IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Beigās paliks tikai viens, Realitātes šovs
Seila
post Oct 21 2006, 18:41
Post #1


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 406
Joined: 6-March 05
From: Rīga




Tā kā paralēli Neuzveicamajiem, jau pāris gadus kā rakstu realitātes šovu Beigās paliks tikai viens.Tad domāju, ka apdalīt otaku ar šo interesanto un humoristisko informāciju būtu lieki. Lūdzu attiekties pret to ar humoru smile.gifŠis šovs piedzīvoja nerālu atsautcību starp GP UN HP faniem un tā kā tajā piedalās daudz vairāk kā HP un GP tad tas tiek izlikts jūsu tiesāšanai, protams, ka pa daļām.

Beigās paliks tikai viens.
Dalībnieki: Aragorns, Arvena, Spaiks, Harijs, Strups, Drako, Lurcs, Boromirs Faramirs, Eovina, Legolas, Lindir,
Vadītāji: Ērika, Liāna.



1.diena.
Pie diezgan lielas un skaistas kotedžas apstājas vairākas automašīnas.
SPAIKS: (izkāpjot no vienas) Neko sev nu gan mājiņu uzcēluši. Kādi pāris tūkstoši zaļo točna būs uz to izgājuši.
ARAGORNS:(izkāpjot no blakus mašīnas pasniedz roku Arvenai)
ARVENA:(Izkāpjot no mašīnas) Kas par mājiņu! Tādā mēs vēl neesam dzīvojuši.
BOROMIRS:(pienākot klāt pie pārējiem) Nu ko atkal kopā, Atkal zirgos!(ierauga tuvojamies Legolasu ar Lindiru) …un redz kur mūsu balodīši.
LINDIR: (Kopā ar Legolasu piebiedrojas bariņam) Paklau Borič, sarunāsim reiz par visām reizēm, ka tu aizvērsi šo tēmu!
BOROMIRS: Ak jā! Es jau aizmirsu, ka tev ir Adars. Starp citu kā tad klājas tumšajam Mordoras ģenerālim?
Pie mājas piebrauc melns Suzuki motocikls, no kura nokāpj Lurcs.
LURCS: Hei, veči un vecenes!!! Kā tad jums te klājas?!
LINDIR:( Grib kaut ko atbildēt Boromiram, bet ieraudzījis Lurcu apklust)
LURCS: (pienāk klāt pie bariņa)
Blakus, pie ietves, nokauc mašīnas riepas un melns mersedes apstājas pie pašām durvīm. Visi izbrīnījušies nolūkojas uz to.
FARAMIRS: (izkāpis no mašīnas un pagaidījis kamēr no tās izkāpj Ēovina, aizcērt ciet durvis. Mašīna aizbrauc prom.) Nu ko vecā komanda atkal pilnā sastāvā!
BOROMIRS: (ar smīnu uz lūpām)Es tikko stāstīju Lindaram cik žēl, ka nav Adara...
FARAMIRS: (Uztverot spēles noteikumus) Jā žēl gan, ka Adara nav...Elfiem būs garlaicīgi!
LINDIR: (Nobāl, bet pēc tam pietvīkst no dusmām)
LEGOLAS: (Redz, ka var izraisīties skandāls, Cenšas novērst sarunas tēmu.) Vai kāds zina, kas vēl piedalās šovā?
Pēkšņi kā no gaisa parādās divas meitenes.
LIĀNA: Mēs gaidām vēl trīs dalībniekus un pēc tam dodamies iekšā!
SPAIKS: Un kas jūs būtu, ka varat atļauties te komandēt!??
LURCS: Un kas tad būs tie trīs?
LIĀNA: Es esmu viena no šova vadītājām, tā kā piebremzē!
ĒRIKA: (Pasteidzas atbildēt uz Lurca jautājumu) O! Tie būs mūsu draugi no burvju pasaules. Jūs visi viņus atceraties pēc šova “Dzeltenā Māja”
ARAGORNS: (uztraucies.) Tas taču nebūs Toms, vai tā vecā ragana Minevra...!!!
