IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Atsauksmes
+Chibi+
post Aug 31 2009, 13:07
Post #1


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Es zinu, ka vismaz daži no Jums bija TUR, so stāstat, kā Jums patika.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
Hikaru
post Sep 3 2009, 17:02
Post #2


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Labi labi, uzrakstīšu.

Man patika būt TUR. Bija daudz kas jauns un vairāk.
Visinteresantāk bija redzēt lielas, varētu pat teikt milzīgas, cosplay grupas. Liekas, šī bija pirmā reize, kad bija savākušies tik daudz čaru no vienas animes.

Ļoti labs FMA grupas cosplays. Armijas tērpi izskatījās ļoti labi uztaisīti. Es pat negaidīju, ka būs arī homunculi savākušies. Un +Chibi+ tiešām ir vislabāk redzētais Eda cosplays.
FMA grupai bija izdevusies lieliska aina, kura izcēlās ar savu nopietnību. Tā bija kā delikatese starp daudziem humora priekšnesumiem. Es pat atcerējos pazīstamus kadrus, kuri bija redzēti ļoti sen.

Ļoti patika vēl viena liela grupa - Bleach arrancari. Viņiem bija ļoti labs pirmais priekšnesums (vai defile?), kur izmantoja japāņu audio no sērijām. Inetresanti bija redzēt pazīstamus kadrus no anime.

Un protams bija daudz citu ļoti labu, kvalitatīvu cosplay.

Patīkami redzēt kaut mazliet cosplay no otaku.lv.
Respect +Chibi+, respect Yume, respect Lija (cosplayeriem ar stāžu) (un pārējiem no anime.lv) par labu FMA cosplay.
Respect Gintai par tiešām ļoti labu uztaisītu tērpu, Nightmare par par ainu un liekas vēl kādi bija no šejienes tikai neesmu pārliecināts.

Par pārējām lietām runājot, telpa varbūt nebija tik elitāra, bet bija ļoti labs plašums. Un starpbrīžos nebija garlaicīgi, kad vairākās vietās norisinājās dažādi pasākumi (AMV, Tekken, Sumo, lecamās bultas) vienlaicīgi, ka varēja iet tur kur gribās un negaidīt to ko negribās. biggrin.gif

Galvenais - Cosplay - ir izdevies labs.

This post has been edited by Hikaru: Sep 3 2009, 17:07
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 2 May 2024 - 18:49