IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

 
Reply to this topicStart new topic
> 50 gadu karikatuuras dazas
deleted-ray
post Nov 25 2004, 12:04
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




image

image

image

image

image

image

image

image

image

image
P.S. Sorry par izmeeru
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Nov 25 2004, 12:21
Post #2


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




hehehe.... tā gīmenes idille... nē... vispār forši! biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Nov 25 2004, 12:25
Post #3


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




aaaa.... man beerniibaa bija riktiigi biezaa graamata ar visaam shitaam karikatuuraam! Nez.. laikam ka tagad vairs nav.. Vairaakas reizes vinju izskatiiju, beigaas jau bez paaris lapaam palika..


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Nov 25 2004, 12:34
Post #4


Unregistered









O, jā. Helrufs Bidstrups. Šie zīmējumi asociējas ar bērnību. Tad pie vecmammas vienmēr ņēmu šitās grāmatiņas un skatījos. Var pilnīgi sajust to, cik viņš mierīgi to ir zīmējis - uzreiz ar precīziem vilcieniem un vispār, tik smeldzīgi smieklīgi ietērpis sociālās lietas. Būs jāpajautā vecmammai, lai atkal iedod pašķirstīt.
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 25 2004, 13:09
Post #5


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




huuuu... vistiiraakaa satiiraa.. .klasiska ko veerts paarshkirstiit... gatim sljukam(vai kaanu vinju tur sauca) ar vaidzeetu liidziigu gramatu izdot... vinjsh jaunu bmaak cool.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Nov 25 2004, 13:26
Post #6


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Bitstrups rulz cool.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Leonheart
post Nov 25 2004, 14:06
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 89
Joined: 7-March 04




Man joprojam ir vesela graamta ar vinja zimeejumiem-karikaturiem )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 25 2004, 15:06
Post #8


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Vecais, labais dānis Bidstrups biggrin.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 25 2004, 16:09
Post #9


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Njaa, taa graamatinja ir daudziem, un droshi vien dazhiem arii ne taadaa formaataa, ka tik ljoti lasiita, ka labas birst aaraa. Shitaa lieta man laikam pasaules uztveree diezgan daudz devusi.

Bet vispaar man radaas jautaajums: Kas Ray par trakumu uznaacis taadu leerumu saskeneet? Varbuut no neta nokachaaji?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deleted-ray
post Nov 25 2004, 19:50
Post #10


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 0
Joined: 14-June 04




QUOTE(edg @ Nov 25 2004, 16:09)
Bet vispaar man radaas jautaajums: Kas Ray par trakumu uznaacis taadu leerumu saskeneet? Varbuut no neta nokachaaji?
*


Nee, man maajaas staav 1963 gada izdevums. Skaneejos taapee ka arii patiik Bidstrupa darbi smile.gif . Tur nav leerums, tur pa lappuseem sadaliits. Vai ta man gruuti, lai tak citi arii redz smile.gif. Gribat veel kaadas paaardesmit lpp?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 25 2004, 20:52
Post #11


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Heh, no taas pashas seerijas tachu bija arii graamatinja par zemes radiishanu. Tas gan diez vai bija Bidstups, man pat liekas, ka kaut kas ar E burtu vai kaut kaads Zhanis, bet taadaa pashaa x*y lielumaa, biezumaa, taados pashos plaanos vaakos kaa Bidstrupa graamata. Tiesa, esmu redzeejis to pashu Bidstrupa kraajumu arii biezajos vaakos... Ta nu, tas, ko gribu pateikt, ir: ja jau skanee karikatuuras, tad skanee ar veerienu - iista edg kolekcionaaraa domaashana.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Nov 25 2004, 22:55
Post #12


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(edg @ Nov 25 2004, 19:52)
Heh, no taas pashas seerijas tachu bija arii graamatinja par zemes radiishanu. Tas gan diez vai bija Bidstups, man pat liekas, ka kaut kas ar E burtu vai kaut kaads Zhanis, bet taadaa pashaa x*y lielumaa, biezumaa, taados pashos plaanos vaakos kaa Bidstrupa graamata.
*


Žans Efels sauca to karikatūristu. Bidstrups un Efels man mūždien uzdzen nostaļģiju. Bija tāds kluss sapnis pašam dienās kļūt par karikatūristu, tāpēc regulāri pirku Dadzi un visas latviešu un ārzemju karikatūristu grāmatas, cik nu tās 80. gados bija pieejamas. Mans favorīts vēl joprojām ir Agris Liepiņs, viņa zīmēšanas manierei nav analogu.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Nov 25 2004, 23:12
Post #13


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Dadzis... kad aizbraucu pie vecvecaakiem, dienaam vareeju lasiit vecos dadzhus biggrin.gif


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Nov 26 2004, 00:29
Post #14


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




QUOTE(edg @ Nov 25 2004, 22:12)
Dadzis... kad aizbraucu pie vecvecākiem, dienām varēju lasīt vecos dadžus biggrin.gif
*



ooo, vecie Andreja Skaiļa stāsti. feļetoni un humoreskas.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
arteck
post Nov 26 2004, 01:48
Post #15


Unregistered









"Dadzī" jau uzdarbojās arī tāds Gunārs Bērziņš. Iesēdušies arī viņa zīmējumi. Atceramies multfilmiņu par Si-Si-Dra? Tur arī Bērziņa ilustrācijas ir. Starp citu, pati Si-Si-Dra jauka multenīte. Singajevskas balss pati par sevi vienmēr piešķir īpašu "auru".

UPD Meklējot kaut kādas bildītes, atradās arī šitāda lieta - latviešu karikatūristu darbi pašu krievu acīm smile.gif Nezinu kā citi, bet sajutu to nelielo sāpi, par to kā mēs šitā neģēlīgi ar viņu simboliem esam spēlējušies un tā. Lai arī it kā "tīri analītisks" teksts, tik un tā jūt.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 11 May 2024 - 06:41