IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

8 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Yu-Gi-Oh, Joey the Passion!!!!
Rune
post Jun 15 2004, 21:31
Post #1


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




1)Kursh shito speelee?
2)Ja speelee kaads, tad pasakiet man luudzu taktikas pret Blue Eyes White Dragon (ar kaarshu nosaukumiem).
3)Nav kaada Yugi speelee, ko var speeleet online?
4)Ko dabuu uzvarot MATCH`aa? (kjipa es tikai single duel visu laiku speeleeju tongue.gif)Cerams ne parastaas kaartis (liidz 6 zvaigzneem).


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Jun 15 2004, 23:33
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




es shito mazliet speeleeju...
es pats nezinu kaa iisti var pret to vineet...
Vieniigais ko es parasti daru ja tas Kaiba uzliek to Blue Eyes Dragon un ja man palaimeejas labas kaartis tas...
1)Vainu panjemu ja man taa kaarts gadaas "Change of heart" un tad kad taa kaarts ir uz manas puses es tad panjemu kaadu kaarti kurai vajag 1 taadu atribuutu un uzlieku to tam Dragon virsuu...
2)Vainu arii palaimeejas un uzliek "Dragon Seeker"... tad var izveeleeties vienu Dragon kuru tad aizsuutiit uz kapiem...
3)Vainu arii panjem "Tribute to the doomed" kaarti noliek vienu savu kaarti uz kapiem un panjem to Blue Eyes Dragon un aizsuuta arii uz kapiem... un ja veel gadaas "Monter Reborn" tad panjme sev to Dragon no kapiem kas arii tiiri labi noder...
aj,nez.,vai iisti paliidzees.. ^^;

ir jau veel droshivien daudzi veidi kaa to uzvineet...

neesmu dzirdeejis ka ir taada speele kuru var speeleet online,bet taa pasha jaunaakaa kaarshu speele(Yu-Gi-Oh Power of Chaos:Joey the Passion ) ar kaadaam 700+ kaartiim var speeleet LAN...

Aj ja tu uzvari kaadu machu tad tu dabuu 3 kaartis... kautvia citreiz var arii gadiities ka taas kaartis nav nekas taa paaraak iipash...


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Jun 16 2004, 00:07
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Nja, man veel ir bijis variants ar mana deck`a stipraako kaarti (bija kaut kaada...), kurai efekts ir pretinieka att punktu samazinaashana uz 0 - shitas ir, manupraat, vislabaakais variants, jo kaiba veel zaudee loti daudz life pointus...
Veel ir variants ar `Share the Pain`, bet tas darbojas tikai, ja vinam ir 1 monstrs, jo dabiski, ka vins savu stipraako monstru jau neupurees.
Var arii ar `Attack Block` uzlikt shim def modu un izniicinaat ar monstru, kam ir vairaak par 2500 att pointi.

Interesanti, tajaa Joey the Passion droshi vien, ka jaaspeelee pret Joeyju smile.gif . Spriezot peec anime, vinam nav nekaads krutais decks un vinu droshi vien buus vieglaak vinneet nekaa Kaiba... (tam Kaiba ir dazhas iipashi nejaukas Spell un Trap kaartis wink.gif )


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Jun 16 2004, 13:45
Post #4


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




nez,ja jau tie kas taisa to speeli Joeyu ielika tikai treshajaa dalja tad jau tas droshvien kautko maacees... vismaz neesmu dzirdeejis ka kaads ir teicis ka pret Joeyu ir viegli vineet...

Nez.,buutu jau interesanti to paspeeleet jo tur var importeet arii tas kaartis no "Yugi the desteny" un no taas "kaiba" speeles... vieniigi laikam mazliet gruuti to speeli dabuut... vismaz neesmu nekad redzeejis ka kaadu no taam pirmajaam daljaam paardotu kautkur Ltvijaa...


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Jun 16 2004, 14:26
Post #5


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Bet Kaiba tomeer ir labaakas kaartis nekaa Joey`am (vismaz peec anime spriezhot) un, ja tu vari vinneet Kaibu, tad Joey`am nevajadzeetu sagaadaat nekaadas probleemas smile.gif
A shitajaa Kaiba speelee var dabuut taas Dievu kaartis? (Obelisku, Drakonu un Ra (or whatever it is called...)) Buutu jau jauki smile.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Jun 16 2004, 15:24
Post #6


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




nezinu,man jau arii gribeetos taas kaartis ,bet kautkaa jau neliekas ka taas tad buutu tik viegli dabuut.Parastos duelos jau labi ja dabuu kaadu monstrukursh i stipraaks par 2000... es jau buutu laimiigs ja man buutu visas taas exodia kaartis..
nez.,varbuut shijaa speelee ir taas kaartis un ja ne,tad varbuut tajaa Joey dalja...


