IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

9 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Final Fantsy VII, visparīgs ieskats
EndlessReality
post Nov 27 2005, 14:45
Post #31


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 177
Joined: 28-August 05




QUOTE
Pat necenties, nevienam neiesaku speeleet PC versiju, labaak Downloadu PSone emulatoru un speeli es tev iedoshu( ja paveisksies), ja ne tad jebkursh cits no shitiem fanatjikiem. Manaa skatiijumaa PC versija ir ir "kantainaaka" un muzons tur ir galiigs sviests, kursh skan ka tie tizlie MIDI faili, piemeeram paklausies: Te buus Jenova kaa taa skan uz PSone un te kaa tas skan uz PC , nu tas veel taa, bet no citaam man vienkaarshi Vemti gribas , kaa Makou reactor un One winged angel, kuram uz PC nav vaardu, vienkaarshi ciest nevaru. eeek, uz PC galiigs sviests, speelee uz PSone, iesaku


Vai nu tas, vai arī kāds tur atkal ir pamatīgs pakaļa. Cik es zinu, ir daži tipi, kam nav labākas izklaides kā nošārēt kaut ko kas nedarbojas, un pēc tam paņirgt par cilvēkiem kas to mēģina palaist. Mans ieteikums viņiem: GET A LIFE!!!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Nov 27 2005, 16:50
Post #32


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




PC versija labāk der tiem kam emulatora konfigošana par grūtu. Tā kā tējkanām es personigi labāk PC versiju iesaku. Pats neesmu mēģinajs PSX verisjas uz emulja, bet ir aizdomas ka tur katu aks bus ātrāks vai lēnaks, katrā ziņā neštīmes lidz galam, tādā ziņa man PC versiajs labak patīk, jo tur viss ir kvalitatīvs ( atbilsts standartam ).
Nu un grafika ff7 jau bija laba, par filmiņām nerunāsim, bet viss tas bija labs 1997 gadā. Tagads latiņa ceļas. Un labs būs FF XII.
PAr .GIF, galerija ir tā uztādīta ka .GIF nerikā, tikai pirmais kadrs, tāpēc ja grib liky kustīgus .GIf tad ir jālinko no citurienes.
P.S EndlessReality man ir FF 1-9, 7. un 8. ir PC versiajs un spēlējamas pie tam.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 28 2005, 12:54
Post #33


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




FF7 PC versija man liekas ir labāka, jo fightingi tajā ir grūtāki...cik nu tur grūtāki kā vairāk interesantāki (cik dzirdēju PS versijā vairāk par 3 monstriem vienā Battle nav) un spēle bija labāk, interesantāk uztaisīta nekā PS versija, cik es biju dzirdējis. Tikai grafika laikam sliktāka bija (640X480 max).
Bet par to mūziku... heh... Es nezinu kā ar šo Jenovas treku, bet visas pārējas melodijas man ir Midi, kas labāk skan nekā OST.... kāda mūzika skan PS versijā? Tāda pati kā oriģinālos OST vai savādāka? Jo klausījos oriģinālo OST, tā mūzika bija slikta. Ja PS versijā vēl kaut kāda savādāka mūzika spēlē, tad es to gribētu novilkt, ja ir kur....???
Pie tam Midi skaņa ir atkarīga no Skaņas plates, playera ar kādu spēlē Midi failu. Vecos Windowsos tas midi players ir labāks, ar kuru skan labāk.
Un vēl man ir dažādas PC MIDI melodiju versijas. Es speciāli ar veco windowsu un tikai neatceros ar kādu skaņņās karti, midi ierakstīju wav un pārveidoju mp3. Lai tagad varētu klausīties to labāku versiju, kas skan labāk par OST.

Paklausījos es to One winged angel piedāvato PC versiju un PS versiju. Tā uzreiz grūti pateikt, kura ir labāka.

