IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

37 Pages V « < 19 20 21 22 23 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Zeloco galerija, Blood, gore and rock'n'roll
zeloco
post Apr 9 2007, 14:32
Post #301


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Cilveeks @ Apr 6 2007, 10:20) *

QUOTE(zeloco @ Apr 6 2007, 01:37) *

Taa bilde ir vairaak fotomanipulaacija nekaa CG, bet paldies par linku - pacholeeshos forumaa biggrin.gif


forums labs.... un tur arii var likt fotomanipulaacijas.... tur daudz taadas... wink.gif


buus kaatreejais forums, kuru piespamot ar savaam bildeem ;D me so evil


shitais driizumaa taps kraasinjaas:

IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post Apr 9 2007, 20:45
Post #302


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




1. - papēti rūpīgāk skeitu uzbūvi. treki tādi nav biggrin.gif
2. - reāls acteku vecis! cool.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post Apr 30 2007, 16:53
Post #303


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Pakkun @ Apr 9 2007, 20:45) *

1. - papēti rūpīgāk skeitu uzbūvi. treki tādi nav biggrin.gif
2. - reāls acteku vecis! cool.gif


Acteku vecis biggrin.gif




Anyhow...esmu slima... dazhi naivie vareetu cereet, ka tas buutu tas, laiks, kad es k-ko normaalu vareetu uzzimeet, bet diemzheel/par laimi man ir jaataisa maajasdarbs un jaagatavojas anatomijas eksaamenam (curses!)
Lai shis topiks pilniibaa nenomirtu, varu piedaavaat svaigaako, kas ir tapis pateicoties man *veetraini aplausi* (T_T). Lunchbox... ja redzat kaadu kas rokaas krampjaini tur shaadu fignju, tad droshi varat naakt plaat un kraut pa seju (taa esmu es). Neprasiet, kur raavu pashu kasti - neteikshu, jo esmu ljauna un mantkaariiga. Bilde paaraak liela, lai labi sheit izskatiitos, taadeelj to var redzeet sheit.

Take care,kids and don't forget to wash behind your ears!

This post has been edited by zeloco: May 24 2007, 23:57


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tatsuke-sama
post Apr 30 2007, 18:54
Post #304


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 20
Joined: 10-April 07




Abas manas mīļākās grupas!!! un vēl kā uzzīmēts..Vareni! ai, vispār visi tavi darbi ir lieliski!

This post has been edited by Tatsuke-sama: Apr 30 2007, 19:02
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Huney Bunny
post May 7 2007, 07:29
Post #305


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 114
Joined: 6-May 07
From: On top of the world I sit




Nu ko, tev labi sanāk! Bet man kaut kas te liek justies neērti sad.gif bet nezinu kas. Labi esi pastrādājis!


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post May 24 2007, 23:56
Post #306


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(Tatsuke-sama @ Apr 30 2007, 18:54) *

Abas manas mīļākās grupas!!! un vēl kā uzzīmēts..Vareni! ai, vispār visi tavi darbi ir lieliski!


biggrin.gif tas ir noziimeets.. tas nav tas pats kas uzziimeets biggrin.gif tas ir plagjiaatisms paaraakajaa formaa biggrin.gif Paldies jebkuraa gadiijumaa ^^ <3

QUOTE(Huney Bunny @ May 7 2007, 07:29) *

Nu ko, tev labi sanāk! Bet man kaut kas te liek justies neērti sad.gif bet nezinu kas. Labi esi pastrādājis!


biggrin.gif jaa, esmu sado-mazo-kropliish-miileetaaja... ne visiem tas patiik biggrin.gif neko dariit.. katram savas aizraushanaas un gaumes ir paaraak daudz, lai meegjinaatu izpatikt. Prieks, ka vismaz kvalitaate patiik, peec principa - ja nav viens, tad ir otrs ^^ <3




aizmirsu iepostot... shis kaadu laiku atpakalj pabeigts... izskataas nepabeigts, bet es gribeeju, lai tas paliek konceptuaalaa liimenii un, lai nekaads fons neizjauktu koncentraaciju uz teela detaljaam (kuru ir daudz, kaut gan to neredz :/). Daudz simbolisma. Iedvesma no vairaakaam lietaam, dazhas no taam: Hellriser filmas, Misfits, Dresden Dolls un Flint muuzika... etc. depresijas rekvieems, taadeelj neceriet ieraudziit neko spiidoshu vai dziivesprieciigu (you have been warned).

