IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Fullmetal Alchemist 2: Curse of the Crimson Elixir, Review
bladez
post Feb 9 2006, 11:20
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Fullmetal Alchemist 2: Curse of the Crimson Elixir (PS2)

Izdevējs: Square Enix
Izstrādātājs: Racjin
Izdošanas Datums: 2005, 12 Jul

Kritiķu novērtējums: 7
Geimplejs: 7
Grafika: 7
Skaņa: 7

Spēlētāju novērtējums: 8.3


Ir iznākusi daudzu fanu ilgi gaidītā spēle. Daudzu fanu tāpēc, ka šī spēle ir balstīta uz multenes notikumiem. Protams tā pagriež jaunu skatu šīs multenes cienītājiem. Un ne tikai cienītājiem. Šo spēli ir iemīļojuši pat tie, kas Anime seriālu nemaz nav redzējuši. Protams daudzi ir bijuši skeptiski, bet "īstus" fanus tas nekrata. Ja esi liels Elriku brāļu un pāri-galvai-transmutāciju Cienītājs, tad jūs šeit atradīsiet daudz ko, kas jums patiks.

Kā jau teicu, spēles sižets balstās uz Anime seriālu. Notikumu laiks ir aptuveni 1920. gadi. Un atkal Elriku brāļi ir slaveni un viņi ir ceļojumā lai atrast Filozofu akmeni. Viņi ceļā sastop daudzus "krimsona akmeņa" alķīmiķus, kuri iegūst neiedomājamu spēku un enerģiju, un kādu meiteni, kas runā mīklās. Viņi meklē atbildes ar savu Štatu alķīmiķu palīdzību, veco draugu. Jā tieši tā, jūms spēlē palīdzēs Uguns alķīmiķis Mustangs, ieroču speciāliste Hawkeye, un "Muskuļu Kalns(vairāk gan veseli Alpi)" Armstrongs. Jūs gan viņus nevarēsiet kontrolēt kā Alu un Edu, bet viņi paši pieprot nodarīt pretiniekam diezgan lielus bojājumus.

Jūs spēles gaitā kontrolēsiet divus galvenos varoņus. Edwardu ar savu auto-mail roku un kāju, kuras dēļ viņš ir ieguvis FullMetal Alchemist titulu. Eds var uzbrukt neapbruņojies ar rokām un kājām, kā arī pārvēršot savu metāla roku asmenī, vai arī uzbrukt ienaidniekiem ar zemes asmeņiem. Kā arī viņš var visādi aizsargāties, piemēram uztransmutējot sev priekšā akmens sienu. Kā arī viņš var transmutēt daudz ieročus sev rokās. Arsenāls ir diezgan liels (neceriet uz blāsteriem vai ak47, ne šajā spēlē).

Spēlē ir arī daudz lietas ko viņš var transmutēt (pārvērst priekšmeta izskatu uin pielietojamību. Sākot no lokiem līdz automātiskajiem ložmetējiem, līdz bumerangam un līdz pat vakumam( kas savāc visus apkārtējos ienaidniekus).


image
image
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Feb 9 2006, 11:46
Post #2


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Labs posts smile.gif vertiga infa.

Dazhi siikumi - pieliec info kur var nokachat,
jebshu 0 Torrent linki ? Edonkeys ? or maybe tev vinsh ir sharee uz kso huba ? smile.gif

P.s. Zheel ka amn nav ps 2 sleep.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post Feb 9 2006, 12:47
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Jā....es arī nožēloju, ka man naw PS2. Tad es noteikti šito gardumu iemēģinātu.

