāv, jo viņš ir seksīgs un ļauns. Man gan mīļākais ir Hisoka, mīļākie pairingi: Tsuzuki/Hisoka un Muraki/Hisoka. Tā kā seriālā ir abi pairingi(un man iztēles pietiek), man nav nekādu problēmu.
Mūzika: 5/10
Em... Man ne pārāk patika. Openings diezgan gaudulīgs, bet beigās man iepatikās, sāku jau dziedāt līdzi, endingu gan katru reizi slēdzu ārā... Mūzika pašā animē ir tās raksturam diezgan atbilstoša, kaut gan lielas simpātijas neizraisīja.

Vispār, mangu nav nemaz tik grūti dabūt - vajag tikai mācēt lietot dailymanga.org un IRC'u...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tissana
post Aug 8 2007, 19:55
Post #49


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 16-December 05
From: reverie|*




Kaut kādā veidā, noskatoties, nedaudz atgādināja man kko no Fushigi yuugi..
Bet var redzēt, ka ja tiešām meklēt kkādu rozīnīti, tad acis ir izceltas tieši vietā smile.gif Un jāpiekrīt, ka krāsu dēļ kopumā vien ir vērts skatīties.
Mangai gan dabūju tikai sākumu, bet pirms tam noskatoties anime, kā vienmēr var just mangas pārspēku, jo sērijās tiešam daudz kas iztrūkst, no tā ko var izlasīt. Bet kopumā - dotu 8 no 10. ^^

This post has been edited by Tissana: Aug 8 2007, 19:56


--------------------
...and the angels come down to Earth again when they heard the news...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Aug 20 2007, 10:38
Post #50


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Seriāls nav taisīts pēc mangas viens vienā, kā daudzas citas lietas. Manga tur tiek ņemta tikai kā piemērs kā varētu būt. Taču, jā, viņa ir stipri labāka, jau vien dēļ zīmēšanas kvalitātes un stila.
BTW, paskaidro man lūdzu, kas tur ir līdzīgs Fushigi Yuugi? Konkrēti, drīkst argumentētā essejā.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tissana
post Aug 31 2007, 10:35
Post #51


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 15
Joined: 16-December 05
From: reverie|*




Nu nezinu vai gluži argumentētā esejā, bet vnk noskatoties, asociējas ar kko kopīgu. Varbūt arī tikai košo krāsu dēļ... bet argumentu nav. Tās bija tikai sajūtas. Miaku pret Tsuzuki nevar ne salīdzināt biggrin.gif Prātā gan, man viņi izlec vienā stilā biggrin.gif Jo Fushigi Yuugi noskatījos jau kādu gadu atpakaļ, bet tagad noskatoties šo, atkal uzausa atmiņā... tāpēc arī rakstīju, ka nedaudz atgādina.


--------------------
...and the angels come down to Earth again when they heard the news...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 31 2007, 18:10
Post #52


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Nezinu arī man as fushigi yuugi nedaudz atgādināja, laikam tāpēc ka Tsuzuki kāre pēc saldumiem sakrīt ar Miakas kāri pēc ēdiena, skumjas pr ēdiena zaudēšanu arī sakrīt... dusmas par gardā kumosiņa pazaudēšanu arī sakrīt. Par un ap ēdienu. Arī emocijas konkrētos gadījumos ir ļoti līdzīgas.
Kā lai saka, visu var aiz matiem pievilkt, ja labi grib.

IPB Image


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 September 2024 - 00:04