IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Iespaidi par Animefest 4
Ginta
post Dec 2 2006, 00:25
Post #1


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 638
Joined: 6-November 05
From: Rīga




vienigaja diena, kad vareju apmeklet fest-u radija filmas, kuras jau biju redejusi.. domaju- ai- tas jau nekas- bus tacu lielais ekrans.. filma sakas bet skana vareja but nedaudz skalaka.. domaju- tas tacu saprotams- citadi tie, kas klausas austinas tulkojumu neko nevares dzirdet.. bet kad pec pirmas dalas pateica, ka radusas tehniskas problemas un tiek parcelts uz citu dienu- mad.gif

..lai nu ka - I just feel (a little bit) disapointed dry.gif tapec novelu gan skatitajiem, gan organizatoriem veiksmigu atlikuso fest-a dalu un lai tadas ne seviski patikamas situacijas neatkartotos.. dry.gif

This post has been edited by Ginta: Dec 2 2006, 00:25


--------------------
┌───────────────────────────────────────────────────────────────────┐
If it looks like it's too much for you, I'll stop. So don't squeeze your ass too much.
└──────────────────────────────∩─────∩──────────────────────────────┘
( ◕ ω ◕ )
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 2 2006, 01:28
Post #2


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




Nu ja... kaa vienmeer...ar Hellsingu probleemas...
sveetdien es diez vai iešu uz otro daļu, jo diez vai pamodišos 9 no riita X)))



Buu, no otaku satiku tikai Za4peedinju, kaut gan es nevienu ari nebiju mekleejis tongue.gif
un riit ja buušu, tad tikai no riita, jo vakars ir aizņemts kekeke
un pat nezinu vai sveetdien buušu...

un kr4 man fests nelaikaa sanaacis X)


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
davio
post Dec 3 2006, 17:10
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 184
Joined: 19-December 05




Zheel ka hellsinga 2. epa tika paarcelta, jo notika kaa jau biju paredzeejis... shoriit pamodos liidz ar modinaataaju, un tad pamodos veelreiz (Double Wake-Up), kad pulkstens jau bija 10.30... sad.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Dec 3 2006, 17:23
Post #4


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




piekriitu, ka skanja bija diezgan slikta. buutu prieciigaaks, ja visaas filmaas buutu anglju sabi. kosplejs bija reaali forshs. skatiitaaju simpaatija - sushi - sadeva visiem pa mizu ! smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Dec 3 2006, 19:10
Post #5


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




Sushi bija rulliga! Pilnigi piekritu... Vinja vislabak dejoja no visiem... ^____^ soo kawaii ~
Bet... Manas Ganguro meitenes ari nemaz nebija tik sliktas *high five to them* Vismaz drosme bija tur piedalities, vispar ierasties tur pirmo reizi dzive, jo vinam anime/japanese/cosplay scena pirms vel dazhiem meneshiem bija PILNIGI svesha ;>
Visi cosplay'isti ir lieli malachi!!! *bows to them* You all rocked my day ;D ~


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Dec 3 2006, 20:21
Post #6


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Iespaidi jau nu ļoti labi. Uz tām animēm, kurās biju, tās man pat ļoti patika, tikai uz Mazās Kosetes portretu man iedeva tādas austiņas, kuras nedarbojās un man mācās bojāt redzi un lasīt subus, kurus knapi saredzēju, bū... (vēl viens atgādinājums steidzami mainīt brilles!) laugh.gif
Cosplejā piedalījos pirmo reizi manā mūža! Man jau patika ^^ Vispār tiešām visi cosplejotāji ir lieli malači, kaut vai par drosmi katrs ir pelnījis lielu atzinību. Sushi- Tu tiešām ļoti labi dejo! smile.gif Un pārējie arī bija lieliski! Biju nedaudz pārsteigta, ka bijām vienas no retajām, kuras dziedāja, biju domājusi, ka vispār priekšnesumu būs kkā vairāk.

Kopumā- ārkārtīgi interesanti. Nākamgad ne par ko neizlaidīšu šito pasākumu! ^^

Kaede


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jooji
post Dec 3 2006, 20:36
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 88
Joined: 30-August 06




es biju pirmaja diena!! Beyound tne clouds - ist Magnific!!
Loti patika!
!! parguleju Cospeju!! sad.gif((( POST photos HERE ! biggrin.gif Onegai!!!!!! gribu paskatit!!!

This post has been edited by jooji: Dec 3 2006, 20:36


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pinky
post Dec 3 2006, 21:13
Post #8


animens
*****

Group: Chuunin
Posts: 347
Joined: 12-May 05
From: Latvia, Riga.




mmm, ganguro daamas tieshaam bija labas. wub.gif MIMI, Tu biji viena no vinjaam ?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Dec 3 2006, 21:43
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Oi, es festā piedalījos pirmoreiz, bet man patikās. Bija forši. happy.gif
Jā, Sushi tiešām bija labā! Man vēl baigi patika Kakashi kosplejs. ^_____^ wub.gif
ā, un komplimenti Storm/L kurš saņēma manu draudzeņu atzinību. happy.gif
ā, un protams, nevar nepieminēt visus brīnišķīgos kosplejus un vispār...bija sugoi! happy.gif
Un kas bija tās meitenes no japā';nu ielu modes? viņām bija forši tērpi un tā dziesmiņa bija tik forša, es viņu gribu dabūt.! happy.gif
Paldies arī Kaedei, kura man palīdzēja nomierināties, un ja man dziesmas laikā nedaudz drebēja balss, tad pieņemiet manu atvainošanos, jo es biju tiešām uztraukusies. blush.gif
Noteikti būšu uz nākamo festu, un šoreiz labāk sagatavojusies!
Un arī CO priekšnesums bija foršs, un EVA arī bija rēcīga (es gan pati nesaparatu ko viņi runāja, bet man Kaede tulkoja) happy.gif
Bija forši!

