IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantasy XII, 4.7 GB DVD-R
Rusell the carrotstork
post Apr 14 2006, 14:32
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




Dabuju uz PS2 FF12.

Viss sākas ar skaistu intro. Divas karaļvalstis karo, blā, blā, blā.

Pēc kāda laika var sākt vadīt Vānu. Nemaz nav tik meitenīgs kā izskatijās skrīnšotos un treilerīšos. Vāns ar savu draudzeni un vēl citiem čuwakiem strādā pie viena bangā, kuram pieder viekaliņš. Pirmais uzdevums ir piesist tomātu, kurš aiztur veikaliņam produktu piegādi. Jāiet uz tuksnesi un jāuzšķērž tas dārzenis-a. cool.gif

Pilsētas ir skaistas. Lokācijas pārlādē reti. Ir daudz cilvēku. Nevis kā iepriekšējās FF tikai daži. Runāt var tikai ar tiem, kuriem virs galvas ir komiksu mākonītis.

Man sākumā likās, ka cīņasm man nepatiks. Jo viņas ir reālajā laikā un tas būtu stulbi FF. Bet cīņas arī ir labas. Piem. uzliek lai Vāns kādam sit un viņš sitīs kamēr nositīs, portams, ka pa vidu var izlikt itemus, maģiju utt. Katrs gājiens ir jāpiepilda. Kā visas FF, izņemot FF X.

Par monstriem nāk peiredze un Lvl points.

Par LP var pildīt spējas. Kautkas līdzīgs kā FFX, bet ļoti atšķirīgs. Piemēram, nevar lietot ieroci, ja tev viņš nav atīstīts tajā LP laukumā. Maģija ir jānopērk, tad jāatistā LP laukumā. Un tikai tad viņu var lietot. Diezgan jocīgi, bet ganjau, ka pieradīšu.

FF12 pagaidām ir tikai jāpniski un tas sūkā. Nu ceru, ka iziešu arī japāniski, bet notiekti labāk man būs angliski. tagad izskriešu tikai cauri sižetam un neiedziļināsos saidkvestos.


Spēle uz 10. Iesaku.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crio
post Apr 27 2006, 12:05
Post #2


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 27-October 04




Man atkal patīk cīņas sistēma, sevišķi apvienojot ar Ganbītiem (Kautkas līdzīgs primitīvai savu komandas biedru programmēšanai - piem. Ja HP<40% -> iedzer potion), nepārtraukts action, nezaudējot stratēģisko elementu.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Apr 27 2006, 19:58
Post #3


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Viss!Shitas pielika punktu! mad.gif Ka buus nauda kapataa ieshu un nopirkshu jo jau ilgu laiku gribeeju nopirt !!!


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Crio
post Apr 27 2006, 22:34
Post #4


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 27-October 04




Vieniigais miinus, ka speeleet ar manaam primitiivajaam japaanju valodas zinaashanaam nav tik forshi... Labi, vismaz, ka ljoti daudz kas ir angliski, bet pierakstiits katakanaa wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Apr 29 2006, 08:50
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




Es no japāņu valodas neko nesaprotu. Nu vineīgi paŗis lamu vārdus.
Bet es internetā dabuju izotulkotus dialogus. Taka saprotu kas tur notiek biggrin.gif

Un maģijas nākas vienkārši iegaumēt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bladez
post May 22 2006, 09:44
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 237
Joined: 8-February 06
From: City of Townsville




Mjā... Cik atceros, tad žurnālā "Spēļu Pasaule" ir apraksts par FF XI uz PC Angļu valodā, kas ir Online. Iespējams tas ir vienīgais pagaidu risinājums ja ir nauda, bet pirātisko versiju FF XI newar dabūt. Un klīst baumas, ka iespējams XII tiks portēts uz PC. Bet tās ir baumas kurām es pats neticu. Tad jau ātrāk emulatori būs pieejami.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post May 22 2006, 10:08
Post #7


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Redzeeju paaris Muuzikas video ar sho speeli nu grafika un chari un apkaarteejaa vide - ir vienkaarshi ohu.... FF vienmeer ar to ir izceelusies un shii dalja ir apsteigusi visas paareejaas, vispar mani arii moka nopietna kaare nopirkt PS2 un beidzot izspeeleet visas JRPG, ko nevar normaali paspeeleet uz PC.


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post May 28 2006, 17:31
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




Noskatijos jaunās E3 visas konfirences. Un Sony konfirencē bija FF XIII treileris. happy.gif Vai kāds bez manis arī to ir redzējis? Izskatijās pēc kautkāda Devil May Cry, bet tas notiekti tikai sākumā.