Te buus lielaaka rezoluucija (nosaciiti). NAV UUDENSZIIMES - juutieties iipashi - es jums uzticos ph34r.gif

"the day the earth caught fire" jeb "even if it's the last thing I do" (jaa, es sakoju ar nosaukumiem, so sue me):



IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post May 25 2007, 01:42
Post #307


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Prasaas peec lielaaka aakja muguraa un izstiepta roka taada diivaina - takaa buutu par garu, bet nevar saprast, tachu acis sanaaca diezgan emocionaalas - izskataas ka tuuliit saaks raudaat. anyway ar nepacietiibu gaidiishu naakoshos darbus ar ko paprieceet aci !


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post May 25 2007, 07:32
Post #308


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Laikam es arī esmu sadists, jo manuprāt šis zīmējums ir vienkārši.. ūber..
Diezgan interesanta tā meiča, it sevišķi tā viņas izstieptā roka, un lode, kas ir zem tās XD
Manuprāt brīnišķīgi ir uzzīmēti meitenes mati, tetovējumi, kā arī apavi. =w=
In short - you rock!

This post has been edited by Tomoko: May 25 2007, 07:33
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post May 25 2007, 18:30
Post #309


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




oi kaa vinjai nepaveicaas, no rokaam izshljuka peedeejais tampons laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
(es sapratu ka taa ir lode, peec 5 sec, jo pirmaa doma bija par to cik ljoti vinjai nepaveicaas...)
btw kad lodi izshauj paliek tikai chauliite bez svina galvinjas , taapeec nodomaaju: kaads jauks tamponinjsh blink.gif
ziimeejums jauks! biggrin.gif

This post has been edited by Cowkiller: May 25 2007, 18:31


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Pakkun
post May 26 2007, 11:50
Post #310


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 824
Joined: 20-February 06
From: λ=56.923** φ=24.039**




QUOTE(Cowkiller @ May 25 2007, 18:30) *

oi kaa vinjai nepaveicaas, no rokaam izshljuka peedeejais tampons laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
(es sapratu ka taa ir lode, peec 5 sec, jo pirmaa doma bija par to cik ljoti vinjai nepaveicaas...)
btw kad lodi izshauj paliek tikai chauliite bez svina galvinjas , taapeec nodomaaju: kaads jauks tamponinjsh blink.gif
ziimeejums jauks! biggrin.gif


kā es rēcu par tamponu!!! biggrin.gif:D:D (!)
baigi labi izstrādāts, tikai skuķis sen nav ieturējis maltīti ph34r.gif
un viņas labā roka IR par garu. un ja arī tā roka tiešām ir tiok tālu izstiepta, tad visai ķermeņa labajai pusei ir jānāk līdzi. savādāk elkonim jābūt tieši pie ceļiem.(ja vien neesi iespaidojusies arī no "fantastic 4" laugh.gif )


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post May 28 2007, 01:24
Post #311


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




Uzreiz saku visiem lielum lielo paldies par komentiem ^^

QUOTE(exile @ May 25 2007, 01:42) *

Prasaas peec lielaaka aakja muguraa un izstiepta roka taada diivaina - takaa buutu par garu, bet nevar saprast, tachu acis sanaaca diezgan emocionaalas - izskataas ka tuuliit saaks raudaat. .


biggrin.gif acis gan nebija domaatas, kaa raudamas, vnk ieradums likt blikus uz aciim un tas rada "puppy eyes" effektu.. jaasaak atradinaaties biggrin.gif lielaaks aakjis gan man nepatiktu... nez.. gaumes lieta...

QUOTE(Tomoko @ May 25 2007, 07:32) *

Laikam es arī esmu sadists..


