IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

5 Pages V < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> Jautājumi par anime...Svaigs un svarīgs jautājums!!!, Vnk stulbi jautājumi par anime
Shinobi-sama
post Aug 15 2006, 13:57
Post #31


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(Ginta @ Aug 15 2006, 09:21) *

ir tik daudz dažādu mangu, kas varētu tikt sodītas par to pašu, bet tās ir iznākušas pietiekami cenzētas vai nereālistiskas, tāpēc arī nekas nav noticis..

tieši tāpēc anime pārsvarā ir tāda kāda tā ir - ar visiem pārspīlējumiem..

Par maz esi redzeejusi, vaarda tieshajaa noziimee. Un pie tam manaa skatiijumaa Betauty Hair nav tas labaakais maakslinieks. Runaajot par cenzuuru, jaasaka, Cenzuura lielaa vairumaa gadiijumu ir tikai formalitaate, ko nevar reizeem iisti nosaukt par cenzuuru vispaariibaa. Tas case bija kaada neapmierinaataa eksplozija.
Konkreetas references nemineeshu, jo tas nav man pienaakums. Kad buusi skatiijusi ap 150+ TV shovus un ne mazaak mangas, tad iespeejams tavs viedoklis mainiisies par reaalismu un paarspiileejumu un depiktaaciju, kaa arii ieguusi izpratni par cenzuuru kaa formalitaati tikai uz papiira.
Piemeera peec - glezna ar nosaukumu "Govs aiz sienas", nenoziimee, ka siena nevar buut caurspiidiiga vai tai jaabuut pietiekoshi augstai, lai neredzeetu govi, kaa arii perspektiivas izveele nav ierobezhota. Respektiivi, spekuleet var bezgaliigi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ginta
post Aug 16 2006, 00:20
Post #32


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




QUOTE
Kad buusi skatiijusi ap 150+ TV shovus un ne mazaak mangas, tad iespeejams tavs viedoklis mainiisies par reaalismu un paarspiileejumu un depiktaaciju, kaa arii ieguusi izpratni par cenzuuru kaa formalitaati tikai uz papiira.
īstenībā man pašai par to visu (reālismu/nereālismu/cenzūru/necenzūru) ir lielais ļainais vienalga.. skatos da visu kas patīk, neatkarīgi no tā kas/kāds tas ir..
tiem kuriem ir tāda vara vienkārši vajag to visu mazliet pakontrolēt, jo general public tomēr ir ļoti viegli traumējama..
bet labi.. nereizi neesmu teikusi, ka būtu anime/manga know-it-all (vai, ka uz tādu vietu pretendētu)..

k. eju izglītoties.. par šo tēmu šeit vairs nespriedelēšu.
(ja kāds grib tomēr ko komentēt - pastāv tāda lieta ka 'pm')

This post has been edited by Ginta: Aug 17 2006, 08:51


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Aug 16 2006, 11:42
Post #33


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Nu, tad atliek tikai cerēt, ka cenzūra no papīra nepiecelsies...
Bet tagad jauns jautājums:
Vai fanu subtitrētās anime sērijas ir legālas?
Jebšu, vai sūda amrikāņu organizācijas var tā ņemt un aiztaisīt anime trakeri, pamatojot, ka tiek izplatīts kaut kas nelegāls?


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Aug 16 2006, 12:05
Post #34


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




QUOTE(Ragana @ Aug 16 2006, 11:42) *

Vai fanu subtitrētās anime sērijas ir legālas?
Jebšu, vai sūda amrikāņu organizācijas var tā ņemt un aiztaisīt anime trakeri, pamatojot, ka tiek izplatīts kaut kas nelegāls?


