IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Memoirs of a Geisha, Geišas atmiņas
Nirvana
post Apr 17 2006, 14:46
Post #31


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 46
Joined: 21-August 05




Cik nu esmu dzirdeejusi tad japaanietes japaanju filmaas teelo kjiinietes, jo vienkaarshi nav labi paziistamu un talantiigu japaanju aktrishu.

Bet pati filma pa pirmo. Sizhets, kaa jau daudzi saka, paaraak sastiepts, bet tas jau to filmu daudz sliktaaku nepadara. Vispaar tika skaisti paraadiits, un arii veelamais efekts, manupraat, tika panaakts.
Un jaa, kurpes ar milziigajaam platformaam ir uuber alles.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
lilion
post May 3 2006, 13:31
Post #32


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 315
Joined: 2-May 06
From: Braindead land




Noskatījos pašu filmu pirms mēnēša sava datorā . It kā jau patika, bet man aizvien ir sajūta ka šajā filmā kaut, kā trūkst tikai es īsti neznu kā unsure.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Jun 25 2006, 14:24
Post #33


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Hmm trukst varbut tapec, ka filmas veidotaji ir meginajushi tvert to domu bet njemot veeraa ierobezoto raadiishanas laiku ir naacies sho to saiisinaat panjemt nonjemt un luuk beigaas mazliet kaut kas nevietaa pamainiits... ph34r.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ragana
post Aug 13 2006, 12:11
Post #34


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 172
Joined: 9-March 06
From: yume no sekai




Nu filma ir neapšaubāmi laba, kaut arī tas tomēr ir amerikāņu ražojums, amerikānisks un ar visādām neprecizitātēm, taču to visu var piedot, jo savu mērķi tā filma ir panākusi - parādījusi, ka geišas nav nekādas m*****.


--------------------
Hey, the world is pretty, isn't it?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
wisky
post Aug 31 2006, 12:54
Post #35


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 18-August 06




Es redzēju filmu angļu valodā. Bija diezgan grūti saprast ko tie japāņi tur saka, jo viņiem tāds akcents...
Filma bija tīri tā neko, bet grāmata man patika desmit reizes vairāk.


--------------------
~ ~ ~ I'm just wisky... IPB Image Wisky for you ~ ~ ~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinya
post Sep 2 2006, 10:03
Post #36


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 151
Joined: 30-September 05
From: Dir en Grey-land




Es gan teiktu ka shini filma vinju izruna vel bija tiri laba un vareja vel normali visu saprast..nu salidzinoshi ar citiem dzirdetiem engrish, bet nu lab tas jau ka kuram...
Un par gramatu piekritu, bet man uzpeldeja tads jautajums- kads nezin kur gramatas autors smelies sho ideju, vai tas ir izdomajums vai ari geishas atstastijums? (just intereses pec) rolleyes.gif


--------------------
IPB Image
~~~Taion~~~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sayuri
post Sep 2 2006, 13:24
Post #37


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 17-July 04
From: Behind you




QUOTE

Un par gramatu piekritu, bet man uzpeldeja tads jautajums- kads nezin kur gramatas autors smelies sho ideju, vai tas ir izdomajums vai ari geishas atstastijums? (just intereses pec) rolleyes.gif


Cik zinu, A.Goldens ir interveejis 2as geishas, kuras vinjam staastiija par savu dziivi. Balstoties uz visu staastiito arii sarakstiita shii graamata. Peec graamatas publiceeshanas vinjsh kaadaa intervijaa bija piemineejis geishas vaardu (Mineko Iwasaki), kura bija vinjam paliidzeejusi graamatas izveidee. Bet taaa kaa Japaanaa geishaam nerakstiits likums ir neko neizpaust par saviem klientiem un vispaar par geishu privaato dziivi, tad vinja savaa dzimtenee tika par to nopelta, dazhi draugi pat piedaavaaja vinjai beigt dziivi ar seppuku. Tad vinja iesuudzeeja Goldenu tiesaa. Peec tam uzrakstiija savu graamatu kaa autobiograafiju "Geisha, A life" , it kaa lai atspeekotu Memoirs of a Geisha neprecizitaates, ko rakstot Goldens pieljaavis.

http://www.youtube.com/watch?v=ngSWyBn5Jq8 <--- Linkaa redzama intervija ar M.Iwasaki un A.Goldenu un veel dazhas interesantas lietas ^^

This post has been edited by Sayuri: Sep 2 2006, 13:47


--------------------
dchub://anime.kso.lv:2412
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 30 May 2024 - 01:02