IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Mans darbiņš
bubu
post Sep 25 2005, 20:45
Post #16


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Nav muļķīgi ticēt gariem?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kazuki
post Sep 25 2005, 20:47
Post #17


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 633
Joined: 15-September 05




tava dienasgraamata ir visai interesanta.... mosh pameegjini poltergeistu piekukuljot ar kaadu gardumu
tongue.gif un tad uzraxti sheit kaa tev gaaja.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 20:47
Post #18


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Es nezinu, muļķīgi ir vispār kādam ticēt, jo vienmēr pastāv iepēja , ka tev saka nepatiesību


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Sep 25 2005, 20:57
Post #19


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Nu un vai tad tu tici gariem tāpēc, ka kāds tev to teica?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 25 2005, 21:28
Post #20


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




ķeršos pie mājasdarbiem uzdota tāda čupa....
Rītā sadūšošos un aiziešu aprunāties ar poltergeistu, bet, ja mani novāks, es pati pārvērtīšos par poltergeistu un iešu tevi biedēt, poltergeisti to var.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 25 2005, 22:58
Post #21


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Tā arī netapa skaidrs, tu garus redzi sapņos vai nomodā? Ja sapņos, tad no big deal, kam gan nav gadījies ar mirušajiem aprunāties, turpretī ja nomodā tad ir viens no diviem.
1. Šizofrēnija, un līdz ar to tev draud dzīvošanās blakus Napoleoniem utml. personām.
2. Esi viens no tiem retajiem cilvēkiem, ar kuriem patīk sazināties gariem (īpaši gan neticu, bet kas zin).
Jebkurā gadījumā viegla dzīve nav gaidāma.
Protams paliek vēl trešais variants, tev ir viegls nervu šoks, sakarā ar tuva cilvēka nāvi. Līdz ar to, šie nesakargie teksti un sarunāšanās pašai ar sevi vai saviem iedomu tēliem. Ieteiktu iesākumā apmeklēt psihologu, jo šis forums tev terapijai nederēs.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Sep 25 2005, 23:06
Post #22


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Nepareizi, nevis psihologu, bet psihoterapeitu. Psihologs dara citas lietas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sushi
post Sep 25 2005, 23:09
Post #23


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1675
Joined: 11-July 05
From: Somewhere I belong?




Zini Tigra, Pasaki tiem poltergeistiem un spokiem, lai liek mani mieraa!
Man maajaas ir tik neomuliigi! Staasta, ka shinii dziivoklii kaads ir pakaaries. Es tam ticu (vienreiz redzeeju sapnii). Tigrinj, parunaa ar Vinjiem...


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 25 2005, 23:30
Post #24


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(bubu @ Sep 25 2005, 22:06)
Nepareizi, nevis psihologu, bet psihoterapeitu. Psihologs dara citas lietas.
*


Pagaidi, viņa tak vēl nav galīgi sagājusi šreijā (es ceru), lai uzreiz sāktu ar psihoterapeitu. Tieši psihologs viņai ir vajadzīgs, proti, kāds kas uzklausīs un dos padomu, kaut vai griezties pie tā paša psihoterapeita.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Sep 25 2005, 23:39
Post #25


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Tak tieši to arī dara psihoterapeits. Un ja tas nav spējīgs palīdzēt, tad nākamais līmenis ir psihiatrs. Pshihologs strādā citādākā virzienā (nevis ar šīm garīgajām kaitēm).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bubu
post Sep 26 2005, 00:15
Post #26


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 526
Joined: 24-January 05
From: Rīga




Pilnīgi piekrītu. Mūsu domas sakrīt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Sep 26 2005, 02:27
Post #27


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man likaas, ka psihologi nedod tabletes, bet tikai ljauj cilveekam izrunaaties. Bet muusdienaas jau tabletes stuukjee visur peec kaartas - kaapeec ne arii psihologi?