Ir licencētas un nelicencētas animes:
Licencēto anime subošana (respektīvi, ja tu to dari pats/-i sev - neviens nevar aizliegt, vai arī kā savādāk tevi ierobežot), bet izplatīšana tīmeklī ir nelegāla kā arī par to draud kriminālatbildība, tikai kā mēs visi zinam, daudz kas ir aizliegts, tiesa joprojām viss notiek un iet uz priekšu.
Protams šis vairāk ir attiecināms uz ASV.
Nelicencētās animes - var kļut par licencētām - piemēram: Tiek ražots Ergo Porxy - vinu subo anime-kraze - ASV nopērk tiesības šo anime subēt/dublēt/izplatīt (pārdot) ar to momentu anime ir licencēta ASV un jebkāda šis animes izplatīšana izņemot kompānijas oriģinālos DVD skaitās nelegāla (lejuplādēšana). Ja anime-kraze subberu grupa atrodas ASV un viņi turpina izplatīt/subot šo anime viņi var atrauties pa kaklu smile.gif
P.s. uzliekam serveri eiropā un sūtam ASV !@#$% smile.gif

Principā tur ir vēl kaudze ninases no juridiskā viedokļa un no visādiem starptautiskajiem paktiem, bet nu to var lasīt sīkak pats juridiskajā literatūrā, ja ir interese.

animesuki - Eng valodā bikiņ plašāk par manis rakstīto
ASV licencēto anime datubāze


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Aug 16 2006, 13:55
Post #35


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(Spectre @ Aug 16 2006, 12:05) *

QUOTE(Ragana @ Aug 16 2006, 11:42) *

Vai fanu subtitrētās anime sērijas ir legālas?
Jebšu, vai sūda amrikāņu organizācijas var tā ņemt un aiztaisīt anime trakeri, pamatojot, ka tiek izplatīts kaut kas nelegāls?


Ir licencētas un nelicencētas animes:
Licencēto anime subošana (respektīvi, ja tu to dari pats/-i sev - neviens nevar aizliegt, vai arī kā savādāk tevi ierobežot), bet izplatīšana tīmeklī ir nelegāla kā arī par to draud kriminālatbildība, tikai kā mēs visi zinam, daudz kas ir aizliegts, tiesa joprojām viss notiek un iet uz priekšu.
Protams šis vairāk ir attiecināms uz ASV.
Nelicencētās animes - var kļut par licencētām - piemēram: Tiek ražots Ergo Porxy - vinu subo anime-kraze - ASV nopērk tiesības šo anime subēt/dublēt/izplatīt (pārdot) ar to momentu anime ir licencēta ASV un jebkāda šis animes izplatīšana izņemot kompānijas oriģinālos DVD skaitās nelegāla (lejuplādēšana). Ja anime-kraze subberu grupa atrodas ASV un viņi turpina izplatīt/subot šo anime viņi var atrauties pa kaklu smile.gif
P.s. uzliekam serveri eiropā un sūtam ASV !@#$% smile.gif

Principā tur ir vēl kaudze ninases no juridiskā viedokļa un no visādiem starptautiskajiem paktiem, bet nu to var lasīt sīkak pats juridiskajā literatūrā, ja ir interese.

animesuki - Eng valodā bikiņ plašāk par manis rakstīto
ASV licencēto anime datubāze

Tur es tev nevareeshu piekrist, neatkariigi no taa vai anime ir licenceeta asv vai kaadaa citaa valstii, jebkaadaa taas izplatiishana bez autortiesiibu iipasnieka atljaujas ir nelegaala.

Tas ka fansuberi meeginot sevi nostaadiit likumu eenu rajonaa, pieturoties pie reaali nepastaavoshas "bezvaardu" norunas ar anime veidotaajiem par suboshanas un izplatiishanas paartraukshan peec anime licenceeshanas ASV [kam principiaali nevajadzeetu ietekmeet citus regionus] nekaadi nepadara suboshanu legaalaaku, taa paliek tik pat nelegaala.
Shajaa sakaraa ieteicams iepaziities ar "Bernes konvencija par literāro un mākslas darbu aizsardzību" kurai ir pievienojusies gan ASV, Japāna gan Latvija:
Berne Convention for the Protection of Literary and Artistic Works
Berne Convention for the Protection of Literary and Artistic Works on wikipedia

Lai arii lielaakaa dalja anime veidotaaju pieciesh fansuberus, vai nu uzskatot ka tas paliidzvinju anime popularizeeshanai, vai arii negribot iesaistiities starptautiskos tiesas darbos, tomeer pastaav arii iznjeemumi, kaa piemeeram Media-Factorie (japānju kompānija]) griezaas pie vairaakiem trackeriem to skaitaa animesuki, kaa arii pie fansuberiem aizliedzot izplatiit vinju veidotaas anime.

