IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

11 Pages V « < 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
> Code Geass - Lelouch of the Rebellion
Niks
post Oct 2 2008, 22:16
Post #136


Lira member
*******

Group: Chuunin
Posts: 1032
Joined: 13-July 05




Spectre ir viens no veco laiku vilkiem, un tādu nav daudz. Šaubos, vai Latvijā ir vēl kaut viens cits cilvēks, kas to patiešām pats izdomāja (jau iepriekš atvainojos Kikyou un pārējiem 1337iem, ja nu tomēr Spectre nav vienīgais).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Spectre
post Oct 3 2008, 13:28
Post #137


Hentai
*******

Group: Chuunin
Posts: 1008
Joined: 27-May 04
From: Bristol, UK




Hehe - vecajiem vilkiem - uzreiz nez kapēc iedomājos Wolf Rain biggrin.gif
ar katru vārdu salikumu asociējās kāda anime - laiks ārstēties tādiem veciem vilkiem kā man wink.gif
Action - nu atzīstat ka šai animē tas netrūkst - animes ir jāskatās 2x jo pirmo reizi skatoties lielākā vērība tiek pievērsta subiem, bilde paliek tikai apskatīta nevis izpētīta, tāpēc skatoties 2x sēriju var daudz ko pamanīt wink.gif

Niks paldies - par to komentu, kā balzāms sirdij - vecs vilks, jūtos pagodināts biggrin.gif


--------------------
IPB Image
SPECTRE - Special Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge, and Extortion
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Oct 3 2008, 20:33
Post #138


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




Āaaaaaaa, mani par 1337u nosauca (par spīti tam, ka es esmu vairāk ⑨ nekā 1337)!
Sit pieci, Spectre, man tas pats ar asociācijām. Tam pa virsu, bieži vien lasot grāmatas bilde, kas man iztēlē veidojās ir anime stilā. Par sapņiem, kurā es ar Konatu kopā mācos Lucky Star openinga deju un citiem, kuros redzu savus draugus, radus, paziņas un reizēm pat sevi kosplejojot, vispār nerunāsim. laugh.gif
No regrets. Otakisms ir brīnišķīga slimība!

Es pavisam noteikti šoreiz nepamanīju (laikam vainojams tas, ka pāris pēdējās sērijas skatījos prātā, kas tāls no kristālskaidra), bet beigās tāpat pieļāvu, ka varētu būt, ka viņš tikai publikai nomira, ko ātri vien novirzīju ar domu, ka varbūt vienkārši meklēju to, kas nav.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arashi
post Oct 3 2008, 21:26
Post #139


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 22
Joined: 18-September 08




@Magtheridon
Heh... vismaz kkur esam paraaki lolz!... Bet tieshaam daudzos saitos daudzi totaalu sviestu raxta! *wondering*

@Spectre
Es neatteiktos no turpinaajumu, paaraak iepatikaas unj gribaas veel! Es kaa mazs beerns, kuram iedeva konfekti, bet vjg visu veikalu! hihi
Pag, C.C. veel shajaa saulee, heh... Taakaa Leloucham buus ilgi jaagaida kameer immortal girl kaads novaaks! Bet pa to vinjsh buus kopaa ar vecaakiem unj visiem pareejiem, kurus vinjsh nogalinaaja... nabadzinjsh muahaha

P.S. bisku salaidu griistee ar sho ieraxtu, sorry.... veel neprotu riikoties ar sho forumu, heh... unj neesmu pieradusi pie lv forumiem... tie mani biedee! haha

This post has been edited by Arashi: Oct 3 2008, 21:31
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Oct 6 2008, 08:07
Post #140