That makes two of us biggrin.gif

QUOTE(Cowkiller @ May 25 2007, 18:30) *

oi kaa vinjai nepaveicaas, no rokaam izshljuka peedeejais tampons laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
(es sapratu ka taa ir lode, peec 5 sec, jo pirmaa doma bija par to cik ljoti vinjai nepaveicaas...)
btw kad lodi izshauj paliek tikai chauliite bez svina galvinjas , taapeec nodomaaju: kaads jauks tamponinjsh blink.gif
ziimeejums jauks! biggrin.gif


biggrin.gif:D:D tavs koments vnk nogalina *liika* tampons.. buus ideja naakoshanam ziimejumam biggrin.gif
par to chauliiti - zinu, visu ieprieksh jau paarbaudiiju, vnk uzzimeet nemaaceeju... izmantoju shamo bildi par referenci.. gruuti bija dabuut to pareizo formu + es biju ar to siiko detalju tik ilgi chakareejusies, ka beigaas atmetu ar roku...

QUOTE(Pakkun @ May 26 2007, 11:50) *

baigi labi izstrādāts, tikai skuķis sen nav ieturējis maltīti ph34r.gif
un viņas labā roka IR par garu. un ja arī tā roka tiešām ir tiok tālu izstiepta, tad visai ķermeņa labajai pusei ir jānāk līdzi. savādāk elkonim jābūt tieši pie ceļiem.(ja vien neesi iespaidojusies arī no "fantastic 4" laugh.gif )


Jaa, man peedeejaa laikaa topaa ir anoreksikjainas modeles biggrin.gif mosh tas man beidzot piespiediis nomest "liekaas riepas" biggrin.gif
Roka - shit happens.. bet starp citu es to roku paarbaudiiju... nez.. man elkonis ir aptuveni tikpat taalu no celja kaa vinjai.. mosh tev vnk iisas rokjeles biggrin.gif bet par torsu piekriitu - tur tam vajadzeeja nedaudz paraadiities..




:B Esmu sacepusi dazhus jaunus suudus, bet pagaidaam raadaams ir tikai viens...
Tas darba iespaidaa - zeloco paardod zemenes un kjirshus (kas starp citu ir nezheeliigi garshiigi)... sanaaca k-kas liidziigs oldskool (jaa, oldskool) tetoveejuma dizainam... ljoti iespaidots no Teganas ziimejumiem.. domaajams, ka shamo veltiishu vinjai ^^

IPB Image

edit: tikko sapratu kaa man besii tie \m/ "horns" >_< nafig es vinjus tur ieliku... taa ir, kad saostaas ogu dvaku O.o
edit2: un jaa, vinjai viena roka ir garaaka par otru, es to redzu, to nevajag skandinaat katram yankyouverymuch


This post has been edited by zeloco: May 28 2007, 01:29


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post May 28 2007, 09:26
Post #312


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Sweet taste of summer biggrin.gif Peedeejais darbs man paceela omu arii taapeec ka liidziigs shim biggrin.gif
IPB Image


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post May 28 2007, 15:33
Post #313


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




jaaa netikai taa zemene bet arii mati, nezinaaju ka jeezus ir rudais! biggrin.gif


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zeloco
post May 31 2007, 01:47
Post #314


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 708
Joined: 17-August 05
From: Tulett




QUOTE(exile @ May 28 2007, 09:26) *

Sweet taste of summer biggrin.gif Peedeejais darbs man paceela omu arii taapeec ka liidziigs shim biggrin.gif
IPB Image


Taa arii bija domaats.. man pat bija radusies traka doma uztaisiit lielu elljas gleznu ar to zemeni, gan ne gluzhi taadu, bet nu ar visaadaas drapeerijaam (oldschool meitaru stilaa, bet ar taadaam galiigi greizaam detaljaam, tjip ar zemeni un visaadaam citaam fiichaam, kuras es neteikshu, citaadi mani apzags no idejaam *paranoiska* biggrin.gif)


QUOTE(Cowkiller @ May 28 2007, 15:33) *

jaaa netikai taa zemene bet arii mati, nezinaaju ka jeezus ir rudais! biggrin.gif


To es ar nezinaaju.. parasti vinjsh atteelots blonds (k-gan nekad nevar zinaat, tie zhiidi visi ar tumshiem matiem, kur ta shamais taads gaishmatis gadiijaas?)




peek-a-boo tajaas shausmaas, kas juus veel tikai sagaida O_O


IPB Image


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post May 31 2007, 08:41
Post #315


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Kas tas par zīmejumu....???


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

37 Pages V « < 19 20 21 22 23 > » 
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 10 June 2024 - 02:14