IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> Forum Guidelines, Jaunās foruma vadlīnijas
Haikis
post Aug 6 2009, 10:01
Post #61


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 267
Joined: 9-June 04




Šito vajadzētu Drosības policijai pārsūtīt, lai noskaidro, kas nacionālo naidu kurina. Moš var pat sodu uzlikt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Aug 6 2009, 10:37
Post #62


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Ai, es jau izdzēsu visu kas ar viņu saistīts un nobanoju ip adresi. Nezinu vai ir vērts ķēpāties. Man izskatās pēc nogarlaikojušās urlas.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
EnuDienests
post May 1 2016, 20:40
Post #63


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 5-April 16




Labdien.
Rakstu sakarā ar forumu www.otaku.lv un pieņemu, ka jūs varat man un sev palīdzēt.
Kā? Pašlaik Latvijā turpinas Japānas kultūras ietekme anime, manga un citās jomās. Bet tādu labu forumu vai aktīvu diskusiju kur atrast sava iecienītākā fandom interesentus nav. Un kādu laiku jau esmu ieverojis jūsu adresi, kura bija superīga un populāra Japāņu kultūras uzplaukuma laikā Latvijā.
Tad nu vēlos vaicāt, kādi ir jūsu plāni saistībā ar šo zeltu ko esat lolojuši jau 12 gadu. Es pieņemu, ka jūs nevēlaties to zaudēt, tāpēc iesaku nodot to jaunu asiņu un gara rokās. Es personīgi vēlos attīstīt Tieši jūsu administrēto forumu, tikai nezinu, kam lai vaicā un kurš būtu ar mieru man palīdzēt. Esmu ar plašām zināsanām Forumu, Grāmatvedības, Mārketinga, u.c. jomās un vēlos attīstīt Otaku.lv un izveidot par vadosako Japānas kultūras forumu Latvijā un padarīt to vēl spilgāku un jaudzīgāku kā jums tas izdevās.

Ja jūs būtu ar mieru par to pārrunāties dodiet ziņu.
Cerēšu uz to labāko!

Ja kāds var sniegt jebkādu informāciju par īpašniekiem un vēlas man palīdzēt gaidīšu jūs ar atvērtām rokām! ^^

This post has been edited by EnuDienests: May 1 2016, 20:41
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post May 3 2016, 22:29
Post #64


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Būtu labi sākt ar zināšanām gramatikā un pareizrakstībā, lai neizskatās pēc googletirliņtrasnlate. Un ar forumiem biznesu netaisa, bet tas jāizlemj galvenajam (kuru tu pat neesi pacenties noskaidrot, tā neko zināšanas par otaku.lv, bez www, starp citu).

Vispār, kaut kā atgādina e-pastu no Nigērijas prinča, tikai nezināju, ka šamējie interesējas par anime.

Ja tā labi padomā, varbūt pat kaut kāds bots, kas automātiski raksta aprakstus par pusmirušiem forumiem un tad tos mašīntulko? 2016. gadā ne to vien sagaidīsi.

This post has been edited by Niks: May 3 2016, 22:33
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post May 4 2016, 07:01
Post #65


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




Hēē, Tev liekas, ka tas ir mašīntulkots? Man izskatījās, ka to kāds ir ledžit rakstījis.

Lai vai kā, man aizdomas, ka tas ir tāds pats čaklītis, kā pēdējais, kas animeblogu pārņēma. Kaut ko paknibini, atver ziedojumu kasti un gaidi kā naudiņa neripo. laugh.gif


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Niks
post May 4 2016, 17:34
Post #66


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




No vienas puses neizskatās pēc mašīntulkojuma, taču pats teksts arī neliekas cilvēka rakstīts, jo kurš pie pilna prāta kaut ko tādu vispār sacerētu un ar tādām kļūdām? Un Google Translate sistēmā ne tādas pērles vien ir redzētas, jo mācīšanās, šķiet, ne vienmēr notiek no teicamākajiem avotiem*. Turklāt tur faktiski nav nekā vairāk kā viegli atrodamu faktu izklāstījums un debesmannas solīšana, ko varētu pietiekoši viegli automatizēt (cik dzirdēts, angliski un droši vien citās lielajās valodās jau tagad rakstus mēdz sacerēt automatizētas sistēmas).

Gan jau, ka Tev ir taisnība, un tas ir kāds vietējais censonis/-e.

* Pietiek atcerēties kā ukrainiski tika iztulkots paši zināt kurš vārds.

This post has been edited by Niks: May 4 2016, 17:34
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aruka_sei
post May 4 2016, 20:50
Post #67


Arheologs
******

Group: Chuunin
Posts: 642
Joined: 17-October 11
From: Latgale, Dagda




Ko jūs atbildiet tam botam. Viņam tikai galvā "Шайтан-Латвиястан".

This post has been edited by aruka_sei: May 4 2016, 21:16


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 19 March 2024 - 10:32