IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages V « < 3 4 5 6 >  
Reply to this topicStart new topic
> Magic: The gathering (MTG), yurgju niideeji - sheit
Chufanzo
post Nov 1 2005, 02:06
Post #61


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Jaladin, tad vari pieskaitiit mani pie cieteeja, jo darba un studijudeelj man navpietiekoshi briivaa laika lai paskatiitos anime.
GL: Es tev triis reizes vismaz biju luudzis, lai tu man dabuu 4 crusade, kurus es tev peec tam buutu iemainiijis vai atpircis, bet to tu veelj joprojaam neesi izdariijis un izskataas ka pat aizmirsi...


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GoldLeader
post Nov 2 2005, 08:21
Post #62


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




LOOOOL! Zini...es REGULĀRI eju uz draftiem...un paprasi jebkuram normālam drafterim! Prerelease ain't skill....it's luck! Pure luck! Un jā, protams, ka es atnākšu uz taviem draftiem! Šaubos vai tu vispār drafta teoriju zini! Eh...man jau lēnām paliek mazliet žēl tevis, apzinoties kā es paņemšu T&N un izraušu tev kājas...vai Madness un izraušu tev kājas...vai Fish, un izraušu tev kājas....kad tiekamies?


--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Nov 2 2005, 13:40
Post #63


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Es nezinu vai ir briiva vieta veel, bet sho sesdien ap 2 peecpusdienaa buus drafts, es veel tik noskaidroshu pie kaa. Un droshi njem savas dekus liidzi...
Bet tev par nozheelu es zinu drafta teoriju, kuru apguvu no sava klases biedra Maara Greiera, kursh Latvijaa pagaidaam ir pirmajaa vietaa MTG. Un Prerelease pastaav deckbuilding, ja tu palasiitu forumos vai zinjaas, kur spechuki staasta kaa ar crap kaartiim ir uztaisiijushi pusliidz normaalus dekus. Abos gadiijumos, gan draftaa gan prerelease tev beigaas ir konkreets kaarshu skaits no kuraam uztaisiit deku, tas tad arii ir deckbuilding vai tu esi speejis izveeleeties optimaalaakaas kaartis...
Un vari man nezheelot, jo tu buusi tas kas jaazheelo...
P.S. A kaapeec klusee par to ka veel joprojaam neesi man tos crusade dabujis???


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sindra
post Nov 2 2005, 15:09
Post #64


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 40
Joined: 24-September 04




Nav, nav brīva vieta.
Sestdienas draftā visas vietiņas ir aizņemtas.
Un tas notiek pie manis.

happy.gif


--------------------
Humankind cannot gain anything without first giving something in return.
To obtain, something of equal value must be lost.
That is alchemy's First Law of Equivalent Exchange.
In those days, we really believed that to be the world's one, and only, truth.


http://amberkintribe.draugiem.lv
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Chufanzo
post Nov 2 2005, 18:40
Post #65


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 154
Joined: 2-July 05
From: Riga...




Nu redz Gl, tad naaksies to atlikt liidz naakoshaas ediicijas prerelease, kur vareesim kaarteejo reizi paarbaudiit, kuram tad taas speejas labaakas...
P.S. Tad arii neaizmirsti panjemt paareejos tavus dekus liidz.


--------------------
Neverless anime is a religion in which man can come in temrs with peace, joy, sadness and other emotions. Even more, this religion never ages...
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Lich
post Nov 2 2005, 19:43
Post #66


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 1
Joined: 2-November 05




Man liekas, ka šeit radušamies strīdam trūkst nedaudz teorētiskā pamata un es te to sniegšu. happy.gif

Tātad ir trīs lietas, kas nosaka jebkura MTG spēlētāja spēku, kvalitāti vai sauciet kā gribat:

1) Spēles prasme
2) Deckbuilding prasme
3) Pieejamo kāršu daudzums

Spēles prasme parāda cik labi spēlētājs māk rīkoties ar savu vai jebkuru citu deku spēles laikā, kā viņš spēj izmantot savus trikus, paredzēt pretinieka viltības un izkalkulēt visizdevīgāko gājienu. Diemžēl šai sadaļā ir ļoti grūti salīdzināt cilvēkus, ja vien viņi nespēlē viens pret otru ar vienādiem dekiem, vai ja kāda trešā persona no malas abus spēlētājus nav pietiekami ilgi novērtējusi.