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




Nu, ko jauks shows no Clampa action zhanraa laikam labaakais, bet tomeer nelabaakais no studijas darbiem (Chobits 4ewer)
Par shovu nu viss liimenii, jociigaa, savaa zinjaa, clamp animaacija, smuki mechas robotinji, nu viss ko vajag izlepusham anime miiljotaajam.
Muuzicinja, bija tiiri ok, bet tomeer neviens gabals taa iisti kau kaa galvaa neieseedaas atshkjiriibaa piemeeram no gundam seediem kur bija chupa dungojamo gabalu, laabi nav ko saliidzinaat tur cita nauda bija ielikta tajaa visaa.
Story: 1. sezona bija lielisks draivs, ko vadiija evil genius, roboti, kas rada liikju kaudzes, un visam fonaa bars ar aburoshiem sievieshu dzimtas chariem, ko veel vajag mechas fanam rolleyes.gif. Finaals atstaaj pilniibaa nepabeigtiibas iespaidu un nepaarvamas ilgas skatiities S2
2. sezona jaa viss bija labi, bet tomeer ne tik labi kaa 1 sezona, personiigi mani sezonas saakums nepaarliecinaaja, viss likaas paaraak samurgots, bet nu mosh taa ir piekasiishanaas, sezonas viduu viss bija: labs akal liikjiishu kaudzes, nejeedziigi noslakteeti main chari, tas viss veidoja lielisku tragjisku kokteili, kas it kaa vajadzeeja novest visu liidz lieliskam finaalam, bet nu te nu akal bija chush. Pushu roteeshanu no oponentiem uz sabiedrotajiem man nelikaas paarliecinosha, galvenais sliktais novaakts nepaarliecinoshi, aatraak kaa vajadzeeja un peec tam veel finaals lika vilties, jo es biju tieshaam cereejis sagaidiit atrsinaaajumu Saikano stilaa. Labi ok visaa visumaa varbuut nebija tik slikti un maby mees sagaidiisim veel kaadu OVU, vai sezonu biggrin.gif
Visaa visumaa dodu 9no 10 baleem shitam gabalam
Ja patiik mecha shitas ir must seen, ja nee gandriiz must seen laugh.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
FuschichO
post Apr 13 2009, 21:50
Post #141


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1522
Joined: 27-October 07




Hmm...
Tā kā esmu Major Fail, tad netīšām sāku skatīties no 2 sezonas. Nejautājiet, kāpēc. Līdz pusei tikusi apķēros- ko es daru? Nu whatever. Man tāpat nepatika. Bet nolēmu iečekot pirmo sezonu un nenožēloju.
Gundamu neesmu redzējusi, nevaru salīdzināt, bet šis man patika.
Stratēģija, diplomātija, drāma.
Vienīgais Lulu (lol) apsēstība ar labākas pasaules izveidi māsas dēļ likās tāda padebīla (Mātes atriebe ir ok). Nepārliecinoši. Un tad jau viņš varētu vienkārši pavēlēt visiem cilvēkiem dzīvot mūžīgā mierā un patiesā demokrātijā. Visādi citādi viņa drāma bija sirdi plosoša. Nu ne manu auksto sirdi, bet vispārīgi. Ļoti labi izdomāti twisti, bet to saka cilvēks, kurš ir īpaši akls pret klišejām.
Lūk, Suzaku gan liekas galīgi nesaprotams. Arī ar labu psiholoģisko backgraundu, bet tik un tā nesaprotami ietiepīgs. Es neredzu viņa loģikai stingra pamata. Viņš neiedveš manī ticību.
A tā tumšmatainā, gļēvā meitene ir vnk... es ļoti priecājos, ka skatījos subus, kurus veidojuši ne pārāk pieklājīgi cilvēki. Tur bija daži īsti trāpīgi komentāri šai sakarā.
Nu, kaut gan 2 sezona, cik nu es viņu redzēju, man likās sūdīga, tagad, zinot visu, kas notika iepriekš, visā pilnībā (un to jau 80% tāpat varēja saprast) blenzīšu tālāk. Varbūt būs kāds prieciņš.
Vispār lieku 9. Man patika sižets, bet animācija... not mah stail.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Apr 26 2009, 00:28
Post #142


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Awesome! Vislabāk patika tas ka tika galvenais personāžs ir anti-hero. Un arī sižēts ar visām taktiskajām mānībām un dažādām vardu spēlēm. Ai negribās tagad gari rakstīt.........

