IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> GBA games, maybe kadam ir ^^"
Rags
post Dec 14 2004, 10:46
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




gribeju uzjautat vai kadam nav kadas jrpg uz Gameboy advance? pasam ir Lunar Legend tikai mellow.gif
vispar gribetos sitadas paspelet: Tactics Ogre, Final Fantasy Tactics, Golden Sun

maybe kads gribetu uz laiku samainit pret to lunar, savadak 3 reizes jau izgaju blink.gif
nu vai ari varbut nopirktu ja kadam vairs nevajag happy.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Jaffa
post Dec 14 2004, 16:02
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 14-May 04
From: Aizkraukle (bedre)




Man ir Sword of mana un Golden sun 2. legend of mana izgaaju labs speelluks ar pievilciigu sizzetu . Ssobriid speeleeju golden sun 2 nu tas tik ir kautkas dazzu briidi pat nobriinos ko tik nevar panaakt no gba. To es tev tiessaam iesaku : Dabon Golden sun pirmo un otro dallu.

tactics ogre nebij arii nemaz tik slikts speelluks izgaaju bet tikai uz pc ar emulaatoru diezgan vienmulla bet var jau speeleet. No taktiskajaam rpg tad jau labaak iesaku ff tactics kolosaals sizzets (vismaz saakumaa. Ilgi nespeeleeju) un kauja arii ir diezgan interesanta. huh.gif Tas laikam arii buus par teviem speellukiem....

Jautaajums tev un citiem vai kaads ir kautko dzirdeejis par final fantasy 1 & 2 uz gba vai ir jeega iegaadaaties vakar veikalaa redzeeju pirmo piegaadi viena. Speelluks maksaa 45 eiro bet ja tas ir to veerts esmu gatavs ssim ziedojumam biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Dec 14 2004, 17:24
Post #3


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




nevaig naudu teereet pa to FF 1 un 2.nav nekas laps..(tiek "speeleets" uz emulatora),tactic labaak patika.tas bij gan interesantaks gan grafika labaaka(protams saliidzinaat pagruuti, jo shie divi ir staigaajamie,bet Tactic viss notika paarejot no viena punkta otraa),bet taa jau protams gaumes lieta.lai gan meedjinaashu shitos iziet..buus ko pieskaitiit izieto FF kontam.
varbuut paliidz:ekraanshaavinji


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Dec 15 2004, 11:25
Post #4


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




QUOTE(Dzonis @ Dec 14 2004, 16:24)
nevaig naudu teereet pa to FF 1 un 2.nav nekas laps..(tiek "speeleets" uz emulatora),tactic labaak patika.tas bij gan interesantaks gan grafika labaaka(protams saliidzinaat pagruuti, jo shie divi ir staigaajamie,bet Tactic viss notika paarejot no viena punkta otraa),bet taa jau protams gaumes lieta.lai gan meedjinaashu shitos iziet..buus ko pieskaitiit izieto FF kontam.
varbuut paliidz:ekraanshaavinji
*


padalies ar kaadu saitu kur var novilkt GBA emulatorus un pashas speeles luudzu


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Dec 15 2004, 23:05
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Stāv man ieflešots FF1 un FF2 (Down of Souls). Garīgi veselam cilvēkam neiesaku, drausi vienmuļa spēle, it īpaši pirmā daļa. Ja tev patīk nenormāli bieži cīnīties random battlēs, tu esi šausmīgi pacietīgs un esi hardcors old-style rpg fans - lūdzu.

JRPG GBA tops (IMO):

1. Golden Sun 1/2 - must have! Labs grafiks, mūzika un salīdzinājumā labs storijs. Labākais jrpg uz GBA.

2. Sword Of Mana - man jau nu patika, hack & slash. Speciāli tiem, kam nepatīk turn-based cīņas. Arī pieklājīgs grafiks un skaņa.

