IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

13 Pages V « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Piens ir veselīgs jūsu kauliem!, Kimimaro vārdā, iedzersim ;)
Mimi
post May 26 2007, 22:34
Post #136


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




QUOTE(enigmo @ May 26 2007, 19:58) *

Hmzz... a diez kā man bija? a? man uzreiz pie katra sīkuma piesējās un izteica satīristiskus jociņus! Un man visi piekasas... bet pag ja nepiekasas vai nekoriģē darbu tad jau ir SPAMS! ha, tad jau liela daļa te esat spameri! ha... biggrin.gif ph34r.gif a atriebība jo brīžiem jau zb, neviens nav pateicis neko labu.. tik noliek vai saukā pa spameru! mad.gif baigi gribi atiet nos sarunas ar savu pēdējo rindiņu, tip tēlot dikti gudro... ph34r.gif


enigmo, tu tikai vairāk pierādi, ka esi vājš, spļaujot indi uz visām pusēm. tev ir tā - tevi aizvanoja, tad tu aizvainosi arī citus, lai būtu proporcionāli. saproti, tomoko zīmēja to zīmējumu ilgu laiku atpakaļ, un tas ir vienīgais zīmējums uz rūtiņu lapas. tev vienkārši ieteica zīmēt uz baltām lapām, lai skats būtu glītāks. tev neviens nebrauca augumā, bet tu esi tik neapmierināts kā Narciss, kad viņu iztraucēja vērot sevi ūdens atspulgā.

QUOTE
baigi gribi atiet nos sarunas ar savu pēdējo rindiņu, tip tēlot dikti gudro...


šī rindiņa vēl vairāk pierāda to, ka tu esi kašķīgs, un tev sagādā baudu strīdēties ar citiem. gudrākie cilvēki vienkāŗši apklust un saprot, ka muļķus ir jāžēlo, nevis jālamā. Šai situācijā tu pats padari sevi par kkādu... labi, es izvairīšos no vārdiem, jo man tomēr negribas, lai mans mīļākais forums pārvēršas par skandālu parku.

pārstāj braukt augumā visiem cilvēkiem, tas man tev tāds ieteikums.
savādāk atgādina džeku, kuram nepievērš uzmanību, un tālab jāizrādās ar savu asumu pret pārējiem. ja tevi tik ļoti neapmierina otaku biedri, tad vari mierīgi pamest šo forumu un meklēt labāku, civilizētāku, vairāk piemērotu tev un tavam līmenim. ar strīdu neko nepanāks. A.A

p.s. ar lielo tveici visiem atnāk besīgais garīgais. kā parasti saka - sasvīdis un dusmīgs. lai beigtu kakāt citiem augumā, derētu aiziet ledus aukstajā dušā un pēc tam tikai pasmieties par savu iepriekš rakstīto. tad cilvēki vienkārši aizmirsīs slikto sākumu. wink.gif

EDIT:
p.p.s. ja nu gadījumā tev radīsies arī pretenzijas pret mani, tad lūdzu, caur PM, nevēlētos piesārņot pavedienus ar strīdiem.

es tev nebraucu augumā, vienkārši ieteicu atdzesēt nervus. palīdzēt. neesi pārāk sensitive pret citu kritiku, jo kritizēs vienmēr, it īpaši mākslas cienītāji, man arī brauca augumā, bet es tak neatriebos... tikai jāpiekrīt un sirdī jāatzīst - nav jau mani darbi tik ideāli, lai tos slavētu uz katras ielas stūra wink.gif Relax - take it eaasyy.

This post has been edited by Roserette: May 26 2007, 23:08


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Isabel Carmin fon Edelhain
post May 27 2007, 03:19
Post #137


Satsujin
*******

Group: Chuunin
Posts: 1071
Joined: 19-June 05
From: Somewhere over the rainbow




QUOTE(enigmo @ May 26 2007, 18:07) *

QUOTE(exile @ May 26 2007, 16:52) *

atrast sveshaa galerijaa vienu darbu uz ruutinlapas nav taspats, kas ziimeet visus savus darbus. Shim komentam redzu tik vienu iemeslu - sweet revenge


Nu sava taisnība tev jau ir! cool.gif Bet tomēr, lai nesaka ja pati tā pat dara... ph34r.gif

Pie tam vēl bērndārza limenī - redz nedabūja kāroto konfektīti. Sorr, bet atšķirībā no daža laba mutes virinatāja, Tomo tiešam cenšas un palēnām progresē, un ņemot vēra viņas vecumu, vēl daudz kas priekšā.



