IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

16 Pages V « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Pāri naktīm..., Jā, jā esmu slinka
not_alone
post Sep 2 2005, 22:24
Post #46


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




mellow.gif Jaaa....Isabel..tu man atveeri jaunu pasauli laugh.gif

*eerti iekaartojas miikstaa,ar atlasu paarvilktaa kreeslaa*

*uzsmeekjee vislabaako kubas cigaaru(khe khee)*

*saak leenaam gremot smalkus indijas riekstus ar roziineem un viskrutaakajaam konfekteem*


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 3 2005, 12:06
Post #47


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Labāk mazāk, nekā nemaz. happy.gif
Gaidu turpinājumu, pat esmu sagatavojusies(nopirku barankas)


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Sep 3 2005, 16:56
Post #48


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Raksti turpinajumu. Mans jau ir atkarīgs *aizskrien iepirkt riekstu krājumus, damn it čaumalas jau līdz celim*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Sep 3 2005, 17:14
Post #49


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




thaa...
*ielien atpakaļ kartona kastē*
*sāk skrubināt grillētu vistas kāju*

un kur tad tālāk???


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 3 2005, 17:37
Post #50


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Ei! smile.gif Laba ideja! Man ar' riekstinji nodereetu, vai barankas! biggrin.gif Tachu shobriid maajaas nav, taapec jaauztaisa teeja!



Abi, peec Kendiinas veelmes, apstaajaas pie daudziem veikalinjiem un senu iestaazju skatlogiem. Iegaaja dazjaadaas vaartruumees un pagalmos, kur paveerot cilveekus un to dziivesstilus.
Liidz Kendiina atkal pamaniija lielo torti... Tajs saprata, ka atkal naaksies apstaaties. Tachu shoreiz vinjsh to saprata veel vairaak!
Vinji piegaaja klaat pie skatloga.
-Tad shii ir taa torte?- Kendiina mazliet skumji ierunaajaas -Vai vismaz taada pati? Tavu mammu sauca Sharlote?
-Jaa... Tu manii klausiijies uzmaniigi. Piedod, tachu pilniigi visu es tev veel neizstaastiiju.- Tajs pieklusa -Bet par to labaak aprunaasimies pie manis. Kad kustoniitis buuz klaat.
-Kaapeec?- Kendiina iejautaajaas par diivaino Taja leemumu -Kakjim ar to tachu nav nekaada sakara!
-Zinu, zinu- Tajs uzsmaidiija -Vienkaarshi negribaas bojaat garastaavokli.
Vinji turpinaaja celju, bet Kendiina veel kaadu laicinju atskatiijaas uz skatlogu. Vinja pie sevis domaaja: ''Tas ir tik diivaini... Taa maaja ir tik sena. Durvis aizklapeetas ar deeljiem. Taa torte ir tik spilgti rozaa. Putukreejums... baleriina! ''Sharlotei''... Cik sens vispaar sanaak Taja staastiitais notikums?''
Shkjiet Kendiina bija izleemusi palikt pie Taja, tachu vinja nezinaaja pasha Taja domas par to. Nu, bet tik un taa... vinjsh dziivo viens. Neizskataas, ka vinjam buutu draudzene. Kendiina laikam tajaa bija iemiileejusies. Iespeejams, Tajs to zinaaja. Vinjam pasham arii bija juutas pret vinju... Un vispaar, Kendiinu vairs neintereseeja mammas domas par to visu. Tachu kaadas vareetu buut Kendiinas mammas domas?
BEIDZOT vinji bija klaat. Priekshaa staaveeja diezgan liela maaja. Taa atbilda Taja staastiijumam un raksturojumam. Vinji uzkaapa pa mazajaam kaapniiteem un atveera durvis. Kliinikas iekaartojums nebija viens no labaakajiem. Griidas klaaja sena stila linolejs. Uz sienaam raamiishos bija saliktas dziivnieku, lielaakoties sunju bildes. Sienas bija nokraasotas suunu zaljaa tonii.
Vinji abi tagad taa kaartiigi izpeetiija telpu, kuraa bija ienaakushi. Tajs veeriigi apluukoja visu no jauna, jo vakar to kaartiigi neredzeeja. Vakar vinjsh pat uz to neskatiijaas. Svariigaaka bija veseliiba.
Tajs piegaaja pie kaadas jaukas sievietes, kas izskatiijaas peec kaadas dezjurantes.
-Mees atnaacaam peec kakja.- Tajs uzrunaaja dezjuranti -Es vakar vinju atnesu. Varbuut juus atceraties, ja vakar straadaajaat.
-Un kaa veel atceros, ja juus esat tas, kursh luudza paliidziibu- sieviete pieklaajiigi atteica -Luudzam jums piedoshanu par to visu. Juus vareesiet nemaksaat par kakja operaaciju. Cilveeka dziiviiba IR svariigaaka. Veelreiz atvainojos.
Kendiina un Tajs sekoja sievietei, kura vinjus aizveda pie dakteres, kas tureeja rokaas kakjiiti.

Teeja driiz buus izdzerta, bet riit vai kaut kad driizumaa buus turpinaajums! rolleyes.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Sep 3 2005, 18:31
Post #51


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




jeiiiiij! tik taa dikten ashi winjiem 'miila' izweidojaas. nju,nekas,stooorijs tikuntaa rullllz! happy.gif


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Sep 3 2005, 21:52
Post #52


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




man lūdzu noteiktu datumu laiku kad būs turpnājums...es nevaru sagaidīt...