Deckbuilding prasme izpaužas spējā no kaut kāda konkrēta pieejamā kāršu daudzuma izveidot spēcīgu deku. Vislabāk šīs prasmes izpaužas draftos un sealed deck formātos. Te jāatzīmē, ka gan 9th Edition prerelīzē, gan Ravnicas prelīzē Chufanzo palika tikai vienu vietu zem finālistiem, kur pretī GL mētājās pa pēdājām tabulas iedaļām. Protams, ir iespējams, ka vairākas reizes pēc kārtas neveicas un gadās galīgi sūdīgas kārtis, tamdēļ ar secinājumu izdarīšanu nebūtu jābūt pārsteidzīgiem. Taču noteikti deckbuilding prasme nav paskatīšanās internetā, spēcīgāko citu veidoto cilvēku (parasti Pro spēlētāju) deku atrašana un savākšana. Deckbuilding fiška neslēpjas deka savākšanā, bet gan deka izveidošanā no jau esošām kārtīm. (taa teikt mentāls nevis fizisks process)

Pieejamo kāršu daudzums ir ļoti vienkārši saprotama lieta. Jo vairāk naudiņas izdots, jo vairāk kāršu pieder. Jo vairāk kāršu pieder, jo vieglāk ir atrast no tām un salikt kopā spēcīgu deku. Šai punktā GL sit pušu Chufanzo visos robos. Jo vienreiz, kad gribēju pamainīties ar GL šis atstiepa kasti kurā bija divreiz vairāk kāršu nekā Chufanzo, bet tā esot bijusi tikai daļa no GL kārtīm.

Summējot visu kopā, teiktu, ka GL tiešām ir daudz vairāk kāršu un viņš ir ja ne izdomājis, tad savācis pāris ļoti spēcīgus dekus, kurus pārspēt Chufanzo būtu nopietnas grūtības. No otras puses Chufanzo ir pierādījis savas deckbuilding spējas ne vienā vien prelīzē un draftā, kur pretī nēesmu pats savām acīm bijis liecinieks īpaši augstiem GL sasniegumiem šai jomā.


Taču visu galu galā, MTG ir hobijs un kā hobijs tā ir lieta, kas vieno cilvēkus priekā un atpūtā. Tas nozīmē, ka laipnība, precīzums, cieņa pret pretinieku, sava vārda turēšana un citas lietas ir ļoti svarīgas un tās vairo jebkura duelanta godu. Tāpat ar šādām īpašībām apveltīti cilvēki vienmēr pratīs atrast kopīgu valodu un tiem būs interesanta un patīkama spēle. Te man Goldijam ir tikai viena lieta sakāma: "Cieni savu tuvāko un tu tapsi cienīts pats!"

There is a difference between a Samurai and a Magepunk... and it is in the attitude.


--------------------
bezgalīgi bezmērķīgi bezjēdzīgā bezrūpībā saku - ir ok
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
GoldLeader
post Nov 2 2005, 20:29
Post #67


Magepunk
**

Group: weirdo
Posts: 77
Joined: 27-October 05
From: The Holy Vault 13




Čuf, es tev tos crusade neapsolīju...par tiem, tu man neko vēl nebiji iedevis...un tā, kā es tikai pasniedzu iespēju, nevis apsolīju, tad es neuzskatu, ka man ir pienākums tev tos sameklēt...turklāt, tev nav nekā, kas mani varētu interesēt....varbūt tikai Lich watery grave...un Māris Greiers...let's just say, ka viņš ir mācījis arī mani...bet ne viņš vien! Es esmu mācīts visos draftos kuros eju... I learn from the best of the net! Es tomēr esmu dižā Combo-Master Mark Gottlieb kulta Chief High Priest....Our cult is strong...Un mums pašiem ir sava drafting strategy! Nothing can beat the best of the net! Well then...es uzskatu, ka draftā, ir lielāks skill, nekā pre-release...un atnāc uz kādu Dealer'a draftu! Let's wack it out there! Or you're just afraid?