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post May 27 2007, 11:51
Post #138


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




QUOTE(enigmo @ May 26 2007, 19:58) *

Hmzz... a diez kā man bija? a? man uzreiz pie katra sīkuma piesējās un izteica satīristiskus jociņus! Un man visi piekasas... bet pag ja nepiekasas vai nekoriģē darbu tad jau ir SPAMS! ha, tad jau liela daļa te esat spameri! ha... biggrin.gif ph34r.gif a atriebība jo brīžiem jau zb, neviens nav pateicis neko labu.. tik noliek vai saukā pa spameru! mad.gif baigi gribi atiet nos sarunas ar savu pēdējo rindiņu, tip tēlot dikti gudro... ph34r.gif

nē nu pagaidām, nekas neliecina, ka enigmo būtu virāk kā 12 gadu.. XD
nu tomo izlabotais zīmējums tiešām palicis labāks. beidzot parādījusies pēdējā 7 svītriņa. matu krāsojums ir uzlabojies.. acis ar manuprāt ir labotas, jo izskatās labāk.. un ēnojums ir vairāk redzams.. tātad labs.
nu un tagad par visu šito off topic.. XP
tas sāk palikt vienkārši smieklīgi!
un enigmo - cik reižu tev var stāstīt, ka tu esi jauniņais!!! un tev ar to ir jāsamierinās, ka tevi visi ļečī, un visur piekasās. visi artisti, kas ir šajā forumā tam ir izgājuši cauri!
un (lasīt teikumu in bold) tu pilnīgi un galīgi kļūdies. ja komentē darbus, nev tikai un vienīgi jāpiekasās un jākoriģē. var izteikt arī patiku, prieku, un ja viss par zīmējumu ir pateikt, tad var uzrakstīt kaut ko off topic.. bet ja dara tā kā tu - raksta vienkārši off t. bez nekāda komenta par lietu, tad jau tas ir totāls spams!
un nevajag apsaukāties, ja nevari panest kritiku.. smile.gif


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post May 27 2007, 12:50
Post #139


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




QUOTE(Asuka @ May 27 2007, 11:51) *

un enigmo - cik reižu tev var stāstīt, ka tu esi jauniņais!!! un tev ar to ir jāsamierinās, ka tevi visi ļečī, un visur piekasās. visi artisti, kas ir šajā forumā tam ir izgājuši cauri!

chill out enigmo! man taa jauninjo buushana veel tagad turpinaas! laugh.gif biggrin.gif laugh.gif


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post May 27 2007, 16:57
Post #140


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Tā...kā redzu šis tas palabots, bet šis, tas vēl ne. tomēr, nezinu vai ir īpaša jēga tagad ar šo zīmējumu ķēpāties, mācoties no savām kļūdām jāuzzīmē kkas jauninjš un smukinjš :B Uhuhuhuhuhuuu. protams var ņemties gar photoshop, bet manuprāt, krutāk ir uz papīra, tad tu vari savam darbam pieskarties, to sajust. :B Tas sagādā vairāk prieka... to var praktizēt jebkur, var ķēpāties, ākstīties, slaucīt ar to dibenu.. utt. vispār uz papīra ir vairāk fun. :B
Bet, ja photoshop sagādā vairāk prieka, tad tik ņemies. :3


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post May 28 2007, 20:23
Post #141


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Nepietiekams cukura līmenis asinīs..
IPB Image
Plaukstas/roka nerullē, uguns arī koklaina, bet man joprojām patīk šis zīmējums :3
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post May 28 2007, 20:29
Post #142


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Ideja ir intresanta...man patīk elfini ar super garajām ausīm...biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Cowkiller
post May 28 2007, 22:32
Post #143


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 953
Joined: 10-September 06
From: Earth...




zheel ka neesi ciitiigaak piestraadaajusi pie matu detalizaacijas...


--------------------
IPB Image
PREDATOR
http://www.youtube.com/watch?v=JayynOsTHsc yep thats f...ing me! :D
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tigra2
post May 29 2007, 11:34
Post #144


kawaii tora
**********

Group: Chuunin
Posts: 2359
Joined: 19-August 05




Ja nemaldos, tad otrais profila zīmējums šai topicā. :3 Trūkst žokļa līnijaa, taū, arī bez tās ir okei.
Čili piapara auskars... visai interesanta fīč, vajadzētu sataisīt... :B
Apakšdelms nedaudz pa garu... hmm hmm..matiem nedaudz trūkst detalizācijas... ugunij ar' taču... kopskats cool... slepenaa ieloču metode uhuhuhuhuhuhuuu...
Tā tik turēt! ^.^ Ir labs.


