IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> RENYU, sweet!!!!
anishuara
post Apr 17 2006, 22:10
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Nju ko lai saku vinji nav japaanji vinji ir kiinieshi, bet tomeer dreamy. laugh.gif Ja uzskatat topiku par spamu tad sleedziet ciet, bet domaajuka gruppa ir interesanta.... Renyu kiinieshu valodaa noziimee naarinja, shii grupa ir diezgan populaara vaacijaa un citaas valstiis man vinji patiik ....

image
image

iipashi izcelju Mini he is hot!!!
image
un neco
image

Saits... Sheit


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Apr 17 2006, 23:03
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Pirmais iespaids- is that a girl or a guy (Mini)?- need to know!..tad aiziet secinaajumi- kaut kas j-rock virzienaa, looks like a girl...bildiite taalaak- kruushu nav- bingo laugh.gif Kruts kekss tongue.gif
Veel neesmu dzirdeejusi bet izskataas pietiekami intrigeejoshi lai paklausiitos... kaut kad kad buus laiks (ne dienu pirms skolas 23.00 naktii tongue.gif )


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Apr 17 2006, 23:18
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




QUOTE(Shinya @ Apr 17 2006, 23:03)
Pirmais iespaids- is that a girl or a guy (Mini)?- need to know!..tad aiziet secinaajumi- kaut kas j-rock virzienaa, looks like a girl...bildiite taalaak- kruushu nav- bingo  laugh.gif  Kruts kekss  tongue.gif
Veel neesmu dzirdeejusi bet izskataas pietiekami intrigeejoshi lai paklausiitos... kaut kad kad buus laiks (ne dienu pirms skolas 23.00 naktii  tongue.gif )
*




BINGO!!! tas ir dzeks, kautkas uz Boa virzienu, saitaa var noka4aat vienu albuumu....
vel jauka bildiite... happy.gif

image


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Apr 18 2006, 09:29
Post #4


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(anishuara @ Apr 17 2006, 23:18)


BINGO!!!  tas ir dzeks, kautkas uz Boa virzienu, saitaa var noka4aat vienu albuumu....
vel jauka bildiite... happy.gif

*



Correction Anjka... Nevis Boa [Boa ir korejieshu POP dziedataja, kas dzied japaniski], bet gan Bou! ^^ Bet katram var but tada kluda...
Man pirmais iespaids bija... *huh* Japani? Ka es tos nepamaniju? Bet tad man shura izskaidroja, ka tie ir kjinieshi, so es totala kaifa, ceriba ka ari kjinieshi bus apguvushi stiligo rock maxlu... XD Mazliet paklausijos, no sakuma ne ipashi saistija, skaneja ka parasti tikai nez kada valoda, bet pec vairakam minutem klausishanas, sapratu, ka ta grupa ir norm...

Iesaku visiem paklausities, kas mekle jaunu muziku no pavisam savadakas valsts...


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Apr 18 2006, 15:55
Post #5


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




Un kaa vienmeer Mimi6ka tu mani labo... happy.gif Jep man patiik grupa vinjiem ir sakariigas dziesmas, vismaz taa liekaas tongue.gif un puishi arii jauki, atgaadina AnCafe tas tiesa.... laugh.gif bet tomeer vinji ir jauki.... katu vai dazhi uzskata ka taa ir trash gruppa, bet man taa neliekaas... laugh.gif laugh.gif laugh.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Apr 18 2006, 17:53
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Nu nezinu gan,peec skata liidz AnCafe taalu pa garu zaali laugh.gif (jaa jaa es VEEL nepaspeeju paklausiities, visam savs laiks XD)
Bet no Kiinieshu rock kaa taada, tomeer buutu izceljami (nu labi tas ir es izceltu tongue.gif )Silver Ash, ja kaads ir dzirdeejis...(sorry par bik offtopic, bet ja jau runa aizgaaja par ?C-rock? laugh.gif )


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Apr 18 2006, 22:06
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(Shinya @ Apr 18 2006, 17:53)
Nu nezinu gan,peec skata liidz AnCafe taalu pa garu zaali  laugh.gif  (jaa jaa es VEEL nepaspeeju paklausiities, visam savs laiks XD)
Bet no Kiinieshu rock kaa taada, tomeer buutu izceljami (nu labi tas ir es izceltu  tongue.gif  )Silver Ash, ja kaads ir dzirdeejis...(sorry par bik offtopic, bet ja jau runa aizgaaja par ?C-rock?  laugh.gif )
*



Ja, ja Crock XD un Korejieshu ir Krock... *lol* Es tavu saikto grupu nezinu, jo man vel talu lidz Kjinieshu rock/pop muzikai... Mani vnk ta valoda nesaista, bet Anjkas piedavata grupa ir normala salidzinot ar dazhiem K-izpilditajiem, kuri man vnk smadzenes skaloja XD


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
anishuara
post Apr 25 2006, 19:13
Post #8


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 614
Joined: 11-February 05
From: somewhere deep inside




image

image

nice yan


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 April 2024 - 11:40