Thoru kun aka Nerine aka Rin chan.


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Dec 3 2006, 21:58
Post #10


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




Viss fests kopumā bija lielisks. Lai gan visa festa laikā biju tikai uz Beyond The Clouds(Anime baudāma, tikai nedaudz sasteikta, manprāt)man tikuntā gāja jautri piedaloties visādos eventos happy.gif Sastapu daudz sen neredzētas sejas smile.gif Konkursi un nelielās spēlītes bija super. 6dienas zīmēšanas konkursa laikā pierādijās ka es ļōooti nespēju zīmēt ārā, prožektoru gaismā, kur daudz tautas ar saviem ŠAUSMĪGAJIEM(xD) fotoaparātiem, un ar uzreiz ar marķieri. Mans darbs vienk. s.cks, bet vismaz bija labs treniņš.^^' Aplausi Ghoul, kura Trigun vecis(neatceros kā sauca) uzvarēja laugh.gif 6dienā tomēr bija tas superīgākais animefesta laiks 8) Protams, gribējās aiziet uz Kozeti, bet nu labi, nokačāšu pati. xD Šodienas zīmēšanas konkursā es, manprāt uzzīmēju daudz labāku un ecchīgāku Viktoriju(Hellsings) nekā tā, kas uzvinēja xPTālūk... Šodien gan man bija nedaudz garlaicīgāk(pat uz noslēgumu nepaliku), bet kopumā iespaidi labi smile.gif Paldies pasākuma rīkotājiem happy.gif (Un drosmīgajai Zuzei wink.gif )

This post has been edited by Ayumi: Dec 3 2006, 22:00


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
-kumori-
post Dec 3 2006, 22:33
Post #11


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 322
Joined: 5-February 05
From: 【 My Own Paranoia 】




QUOTE(Pinky @ Dec 3 2006, 20:13) *

mmm, ganguro daamas tieshaam bija labas. wub.gif MIMI, Tu biji viena no vinjaam ?

Sapnos varbut... ~ Nea, es esmu vinu vajpratiga atbalstitaja/draudzene/skolasbiedrene ^.^, kas par vinam tureja ikshkus... Esmu par bailigu/vecu, lai velreiz ietu cosplay ...

QUOTE(Thoru Kun @ Dec 3 2006, 20:43) *

Un kas bija tās meitenes no japā';nu ielu modes? viņām bija forši tērpi un tā dziesmiņa bija tik forša, es viņu gribu dabūt.! happy.gif


Vinas saucas Ganguro, un terpi nebija domati tie spilgtakie, bet gan tas super make up's ko vinas lietoja wink.gif ~ Ja velies dziesmu, varu pameginat tev to aizsutit... No sakuma man tikai ta jadabu no vinam ~ *lol*

Vispar pasakums bij' super duper uber kewl!! ^__^ ~
Cossette ari bija super anime, ar lielisku muziku... lai gan pa brizham mani tas mazais puika tracinaja, bet bernam neko nepadarisi *lol* ~
Auf noch mehr so schöne Feste wie dieses!! ;>

This post has been edited by MIMI: Dec 3 2006, 22:44


--------------------
IPB Image
。・:*:・゚★ homeless maniac || IPB Image || MySpace || Gaia || Fotolog || Life couldn't get better! ☆彡.。・:*:・
[ ♥ my.icon.owned.by.steph.and.blinkie.by.cheryl: SJ*FH ♥ ]
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
minta
post Dec 3 2006, 22:46
Post #12


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 120
Joined: 12-April 06




nosleeguma filma piekaasa daudzus... arii mani sad.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dead Star
post Dec 3 2006, 23:23
Post #13


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 394
Joined: 23-October 05
From: the other side of the Gate




mhm~ Piekrītu par kosplejpasākumu visiem :3 Patika arī ļoti publikas izklaidējošā daļa.Nu,jā liels paldies rīkotājiem,visiem,kas palīdzēja realizēt,pasākuma vadītājiem,ideju ģeneratoriem un realizētājiem-jūs būt pelnījuši aplausus happy.gif
*un īpaši, personīgais respect Sushi par viņas uzstāšanos.ne jau tapēc,ka viņa ieguva simpātiju un tagad vaidzētu par viņu runāt,bet vienkārši tamdēļ,ka tiešām bij labs,ja ņem vērā,ka viņa improvizēja, nu anyway jāa..Tu esi malacis ^O^

This post has been edited by Dead Star: Dec 4 2006, 01:54
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Karamele
post Dec 3 2006, 23:24
Post #14


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 695
Joined: 7-December 05
From: huhu




viss bija super vienīgā vilšanās bija par Karas OAV, jo tur kaut, kas pārtrūka un nācās skatīties neon genesis evangelion.
cosplay bija super ^^ malacis Sushi~ es savukārt jutos kā super-izgāzusies XD bet vismaz bija jautri ^^ noteikti gaidīšu nākamo festu. Liels paldies visiem organizētājiem.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Nerine
post Dec 3 2006, 23:25
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 216
Joined: 9-May 06
From: Saulītē, meklēju pirmos sniegpulkstenīšus.




Ooo, arigato -kumori-! happy.gif
nu, make ups bija labs, es bij udomāju visu kopā. blush.gif
jā, un man ar tas sīkai biku izbesīja. laugh.gif
Karamel, tu ar labi dejoji! wink.gif :*

This post has been edited by Thoru Kun: Dec 3 2006, 23:25


--------------------
~Today is always the most enjoyable day~!

IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 27 April 2024 - 00:11