Piemēram, paņemt Those Chosen by the Planet (Xg).mid - Midi katram skanēs savādāk laikam...... Un tieši šis pats fails kā skan vecajā windowsā ar kaut kādu tur skaņas karti Those Chosen By The Planet.mp3 - tas pats Midi tikai mp3 formātā, lai dzirdētu kā skan citā windowsā ar citu skaņas karti...t.i., kā agrāk man skanēja šis midi fails. - ar šādu MIDI mūziku es biju spēlējis šo spēli..... Kā skan PS versija?

nu un pati Jenova MIDI man skan tā: FFVII -14- J-E-N-O-V-A.mp3 Cik zinu mp3 skan visur daudz maz vienādi.
Pašā OST tikai dažas melodijas bija labākas par MIDI, bet pārējas sliktākas. Man tā likās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Nov 28 2005, 14:25
Post #34


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




QUOTE(Hikaru @ Nov 28 2005, 11:54)
FF7 PC versija man liekas ir labāka, jo fightingi tajā ir grūtāki...cik nu tur grūtāki kā vairāk interesantāki (cik dzirdēju PS versijā vairāk par 3 monstriem vienā Battle nav) un spēle bija labāk, interesantāk uztaisīta nekā PS versija, cik es biju dzirdējis. Tikai grafika laikam sliktāka bija (640X480 max).
Bet par to mūziku... heh... Es nezinu kā ar šo Jenovas treku, bet visas pārējas melodijas man ir Midi, kas labāk skan nekā OST.... kāda mūzika skan PS versijā? Tāda pati kā oriģinālos OST vai savādāka? Jo klausījos oriģinālo OST, tā mūzika bija slikta. Ja PS versijā vēl kaut kāda savādāka mūzika spēlē, tad es to gribētu novilkt, ja ir kur....???
Pie tam Midi skaņa ir atkarīga no Skaņas plates, playera ar kādu spēlē Midi failu. Vecos Windowsos tas midi players ir labāks, ar kuru skan labāk.
Un vēl man ir dažādas PC MIDI melodiju versijas. Es speciāli ar veco windowsu un tikai neatceros ar kādu skaņņās karti, midi ierakstīju wav un pārveidoju mp3. Lai tagad varētu klausīties to labāku versiju, kas skan labāk par OST.

Paklausījos es to One winged angel piedāvato PC versiju un PS versiju. Tā uzreiz grūti pateikt, kura ir labāka.

Piemēram, paņemt Those Chosen by the Planet (Xg).mid  - Midi katram skanēs savādāk laikam...... Un tieši šis pats fails kā skan vecajā windowsā ar kaut kādu tur skaņas karti Those Chosen By The Planet.mp3 - tas pats Midi tikai mp3 formātā, lai dzirdētu kā skan citā windowsā ar citu skaņas karti...t.i., kā agrāk man skanēja šis midi fails. - ar šādu MIDI mūziku es biju spēlējis šo spēli..... Kā skan PS versija?

nu un pati Jenova MIDI man skan tā: FFVII -14- J-E-N-O-V-A.mp3 Cik zinu mp3 skan visur daudz maz vienādi.
Pašā OST tikai dažas melodijas bija labākas par MIDI, bet pārējas sliktākas. Man tā likās.
*




Neee, nu zin, tu arii labo piemeeru izveeleejies, laugh.gif protams , ka those chosen by the planet skan krutaak midi formaataa, bet par katru to es nesaku, piemeeram ciinjas muuzika, un paklausies One winged angel! aa, jaa atbilde uz tavu jautaajumu: Yup, tur ir taada muuzika kaa OST...


PS. Man noteikti vajag to speeleejamo FF7 PC game, jo es biju dabuujis, bet kad man nojuka kompis un naacaas visu paarinstalleet, tad es tikai atcereejos, ka vajadzeeja diskaa ierakstiit, LOL laugh.gif , Taakaa, ja ir labi cilveeki, kas ljaus FF7 uberfanaticam aizmirst par dziivi un iegrimt bezgaliigaa baudaa, tad atsaucieties...
PSone versiju nereaali daudz reizes iztiiriju visu appeetot, bet PC ne reizi, taapeec c'mon labie cilveeki, gimme the org.... ... ... pleasure rolleyes.gif


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
hargh
post Dec 22 2005, 00:23
Post #35


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 27
Joined: 13-February 05




Kads var man ludzu pateikt prieksa ko darit tad kad vairs nevar tikt Midgar jo ir pazaudeta atslega. Kur to atslegu atrast?
Vairs nevajag
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Dec 22 2005, 16:10
Post #36


