IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

33 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Closed TopicStart new topic
> Tusinjsh, 15.,16. Oktobrii ~
Lija
post Sep 7 2005, 09:34
Post #16


(yaoi) rota 69
******

Group: Chuunin
Posts: 761
Joined: 22-March 04
From: look behind you... maybe i`m there?




njā? Tuss??? Uzreiz iemirdzējās kreisā acs!!! cool.gif vajaga runāt konkrētu datumu, lai tauta var atprasīties un izbrīvēt tieši to laiku!!!
Nebūtu slikti ja varētu arī kaut ko cosplayot, taču pati par sevi nezinu vai kaut ko šajā laikā pati būšu spējīga sataisīt... tā kā, par cosplay arī var uzlikt uz podziņas - ja var tad nāk! unsure.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Melnais_Vilks
post Sep 7 2005, 10:48
Post #17


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 25-August 05




esu taja maaja bijis neskaitaamas reizes... sakaraa ar to alpiinisma nometni! Iisumaa par maaju: kaadus 100 vai vairaak mazaak nezinu iisti gadus tur bija dzirnavas bet visas noliktasvas ir paartaisiitas par istabaam un lifts katraa staavaa paarveidots par toleti! pashai maajai itkaa ir divi staavi ,bet nu tur ir taa ar pagrabiem ka ir viens pagrabs kursg ir tik pat liels kaa viens staavs un taja pagrbaa var nokaapt dziljaak uz veel vienu pagrabu pagrabu:) v.v.s. tautai pa to maaju ir kur pakliist.... veel ja interesee mieriigais vakars prieks staastinjiem tur ir arii normaala lieluma istaba ar 4 guultaam un kamiiinu!!! Runaajot par to paargaajienu ko piemineeja Shaisuke... tas ir kaadus aptuveni 5-4 km no maajaam parasti paargaajiens beidzaas pie murjaanju sporta skolas nu tur veel blakaam ir veca pamesta kamaninju trase! Blakus kamaniju trasei ir klinshupiie un protams milshu lkintis kaadus 6-7 m augstas nu un trenere var uztaisiit kaadu alpiinisma distanci ar virveem un varat uznjemt laiku un uztaisit savstrapeejas sacensibas! paceljam noteikti noiesiet garaam rodelju trasei un varbuut arii uz tilta vareesiet pa dulfereeties lejaa!!!

Cilveekiem kas nezin kono noziimee DUULFEREETIES..... Tas ir laisties pa virvi no kaada augstuma lejaa!!!! nu tasnu buutiibaa iisuma arii viss! rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Sep 7 2005, 11:17
Post #18


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(aigarius @ Sep 6 2005, 22:42)
P.S. Tur būtu blakus kads atklāts laukumiņš aptuveni futbola laukuma (vai mazliet mazākos) izmēros?

man laikam no riita pamodoties smadzenes tik labi nesteaadaa, jo nevaru sarast kam tev laukuminjsh? ciinjas riikot vai?

(yey, mans shoreiz laikam nav brauceejs, jo savas intereses ir beigushas, bet aizvilkt veel neviens nepiesakaas... esmu laimiigs smile.gif )


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Sep 7 2005, 11:58
Post #19


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




domāju, ka piedalīšos, jo izklausās jau vilinoši - gan vieta, gan māja. ja vien, kā allaž, kaut kas nenojuks un es netikšu.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
slay3r
post Sep 7 2005, 12:24
Post #20


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 171
Joined: 20-April 04




Sounds spooky!
I'm in!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Sep 7 2005, 12:26
Post #21


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




Mana mamma pieteicaas aizvest manu kompi ar masiinu uz turieni, taa kaa skatiities buus uz kaa.

Un par skalju muuziku, taa ir atljauta, klausiities varees uz kompja, taapeec ka tur esoshais magjis bojaa diskus, domaaju ka Liaana jau pie skaljas muuzikas ir pieradusi njemot veeraa visus alpiinisma tusinjus kad liidz 5 riitaa skan grindcore, un anyway, tur 2km attaalumaa nav nevienas maajas kur pastaaviigi uztureetos cilveeki, taa kaa nevienu netraucees.

Sodien vai riit tiksos ar treneri, taa kaa vareesu noskaidrot preciizus datumus, kad mees driikstam ierasties tai maajaa.

