IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

3 Pages V  1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Gads Japana!, esmu nezina!!
Shoune
post Aug 21 2005, 01:41
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




taaa Sveiki visiem!!! =)

Nesen es atradu sito Otaku.lv majas lapu un biju tik laimigs, ka pat ar vardiem izsteikt nevar, jo esmu atradis kaut nemaz lidzigos cilvekus heh =)))
ta ta ta, Sogad Janvara beigas es brauksu dzivot uz Japanu uz VESELU GADU, heh esmu laimigs, bet vel jauns tikai 16 gadi, bet forsi, ka cilveki ir teikusi, -izbaudi dzivi kamer vel vari- =))!
Skatoties Romance, Schools, utt. parejas anime secinu too, ka to ko rada ir tikai paradits viss no labas puses, es pat iegaju adreses, zurnalus sasutijos no amazon.com, visu iespejamo ko vien var par Japanu meiginu uzzinat, es vel + macos Japanu valodu, man ir jamacas, jo man buss apmeram 1000 cilveku prieksa jasaka runa, vot tad buss totala pi.... =))))
Taa, bisku palielijos, jaatgriezas pie viena konkreta jautajuma
Pasakiet ludzu visu ko jus pa REALO Japanu zinat, nemurgojat ar anime, es tikai ludzu lai jus pastastat, visu ko zinat par Japanu LUDZU =))), es zinu ka te foruma ir pat vecaki pa 25 gadiem, varu saderet ka kaut viens no viniem jau ir bijis aizbraucis uz Japanu kaut uz nedelu atpusties heh =)))
Atvainojiet ka es no sakuma tadas stulbas mulkibas sarunaju, bet kaut kadigi jaiesak teikums =)))
Paldies! =)


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 21 2005, 04:38
Post #2


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




sheit forumaa ir arii vecaaki par 30. un pireks ka esi atradis "kaut nemaz liidziigus" cilveekus.

Faktiski, man situaacija ir taada pati, es arii kautkad ap marta saakumu maucu uz japaanu uz gadu, kaa apmainjas students. Faktiski tev vajag iet un runaat ar cilveekiem kas jau japaanaa ir bijushi.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Aug 21 2005, 09:09
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




heh forsi, varesim satikties, varbut alu iedzert, un iet uz anime party katru svetdienu, tikai digitalai kamerai vajadzes 2gb cipu nopirkt =)))
Apmainas programma, buss ta ka tu brauc pie vinas gimenes, un ka vina dels/meita brauks dzivot pie tavas gimenes ja ?


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Aug 21 2005, 09:49
Post #4


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




prieks, ka esi sanjeemies (usies(?)) braukt, pati veel nekaadi nevaru izlemt, totaali negribaas izlaist gadu >< , jo japaanju izgliitiiba te Latvijaa netiek atziita sad.gif (varbuut atradi kaadu alternatiivu?)
Man draugs bija sanjeemis stipendiju uz Japaanu, bet nu jau februaarii bija atpakalj, man ir sarakste ar vinju, ja tev ir kaut kas ko tu tieshi gribi zinaat varu, jau uzrakstiit..tikai es pati maz zinu, tik no citu staastiitaa!!


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shoune
post Aug 21 2005, 10:53
Post #5


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 119
Joined: 13-July 05
From: tagad uz kadu laiku parvacos uz Londonu... =(




Ne nu ja, bet apnik man klausities visu laiku vienu un to pasu, "klausies tev tur nebus neka, tur ir pavisam savadaka kultura, nebrauc, nozelosi," murgs...
Nu ja, bet kapec nevar izbaudit dzivi, kamer vel neesmu pilngadigs, tapat musdienas ar augstako izglitibu pat normalu darbu nevar dabut, ta ka anime ir mani aizravis, ta ka buss vien jabrauc uz Japanu heh... =))
Es vispar gribu zinat, ka man, ka eiropietim ies tur, es gribu zinat ka pret mani izturesies citi, vai vares dzerstities ar draugiem...(joks) =)) utt., es nesaprotu visi sitos "cibacainos visu laiku kritize," nezinu kapec, varbut tapec ka bails murgs vienkarsi, es pat uztraucos, ka es vinu gimenei iepatiksos heh =))


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Aug 21 2005, 13:08
Post #6


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




Mjā Shoune tev nu gan ir paveicies =p grībētos man arī šitā uz gadu aizbraukt uz japānu...
āāāāāāāāāā =/
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
rebel
post Aug 21 2005, 16:35
Post #7


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 447
Joined: 7-February 05
From: artifical life




es domaaju,ka par gjimeni nu gan naw ko uztrawkties,jo tad,ja dod kaadus cilweekus winjiem tur izmitinaat,tiem jaabuut jaukiem ljaudiim ar interesi un/waj kkaadu izpratni par eiropu. happy.gif wismaz taa bija,kad manz wiena muuzikas festiwaala ietwaros bija Hamamatsu. maacies japaanju walodu? tad cerams,ka Tew winja pietiekami awgstaa limenii,laj wareetu ar cilweekiem wiegli kontakteeties,jo anglju waloda wideejam japaanim ir briesmiiga (par sawu waardu patiesumu un atbilstiibu negalwoju,taa ir wnk personiskaa pieredze.taa bija.) ja jaw runa jaasaka,tad saprotu,ka buutu jaabuuut labinjaj walodaj.
un apswejcu ar shaadu iespeeju! dziiwi tieshaam wajag baudiit,kameer weel war. peecaak,kad buus pasham par sewi jaauznjemas pilniiga atbildiiba,buus gruutaak shitaadas atrakcijas tajsiit. laugh.gif


