IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Dažas izmaiņas
jurc
post Mar 9 2005, 23:00
Post #16


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Dzonis @ Mar 9 2005, 21:53)
pilniibaa atbalstu!ideja pavisam neslikta un tikai godiiga..
*


Ideja ir pilnīgi un galīgi garām. Nu bet 60 simboli nemaz jau nav tik daudz! Vai tiešām grūti izdomāt sakarīgu teikumu?
Piemēram: Chii ir 164cm gara. Viņa ir persokoms un Hideki viņu atrada izgāztuvē.
Tur jau ir 74 simboli!


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 9 2005, 23:04
Post #17


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Btw, Chii vispaar ir 152cm gara. Tie 164 man uz dullo ienaaca, es biju aizmirsis to iisto garumu.


Un, JurCHiX, kaapeec jaasarezhgjii un jaapagarina teikumi, ja pirms tam vinju jeega ir skaidra, preciiza un viennoziimiiga? Lai samociitu dziivi lasiitaajiem? Un kas tieshi tev nepatiik idejaa, ka noteikta staazha foruma biedriem tiek nonjemts shis ierobezhojums.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 9 2005, 23:15
Post #18


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




Es domāju ka neviens tik stulbus jautājumus neuzdos lai zem 60 simboliem viņam atbildētu.


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Mar 9 2005, 23:17
Post #19


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




nu normaala saraxcte te iznaak.. par ko suudzties es nesaprotu....
man daudz patiikamaa tagad lasaas TAGAD kad ir kaut kas sakariigaaks uzraxtiits nevis jaaskrolo pa bezjeegu postiem...

galu galaa lielie/sirmie onkulji/tantes ja postee tad postee garaak par 60 simboliem un poste ko sakariigu.. beidzot saaks veidoties forums nevis kaut kaads izzinju birojs vai veel trakaak chats


I rveel viens ieteikums

uzlikt speciaalu subforumu prex ashaam izzinjaam tipo "jautaa un tev atbildees" kur posta garums nav ierobezhots un tad ja akadu urda veelme kaut ko uzzinaat tad vinjsh var droshi tur posteet un sanjems iisas kodoliigas atbildes..


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 9 2005, 23:20
Post #20


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Pat Chii garums nemaz nav stulbs jautaajums! Tad jau stulbs jautaajums ir arii: "Kaa saucas pirmaa GTO saakuma dziesma?" un atbilde "Driver's High". (Ieveero postu garumus!)


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 9 2005, 23:23
Post #21


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Shinobi-sama @ Mar 9 2005, 22:17)
uzlikt speciaalu subforumu prex ashaam izzinjaam tipo "jautaa un tev atbildees" kur posta garums nav ierobezhots un tad ja akadu urda veelme kaut ko uzzinaat tad vinjsh var droshi tur posteet un sanjems iisas kodoliigas atbildes..
*


Jautaajumi parasti ir teemaas. Piemeeram: "Vai eksistee kaads Harry Potter doujinshi?" (Manga) vai "Vai latvijaa ir kaads anime DC hubs?" (Resources).


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 9 2005, 23:25
Post #22


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




nu comon, priekš tam ir domāts mIRC lai to visu uzzinātu! Nedomāju ka te neviens nemāk rīkoties ar to!
Un kurš tādus vispār jautājumus uzdos? Izveidos topicu ar jautājumu "Kaa saucas pirmaa GTO saakuma dziesma?", atbilde "Driver's High".. un tālāk?
Da lai ir tie 60 simbolu limits un viss..
Un vispār... TU, un pret šo ierobežojumu pret??? Tev jau vienmēr tie garākie posti, kuru parasti nākas palaist garām dēļ lielā apjoma ^^


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 9 2005, 23:33
Post #23


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Chats neder, jo eksistee daudzi interesanti jautaajumi, uz kuriem atbildes grib zinaat vairaak nekaa tikai pats prasiitaajs. Ir jautaajumi, uz kuriem atbildes gribees atrast gan foruma jaunatnaaceejs, gan pieredzeejis forumists, kam aizmirsies. Kaut vai tas pats Drivers High! Tas tachu normaals jautaajums!