Vai FF XII kāds izgāja? unsure.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tjen
post Jun 4 2006, 18:27
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 215
Joined: 10-September 05
From: Riga




Prasi vispirms vai kads dabuja FF XII angliski biggrin.gif
Es redzeju jau sen FF XIII treilu tagad gaidu otra chara treilu(Versus)...
aha kip Devil may cry tikaj x100 grafika labaka biggrin.gif un ja... viss ir spilgtakos tonjos un battle sistema ir savadaka... un ... ai daudz un'i biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Jun 12 2006, 20:56
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




QUOTE(Tjen @ Jun 4 2006, 17:27)
Prasi vispirms vai kads dabuja FF XII angliski biggrin.gif
Es redzeju jau sen FF XIII treilu tagad gaidu otra chara treilu(Versus)...
aha kip Devil may cry tikaj x100 grafika labaka biggrin.gif un ja... viss ir spilgtakos tonjos un battle sistema ir savadaka... un ... ai daudz un'i biggrin.gif
*




Kāpēc? Angliksi vēl kādu laiku nebūs. Kāpēc jāuzdod stulbi jautājumi?



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Apofiss
post Jun 14 2006, 17:27
Post #11


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 38
Joined: 13-June 06




Gandrīz jau pasūtīju PS2.. bet līdzko paanīju FFXIII un noskatījos FFX X-2 dvds.. pārgāja gribēšana >< ...bet nu gribētos vēl paspēlēt Kindom Hearts 1 un 2 ah ^^
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
baseboalbatboy
post Jun 15 2006, 19:03
Post #12


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 29-October 04




Hah!nu ko gandriiz gads pagaajis tongue.gif un tad arii vakkar speeli nopirku!Speele diezgan forsha bet no pasha saakuma par cik visu laiku speeleeju FF7 ciinjas laikaa biju taads takaa apreibis viss gaaja tik-vushss busshh khhh blam!un peec laicinja bija viss normaali.es tik nesaprotu kas taas par spheeraam.Tur katraa atrastajaa Spheeraa tjipa filminja iekshaa ...taatad sanaak ka vinji ir DVD vai Filminju mednieki ph34r.gif ....Tikko dabuuju to spheeru tajaa apsleeptajaa alaa(saakumaa)...nu jaaspeelee tik taalaak.

(aizmirsu pajautaat)
Tur bija arii chars Cid(Rikku teews) Vai tas ir tas pats Cids NO FF:VII?

This post has been edited by baseboalbatboy: Jun 15 2006, 19:04


--------------------
Kill the Spiders...To save the butterflies ....
It's rational until you realize that by striving for it,you become a spider yourself. . .

IPB Image
No Place To Hide, No Beginning No End, No Time No Future, No Virtue No Vice, No Place For Heroes, No Time For Heroes, No Place In Time, No Time To Die, No War For Snake, Some Legends Must Die.....some must live.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rusell the carrotstork
post Jul 21 2006, 13:41
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 152
Joined: 7-November 05




QUOTE(Apofiss @ Jun 14 2006, 16:27)
Gandrīz jau pasūtīju PS2.. bet līdzko paanīju FFXIII un noskatījos FFX X-2 dvds.. pārgāja gribēšana >< ...bet nu gribētos vēl paspēlēt Kindom Hearts 1 un 2 ah ^^
*




QUOTE(baseboalbatboy @ Jun 15 2006, 18:03)
Hah!nu ko gandriiz gads pagaajis tongue.gif un tad arii vakkar speeli nopirku!Speele diezgan forsha bet no pasha saakuma par cik visu laiku speeleeju FF7 ciinjas laikaa biju taads takaa apreibis viss gaaja tik-vushss busshh khhh blam!un peec laicinja bija viss normaali.es tik nesaprotu kas taas par spheeraam.Tur katraa atrastajaa Spheeraa tjipa filminja iekshaa ...taatad sanaak ka vinji ir DVD vai Filminju mednieki ph34r.gif ....Tikko dabuuju to spheeru tajaa apsleeptajaa alaa(saakumaa)...nu  jaaspeelee tik taalaak.

(aizmirsu pajautaat)
Tur bija arii chars Cid(Rikku teews) Vai tas ir tas pats Cids NO FF:VII?
*



FFX-2 NAV TASPATS, kas FF XII. FF X-2 ir turpinājums spēlei Final Fantasy X.
UN katrā FF Sids ir kautas cits. Septītajā viens no galvenajiem varoņiem, astotajā- skolas direktors, devītajā - karalis, desmitajā un x-2 rikku tētis. Un FF XII ļaunais varonis, kuru ir baigi grūti nosist. biggrin.gif

Te nejeit runa par X-2.

____________________________________________

Un jā. Es tiku līdz fināla bosam. Viņš sastāv no četrām daļām. Es ceturto nevarēju piesist. Laikam tāpēc, ka japāniksi ir faking grūti spēlēt, un man nav neviens ultima ierocis vai bruņas. Kautgan sāku arī kevstus pildīt, kurus bija jāizpilda jau sen. Un tur ar neko vērtīgu nedod. Vai kāds ir izgājis un var man pateikt kā piesist fināla bosu - Immortal One? unsure.gif

This post has been edited by Rusell the carrotstork: Jul 21 2006, 13:49


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 May 2024 - 06:05