--------------------
IPB Image
*+*[b]Mans Deviantarts *+*
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Jun 7 2007, 15:47
Post #145


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




Paldies par padomiem - nākamreiz kad dabūšu skeneri mati būs detalizētāki! >:3
Yup, paldies Tigra, ka pastāstīji par slepeno ieloču metodi. smile.gif
So then, - inspired by Naruto ending 3.
Viss sākās ar šo skrīnšotu, kurš man ļoti iepatikās
IPB Image
Diemžēl, skrīnšotiem nav tik laba kvalitāte, tādēļ nolēmu uztaisīt line artu lai būtu labāka kvalitāte/trenniņam
IPB Image
Un viss beidzās ar krāsotu zīmējumu.
IPB Image
Tiesa, atzīšos, ka krāsas ir zagtas no vienas Naruto bildes.
Paša zīmējuma autortiesības ir Naruto zīmētājiem :B

This post has been edited by Tomoko: Jun 7 2007, 15:48
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arts
post Jun 7 2007, 15:56
Post #146


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 940
Joined: 10-September 05
From: The world itself,in reality




Šitas ir laps,pat ja nozīmēts. smile.gif Vajag tikai dinamiskākas ēnas un krāsas.


--------------------
IPB Image
When you do things right,people will think you haven't done anything at all.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dead Star
post Jun 7 2007, 17:08
Post #147


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 394
Joined: 23-October 05
From: the other side of the Gate




Bāigi tīrīgais lineart. Un jēs,jēs nenoleidzami nebaidies gāzt virsū vairāk krāsu dažādus toņus,lai ir feināk :3
Par iepreikšējo - ir,ir smuks,par spīti tam,ka bišku stīvs (lai gan apģērbs nemaz tik stīvs nav,tā ka labi redzam,ka tu vari,ja tu gribi). Nu tātad veiksmi tālākos darbos,es domāt,ka tev izdosies ^.^v

This post has been edited by Dead Star: Jun 7 2007, 17:08
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Jun 8 2007, 10:54
Post #148


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




re, re jauni darbi.
nu par meiteni. roka dēlīga, un uguns no kartona. mati smuki, man patīk, ause ar forša. pipars!
jā, kleitai ar nav ne vainas smile.gif bet ir redzamas švciņas.
naruto - jauki, jauki, tikai kā jau tev teicu pa telefonu krāsas baigi.. blāķīgas. ēnojums ir labs.
un jā te būs pārsteigums. šis ir darbs, ko tomo zīmēja man uz vārdadienu, jo viņa bija students XP
IPB Image
fons tāds svītrains, jo zīmējumam ir uzlīmēta plēve.. un tā uz plēvi reaģēja mans skaneris.
ā un derbs ir nedaudz cietis - saburzījies biggrin.gif
un es tagad glābju tomo reputāciju, nu spodrinu. Informācija priekš tomo.. šokolādi varēsi man atdot pie elizabetes XD

This post has been edited by Asuka: Jun 8 2007, 10:57


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Alexa De Šarlote
post Jun 8 2007, 11:24
Post #149


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 454
Joined: 17-April 07




Es pakomentēšu tevi, samerā ar iepriekšejo darbu ši jau ir uzpusi labs, acis ir viena no otras pārāk tālu, bet tas ir tikai dažu mm jautājums...
Es tikai varu teikt, tā tik turpini domāju ka tāda gara vari arī veksmīgi progresēt....biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tomoko
post Jun 8 2007, 12:02
Post #150


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 594
Joined: 27-April 05




OH SHI-
Asu XD Damn it, es nekad nebūtu domājusi, ka ieliksi šajā topicā to o_O zīmējumu. Bet nu labi, kas izdarīts, tas izdarīts :B
Alex, progress? Tas zīmējums tika zīmēts februārī XD Tas nozīmē, ka es progresēju ar pagātnes zīmējumiem.. Vai kkā tā? o_ō
Protams paldies Artam, Dead Star un Asukai par labajiem vārdiem [nu, par to Naruto krāsojumu :B]
So! Tā kā es no šodienas līdz svētdienai tinos jaukajā dabā, kur nav ko īpašu darīt, es uzzīmēšu tik krutu zīmējumu, ka jūsu žokļi pakritīs zem galda! >:3 /well, pati gan neesmu pārliecināta par to, bet pati zinu, ka labāki zīmējumi man padodas visās citās vietās, izņemot mājas/

This post has been edited by Tomoko: Jun 8 2007, 12:09
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

13 Pages V « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 21 September 2024 - 19:37