http://otaku.lv/index.php?act=Search&nav=a...posts&hl=&st=50
^ Ieveero, ka mani posti ir vai nu ljoti iisi vai ljoti gari.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 9 2005, 23:37
Post #24


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




no tās visas vienas lapas 3 tikai bija tādi kur tev bija zem 60simboliem..
Un vai šajā diologā tev šis ierobežojums sagādāja kautkādas problēmas?
peace


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Mar 9 2005, 23:40
Post #25


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Nee. rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

P.S. Luudzu ieveerot ironiju!

Edit: Luudzu piedot manas latvieshu valodas zinaatprasmes vaajumu. Ironija nevis sarkasms...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Mar 9 2005, 23:48
Post #26


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Skaldam matus?
Patiesībā māc bažas vai šis jaunievedums radikāli risinās spama problēmas, jo ja kādam ir apņēmība spamot tad tas to darīs neskatoties ne uz ko un rezultātā mēs dabūsim nevis "DBZ Rullllllllzzzzzzzzzz", bet jau "DBZ RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRUUUUUUUUUUU
UUUUUUUUUUUUULLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLZZZZZ
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ"

Ceru, ka doma skaidra.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Mar 9 2005, 23:56
Post #27


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




Man shajaa jautaajumaa jaapiekriit edg, ir pietiekami daudz reizes kad lieki izpluust vaardos ir pilniigi nevajadziigi, un ja var sniegt nepiecieshamo informaaciju vai izteikt savas domas zem 60 simbolu garuma tad tam buutu jaabuut iespeejamam.
Bez tam ja kaads gribees spamot tad shaads posta garuma limits jau nu nebuus vinjam nekaads shkeerslis.


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Mar 10 2005, 15:59
Post #28


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Ah vot kāpēc es nevaru uzrakstīt vienu īsu jautājumu vienā postā:

Kas ir Jukatan?

Tagad man ir daudz-daudz-daudz-daudz-daudz-daudz-daudz jāraksta, lai es varētu uzdot vienu īsu stulbu jautājumu. mad.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Mar 10 2005, 16:34
Post #29


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




QUOTE(Hikaru @ Mar 10 2005, 14:59)
Ah vot kāpēc es nevaru uzrakstīt vienu īsu jautājumu vienā postā:

Kas ir Jukatan?

Tagad man ir daudz-daudz-daudz-daudz-daudz-daudz-daudz jāraksta, lai es varētu uzdot vienu īsu stulbu jautājumu. mad.gif
*


Attīsti savu daiļruni!!! Tu vari uzdot: Man ir viens jautājums kuram atbildi es nevarēju atrast google.lv - Kas ir Jukatan?


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Revol
post Mar 10 2005, 16:42
Post #30


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 944
Joined: 5-October 04




QUOTE(JurCHiX @ Mar 10 2005, 15:34)
QUOTE(Hikaru @ Mar 10 2005, 14:59)
Ah vot kāpēc es nevaru uzrakstīt vienu īsu jautājumu vienā postā:

Kas ir Jukatan?

Tagad man ir daudz-daudz-daudz-daudz-daudz-daudz-daudz jāraksta, lai es varētu uzdot vienu īsu stulbu jautājumu. mad.gif
*


Attīsti savu daiļruni!!! Tu vari uzdot: Man ir viens jautājums kuram atbildi es nevarēju atrast google.lv - Kas ir Jukatan?
*


Pilniigi nevajadziigi un lieki.

Bet ja izplatiitos shaada jautaajumu uzdoshanas maniere:
"Kas ir Jukatan? smile.gif biggrin.gif smile.gif huh.gif "
tad vismaz vareetu cereet ka palilinaataa smailiju izmantoshana padariitu pasauli par prieciigaaku, smaidoshaaku un vispaareeji labaaku vietu rolleyes.gif rolleyes.gif tongue.gif .


--------------------
IPB Image
The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

5 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 30 May 2024 - 03:33