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




Wicked!!!!!!! FF7 remake!!! uz PS3! ir jau paraadijushies Demo!! Grafika kaa Advent Children! Un tagad es zinu no kurienes Tox1cam ir avatars biggrin.gif

taatad te ir Video: http://media.ps3.ign.com/media/748/748460/vids_1.html

un te bilzhuki: http://media.ps3.ign.com/media/748/748460/imgs_1.html


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Aven
post Dec 22 2005, 17:00
Post #37


Kaigan īpašums


Group: weirdo
Posts: -170
Joined: 21-November 05
From: Rīga => Vecmīlgrāvis




QUOTE(One winged angel @ Dec 22 2005, 15:10)
Un tagad es zinu no kurienes Tox1cam ir avatars  biggrin.gif

He, vinsh to bilzhuku google "na haljavu" dabuuja, ierakstiija ff7 un viss tongue.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Red Devil
post Dec 22 2005, 19:38
Post #38


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 110
Joined: 17-September 04




stpc kur TAGAD var dabuut kaadu no ff daljaam(baigi gribu pameegjinaat)? Man ir arii PSX emulators.


--------------------
Freedom is never given. It's won.



"We go to war not to die for our country but to make others die for theirs."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gamerdude555
post Dec 22 2005, 20:40
Post #39


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 16
Joined: 22-December 05




atradu pirmo latviessu anime related forum!! final fantasy Vll speele ir forssa esmu vinnu izgaajis divas reizes un Advent Children film ROCKS!!
neiazmirsti ka vel bija iznaakusi Final Fantasy:The Spirits Within! rolleyes.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Dec 22 2005, 21:39
Post #40


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




QUOTE(Red Devil @ Dec 22 2005, 18:38)
stpc kur TAGAD var dabuut kaadu no ff daljaam(baigi gribu pameegjinaat)? Man ir arii PSX emulators.
*




Tu vareetu meegjinaat ielauzties manaa dziivoklii un nozagt... Bet ja gribi varam arii sarunaat... Man ir FF4 FF5 FF6 FF7 FF8 FF9 un veel FFT biggrin.gif


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Dec 22 2005, 21:39
Post #41


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Tas ir tas pats vecais PS3 tech demo, šai filmiņai ar remake`u nav nekāda sakara.
Rullīts ir paredzēts, lai demonstrētu PS3 iespējas.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
One winged angel
post Dec 22 2005, 21:42
Post #42


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 356
Joined: 1-September 05




QUOTE(Sephiroth @ Dec 22 2005, 20:39)
Tas ir tas pats vecais PS3 tech demo, šai filmiņai ar remake`u nav nekāda sakara.
Rullīts ir paredzēts, lai demonstrētu PS3 iespējas.
*




Un tev vajadzeeja atnaakt un sabojaat man visu prieku, vai ne??? sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif

arrrgh mad.gif


--------------------
Kewl, mans profils vel nav dzeests =D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Andromens
post Dec 22 2005, 21:55
Post #43


Between Light and Darkness
****

Group: Chuunin
Posts: 162
Joined: 3-January 05
From: Latvia - Ventspils




Par to FF VII Tech Demo sen jau viss bija zināms ( es pats par to te esmu vārījies nej;eg;a dadz jau ). Redzu ka One Winged Angerl trūkst ultimatīvākā no FF, tas būsu I&II FF.
Par key card to sector ... Viņu var dabūt digin site, biaj jauzleik mekl;et rare items un ja nemaldos augša pie telts bija kreisajā stūri iespējams vi;nu izrakt.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Red Devil
post Dec 22 2005, 22:27
Post #44


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 110
Joined: 17-September 04




buutu jau labi ja taa vareetu satikties... (es dziivoju reezeknee)... sad.gif sad.gif sad.gif


--------------------
Freedom is never given. It's won.



"We go to war not to die for our country but to make others die for theirs."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
gamerdude555
post Dec 23 2005, 17:39
Post #45


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 16
Joined: 22-December 05




Man nesen arii bija ff1&2 ff4&5 es vinnas paardevu lai dabuutu final fantasy unlimited anime vol1 and vol2 uz dvd! Taa nozzeelooju ka es to dariiju pagaidaam esmu palicis ar ff7 bija divas kopijas rolleyes.gif viss labaakaa ff speeles ir ff7 un ff8! bet ff9 paaraak vienkaarssa...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

9 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 22 June 2024 - 09:52