--------------------
it's never too late to start wasting your life...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 21 2005, 19:21
Post #8


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(Shoune @ Aug 21 2005, 10:53)
Es vispar gribu zinat, ka man, ka eiropietim ies tur, es gribu zinat ka pret mani izturesies citi, vai vares dzerstities ar draugiem...(joks) =)) utt., es nesaprotu visi sitos "cibacainos visu laiku kritize," nezinu kapec, varbut tapec ka bails murgs vienkarsi, es pat uztraucos, ka es vinu gimenei iepatiksos heh =))

APSVEICU! un ceru ka zini japaanju valodu, savaadaak buus gan pagruuti jo visticamaak daudzi anglju valodu nezinaas, nerunaajot jau par citaam valodaam. shaubos gan ka japaanji piekritiis ar tevi iedzert, kameer tu nebuusi pienjemts vinju grupaa (un tas tik viegli nenaak). ko tu vari gaidiit ir ka japaanji centiisies izskatiities ljoti laipni (uzmeklee terminu "uchi-soto"), un jo sliktaak tu zini vinju valodu jo vairaak dzirdeesi komplimentus par to cik labi to tu paarvaldot. savukaart ja zini japaanju valodu labi, japaanji uz teviim skatiisies kaa uz diivaini un sauks par "hen-gaijin" (diivains sveshinieks).


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Aug 21 2005, 20:25
Post #9


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




zini nezini valodu, tas neko daudz nedos, maaciisies pa jaunam!!!
Kaa kukuli vareetu aizvest tai gjimenei rupmaizi, vinjiem nav un baigi fano (ne visi) vispaar jau japaanji ir draudziigi uz atsauksmeem, tomeer viena meitene staastiija, ka ar gjimeni sadraudzeejaas tik ne ar teevu...taa nu vinji vienmeer kluseeja.
Veel ko zinu, ka no saakuma gruuti ar laiku, atshkjiiriiba stundaas. Un ar paartiku, tomeer savaadaak. Tomeer man draugs vnk riisus nemiil, varbuut buus vieglaak. Toties noteikti zinu, ka teeja ir uz katra stuura par simbolisku samaksu, ja ne bez maksas.
Ko veel?


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Aug 21 2005, 21:41
Post #10


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




QUOTE(za4peedinja @ Aug 21 2005, 20:25)
zini nezini valodu, tas neko daudz nedos, maaciisies pa jaunam!!!

kaapeec vajag pa jaunam maaciities? es gribeetu zinaat vairaak par to, luudzu pastaasti...

laikam jau maaciishanas vaina - savu kursu es gribu izveidot taa lai nav jaapaarmaacaas smile.gif


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Aug 21 2005, 22:26
Post #11


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




es to domaaju, vairaak kaa pat ja mees maacaamies un mumsh shkjiet ka pareizi, tik un taa var sanaakst ka japaanji nesapratis. Lai kaadas buutu zinaashanas.Taa tak ir ar jebkuru valodu. Liekas kaa zini, bet aizbrauc uz to valsti un izgaazies.
Taapeec tagadeejaas zinaashanas vairaak dod pamatus, lai kaadas buutu. Un vieglaak saprast pakaarteejo izkaartojumu(tai valstii), bet sazinaashanas valod atikun taa buus jaamaacaas, ne?
(tas vairaak ir taads kaa mans skatiijums)


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 22 2005, 09:36
Post #12


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Shoune @ Aug 21 2005, 09:09)
heh forsi, varesim satikties, varbut alu iedzert, un iet uz anime party katru svetdienu, tikai digitalai kamerai vajadzes 2gb cipu nopirkt =)))
Apmainas programma, buss ta ka tu brauc pie vinas gimenes, un ka vina dels/meita brauks dzivot pie tavas gimenes ja ?
*



Jaa, nu kaadu alu vareetu kautkad iedzert.

Apmainjas programma ir taa ko tu aprakstiiji, es gan neko nezinu, vai kaads brauks uz latviju, jo mani senchi negrib njemt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kima
post Aug 22 2005, 11:28
Post #13


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 739
Joined: 16-June 04
From: atkla jau laikam paarwaacos...... <_<




shito apmainju nekad nespeeju saprast. Latvija tak nav populaara, ja taa skaties...kaa vinji nolemj te braukt?
Un kaa iespeejams, ka tu brauksi apmainjaa, bet tavi nenjems pretii (ja buus) otru beernu? Tas tak ir vienoshanaa.
Un kapee brauc martaa? kaut kaada savaadaak programma? Maaciibu gads tak saakas Janvaarii....(jeb ne uz gadu?)
hah, nu jau esmu ljoti ieintereseeta ^^


--------------------
(\_/)
(^.^) This is Bunny. Copy Bunny to your signature
( (')(') to help him achieve world domination.
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Aug 22 2005, 12:26
Post #14


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




maaciibu gads nesaakas janvaarii, bet martaa. Dazhi brauc jau janvaarii, lai iepaziitos ar gjimeni, un baudiitu briivo laiku, varbuut arii dabuut darbu.

Apmainjas students nebuut nenoziimee, ka obligaati kaadam ir jaabrauc manaa vietaa, apmainja starp skolaam, nevis gjimeneem, taa es to uztveru.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Faplo
post Aug 22 2005, 12:32
Post #15


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 136
Joined: 22-September 04
From: Jaunogre




Sigfa pastāsti kas jādara lai rastos šāda unikāla iespēja?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V  1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 May 2024 - 13:00