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Church
post Sep 7 2005, 12:56
Post #22


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




QUOTE(Shaisuke @ Sep 7 2005, 11:26)
Sodien vai riit tiksos ar treneri, taa kaa vareesu noskaidrot preciizus datumus, kad mees driikstam ierasties tai maajaa.
*


imho cilveeki buutu pateiciigi uzzinaat orienteejosho $$ summu, ko vareetu galvaa sadaliit uz potenciaalo otakieshu skaitu ;>
P.S.
Taa kaa vismaz pirmo atvaljinaajuma nedeelju visdriizaak nodziivoshos pa latgali, laikam uz sho pasaacienu nebuushu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ReD_FoXy
post Sep 7 2005, 14:36
Post #23


onibaba
*******

Group: Chuunin
Posts: 1027
Joined: 28-April 05
From: Riga, Latvia.




Ja izdosies izrauties no savu vecaaku nezheelastiibas un skeptiskaas uztveres par tusinjiem.... - I'M IN!!! happy.gif


--------------------
IPB Image

User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Sep 7 2005, 14:48
Post #24


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




tāds jautājums - tā kā man tā arī nav sanācis piedalīties jūsu tusos, tad - ko jūs tajos īsti darat? nu, ja neskaita anime skatīšanos.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Sep 7 2005, 14:51
Post #25


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(anti @ Sep 7 2005, 14:48)
tāds jautājums - tā kā man tā arī nav sanācis piedalīties jūsu tusos, tad - ko jūs tajos īsti darat? nu, ja neskaita anime skatīšanos.
*


daudz perversu lietu, speeleejam modificeetas viesiibu speeles, ciinamies ar boofed zobeniem, runaajam par hentai un daudz ko citu...........
Domaaju, ka uz sho tusu vareetu tikt!!!!!!! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Sep 7 2005, 14:55
Post #26


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Bez tam šitajā tusā parādas jauna izprieca - PIRTS!!!


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Sep 7 2005, 15:47
Post #27


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




piu... vot vajadzeeja pateikt, ne?.... tagad man boofi ar buus jaastiepj liidzi (itkaa es to taapat nebuutu dariijis).

Kas iisti tas buus par kompi (ekraana izmeers) un kada tehnika nodroshinaas skaljo muuziku? man vairaak simpatizee nevis skalja bet kvalitatiiva skanja, tapeec 50000 watu 10X15X12cm magnetafons jaunu nebuutu labaakais variants.

UPD: laikam pakjershu liidzi MTG kaartis, peed dazha laba ieteikuma. ceru, ka ja kaadam bez manis ar kaada kava ir,tad taa tik panjemta liidzi.

P.S. Vajag nodroshinaat izklaizhu pasaakumu daudzveidiibu, lai nebuutu garlaiciigi, nevis suudzeeties ka nav ko dariit.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
pinksakura
post Sep 7 2005, 15:54
Post #28


Hentai-chan
******

Group: Chuunin
Posts: 604
Joined: 23-July 05
From: :D




oooo ja es varēšu tad es būšu ...bet tad es rakstu cd ar anime...


--------------------
Agent Smith: We're willing to wipe the slate clean, give you a fresh start. All that we're asking in return is your cooperation in bringing a known terrorist to justice.
Neo: Yeah. Well, that sounds like a pretty good deal. But I think I may have a better one. How about, I give you the finger
[He does.]
Neo: ...and you give me my phone call.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anti
post Sep 7 2005, 16:06
Post #29


Draņķītis
*******

Group: Jounin
Posts: 922
Joined: 2-April 05
From: Latvija, Rīga




QUOTE(ETM @ Sep 7 2005, 15:47)
UPD: laikam pakjershu liidzi MTG kaartis, peed dazha laba ieteikuma. ceru, ka ja kaadam bez manis ar kaada kava ir,tad taa tik panjemta liidzi.
*



bija jau vēl tie, kas to GO (?) spēlēja.


--------------------
ALWAYS, I WANNA BE WITH YOU
AND MAKE BELIEVE WITH YOU
AND LIVE IN HARMONY, HARMONY, OH LOVE
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shaisuke
post Sep 7 2005, 16:10
Post #30


shinigami
******

Group: NERV
Posts: 685
Joined: 3-January 05
From: LV




QUOTE(ETM @ Sep 7 2005, 14:47)
P.S. Vajag nodroshinaat izklaizhu pasaakumu daudzveidiibu, lai nebuutu garlaiciigi, nevis suudzeeties ka nav ko dariit.
*



Pie shii tiks piestraadaats. wink.gif

~BN~


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

33 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22 May 2024 - 11:51