Starp citu otrais skrīnšots ir tā vieta, kurā Ed's ar Al'u trenējās un Armstrongs iesaistījās, arī lai patrenētos. Seriālu atceros ļoti, tāpēc varat mani pieskaitīt pie FMA fana.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Feb 15 2006, 00:17
Post #4


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Hmm...manuprāt tīri neveiksmīga spēle, pirmkārt nepatīkami sagrozīja animes sižetu. Otrkārtām pārāk vienkārša, grūtības sagādāja tik viens boss un pie tam ne pēdējais un treškārt - sižets...burtiski negribas izteikties.
Nez...protams, Fullmetal Hardcore faniem patiks tik tādēļ, ka pazīstamas sejas redzēs, bet šī spēle nav paliekoša vērtība.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Psycholog
post Feb 15 2006, 05:03
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 217
Joined: 30-January 06




QUOTE(Sephiroth @ Feb 14 2006, 23:17)
Hmm...manuprāt tīri neveiksmīga spēle, pirmkārt nepatīkami sagrozīja animes sižetu. Otrkārtām pārāk vienkārša, grūtības sagādāja tik viens boss un pie tam ne pēdējais un treškārt - sižets...burtiski negribas izteikties.
Nez...protams, Fullmetal Hardcore faniem patiks tik tādēļ, ka pazīstamas sejas redzēs, bet šī spēle nav paliekoša vērtība.
*


Liekas ka pilnīgi viss, kas ir ticis izdots pēc seriāla beigām, ir paredzēts tikai pazīstamu seju atdzīvināšanai atmiņā...tai skaitaa arī filma...hmh...


--------------------
Positive black.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Feb 15 2006, 15:18
Post #6


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




hrrr...
atceroties pirmo FMA gamuku izteicieniem par ruutiibu neticaas... bosi tur bija pilniiga naave!!
et nu ieproveesim noveerteesim un patieksim ka gana labs, jo tomeer arii es esmu pieskaitaams pie FMA faniem biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Feb 15 2006, 16:24
Post #7


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(Tador @ Feb 15 2006, 14:18)
hrrr...
atceroties pirmo FMA gamuku izteicieniem par ruutiibu neticaas... bosi tur bija pilniiga naave!!
et nu ieproveesim noveerteesim un patieksim ka gana labs, jo tomeer arii es esmu pieskaitaams pie FMA faniem biggrin.gif
*


Pirmais bij daudz labāks un jā, daudz grūtāks, kaut gan, nez, man viss, ko pēdējā laikā spēlēju liekas viegls.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Feb 15 2006, 16:36
Post #8


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(Sephiroth @ Feb 15 2006, 15:24)
Pirmais bij daudz labāks un jā, daudz grūtāks, kaut gan, nez, man viss, ko pēdējā laikā spēlēju liekas viegls.
*


ooo
kaa tu tiki galaa ar tiem daudzajiem bosiem pie beigaam?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Feb 15 2006, 16:45
Post #9


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




QUOTE(Tador @ Feb 15 2006, 15:36)
QUOTE(Sephiroth @ Feb 15 2006, 15:24)
Pirmais bij daudz labāks un jā, daudz grūtāks, kaut gan, nez, man viss, ko pēdējā laikā spēlēju liekas viegls.
*


ooo
kaa tu tiki galaa ar tiem daudzajiem bosiem pie beigaam?
*


Vapros tjehnjiki, uz spēles beigām es biju kļuvis par FMA guru, protams neuzvarēju tos kropļus ar pirmo reizi, bet, kad iemanījos pareizā kārtībā viņus sist gāja kā pa sviestu, bez tam tie daudzie bosi nav nekas salīdzinājumā ar to, kas pēc pēdējā bosa nāk.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Mar 4 2006, 10:41
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




Emm, kāds var iedot novilkt, vai pārrakstīt? rolleyes.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Mar 6 2006, 01:22
Post #11


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




hm, es kādu laiku nēesmu spēlējusi FMA, bet atceros ka tiku kautkādā līmenī ''Pamestā pilsēta (vai spokainā, neatceros)'' beigās. pie bosiņa. Vēlētos zināt kā lai viņu uzveic? Dots ir lielgabals, bosiņš ir milzīgs un sabradā nabaga Edo, ko vadu sad.gif Profiņi, pasakiet priekšā.

bladez, pasaki no kurienes tu rāvi pēdējo screen? un vai tur ir daudz? tongue.gif

Cīnoties ar čūskveceni(kā iesaucu viņu) un uzvarot viņu bija tāds atvieglojums XD Ienīdu to līmeni

This post has been edited by Ayumi: Mar 6 2006, 01:24


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 11 May 2024 - 08:00