Vispaar es buutu paarsteigts, ja Tigra par naavi vinjas situaacijaa domaatu mazaak. Un tieshi shinii vecumaa. Shis ir iistais vecums, kuraa saprast, kas ir naave un kas ir dziive, un ko tev shiis lietas noziimee.
Spilgta izteele ir ljoti laba lieta, kameer nenonaak liidz edg liimenim, kursh, braucot ar mashiinu, reizeem aizdomaajas, ka cilveeki kaapj uz shosejas un leenaam stuuree preteejaa joslaa. Vispaar, ja saliidzina muus abus - varbuut izvairies skatiities, lasiit un citaadi iespaidoties no lietaam, kas var tavaa izteelee radiit diivainas viizijas. Taa nav halucioneeshana, jo var skaidri saprast atshkjriibu, bet tiehaam nav jauki, ja pa galvu maisaas atkritumi. Man liekas, ka tu, taapat kaa es, esi ljoti emocionaals cilveeks ar spilgtu izteeli, taapeec arii to iesaku.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lastguru
post Sep 26 2005, 04:26
Post #28


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




Bac, people, what's up? peec taadaam sarunaam vinja var tak arii padomaat ka ir traka... ljoti jauki kad paareejie nabaga tigru meegjina paarliecinaat ka vinjai jau laiks pie psihoterapeita... cik juus esat ljauni! luudzu paarstaajiet meegjinaat sniegt taadu apshaubaamu paliidziibu. Juus vinju paziistat? juus esat ar vinju runaajushi? juus saprotat par ko vinja runaa? laikam jau nee, tik pasmieties gribaas par cilveeku kas atshkjiras no viduveejiibas. shitaa ne vienu vien pilniigi psihiski veselu celveeku "apeeda", ka vinjsh/vinja saaka uzskatiit sevi par slimu, un tad peec kaada laika ja ne psihene, tad smadzenju veezis. davai beidzam sho nepraatu... pagaidaam man nav iemeslu vinjai neticeet, vecmaminjas naave un aprakstiitie paardziivojumi un paardomas manupraat vareeja vinjai paliidzeet saakt redzeet garus (protams, tie pashi notikumi un paardomas vareeja veicinaat psihes sabrukumu). ne mums spriest par vinjas veseliibu, mees tikai varam uzklausiit.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Sep 26 2005, 08:12
Post #29


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE(bubu @ Sep 25 2005, 22:39)
Tak tieši to arī dara psihoterapeits. Un ja tas nav spējīgs palīdzēt, tad nākamais līmenis ir psihiatrs. Pshihologs strādā citādākā virzienā (nevis ar šīm garīgajām kaitēm).
*


Bija domāts kāds skolas bērnu psihologs pie kura sevī apmaldījušamies tīnim bez maksas doties, nevis pētījumu veicēji un hvz kas. Psihoterapeits savukārt jau par naudiš veic terapiju ar cilvēku, kam vienkārši aiz garlaicības nav ko darīt, vai ir depresija vai citas vieglas, kaites kuras var izārstēt. Psihoterapeits, var izrakstīt arī medikamentus. Bet psihiatrs ir "kukū" dakteris, kurš jau pārsvarā ņemas ar smagiem klīniskiem gadījumiem, lai gan Latvijā šī robeža nav tik stingri noteikta. TAs kādu palīdzību cilvēks griežoties pie šiem speciālistiem saņems ir atkarīgs pirmkārt jau no viņā paša un otrkārt no speciālsta profesionālajām iemaņām. Pateikt, ka viņi nodarbojas ar naudas kāšanu un visas problēmas risina pārbarojot ar medikamentiem nozīmē nolikt visu provesiju, bet to taču mēs nevēlamies?

QUOTE(lastguru @ Sep 26 2005, 03:26)
Bac, people, what's up? peec taadaam sarunaam vinja var tak arii padomaat ka ir traka... ljoti jauki kad paareejie nabaga tigru meegjina paarliecinaat ka vinjai jau laiks pie psihoterapeita... cik juus esat ljauni! luudzu paarstaajiet meegjinaat sniegt taadu apshaubaamu paliidziibu. Juus vinju paziistat? juus esat ar vinju runaajushi? juus saprotat par ko vinja runaa? laikam jau nee, tik pasmieties gribaas par cilveeku kas atshkjiras no viduveejiibas. shitaa ne vienu vien pilniigi psihiski veselu celveeku "apeeda", ka vinjsh/vinja saaka uzskatiit sevi par slimu, un tad peec kaada laika ja ne psihene, tad smadzenju veezis. davai beidzam sho nepraatu... pagaidaam man nav iemeslu vinjai neticeet, vecmaminjas naave un aprakstiitie paardziivojumi un paardomas manupraat vareeja vinjai paliidzeet saakt redzeet garus (protams, tie pashi notikumi un paardomas vareeja veicinaat psihes sabrukumu). ne mums spriest par vinjas veseliibu, mees tikai varam uzklausiit.
*