LIĀNA: Nē tas būs kas labāks, kaut gan paši jau varat pārliecināties! Lūk kur viņi nāk!
Ielas otrā pusē kā no gaisa parādās Strups, Drako un Poters.
STRUPS: Poter, cik reižu es jums esmu teicis, ka, lai teleportētos ir nepieciešams kontakts, bet tāpēc nevajag pie manis spiesties it kā tā būtu pēdējā reize jūsu dzīvē. Būtu labāk pamācījies no Malfoja...godīgi saņēma mani pie rokas un viss...(Ierauga, ka visi jau ir savākušies un ignorēdams zēnus dodas pāri ielai...)
DRAKO: Ak tad spiedies klāt Poter?
HARIJS: Nu neesmu es vainīgs ka pie viņa kakla citādi netikt klāt...
DRAKO: Nākamreiz mēģināšu žņaugt es. (Palūkojas uz visiem kuri savākušies) Nu ko, Poter, dodamies rotaļāties...
Abi pienāk pie bariņa.
LIĀNA: Tā kā visi ir ieradušies, tad uzskatu, ka mēs varam doties iekšā!
Visi dalībnieki draudzīgi nopūšas.
LINDIR: ( Neuzticīgi) Bet varbūt nevajag!?
ĒRIKA: Vajag, vajag ejam iekšā! Nav ko te drūzmēties! (Pati atver durvis un pazūd mājā.)
Pārējie visi saskatījušies seko vadītājai. Pati pēdējā mājā ieiet Liāna un aizver aiz sevis durvis.
Iekšā mājā. Visi sasēstas viesistabā.
ĒRIKA: (kopā ar Liānu iziet telpas vidū un apstājas) Prieks, ka jūs visi esat ieradušies! Mēs ceram, ka jums visiem patiks mūsu šovs. īsumā par noteikumiem un to, kas notiks šā šova laikā. Liāna lūdzu.
LIĀNA: (noklepojas pievērsdama visu uzmanību sev) Kā jau Ērika teica, mēs visi ļoti priecājamies, ka jūs piekritāt piedalīties šovā. Pašlaik jūs atrodaties mājā, bet jau pēc īsa brītiņa kopā ar visu māju pārvietosieties uz citu visumu. Katru dienu jums būs jāpilda kāds uzdevums. Pirmo trīs dienu beigās laimīgais konkursa uzvarētājs izvilks no cepures kartīti ar jauna dalībnieka vārdu. Par uzdevumu veikumu, mēs vadītājas jums piešķirsim punktus. Pēc trešās dienas beigām mēs saksim atbrīvoties ( pasmīn un sarīvē plaukstas) no dalībniekiem. Vai visiem viss skaidrs? Tad uz priekšu.
ĒRIKA: Liāna aizmirsa piebilst, ka šodien, jums nebūs neviena konkursa un jūs varēsiet mierīgi iekārtoties un sadalīt pienākumus.( Viltīgi pasmaida un piemiedz ar aci Legolasam.)
Izdzirdējuši par to, ka šodien konkurss nenotiek visi atviegloti uzelpo. Pēkšņi aiz logiem satumst un atkal paliek gaišs. Tas viss notiek burtiski pāris sekunžu laikā.
LURCS: Kas, pie Mordora tas bija?
LIĀNA: Nu ko pārceļošana ir notikusi ļoti veiksmīgi. Novēlu jums jauki pavadīt šo vakaru.
Abas meitenes kopā pazūd atstādamas šova dalībniekus vienus pašus.
ARAGORNS: Mēs ar Arvenu vienā istabā.
FARAMIRS: Mēs ar Eovinu arī vienā istabā! Un pamēģiniet tik kāds kaut ko iebilst!
Nevienam neienāk prātā iebilst un visi dalībnieki sadalās pa guļamistabām lūk kādā kārtībā:
divvietīgās guļamistabas:
1.Aragorns, Arvena.
2.Faramirs, Ēovina.
3.Harijs, Drako.
Trīsvietīgās guļamistabas:
1.Legolas Lindir
2.Boromirs Lurcs.
3.Strups, Spaiks.
