IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Adenaides galerija, foto, darbi Photoshopā un zīmējumi
Adenaide
post Apr 6 2008, 10:46
Post #31


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 21
Joined: 14-April 07
From: mākoņpļavā.




FuschichO, kompozīcija bija tīšām. Es centos.

*

Samtenes

IPB Image

*

Zirgi

IPB Image

*

/Paldies


--------------------
feel the world in
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 6 2008, 14:37
Post #32


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Ja tevi "ir pieejami" zirgi, tad es alkstu variākus tuvplānus.... *drool*


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Apr 6 2008, 14:52
Post #33


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




man visu laiku pētot šo galeriju rodas jautājums -
kā mēs (pārējie otakieši) varam skaidri zināt, ka fotogrāfijas ir tevis uzņemtas, nevis `Ctrl C; Ctrl V` no tantes google`s vai onkuļa photobucket`a.

tā jau bildes ir skaistas un mākslinieciskas, bet tomēr..


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Apr 6 2008, 20:50
Post #34


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(Asuka @ Apr 6 2008, 14:52) *

man visu laiku pētot šo galeriju rodas jautājums -
kā mēs (pārējie otakieši) varam skaidri zināt, ka fotogrāfijas ir tevis uzņemtas, nevis `Ctrl C; Ctrl V` no tantes google`s vai onkuļa photobucket`a.

tā jau bildes ir skaistas un mākslinieciskas, bet tomēr..


Kā mēs (pārējie otakieši) varam skaidri zināt, ka tu esi Asuka, nevis viņas tēvs, vai vispār kāds cits, kas uzlauzis viņas kontu.

Tā jau cilvēks liekās īsts, bet tomēr...

Nevar zināt, doh.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Adenaide
post Apr 6 2008, 21:59
Post #35


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 21
Joined: 14-April 07
From: mākoņpļavā.




QUOTE
man visu laiku pētot šo galeriju rodas jautājums -
kā mēs (pārējie otakieši) varam skaidri zināt, ka fotogrāfijas ir tevis uzņemtas, nevis `Ctrl C; Ctrl V` no tantes google`s vai onkuļa photobucket`a.

tā jau bildes ir skaistas un mākslinieciskas, bet tomēr..


Tas bija nejauki. mellow.gif
Asuka, diemžēl neko vairāk par savu GODAVĀRDU, ka tās nudien ir manas, es tev nevaru dot.
Varu pastāstīt, kur tās ir uzņemtas, laiku gan es varēšu nosaukt tikai ļoti aptuveni, jo īsti neatceros. Varu izstāstīt, ar kādu kameru fotografēts, cik ilgi es meklēju pareizo rakursu un cik daudz kritikas par tām esmu saņēmusi. Ja tas tev nudien ir vajadzīgs, tad šo informāciju varu tev nosūtīt pa PZ vai publicēt tepat, pavedienā (ja tu paprasīsi). Vēl, protams, tu vari pieprasīt arī galvojumus no lieciniekiem, un arī tos tu vari dabūt, ja ļoti vēlies.
Lai nu kā, bet es ceru, ka tu esi vienīgā no otakiešiem, kas man neuzticas, un paldies Kikyou.
FuschichO, zirgi man diemžēl ikdienā nav pieejami, lai gan šad tad mēdzu aizbraukt uz Kleistiem. smile.gif Šī bilde gan nav uzņemta Kleistos, bet Jelgavā, Reinas zirgos, kad biju uz turieni ekskursijā. Diemžēl citu bilžu nav, pārējās izplūda.
Edit: varbūt jūs apmulsināja tas, ka es ziemas (pavasara) laikā saliku bildes ar ziedošām samtenēm, taču, kā jau teicu, šeit sen nebiju rādījusies un lielākā daļa no bildēm ir uzņemtas pagājušajā vasarā (izņemot Zilo Dvēselīti, tas ir brand new šopavasar uzņemts happy.gif). Es vienkārši pārķemmēju My Documents un labākās salieku te. Lai nu kā, bet kad man atkal būs brīvāks laiks, es paskatīšos, vai nevaru uzņemt kaut ko jaunu.


This post has been edited by Adenaide: Apr 6 2008, 22:17


--------------------
feel the world in
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ayumi
post Apr 6 2008, 22:47
Post #36


Kyuuketsuki
*******

Group: Chuunin
Posts: 1079
Joined: 3-June 05




QUOTE
Varu pastāstīt, kur tās ir uzņemtas, laiku gan es varēšu nosaukt tikai ļoti aptuveni, jo īsti neatceros. Varu izstāstīt, ar kādu kameru fotografēts, cik ilgi es meklēju pareizo rakursu un cik daudz kritikas par tām esmu saņēmusi. Ja tas tev nudien ir vajadzīgs, tad šo informāciju varu tev nosūtīt pa PZ vai publicēt tepat, pavedienā (ja tu paprasīsi).

Jā, būtu interesanti palasīt...
Vislabāk patīk tās Samtenes. Zirgi ir tādi...tādi okei, kalendāra foto, imho. smile.gif
Par to zilo dvēselīti un vakaras saules elpu bērzos - Bildes nešķita tik aizraujošas. Manuprāt, foto ir jābūt kādam stāstam, kam aizraujošam un kas piesaistītu. Pieredzējuši un labi fotogrāfi prot saskatīt to interesanto un kas patiktu publikai, bet jaunajiem vēl jāmācās saskatīt(tas, protams, vēl nenozīmē ka jaunie vispār neprot saskatīt, bet lielākajai daļai aizraujošs šķiet piem. kas šāds. )
Nu spriežot pēc bildes ar Samtenēm, te aug labs fotogrāfs. smile.gif Tā tik turpināt.


--------------------
Those who say there's nothing like a nice cup of tea for calming the nerves never had *real* tea. It's like a syringe of adrenaline straight to the heart!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Apr 8 2008, 18:04
Post #37


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




labi es to visu saprotu, bet ja bildēs būtu kaut kādas zināmas ēkas/ vietas/ piminekļi/ whatever, tad tas viss būtu daudz ticamāks. jo viena no tām bildēm, bezgalība, ja nemaldos, tiešām atgādina Microsoft Windows desktopa attēlu.
no hard feelings..




lasot Kikyou postu atcerējos citātu `Luke, i`m your father.` (star wars)


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Apr 26 2008, 22:51
Post #38


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




Asuka, es Adenaidi pazīstu, un varu noteikti apliecināt, ka viņa nav tāds cilvēks, kurš nozagtu no Microsoft Windows bildi un ieliktu to šeit. :3
un, Skaidrīt - bildes fantastiskas. Tik siltas, patīkamas krāsas. Patīkams, maigs asums. Jaukas, sirsnīgas bildes, atgādina pavasari. ^^


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 June 2024 - 10:35