IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> YuGiOh cards stolen, Help needed
Inc
post Dec 12 2004, 13:13
Post #16


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(DarkRockslizer @ Dec 12 2004, 12:04)
Em, gribētu piebilst... viņi VISI bija krievu tautības, diez vai kāds, tamdēļ domāju, nāks uz šo čatu vai kā..

Vēl joprojām nezinu, ne kurā skolā viņi mācās, ne kur viņi dzīvo. Ja kādu no viņiem atkal satikšu, uz sienas slapja sarkana peļķe paliks. mad.gif Yup, es ar viņiem visiem uzreiz varētu tikt galā, toreiz man rokas bija pilnas, kad apzaga, no diviem trim tad vēl atkratītos, bet...

Nu ko, atliek cerēt uz policiju. Kaut gan -ko tur? Galvenajam 14 vēl noteikti nebija, pat iesēdināt viņu vēl nevarēs dry.gif
*



Tad kad atņēma tev megamaku ar superkārtīm, rokas joprojām bija pilnas?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 12 2004, 13:31
Post #17


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




nu, 14- ne 14, s;idina no 18, bet pie atbildības sauc no 16. ( palasi LR likumus)
Un kā jau teicu.. šovinisms. krievi.. heh... ejam ielās sist krievus tagad, vai?


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkRockslizer
post Dec 12 2004, 13:59
Post #18


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 131
Joined: 11-December 04




Tad kad atņēma tev megamaku ar superkārtīm, rokas joprojām bija pilnas?
*



Tad, kad man izrāva portfeli, sāka to svaidīt pa gaisu, vienu, kuram svieda, pagrūdu, portfelis nokrita, kāds no tiem sāka rakāties pa to, izvilka kāršu maku un viņi visi aizmuka. Papīri pa zemi, viss pa zemi, bija jāsalasa, bet - kur nu tad vairs šos panāksi...


--------------------
All the things that exists never will disappear as they have never begun. Therefore, all is eternal except links between them, us.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkRockslizer
post Dec 12 2004, 14:02
Post #19


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 131
Joined: 11-December 04




QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 12:31)
nu, 14- ne 14, s;idina no 18, bet pie atbildības sauc no 16. ( palasi LR likumus)
Un kā jau teicu.. šovinisms. krievi.. heh... ejam ielās sist krievus tagad, vai?
*



Ne jau krievus sist, bet tikai tos, kas mani aplaupīja.

I`m not a showinist but the ones who robbed me were russians. I cannot choose the nationality my attackers will have.


--------------------
All the things that exists never will disappear as they have never begun. Therefore, all is eternal except links between them, us.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
element
post Dec 12 2004, 16:56
Post #20


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 9
Joined: 9-December 04




Parcik es arii biju klaat kad vinu apzaga , un vienam no viniem es redzeeju seju ,un ja to cilveeku es satiktu uz ielas, tad es vinu taa atskaldiitu, ka vins pat neatcereetos kaa vinu sauc ! mad.gif


--------------------

sk8boarding 4 life
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 12 2004, 17:22
Post #21


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(element @ Dec 12 2004, 15:56)
Parcik es arī biju klāt kad vinu apzaga , un vienam no viniem es redzēju seju ,un ja to cilvēku es satiktu uz ielas, tad es vinu tā atskaldītu, ka vins pat neatcerētos kā vinu sauc ! mad.gif
*


Shitas ir labs laugh.gif Ja jau tu biji klāt, ko tad uzreiz neskaldīji. Nevar būt, ka viss tik žigli norisinajās, ka nepaspēji noreaģēt. Pec cietušā sniegtās infas tur bija arī viena salietojusies čura, tātad bremze.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Dec 12 2004, 17:23
Post #22


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




*REEEEEEEEEEEEC* laugh.gif

Tagad taadi lieli un vareni, a tad laikam bijaat mazi un melni *lol*

un galvenajam 14?! Cik tad tev gadinju, ja tev 14 gadiigs pushelis apzaga? laugh.gif

ShinChan, Labais laugh.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 12 2004, 18:38
Post #23


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




vovo, es ari vairs isti nevaru saprast, ja jau sikie pazaga, cik tad jums cienijamie gadu?

Un nu.. ja, ko pievērst uzmanību tukšiem draudziem te, visi jau māk te mutes plātīt. bet nu redz, kad aiziet līdz darbībām, tā ir kā ir.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkRockslizer
post Dec 13 2004, 12:04
Post #24


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 131
Joined: 11-December 04




QUOTE(Yume @ Dec 12 2004, 17:38)
vovo, es ari vairs isti nevaru saprast, ja jau sikie pazaga, cik tad jums cienijamie gadu?

