IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> When haven is cryin', ....krtiku luudzu kritiku.....
Namejs
post Jan 18 2006, 01:07
Post #1


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 113
Joined: 10-August 05
From: tou dont wanna know it....realy you dont




staasts saakaas kaadaa privaatmaajaa....maza meitene tumshiem matiem gulj gultaa un gaida kad atnaax winjas wecteevs un pastaastiis kaadu staastu kaa winsh meedz dariit wakaros. wecteews pienaak pie winjas gultas un waicaa:"wai tu esi dzirdeejusi staastu par debesu asaraam???"
meitene noliedzoshi pamaaj ar galvu un turpina klausiities...
wecteews turpina:"daudzi cilveeki tic ka katrreiz kad liist kriit kaads engjelis kursh ir greekojis un zaudeejis sawus spaarnus tas kliist apkaart pa pasauli bez dweeseles, nozheelojot sawus nodarijumus....daudzus gadus atpakalj gaaza kaa no spainjiem weselu meenesi tieshi tajaa laikaa debesu walstiibaa notika karsh kuraa krita daudzi engjelji...(shameejie bij apseesti)...abas puses bija wienliidz stipras...gaismas engjelju (neapseestie) armiju wadiija ercenjgjelis Gabriels un tumsas engjelju armiju jaunc enjgjelis Adrians...izshkjiroshaa ciinja notika tieshi starp vinjiem, taa bija smaga ciinja kuraa tomeer uzwareeja Gabriels un Adrians ar sawiem ciinju biedriem bija nolemts dziiwot uz zemes kuraa valda bads, naids un karsh....Adrians un paareejie enjgjelji krita...kriitosho enjgjelju spaarni paarweertaas oglees un izputeeja. Adrians knapi pie samanjas buudams domaaja:"tad taads liktenis mani sagaida" un aizweeris acis cereeja ka driiz mirs, bet sanaaca sawaadaak...Adriana spaarni kljuwa melni...........
Winsh attapaas sawaadaa pasaulee nezinaadams kas winsh ir un kur atrodas, winsh juta ka kaut kas winjam truuxt bet nespeeja atcereeties kas tieshi...Adrians paskatijaas spogulja lauskaa kas atradaas winjam blakus uz zemes un sajuta speerienu pa ribaam, un atkal zaudeeja samanju. kad winjsh attapaas winsh redzeeja 3 paplukushu cilweeku liikjus kuri bija izkropljoti un panikaa metaas beegt.....1.episode beigusies

so....tas ir mans pirmais garadarbs tas ir domaats kaa storyboards mangai ko taisos ziimeet ...izskaidrojums kas notika kad winjsh 2. reizi zaudeeja samanju....Adrians izskatijaas kaa norm cilweeks kad tie 3 wiiri uzbruka winjam peec 1. sitiena no shameejaa muguras izauga melni spaarni un winja seja paarweertaas...acis kljuwa sarkanas un uz wija luupaam paraadijaas ljaunc siimnc...taalaakwar jau iedomaaties kas notika...Adriana uzmetums staaw manaa galerijaa...tjip tas dark angel


--------------------
Dont tell what to do, and i wont tell you where to go :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tjen
post Jan 18 2006, 15:10
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 215
Joined: 10-September 05
From: Riga




Ja kas man patik bet...man liekas ka tas nav mana stila tads garadarbs tongue.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Namejs
post Jan 18 2006, 17:13
Post #3


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 113
Joined: 10-August 05
From: tou dont wanna know it....realy you dont




buus labi turpinaajums tiek pashlaik sacereets


--------------------
Dont tell what to do, and i wont tell you where to go :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaede
post Jan 18 2006, 17:21
Post #4


Koutaishi
********

Group: Chuunin
Posts: 1221
Joined: 25-October 04
From: maybe in your dreams




Noteikti turpini, ja ne citiem, tad kaut vai sev. Bet man nevisai, tomēr...


--------------------
Music is life!



Karneola-rakstnieku forums

IPB Image

Vieta tavām grafiskajām novelēm
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
AmnE
post Jan 18 2006, 18:35
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 157
Joined: 14-August 05




Man ljoti patika, bet vieniigais kas mani neapmierinaaja bija tas, ka viss bija taaakaa paarskreejiens tam, ko vareeja garaak un izsmeljoshaak uzrakstiit un nebuutu peec taa jaaraksta paskaidrojums, bet bija okey! wink.gif


--------------------
...:::ReSpEcT YoUr SeLf AnD ReSpEcT ThE OtHeRs:::...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Jan 18 2006, 20:17
Post #6


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




notikumi risinaas nedaudz too fast, bet generally i like it. ir labs
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Namejs
post Jan 18 2006, 21:29
Post #7


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 113
Joined: 10-August 05
From: tou dont wanna know it....realy you dont




tas wienkaarshi ir simple storyboard...scripts izskatiisies daudz sawaadaak


--------------------
Dont tell what to do, and i wont tell you where to go :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 11 May 2024 - 09:54