Dodu 8/10 smile.gif

p.s. - paskatījos dažādos anime blogos un secināju ka daudzi atzinuši viņu par gada labāko. Pagaidām piekrītu jo neko tik ātri sen nēesmu noskatījies abas sezonas 4 dienu laikā. smile.gif

This post has been edited by volzha: Apr 26 2009, 00:49


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkDevilCat
post Apr 26 2009, 18:41
Post #143


Shishaku
*****

Group: noedit
Posts: 300
Joined: 13-August 06
From: ~In my Dreams~




noskatijos pirmas 2 epas, un likas ga'\igi neaizraujo;sa anime O_o
i guess im the only1 like this


--------------------
"Deep down, I'm pretty selfish, possessive and like things my way" /Shota/

IPB Image

IPB ImageIPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post Apr 28 2009, 14:56
Post #144


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




hollow, no you are not. biggrin.gif

Mani arī sevišķi neaizrauj. o.o Bet par sliktu noteikti neverētu nosaukt. Tapēc vienkārši noskatījos R1 un tgd skatīšos arī R2, lai jau būtu redzēts viss.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ichigo_Kurosaki
post May 14 2009, 13:48
Post #145


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 14-May 09




Sveiki! Sho animee es skatijos kaut kur ap janvaari vai februaari, paskatiijos divus sezonus par divaam-triis nedeeljaam.
Jau no pirmajaam seerijaam mani aizraava, un taa aizraava, ka pirmajaa dienaa, kad saaku skatiities, paskatiijos 12 seerijas.
Interesants animee, kaut arii vietaam banaals.
Beigas man patika, Lilush tomeer nav slikts.
Atziime: 10/10

This post has been edited by Ichigo_Kurosaki: May 14 2009, 14:02
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post May 14 2009, 14:22
Post #146


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




QUOTE(Ichigo_Kurosaki @ May 14 2009, 13:48) *

Sveiki! Sho animee es skatijos kaut kur ap janvaari vai februaari, paskatiijos divus sezonus par divaam-triis nedeeljaam.
Jau no pirmajaam seerijaam mani aizraava, un taa aizraava, ka pirmajaa dienaa, kad saaku skatiities, paskatiijos 12 seerijas.
Interesants animee, kaut arii vietaam banaals.
Beigas man patika, Lilush tomeer nav slikts.
Atziime: 10/10


lolwat?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ichigo_Kurosaki
post May 14 2009, 16:45
Post #147


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 14-May 09




QUOTE(Sigfa @ May 14 2009, 14:22) *

QUOTE(Ichigo_Kurosaki @ May 14 2009, 13:48) *

Sveiki! Sho animee es skatijos kaut kur ap janvaari vai februaari, paskatiijos divus sezonus par divaam-triis nedeeljaam.
Jau no pirmajaam seerijaam mani aizraava, un taa aizraava, ka pirmajaa dienaa, kad saaku skatiities, paskatiijos 12 seerijas.
Interesants animee, kaut arii vietaam banaals.
Beigas man patika, Lilush tomeer nav slikts.
Atziime: 10/10


lolwat?

Emmm... nesapratu. dry.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post May 14 2009, 23:15
Post #148


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




Lilush laugh.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Ichigo_Kurosaki
post May 15 2009, 16:24
Post #149


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 14-May 09




Nu.. es zinu ka vinju vaards rakstaas Lelouch, bet es kaa runaaju, taa arii uzrakstiiju.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arta
post May 15 2009, 17:15
Post #150


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 877
Joined: 30-April 08
From: Paintbucket.




Ok, nu nepiesienamies šādiem, domāju, sīkumiem. biggrin.gif

Galvenais, lai nesaka ''aņimū'' or u know.. o.o


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V « < 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 20 June 2024 - 16:28