*and i respect the player, who respects me....un kā jau teicu....tu ar mani SEN neesi spēlējis...don't make quick decisions...


P.S. Un ja tu esi iemanījies savākt kārtis iekš prerelease un nospēlēt tur normāli, tad apsveicu....bet ja tu nepamanīji, tad A 9ed release tournament man bija laiks palikt līdz pusei, un es dropojos! So that doesn't count! Un B Ravnica pre man bija vnk nepieciešams dabūt kārtis priekš constructed...ko es arī veiksmīgi izdarīju...un jā...paskatoties pre - release turnīru rezultātus tu vari redzēt, ka tie ir TIK random, ka noting more than pure luck makes the difference...atvaino, ja man pa visu tournament pack ir 4 borosu kārtis un pilns ar selesnya un golgari crap...

This post has been edited by GoldLeader: Nov 2 2005, 20:34


--------------------
Legal Disclaimer: This post is brought you by "Teh SourceTM: A History in Spam" Foundation. © 2005-2005 All right reserved. Contact info: 08-00-SA-PAM. Call now and we'll send you a signed picture of Zerg Licking his Elbow (18+). Prizes are limited in numbers. Teh Source is not suitable for children below age 3, and is dangerous to pregnant women, people with heart disease, Bill Cosby and WizO_Sith. Abuse it at your own risk. Teh Source doesn't exist, can't exist, but it is. Got it? I thought so. You're not enough idiotic to Enter Teh Source. Follow the white rabit, but you may aswell cook it. What now, spam? Viva la revolution, Viva la spame!!!111!1111ShifTYoneTwo!1
Reply With Quote
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tuning-man
post Nov 13 2005, 17:40
Post #68


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 2-January 05




Jautājums! kur rigā var iegādāties mtg?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 13 2005, 19:54
Post #69


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




636 veikalos piemēram...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
animeec
post Nov 13 2005, 20:21
Post #70


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 54
Joined: 21-August 05




636 laikam tadi veikali ir tikai Riga ja? neko daudz par viniem neesmu dzirdejis smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tuning-man
post Nov 13 2005, 20:23
Post #71


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 2-January 05




QUOTE(Taka @ Nov 13 2005, 18:54)
636 veikalos piemēram...
*



un cik maksaa? un kaadi tie komplekti ir? cik vienaa komplektaa ir kaartis?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ghoul
post Nov 13 2005, 21:04
Post #72


Koutaishi
********

Group: weirdo
Posts: 1300
Joined: 5-October 04
From: Choppah!




QUOTE(Tuning-man @ Nov 13 2005, 20:23)
QUOTE(Taka @ Nov 13 2005, 18:54)
636 veikalos piemēram...
*



un cik maksaa? un kaadi tie komplekti ir? cik vienaa komplektaa ir kaartis?
*


nu tagad dabuunami tikai jauno edition komplekti, komplektaa ir 61 kaarts ( speeleejamaas un ramdom foiled zeme ), maksaa 7 Ls ar santiimiem. Veel dabuunamas tournament pakas, tur ir dazaadas kaartis un zemes, booster pakas ( 15 kaartis ), maksaa 2.50 Ls ( vai vairaak ).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Nov 13 2005, 21:17
Post #73


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




QUOTE(animeec @ Nov 13 2005, 19:21)
636 laikam tadi veikali ir tikai Riga ja?  neko daudz par viniem neesmu dzirdejis smile.gif
*


http://www.636.lv
Viss jums ar karoti mutē jaielej...


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tuning-man
post Nov 13 2005, 21:27
Post #74


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 24
Joined: 2-January 05




9th Edition Fat Pack <---shii liekas laba! maksaa 18,50Ls komplektaa:
6 Ninth Edition Core Set booster packs
a 40-card land pack
2 collectible card boxes
six plastic dividers
a "spindown" life-counter
a player's guide
oversized promotional card
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aven
post Nov 23 2005, 17:42
Post #75


Kaigan īpašums


Group: weirdo
Posts: -170
Joined: 21-November 05
From: Rīga => Vecmīlgrāvis




Eu a kaadam ir magic workstation? vareetu a tiiklu uzspeeleet..
tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V « < 3 4 5 6 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 13 June 2024 - 02:37