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 4 2005, 00:33
Post #53


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nu bet!!! Es veel nezinu! Varu kat tagad ierakstiit! smile.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 5 2005, 17:31
Post #54


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Baranku vairs nav sad.gif Gaidu turpinājumu...Būs savādāk kāju nagi jāgrauž...


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 5 2005, 18:42
Post #55


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Nep nep! Kaaju nagus labaak negrauz! Taarpinji veederaa buus! sleep.gif Hehehee! biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Sep 5 2005, 18:45
Post #56


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Nu raksti. Skat ka tauta mokās.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Sep 5 2005, 19:38
Post #57


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Nju man jau ljoti patiik... Gaidu turpinaajumu

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Sep 6 2005, 00:09
Post #58


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




ehem...nu,ļoti labi,ļoti labi.. *berzē roķeles*.....vajag some action!diez,kad viņiem būs 1mais skūpsts rolleyes.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 6 2005, 00:33
Post #59


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Eh... tauta mokaas! Tad es vinjus taa mociishu!!! Nee... ak jel nee... mana sirsninja tomeer ir par miikstu shiim mokaam...


Kakjiitis izskatiijaas ljoti... apsaiteets. Visu vinja veederu klaaja elastiigaas saites, tachu mazais izskatiijaas diezgan apmierinaats! Laikam dabuujis no aarsta eedienu!
Tajs panjeema dakteres doto kakjiiti un ljoti pateicaas par leeto samaksu. Kendiina ar diezgan samaakslotu smaidu atvadiijaas. Vinji izgaaja pa durviim. Tajs nesa nabaga dziivnieku un visu laiku veeroja. ''Shis tieshaam ir viens briinumains kakjis'' vinjsh domaaja.
-Tu vinju njemsi pie sevis uz maajaam?- Kendiina ieintereseejaas.
-Es domaaju, ka jaa...- Tajs noklusa -Galu galaa... nezinu, kaut kas pievelk.
Shoreiz Kendiina aatraak gaidiija briidi, kad vinja seedees pie Taja dziivoklii un eediis! Vinja atkal bija izsalkusi. Arii Kendiina visu laiku veeroja kakji Taja rokaas. Kakjiitis izskatiijaas mieriigs un, kaa jau teicu, apmierinaats.
Tajs nemaz nedomaaja mekleet kakja iisto saimnieku, jo shis tomeer bija iipash un tajaa pashaa laikaa miiliigs. Kaa jau visi kakji. Apbur daudzus cilveekus ar savu maigo, vienmeeriigo murraashanu, taadeejaadi izraisot vibraacijas, kas savukaart nomierina cilveeku un liek tam atslaabinaaties. Tachu ar savaam zaljajaam, oranzjajaam vai dzeltenajaam aciim tie hipnotizee cilveeku murraajot ''samiiljo, papaijaa, pabaro''. Tas taa no teelainaas puses.

Saule spiideeja diezgan stipri. Vilka klaat pie Kendiinas melnaa kreklinja, liidz vinja saaka iet aatraak. Tajs nesaprata, kaapeec vinja taa dara, tachu spariigi sekoja. Sekoja, liidz beidzot apstaadinaaja Kendiinu.
-Kas tev ir?- Vinjsh mazliet satraukts jautaaja -Kaapeec tik aatri?
-Taj, mums aatraak jaanokljuust maajaas. Es nejuutos labi, tas ir, man ir slikti.
-Velk uz veemekliiti?- Tajs jokoja
Kendiina tikai veltiija Tajam mazliet nosodoshu skatienu un vinji turpinaaja celju.
Tajs saprata, kas Kendiinai notika, taapeec pats, cieshi tureedams kakji, pielika soli.

Vinji jau bija ienaakushi kjiinieshu ciematinjaa. Tajs iedeva Kendiinai atsleegas un kakji, lai shii jau iet augshaa.
-Es tuuliit buushu- Tajs aizelsies teica -Aizieshu tikai uz veikalu, jaanopeerk kaut kas eedams. Tu tachu atceries celju.
Kendiina pamaaja ar galvu un devaas uz vajadziigo trepjtelpu. Piegaajusi pie durviim, vinja steidziigi atsleedza durvis. Ielaida kakjiiti pa priekshu un pati tam nopakalj ieskreeja iekshaa.
Uzreiz vinja atrada to pashu gultu, kuraa guleeja nakti, taapeec Kendiina atguulaas un atpuutaas.

Driiz vien jau atpakalj bija Tajs. Vinjam rokaas bija maiss ar dazjaadiem paartikas produktiem. Tikai Kendiina to neredzeeja, jo vinja jau bija paspeejusi aizmigt. Tajs to pamaniija, tachu vispirms ielika kakjim bjodaa tikko nopirktu bariibu.
Izkaartojis nopirktaas preces, Tajs iegriezaas pie Kendiinas. Vinjsh apluukoja guljosho Kendiinu. Vinja bija tik baala...



Es=>Miikstsirdiite wub.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Sep 6 2005, 09:36
Post #60


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




NĒĒĒĒĒĒ....atkal aprāvi pašā savrīgākajā momentā.....es gaidu turpinājumu... biggrin.gif smile.gif rolleyes.gif


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

16 Pages V « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 September 2024 - 00:52