Pag, bet kurš tad smejas? Arī es uzskatu, ka šādus patiesus gabalus nevajadzētu likt publiskos interneta forumos, taču tas ir jātulko kā sauciens ja ne pēc nopietnas palīdzības, tad vismaz pēc padoma noteikti. Un vai tad nav mūsu pienākums viņai šo padomu sniegt, protams, mūsu spēju robežās? Aicinājums doties pie psihologa nav vērtējams kā ņirgāšanās vai otra cilvēka uzskatīšana par slimu (ak, šie latviešu iesakņojušies stereotipi), vienkārši pašreizējā situācija speciālists varētu sniegt viņai vislielāko palīdzību.



--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post Sep 26 2005, 16:55
Post #30


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Mjā, kamēr manis te nav notiek totāla manis aprunāšana. Man sāk rasties nopietni kompleksi, tāda sajūta rodas ka es esmu kaut kāds mutants. Un kur ir palikusi šī vārda brīvība? Tas ir tieši tas pats ja jūs gribētu izārstēt visus gejus, liekot tiem iet pie psihoterapeita vai psihologa. Bet varbūt man tiešam jāārstējas? Man ir tāda sajūta, ka apkārtējie uzskata mani par psihu.Un ja kas ir speciāla apvienība, kas nodarbojas ar garu problēmām, tā kā es neesmu vienīgā kas viņus redz.

Viss atkal ir normā! Neraustos ieraugot garu sāku pierast, man pat jau sāk atgriezties otimisms.(Es kaut kur izlasīju, ka ja tu sev ieskaidrosi ka viss ir labi tā arī 'būs) Ah, ko es te cenšos apmuļķot nav gan viss kārtībā. Līdz skolas beigām ir palikuši tikai divi mēneši. Un es nevaru saņemties lai mācītos...Viss sākot no rītdienas nekādu atpūtu, mācīšos! Tās pēdējās atzīmes ir vienkārši šausmīgas. Kapēc tai učenei savajadzējās ievākt klades? Kapēc, kapēc, kapēc, ar ko es esmu tā nogrēkojusies, ka man ir uzlikts tāds sods? ar ko, ar ko ar ko
***

P.S. visa klade ir pilna ar mākslas darbiem

***

Aizgāju uz skolu ar nolemtības sajūtu, es jau sāku domāt, ko lai saka par to lielo piezīmi kas mani sagaida. Bet kā par brīnumu skolotāja pateica ka es esmu talantīga(ar smaidu) un piezīmi neierakstija. Es biju tā izbrīnijusies ka nespēju pateikt neko tikai pasmaidīt ar atvieglojumu. Šī diena bija izdevusies tik laba. Es jau gāju uz pēdējo stundu pārliecināta, ka nekas slikts jau vairs nenotiks, bet es smagi un dziļi kļūdijos. Apsēdos savā solā un man blakus apsēdās gars,
imagetāda bija mana sejas izteiksme.

Un jautā vai es nevaru viņam palīdzēt, es pajautāju vai viņš nevar bišķi pagaidīt līdz man beidzas stunda, domāju ka viņš aizies un pagaidīs ārā, bet nē viņš visu stundu nosēdēja man blakus, dodams pilnīgi greizus padomus, ģeogrāfijas jautājumā, viņš mani izbesīja, bet ko es varēju darīt runāt taču stundas laikā nevar, it īpaši ja sēž pirmajā solā...

turpināšu vēlāk, man sāp vidējais pirksts, es viņu šodien apdedzināju.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 28 May 2024 - 01:49