STRUPS: Ko? Man ar kaut kādu vampīru vienā istabā jādzīvo! Tas nekad nenotiks!
SPAIKS: Domā man gribas ar tevi vienā istabā dzīvot!? Tu esi apkaunojums visai vampīru dzimtai!
Drako: (klusu, Harijam) Tāds tādu atrod!
STRUPS: Es visu dzirdu!
LINDIR: ( parausta plecus) Ejam Las, sameklēsim, kur šajā mājiņā ir virtuve un vannas istaba.
LEGOLAS: Ejam!
Abi kāpj lejā pa kāpnēm uz pirmo stāvu...Arvena ar Eovinu saskatās un arī dodas lejā.
ARAGORNS: Dārgā, tu uz kurieni?
ARVENA: (piemiedz ar aci Eovinai) Mēs apskatīsimies, kas notiek ārā...
FARAMIRS: (uztraukti) Es iešu jums līdzi, maz kas var notikt ārā, mēs cik saprotu atrodamies citā visumā.
EOVINA: Nu labi nāc ar, bet lai ietu piecdesmit soļu attālumā...Mēs varbūt par sieviešu darīšanām gribam parunāt!
Trijotne aiziet. Aragorns ar skumju skatienu nolūkojas tai pakaļ.
ARAGORNS: Es ar laikam iešu, paskatīšos, lai Faramirs labi uzvestos.(veikli pazūd)
Drako un Harijs izmanto brīdi, lai klusām aizslīdētu prom kopā ar pārējiem.
LURCS: Boromir, ejam pameklēt ledusskapi. Noskaidrosim vai te dzīvot vispār varēs...
BOROMIRS: (Palūkojas apkārt un sapratis, ka gandrīz neviena vairs nav palicis dodas kopā ar Lurcu lejā)
STRUPS: (Nemanīdams pārējo aiziešanu.)ES!, Es!? Es, apkaunojums visai vampīru sugai? Kā uzdrošinies, tu sīkais draņķi tādā tonī runāt ar mani!? Simts punkti no grifindora!
HARIJS: ( No apakšstāva, priecīgi.) Mēs neesam skolā profesor! Un Spaiks pie mums nemācās!
STRUPS: A, man vienalga!
SPAIKS: Lai, kā tu negribētu mums tomēr nāksies vienā istabā dzīvot. Neviens vienkārši negribēs dzīvot vienā istabā ar tādu īgņu kā tu. Pat tavi studenti aizbēguši no tevis.
STRUPS: Tu vampīr nebāz savu degunu tur kur tevi neprasa!
SPAIKS: Es varbūt arī esmu vampīrs, bet nesūcu asinis no saviem padotajiem...(Atklāj divus ilkņus)
STRUPS: (Neatrod ko uz to atbildēt un ieiet istabā skaļi aizcirzdams aiz sevis durvis.)
SPAIKS: (Parausta plecus) Galīgi nojūdzies . Viņam pat asinis droši vien ir rūgtas.
STRUPS: (No otras durvju puses) Tev neviens neliek dzert, ja nepatīk!
SPAIKS: Idiots (Sirdīgi parāda durvīm pigu un nokāpj lejā pa kāpnēm)
Pa to laiku virtuvē:
LINDIR: Juhūuu! Neko sev virtuvīte te ir vienkārši super! Ja mums visos šovos būtu bijusi tāda virtuve tad es ar prieku būtu gatavojis.
LEGOLAS: Nav ko daudz runāt! Jāsameklē ledusskapis un uz priekšu pie gatavošanas!
LINDIR: Tu esi pārliecināts, ka mums atkal vajadzētu labprātīgi bāzt galvu cilpā un pieteikties par pavāriem?
LEGOLAS: Un kāpēc gan ne? Labāk laicīgi nekā pēc tam piespiedu kārtā!
LINDIR: (Parausta plecus un piegājis pie lielākās skapja atver to, tajā izrādās trauki. Atvēris nākamo Lindir noskaidro, arī tajā ir trauki. Atvēris trešo viņš ierauga dažādas garšvielas...) Las, man ir aizdomas, ka mums ir lielas problēmas. Es nekur nevaru atrast ledusskapi.