3. Lunar Legend - klasika...

Un Tactics Ogres vietā iesaku Final Fantasy Tactics, spēles ir ļoti līdzīgas. FFT uzvar geimpleja ziņā, vairāk čarteru klases, itemi, maģijas, utt. Bet storijs neapšaubāmi dziļāks ir Tactics Ogr'ei, kamēr FFT vairāk bāzējas uz misijām. Starp citu, FFT ir garākā spēle uz GBA, ja iziet visus side kvestus, tad life-spans ir ~100h. Es spēlēju pārsvarā tikai main misijas un man jau tā sanāca 60h, lai viņu izietu.

Rags, āāā, un vēl noteikti lūkojies pēc Metroid Fusion (mana mīļākā spēle uz GBA, ļoti atmosfērīga) un Metroid: Zero Mission (vecā NES Metroid rīmeiks, arī labs). Kā arī Castlevania sērijas ir iņčīgas (it īpaši jau C:Arial of Sorrow).

Un tomēr ir labi ownot flash karti, samainīt man nav ko un nemeklēju kārtus. Dominas GGailītī, ja nemaldos, bija manīts GoldenSun2.

QUOTE
padalies ar kaadu saitu kur var novilkt GBA emulatorus un pashas speeles luudzu
Godīgi sakot, neesmu spējīgs spēlēt GBA uz emulātora (mazs ekrāns uz liela monitora blink.gif), neiesaku. Uz real-hardware tā ir pavisam cita lieta. cool.gif

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Dec 15 2004, 23:17
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




bypass emm, spelu topu man nevajag, visu to esmu spelejis ar emu un zinu kas ir labs ^^
problema tada ka tagad nav finanses neko jaunu iepirkt, tapec cereju ka kadam ir ko pamainit...
a flash karti pie mums nekur nedabut a pasutit hvz cik maksa oO un ja ko pasutit tad pirmam kartam Afterburner apgaismojumu sleep.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Dec 16 2004, 00:00
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




ja godiigi, tad kaut kaadas konkreetas saites nemaz nezinu.viss notiek caur google.ieraxta gba rom un skataas kas atrasts.kjiinieshos parasti diezgan daudz..
reku viena lapa.sheit linki apkopoti.peedeeja laikaa atjaunojas pareti, bet dazji linki diezgan labi:sheit un lapa ar dazjaam speeleem, kuras var pat dabuut:sheit(shitaas izdevaas uz aatru roku atrast).un no emulatora iesaku visulaboy.ja var darboties ar DC++, tad tur var atrast ieveerojamu daudzumu visdazjaadaako ROM'u.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Dec 16 2004, 11:39
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
spelu topu man nevajag
Ē, jrpg topu veltīju Jaffai, kas šķiet bija gatavs izdot 45 eiro par crappy FF1 & 2 rīmeiku. smile.gif
QUOTE
problema tada ka tagad nav finanses neko jaunu iepirkt, tapec cereju ka kadam ir ko pamainit...
a flash karti pie mums nekur nedabut a pasutit hvz cik maksa oO un ja ko pasutit tad pirmam kartam Afterburner apgaismojumu

Jā, kārtu man gan nav. Neiesaku tagad iegādāties ne flašeni, ne āfterburneru, jo GBA tagad aizvieto Nintendo DS - respektīvi, tagad reti parādās kāds labs relīzs. Jāsāk atlikt nauda NDS vai PSP. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Dec 16 2004, 14:54
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




QUOTE(bypass @ Dec 16 2004, 10:39)
Neiesaku tagad iegādāties ne flašeni, ne āfterburneru, jo GBA tagad aizvieto Nintendo DS - respektīvi, tagad reti parādās kāds labs relīzs. Jāsāk atlikt nauda NDS vai PSP


nesaki viss, un man GBA vajag ne tikai spelem, a tas speles kas pa sito laiku ir iznakushas man pietiks ilgam laikam, vel mani interese e-books uz flasha rakstit, tas pat vairak neka tas speles. jo tomer uz mobila gramatu lasit nav tik erti cik butu uz gba biggrin.gif


