IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Kāds mūzikas žanrs vislabāk raksturo anime ?!, apātija
Sērfijs
post Jul 14 2005, 01:31
Post #16


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Tas, ko es rakstīšu tagad liks nobālēt mnis iepriekš rakstītajam, bet es ienīstu Hip-Hop, rap and shit like that (neapvainojaties).Samurai Champloo, brīžiem noderētu, kas labāks.
Kaut gan ne visu, kas saistīts ar rap`u es ienīstu - Trip-Hop`s ir tīri ciešams.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Jul 19 2005, 22:09
Post #17


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Es jau nekad nebiju teicis, ka animees vajag ekskluziivi brutaalu deathmetaalu likt (he, he... Napalm Death rlz) Es jau sliecos uz powermetaala implementeeshanu, kursh parasti ir ljoti taalu no 3 rifiem. un es neuzskatu ka vajag gruzst visur, vienkaarshi saku, ka pashlaik laba meaala animees ir pamaz.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jul 19 2005, 22:40
Post #18


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Šiten piekritīšu, gan par metālu animēs, gan par Napalm Death, protams, kurš tad parastai popsa tautai animēs metālu bāzīs, bet es vēlrez teikšu, ka jaizbauda tas, kas ir.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Jul 20 2005, 21:52
Post #19


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Nu baac metaals metaals...
Instrumentaalaa muuzika, trance un drum and base arii ir laba lieta it sevishkji prieksh seriaaliem, kas saistiiti ar kosmosu, jo taads muuzikas stils tieshaam meedz dot to tukshuma un miera noskanju, kas valda kosmosaa nevis metaals...


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jul 27 2005, 15:38
Post #20


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Laikaa es gribeetu lai man liktos, ka iistais anime muuzons ir metaals, man taa neliekas. Manupraat vislabaak anime raksturo taadi nevisai nopietni skanjdarbi kaa piemeeram '' Cats on Mars '' ( Cowboy Bebop ), kaa arii kaadi romantiski, jauki kaa Chobits begining theme.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Jul 28 2005, 17:23
Post #21


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Man visvairāk laikam patīk instrumentālā orķestra mūzika animēs kā X TV seriālā, piemēram.
Last Battle
Futari No Kamui, Futatsu No Shinken
Bousou
u.c.
Var klausīties un neapnīk. rolleyes.gif Un patīk, kad spēlē orķestrs un elektriskā ģitāra kopā. Labi saskan.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dero
post Jul 28 2005, 18:35
Post #22


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 337
Joined: 17-June 05




OST'am ir jaabuut kaa dzinglam - skaniigam un viegli ''liiposham'', un noteikti jap. val.
Kaa piem Digimoniem vai pokemoniem, veel x'am ir labi ost'i.
Bet no tiek ko esmu dzirdeejis reaali iesuukaa yugioh!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GunMetaL
post Jul 28 2005, 18:55
Post #23


hentai lion
******

Group: Chuunin
Posts: 666
Joined: 28-January 05
From: ZAFt headquarters




QUOTE(Dero @ Jul 28 2005, 18:35)
OST'am ir jaabuut kaa dzinglam - skaniigam un viegli ''liiposham'', un noteikti jap. val.


njaa ost'iem noteikti jābūt atmiņā paliekošiem pirmajam kam noteikti jābūt ir foršam op theme un end theme. tālāk jābūt kārtīgiem action theme vienkārši ja tēšanās laikā ir labāks muzons tas piedot efektu biggrin.gif nu cenšaties saprast ko cenšoš pateikt. tālāk jābut atiecīga mūzika romantiskajām, komiskajāk un visām pārējām situācijām kas ir redzamas animēs savādāk jau neiet krastā laugh.gif . vel ir nežēlīgi forši stīg instrumentu gabali man vismaz patīk.

šis varbūt nav pa tēmu, bet ja kāds nav klausijies silent hill the room ost iesaku drūms bet izpildijums nežēlīgi labs sillent hill ost iesaku itīpaši 1 un 21 bet viss kopumaa ir ļoti labs.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post Jul 29 2005, 00:07
Post #24


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




Kā teicis kāds komponists(uz sitiena gan nepateikšu kurš) laba filmu mūzika( konretajā gadijumā anime) ir tāda kuru skatoties filmu nemana, kura izsaka visu pat tad kad to kausies pēctam. Tā ir ideāla, harmoniska mūzika. Žanrs ir mazsvarīgs.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jul 29 2005, 14:41
Post #25


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




Liiidz shim labaakais ST ( manupraat ) ir bijis Beyblade. Un ''X'' seriaalam anglju tulkojumaa theme ir Within Temptation ( tas man patika ), bet Hellsing The Prodigy ( ar neslikts )!!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Jul 29 2005, 16:05
Post #26


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




man liekas ka vistuvak anime ir punk rok un gothik.... rolleyes.gif biggrin.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
flasherr
post Jul 29 2005, 16:58
Post #27


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 115
Joined: 11-July 05
From: zaru būdiņa dziļi mežā




QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain)
Kā teicis kāds komponists(uz sitiena gan nepateikšu kurš) laba filmu mūzika( konretajā gadijumā anime) ir tāda kuru skatoties filmu nemana, kura izsaka visu pat tad kad to kausies pēctam. Tā ir ideāla, harmoniska mūzika. Žanrs ir mazsvarīgs.

zelta vārdi !! Ierāmēt un pielikt pie sienas smile.gif

Manuprāt, vislabāk filmām der instrumentālā mūzika (bez balsīm), bez izteiktas melodijas). Galvenais. lai nenovērš uzmanību no filmas.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Jul 29 2005, 17:36
Post #28


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Man patik, kad anime ir melanholiskas melodijas... Tas mani nenorauj no anime skatishanas, bet gan liek justies ka dalai no ta sizheta... Es butu prieciga, ja visos anime skanetu tada muzika ka "X" vai "Angel Sanctuary" Luk, ta ir muzika...


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Jul 29 2005, 23:10
Post #29


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




Industrial vajag,visur Industrial.....bet neviens jau nekad neliek,riebekļi sad.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Jul 30 2005, 10:32
Post #30


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(not_alone @ Jul 29 2005, 23:10)
Industrial vajag,visur Industrial.....bet neviens jau nekad neliek,riebekļi sad.gif
*


Jaa Industrial tiktieshaam ir labs, it iipashi ja to savieno ar Monopola speeleeshanu laugh.gif , saak drausmiigi reibt galva laugh.gif zzzzzzzzzzzzzzzzzzz.
Patiik Wumpscut tikai peec, kaada padsmitaa ( varbuut paarspiileeju ) Totmacher remix'a saak piegriezties.........................
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 12 May 2024 - 22:52