This post has been edited by Revol: Aug 16 2006, 13:56


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Aug 16 2006, 15:52
Post #36


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Njam es par to wipo kopsummā piemirsu rolleyes.gif

Revol ir precīzāka/korektāka informācija par manējo. smile.gif

P.s.
Visus torrent tracerus var noslegt tikai vaig tiesas darbus utt.


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Aug 16 2006, 17:22
Post #37


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




ah, jūs abi man vismaz centāties kaut ko paskaidrot, un tas ir galvenais.


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 20 2006, 21:03
Post #38


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




kaa buutu, ja tu saaktu draudzeeties ar youtube!
te reiz gaaja runa par zjenriem, un tur, lai gan ne paaraak daudz, ir dažādu žanru anime, nekas, ka kvalitaate ''nedaudz'' fuu...
So, lai labaak saprastu saac skatiities:
http://www.youtube.com/
es iesaku princess, princess(tur ir visas seerijas)
http://www.youtube.com/results?search_type...p;search=Search




--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Aug 21 2006, 14:30
Post #39


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




es iesaku revconnect (vecais labais deecis) liidz shim visu ko esmu gribeejis, esmu dabuujis, jazin tikai attieciigie hubi un aidaa! kvalitaate parasti rullee un aatrums arii neslikts. tas taa... pretargumeteejot tigru tongue.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ETM
post Aug 21 2006, 14:38
Post #40


Very Old Fart
********

Group: 40K
Posts: 1177
Joined: 20-January 05
From: Man pajāt




Revconects labos hubos tikai banu nodrishinaas (un pat ljoti pelniiti). Youtube, protams, nav variants, bet ja lieto DC tiiklu, tad lietojiet arii normaalu klientu (DC++). Pareizajos hubos, pareizi velkot arii buus pietiekoshi aatrumi lai nodroshinaatu vairaak videomateriaala nekaa spej noskatiities.


--------------------
Because i can!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 21 2006, 16:33
Post #41


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




mani var arii nepretargumenteet, ieteicu youtube, jo tur var skatiities pa taisno, pati arii lietoju veco labo DC++, bet kaa noveerojumi raada, vairums to uztver par paaraak sarežģītu, tāpēc atsakās no šādas iespējas. <- :so tongue.gif

interesanti, Ragana princess princess skataas?
rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
+Chibi+
post Aug 21 2006, 23:16
Post #42


(yaoi) rota 69
**********

Group: Kaigan Valde
Posts: 2066
Joined: 10-September 04
From: sky




Princess princess ir gluži vai pēdējais, ko būtu jāiesaka iesācējam! It's too wierd even for a regular! Tikai traki shounen ai fani var priekā skatīties, redzot visur "īpašo" zemtekstu, bet pārējie tas taču liksies tīrais fufelis!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Aug 22 2006, 14:20
Post #43


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Nu, man laikam patīk torrenti, tur arī ar lēnu internetu un vecu datoru(kā man) var tikt pie anime normālā ātrumā un ar labu kvalitāti...
Un nav tik liels cietais, lai nodrošinātu pastāvīgu šāri priekš huba.
Huh, shounen ai? blink.gif
ui, to es negribu skatīties, man varbūt tomēr jāpaaugas...


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Aug 22 2006, 14:25
Post #44


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




QUOTE(+Hachi+ @ Aug 21 2006, 23:16) *

Princess princess ir gluži vai pēdējais, ko būtu jāiesaka iesācējam! It's too wierd even for a regular! Tikai traki shounen ai fani var priekā skatīties, redzot visur "īpašo" zemtekstu, bet pārējie tas taču liksies tīrais fufelis!


esmu atmaskota T-T *sniff*

Tādā gadījumā iesaku Inuyashu vai Naruto <- nav nekaada iipashaa zemteksta... bet anime tikuntaa labas, iesaaceejam kaa radiitas, smiekliigas, viegli uztveramas... utt

Vai arii Hotaru no haka < - ja ciena drāmas, viens no labākajiem ar ko sākt.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Aug 22 2006, 14:42
Post #45


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Ja iet runa par ieteikumiem, tad es pietureetos pie shiem resursiem:
The not to be missed anime list [Otaku's recommendations]
AnimeReactor Community Recommendations


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V < 1 2 3 4 5 >
Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 May 2024 - 11:15