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 16 2004, 15:02
Post #10


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(kaarleens @ Dec 15 2004, 10:25)
QUOTE(Dzonis @ Dec 14 2004, 16:24)
nevaig naudu teereet pa to FF 1 un 2.nav nekas laps..(tiek "speeleets" uz emulatora),tactic labaak patika.tas bij gan interesantaks gan grafika labaaka(protams saliidzinaat pagruuti, jo shie divi ir staigaajamie,bet Tactic viss notika paarejot no viena punkta otraa),bet taa jau protams gaumes lieta.lai gan meedjinaashu shitos iziet..buus ko pieskaitiit izieto FF kontam.
varbuut paliidz:ekraanshaavinji
*


padalies ar kaadu saitu kur var novilkt GBA emulatorus un pashas speeles luudzu
*


ph34r.gif šeit ir viss gan emulatori, gan (visas) speles........... Webpage

Var dabut visas speles uz SEGAs un 8 bit ja velies smile.gif


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Dec 16 2004, 17:31
Post #11


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Inuyasha ir visur! biggrin.gif

image
image
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Dec 16 2004, 18:18
Post #12


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
vel mani interese e-books uz flasha rakstit
Ir mēģināts. Es tomēr dokumentus līdz 50 lpp. labprātāk printēju ārā uz taustāma papīra. GBA ekrāns ir pārāk mazs grāmatām (nemaz nerunājot par mobīlo). Ja lūkojies pēc kaut kā praktiska, tad tev vajadzētu lūkoties pēc nedārga PDA, kur grāmatas lasīt ir daudz, daudz ērtāk un vienkāršāk. Un nedārga PDA cena varētu būt tuva ietilpīgas flašenes cenai. GBA kā organaizeru lietot gan neiesaku, tā ir spēļu konsole galu galā smile.gif.

QUOTE
tas speles kas pa sito laiku ir iznakushas man pietiks ilgam laikam

IMO, normālās spēles uz GBA ir tikai kādas ~20 (maksimums 30). Pārējais ir bulshits. Savs laiks jau paies, kamēr iziesi, bet vai tad negribēsies tajā spēlēt jaunās paaudzes hand-heldu? wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Dec 16 2004, 18:41
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




tai lapā trūkst viena ļoti nozīmīga lieta,nav GBA romu, uz ko spēles tomer ir labākas kā segai,snes vai GB, bet vecās sistēmas jau ar var šad tad uzspēlēt


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rags
post Dec 16 2004, 22:11
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 259
Joined: 25-February 04
From: Riga - mazs, mierīgs nostūrītis...




bypass saproti, man jau ir GBA, un naudas tiem jaunajiem tuvakaja nakotne nedomaju ka bus, ja ko lielu pirkt tad ps2 utt. paslaik domaju par apgaismojumu un 128mbit flashu, vairak man nevajag... un normali geimi vismaz kas man patik ir daudz vairak ^^

par gramatam jasaka ka mani itka apmierina ari mobilais, tik tas ka vairakos failos jadala ^^; ar papiru protams labak, bet ne visur ir pietiekams apgaismojums un vieta lai izvilktu a4 lapas un lasitu ^^;


--------------------
Хентайная табуретка!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 17 2004, 10:25
Post #15


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(Dzonis @ Dec 16 2004, 17:41)
tai lapā trūkst viena ļoti nozīmīga lieta,nav GBA romu, uz ko spēles tomer ir labākas kā segai,snes vai GB, bet vecās sistēmas jau ar var šad tad uzspēlēt
*


Man likas ka tur ari GBA romi ir, bet nekas es bralim paprasišu kur var romus dabut viņš zinas smile.gif (viņš taadu daudzumu nakačajis uuuuuuuu)


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 13:20