Un nu.. ja, ko pievērst uzmanību tukšiem draudziem te, visi jau māk te mutes plātīt. bet nu redz, kad aiziet līdz darbībām, tā ir kā ir.
*




dry.gif Listen, what has happened, has heppened, there`s no need to shit on someone. Es esmu pēc dabas jauks un laipns cilvēks, pat mušām nedaru pāri unsure.gif ; bet pēc šitā varētu arī kādam letālus miesas bojājumus nodarīt. I mean it.
Ieraudzīšu, sākšu ar sitienu pa galvu, lai pret asfaltu atsitas, tad sākšu spārdīt, kamēr šim ribas lūzīs un sāksies iekšējā asiņošana, tad speršu pa kaklu, lai galus atstiepj... varētu arī rokas izlauzt

Ja kādam būs nazītis, satveršu viņa roku un pašam ieduršu - pašaizsardība. Teikšu, nav padziļinātas medicīniskās izglītības, nezināju, ka tāds dūriens RĪKLĒ varētu būt letāls


--------------------
All the things that exists never will disappear as they have never begun. Therefore, all is eternal except links between them, us.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 13 2004, 12:14
Post #25


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




*lokaas smieklos*
velns kas par paradoxu... drosme, speeks, izturiiba. speeja atskaldiit jebkuru pretinieku - IR visiem, bet tikai pagaatnes formaa.

Secinaajums ja tu nespeej garanteet savai kalodai pienaacigi "jumtu", tad kakoga h*^$ tu vinji vispaar staipi liidzi.. tembolija tevi apchakareeja "ruupiigi" saorganizeejusies nariku chupa.
Secinaam....
Ja tu vinjus redzeeji pirmo reizi, un nezini ne kas vinji bija ne no kurienes, tad tas ir mazliet diivaini. iespeea ir vairaakas vai nu tu esi izslaveets "guru" kursh ir "nomushiijis" jau taadu skaitu "pretinieku", k tava slava tev iet pa priekshu. Vai nu tu nespoeej tureet meeli aiz zobiem un pljurksti pa labi pa pkreisi ka tev ir labas kaartis un ka speej chakareet pretinieku ar savaam kaartim. Vai arii kaads no taviem ataaliem pazinjaam/nedraugiem uzlika aci/ieniist tevi. Sheit nonaakam pie secinaajuma, ka saac gaidiit vai kaadam no taviem pazinjaam neuzpeldees tava kaarts. Vai arii meegjini izdibnaat vai peekhsnji kaads netirgo "veertiigas" kaartis.
Shaubos vai policija tev ko paliidzees, labaakaajaa gadiijumaa dabuusi atpakalj driskas, jo pieraadiit policijai ka tava "koloda" sveera uz 100 un vairaak lashiem, diezvai buus tavos speekos.

Un peec visa shitaa padomaaa reaali vai tava kaloda ir taa veerta lai par vinju izgruustu taadu naudu, kur tu vinju vari pakaast smiekliigaa situaacijaa. Notici man ka peec gadinja/diviem tu apjeegsi ka taa ir absoluuti bezjeedziigi nosviesta nauda(ja neapjeegsi tad es man pat pashuupot galvu buus slinkums)


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
element
post Dec 13 2004, 16:40
Post #26


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 9
Joined: 9-December 04




QUOTE(ShinChan @ Dec 12 2004, 16:22)
QUOTE(element @ Dec 12 2004, 15:56)
Parcik es arī biju klāt kad vinu apzaga , un vienam no viniem es redzēju seju ,un ja to cilvēku es satiktu uz ielas, tad es vinu tā atskaldītu, ka vins pat neatcerētos kā vinu sauc ! mad.gif
*


Shitas ir labs laugh.gif Ja jau tu biji klāt, ko tad uzreiz neskaldīji. Nevar būt, ka viss tik žigli norisinajās, ka nepaspēji noreaģēt. Pec cietušā sniegtās infas tur bija arī viena salietojusies čura, tātad bremze.
*



BL ko es vareeju VIENS pats tur izdariit ja vini bija 5 ?????


--------------------

sk8boarding 4 life
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Dec 13 2004, 16:43
Post #27


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(element @ Dec 13 2004, 15:40)
BL ko es vareeju VIENS pats tur izdariit ja vini bija 5 ?????
*


peec tevis ieprieksh teiktaa juus tur bijaat 2


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Dec 13 2004, 17:09
Post #28


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




tiehsaam saak likties ka kaarshu zaglju grupeejums aktivizeejies.te vienam atnjem, te otram atnjem un tieshaam izbrina ka nekas netika dariits.ja jau taadu mantu njem nost par kuru neslikts pitjis izgruustas tad jau vaidzeeja atrast kaut kaadu drosmes kripatas ieksh mieriigas dveeseles un krist virsu ar nagie,ragiem un nezinkoveel..buutu vismaz diviem iepseerushi pa..kautkurieni..buutu citi aatri vien pazudushi..vai arii buutu izveerties neslikts kautinjsh..wink.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
element
post Dec 14 2004, 12:00
Post #29


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 9
Joined: 9-December 04




QUOTE(JurCHiX @ Dec 13 2004, 15:43)
QUOTE(element @ Dec 13 2004, 15:40)
BL ko es vareeju VIENS pats tur izdariit ja vini bija 5 ?????
*


peec tevis ieprieksh teiktaa juus tur bijaat 2
*



jaa mees bijaam 2 - es un cilveeks kuru apzaga un kurs bija piepiests pie sienas .


--------------------

sk8boarding 4 life
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 14 2004, 13:47
Post #30


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




ai nu labi, ko te tagad darīt, es saku , meklējiet sava starpā


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 26 April 2024 - 11:18