LEGOLAS: Tā nevar būt....(Nepaspēj pabeigt teikumu, jo virtuvē parādās Boromirs ar Lurcu)
LURCS: Kurš teica ka nav ledusskapja? Vai tas nozīmē, ka nav arī nekā rijama? Tā nevar būt! ( Pašpārliecināti pieiet pie nelielām durtiņām virtuves pašā aizmugurē un atver tās) Tātad kurš teica, ka te nav ledusskapja? (Ieiet iekšā ) Boromir nāc šurp palīdzēsi visu atnest! Elfi gatavojieties, drīz varēsiet sākt gatavot rijamo!

Arī tu vari netīšām kļūt par šova dalībnieku

This post has been edited by Seila: Oct 21 2006, 18:42


--------------------
The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
Seila   Beigās paliks tikai viens   Oct 21 2006, 18:41
Pakkun   taa jau labi, braakjeet nevar, bet kaapeec mani pa...   Oct 21 2006, 18:54
Seila   itkā var, bet lielāko ties viss balstās uz muļķīgi...   Oct 21 2006, 18:58
Seila   1.diena 3.daļa Virtuvē: Pirmie virtuvē ienāk Lurcs...   Oct 21 2006, 20:30
Seila   1.dienas 4.daļa STRUPS: Tā jūs abi! ( uzmet d...   Oct 22 2006, 18:45
Kazuki   labs gabals seila. ir kur pasmieties :D nu tik jaa...   Oct 24 2006, 10:44
linduks   labs tik tiesam labs stasts. gaidu turpinajumu.   Oct 24 2006, 10:51
Seila   2.Diena. 1. daļa Rīts iesākas sešos. Atskan skaļš...   Oct 24 2006, 12:46
Dead Star   Piekrītu,ka šī ir interesanta lasāmviela brīvajam ...   Oct 24 2006, 13:49
Seila   2.diena. 2. daļa *** Pēc dažām sekundēm visi parād...   Oct 24 2006, 14:26
Seila   1.komandas konkurss Visa komanda parādās nelielas...   Oct 25 2006, 19:09
Seila   2.komandas konkurss Arvena, Dako un Boromirs atto...   Oct 25 2006, 19:50
Seila   4. Komandas konkurss Lurcs kopā ar Ēovinu un Lind...   Oct 26 2006, 13:48
Seila   Operatoru telpā Liāna sēž pie milzīga datora. Atv...   Oct 28 2006, 18:24
Seila   Pēc konkursiem 1. daļa Pēc dažām minūtēm visi par...   Oct 28 2006, 20:52
Seila   Virtuvē. LINDIR: (pārmetoši palūkojas uz Hariju) H...   Oct 29 2006, 12:45
Pakkun   amizanta ludzinja :P luudzu turpini ^_^   Oct 29 2006, 21:54
Seila   LEGOLAS: Es jau nenosodu... FARAMIRS: Bet es jau t...   Oct 30 2006, 11:11
Seila   Pa to laiku Faramira un Aragorna komanda vēl ar vi...   Oct 31 2006, 14:18
Seila   Pēc vairākām stundām... Aragorna un Faramira koma...   Nov 1 2006, 12:28
Seila   Runcī Situācija ir izveidojusies diezgan dīvaina....   Nov 1 2006, 15:24
Seila   šis nav turpinājums, bet gan parasts spams. Tomēr ...   Nov 1 2006, 18:04
Pakkun   4. Šovā ir doma iesaistīt kādu no kurbijkurbnieš...   Nov 1 2006, 18:13
Seila   viņš dzīvotu vienā izstabā ar Lidiru un Legola un ...   Nov 1 2006, 18:16
Pakkun   viņš dzīvotu vienā izstabā ar Lidiru un Legola un...   Nov 1 2006, 19:01
Seila   viņš dzīvotu vienā izstabā ar Lidiru un Legola u...   Nov 1 2006, 19:32
Kazuki   es domaaju, ka ir veerts turpinaat, jo daudzi lasa...   Nov 1 2006, 21:10