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Jun 16 2004, 15:53
Post #7


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




a tev vismaz kaada exodia kaarts ir? ohmy.gif Parastajos duelos labaakaas kaartis ko var dabuut laikam ir rituaala vai fusion kaartis. Man gan nav veicies ar fusion kaartiim, 2 esmu dabujis, bet abaam 1800 att pointi, bez efekta, taa kaa nav jeegas 4akareeties ar fusion deel taadiem monstriem. smile.gif Rituaala kaartis gan bish labaakas man ir 2000+ att pointi un 2500+ def. Es jau priecaajos par katru Spell/Trap kaarti vai arii 4 zvaigznu monstru ar 1700+ att points.

ĖDIT: a tas Joey variants jau nemaz veel nav iznaacis laikam... Iznaaks shii meenesha 29. datumaa.


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Jun 16 2004, 16:12
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




nez.,esmu lasiijis kautkaadus komentaarus kautkur kaadaa lapaa(Nez.,varbuut amazon.com)... un tur izklausiijas ka taa speele jau ir iznaakusi,nez...

Aj,man ir Exodia Galva un labaa roka,bet tas kaartis man ir no taa "Yugi the desteny" speeles...

Tajaa Kaiba speelee es esmu dabuujis arii paaris to Fusion monstru...

Twin-Headed thunder Dragon,Punished Eagle,Roaring ocean Snake un tad veel divus tos thousend eyes restrict,vai taa...
kautvai man laikam liidz shim ir tikai izdeevienies labi ja vienu vai divas no taam dabuut uz laukuma...


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Jun 19 2004, 21:19
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Heh, labs. Tikko duelii vinneeju Blue Eyes White Dragon laugh.gif

EDIT: Psc, vienaa deckaa nevar buut 2 Change of Heart kaartis? Man vins nelauj ielikt sad.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Jun 20 2004, 21:09
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




Veel tik truuxt veel divi Blue Eyes White Dragon un buus jau tas triisgalviigais dragon... smile.gif

tajaa Yugi daljaa ir raxtiits kautkas par paaris kaartiim no kuraam no katras kaarts tikai viena kopija driigst buut deckaa...

vieniigi man liidzshim veel nav gadiijies dabuut kaadu papildus Change of hearth,vai kaadu no taam kaartiim

Ps:mazinjsh screanshots no taam kaartiim... happy.gif
user posted image


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Jun 21 2004, 01:34
Post #11


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Aj... Nja, man bija doma piebaazt pilnu decku ar dazaam tavaa skriinaa esoshajaam kaartiim happy.gif
Man jau vajag arii pashu Ultimate White Dragon, lai sanaaktu fusions un vajadzeetu veel tik 1 White dragon, ja izmanto kaadu citu monstru.
Btw, interesanti, kas notiek, kad dabuu visus -Jin`us. Kjip, man ir Kazejin un veel viens -jin/aqua tips.


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Gerizuk
post Jun 22 2004, 14:01
Post #12


Unregistered









Blue eyes white dragon var uzvareet ar kukaini kursh tikko kaa tiek apgriezts otraadi, nogalina vienu pretinieka monstru... biggrin.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Jul 2 2004, 21:12
Post #13


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Ir iznaacis Yu-Gi-Oh Power of Chaos: Joey the Passion. Mekleet Suprnovaa.


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Takashy
post Jul 3 2004, 10:27
Post #14


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 141
Joined: 12-February 04
From: Riga




mmm... speele jau tiiri laba....
um,kaads meegjinaaja speelet to speeli Lan? Kad es gribu speeleet ka "Guest" man vienmeer raada kautko kaa.. ka neviena speele tur nav.... vai taa.... ^^;


--------------------
Life is like a Dream~
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rune
post Jul 3 2004, 12:33
Post #15


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 261
Joined: 12-February 04
From: Kur pagadās.




Kaut kas ir ne taa kaa tam vajadzeetu buut, jo Kaibas speelee man bija 110+ kaartis, bet shitajaa man ir tikai 53, kaut arii es importeeju jaunaako save.
Lai speeleetu netaa ir jaataisa serveris vai kaut kas tml. Gan jau veel izdomaashu kaa tas straadaa. smile.gif


--------------------
Elitärer Niedergangsdiagnostiker
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

8 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 4 June 2024 - 06:31