Aven   Labāk Kiki un ar viņa teicienu "..Un sexu pal...   Nov 1 2006, 21:18
Dead Star   >Turpināt noteikti vajadzētu ^_^ >Pēc manām...   Nov 1 2006, 23:34
Seila   Vakarā pēc tam, kad visa četrotne bija aizdevusies...   Nov 2 2006, 11:24
Seila   Operātoru telpā piecos no rīta: ĒRIKA: (ieteleport...   Nov 7 2006, 18:33
Aven   Tomēr Mārītis parādās! :lol:   Nov 7 2006, 18:47
Seila   Sakarā ar to, ka realitātes šovs nav tikai pliks t...   Nov 7 2006, 18:55
Seila   Izgājis no istabas Legolas taisnā ceļā devās uz vi...   Nov 15 2006, 16:34
Seila   Atskan signāls visiem pulcēties. Telpas ...   Nov 20 2006, 15:07
Seila   Pēc kāda laika viņi visi attapās, ka atrodas uz ne...   Nov 29 2006, 18:40
Dead Star   mm..paldies,ka turpini ^_^   Nov 29 2006, 20:29
Seila   3. Komanda Attapusies tādā pašā pļaviņā kā visas p...   Dec 3 2006, 18:54
Seila   4. komanda. Tieši tajā pašā meža pļaviņā kur visi ...   Dec 10 2006, 16:01
Seila   1. komanda. Tagad jau visi ir iekļuvuši iekšā mežā...   Dec 12 2006, 18:51
Seila   3. komanda ARAGORNS: (nedaudz iedzēris) Tātad tu s...   Jan 5 2007, 22:30
Seila   2.komanda. Pa to laiku kamēr 1. komanda kopā ar t...   Mar 12 2007, 14:21
Seila   1. UN 3. KOMANDAS KIKIS: Un tomēr es nesaprotu, k...   Jun 3 2007, 13:29
Kazuki   UUU, kārtējais gabaliņš ielikts. nu es nez, kā cit...   Jun 4 2007, 23:25
White owl   :D :D :D :D :D :D :D :D Humora ziņā šim gabalam, ...   Jul 10 2007, 11:28
Seila   Paldies par patīkamo atsauksmi. tieši šodien grasā...   Jul 10 2007, 12:41
Seila   4. komanda. LURCS: Man šķiet, ka es tālumā redzu ...   Jul 18 2007, 22:55
Seila   Operātoru telpa. ĒRIKA: ( ātrā solī ienāk iekšā o...   Jul 19 2007, 15:15
White owl   Tu pārāk mēģini idealizēt cilvēkus. Tas pats Rober...   Jul 20 2007, 23:43
Seila   Paldies, bet tā kā tas cilvēks nereaģē un, ja viņa...   Jul 21 2007, 00:42
Seila   Pēc konkursa. 1. daļa. Lielākā daļa kompānijas ir...   Jul 25 2007, 14:53
White owl   Neslikti. Šis jau izklausās diezgan prātīgs fragme...   Jul 25 2007, 16:17
Seila   SPAIKS: Kāpēc? MĀRIS: Tas ir otrais stāvs!...   Aug 25 2007, 19:56
Seila   Jā izskatās, ka man katastrofāli nav ko darīt :D ...   Jul 4 2008, 15:25
Seila   6. istabiņa. Legolas:...(aizrautīgi) Un tad mēs a...   Jul 5 2008, 21:29
Seila   Operātoru telpa: Ērika:(ienākot operātoru telpā p...   Jul 6 2008, 16:22
Seila   4. Diena Virtuve. Rīts. Māris guļ nolicis galvu ...   Jul 7 2008, 14:54
Seila   4. komanda. Faramirs, Bondars, Lurcs: Faramirs: P...   Jul 8 2008, 16:34
Seila   4. komanda. Faramirs, Bondars, Lurcs: Tomēr brauc...   Sep 5 2008, 14:57
Seila   Nu jāpaturpina :D 3. komanda Kikis: Lieliski, ma...   Aug 2 2009, 12:53
Seila   Divas stundas vēlāk, kad kā par brīnumu visi klāte...   Dec 26 2009, 20:54


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 6 May 2024 - 12:26