IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> Kaamis works!, my art
edg
post Jun 27 2007, 04:28
Post #31


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Man arii, starp citu, pirmais ieshaavaas praataa, ka noziimeets. Bet taa veedera/kruushu nereaalaa proporcija te neparaadaas pirmo reizi. Purnam vispaar neizskataas tik briesmiigi kaa meichai ieprieksheejaa lappusee, bet imo shitaa ir tuvaak realitaatei:
IPB Image
Jaa, jaa, zinu, ka vajadzeeja veel piestraadaat, bet ne jau es te tas maakslinieks...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
exile
post Jun 28 2007, 17:09
Post #32


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 244
Joined: 1-November 06
From: back to back - Rīga




Peec peedeejaa darba vareetu teikt ka kaamim nezheeliigais progress, bail iedomaaties kas buus, ja vinjsh turpinaas tikpat strauji progreseet!


--------------------
No name superhero
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Arfija
post Jun 28 2007, 17:51
Post #33


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 295
Joined: 9-December 05
From: ♥fluffy world♥




vispaariig skatoties uz visu kopaa ir ljoti skaisti darbi! happy.gif puisiitis tieshaam ir sexiigs! happy.gif wub.gif mjaa.. manupraat esi veel jo vairaak progreseejis nekaa bija domaats! biggrin.gif nenjem mani galvaa! biggrin.gif kolosaali smuki darbi! ta tik turpinaat un nonaaksi sensei mapee!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Grey Lady
post Jun 28 2007, 19:22
Post #34


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 8
Joined: 27-June 07




Labs zīmējums, tikai ir diezgan daudz kļūdu anatomijā.
Apakšdelmi ir stipri par īsu un kaut kas nav kārtībā arī ar rokām, nevaru gan īsti saprast, kas. Izskatās tā kā par mazu salīdzinājumā ar galvu - plaukstas garumam jābūt nedaudz lielākam par sejas platumu.
Vēl kas stipri krīt acīs - krūšu rajons ir pilnīgi šķībs.

Ieteiktu pamēģināt zīmēt no kādas fotogrāfijas - tādas var diezgan daudz atrast šeit.


--------------------
It can't rain all the time...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaamis
post Jun 28 2007, 20:25
Post #35


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 26-March 07
From: Liepāja




Jā zinu ka deviantart.com ir daudzi izcili mākslinieki! Esmu arī tur reģistrējusies. bet salīdzinot viņu darbus es katru reizi secinu ka vajag vēl labāk iemācīties zīmēt biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 28 2007, 22:36
Post #36


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Interesanti, tu esi meitene, un otrais tavs ziimeejums ir mashiina. Initial D arii skaties?


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Jun 28 2007, 23:39
Post #37


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(edg @ Jun 28 2007, 22:36) *

Interesanti, tu esi meitene, un otrais tavs ziimeejums ir mashiina. Initial D arii skaties?


Man ar patīk mašīnas, bet ne vella nemāku viņas zīmēt? :>

Bet kāmim darbi man patīk. Gribētos redzēt vēl pāris ar pildspalvu, nu, tā kā to pēdējo.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Mimi
post Jun 29 2007, 00:25
Post #38


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 440
Joined: 31-December 06




Man arī ļoti patīk pēdējais. Pat nezinu, kur piesieties... Varbūt pamēģini vairāk paēnot darbus?
2 kikyou: Tačkas rock, bet tramvaji vairāk xD >:3


--------------------
(sun)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaamis
post Jun 29 2007, 16:02
Post #39


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 26-March 07
From: Liepāja




Nu liels paldies par komplimentiem! smile.gif Pa to mašīnu...jaaa man mašīnas ļoti patīk bet pati arī zinu ka viņu varētu labāk uzzīmēt! Pa ēnām esmu domājusi daudz bet beigu beigās tik un tā neko neieēnoju huh.gif Un edg piedo bet nezinu Initial D! ph34r.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 29 2007, 16:45
Post #40


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Kikyou @ Jun 28 2007, 23:39) *

QUOTE(edg @ Jun 28 2007, 22:36) *

Interesanti, tu esi meitene, un otrais tavs ziimeejums ir mashiina. Initial D arii skaties?

Man ar patīk mašīnas, bet ne vella nemāku viņas zīmēt? :>

Kamdeelj jautaajuma ziime?
Jaa, meiteneem patiik mashiinas, tas normaali, bet mani paarsteidz tas, ka Kaamis prot taas arii ziimeet. Ar robotiem, briesmonjiem un mashiinaam matemaatikas burtniicas piekjeepaa zeeni pamatskolaa. Tur vinji arii iemaacaas ziimeet taadas lietas. Meitenes parasti ziimee kawaii stuff etc.

Kaamis: Initial D ir anime par mashiinaam.


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tenma
post Jun 29 2007, 18:40
Post #41


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 601
Joined: 18-January 07
From: in your shadow...




IPB Image
IPB Image
par pēdējo... kā jau minēja (un laboja) edg, krūšu - vēdera proporcijas smagi noklibojušas. viduklis piedevām ir vai nu krietni par augstu labajā sānā vai arī sanāk, ka platais muguras muskulis ir nepareizi novietots, kā arī kaut kas nav īsti kārtībā ar padusēm - uz lielā krūšu muskuļa un deltveida muskuļa robežas (paskaidrojumam, ko es ar to gribēju teikt, ir attēli no K. Eglītes anatomijas grāmatas). Citādi ir Ok, seja un poza labi izstrādātas. Straujš progress, tā turpināt wink.gif


--------------------
IPB Image
Nekas vairāk nepastāsta par cilvēka raksturu, kā tas, par ko viņš smejas. /J. V. Gēte./ the lone wolf is licking its scars
kaut kas absurdi ģeniāls!
IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Jun 29 2007, 19:15
Post #42


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




Ahaa, un es nesapratu, kaapeec man neizdodas labaaks labojums. Paduses...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Asuka
post Jul 2 2007, 19:37
Post #43


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 354
Joined: 8-July 05
From: bottle of Concha y`Toro




nu ir labs, ir. proporcijas nedaudz klibo, un ļoti derētu vairāk ēnojuma. seja ir pievilcīga - tas man patīk. tērps ir skaists, bet tāds pārāk vienkāršs. mani favorīti ir tetovējumi. interesanti un tajā pašā laikā vienkārši un melni. plaukstas ir par mazu.
tev vēl daudz jātrennējas.
+ vēl vien ieteikums no manas puses - nomaini papīru. tagad tu zīmē uz akvarēļu papīra. tas nav labi. tev ir vajadzīgs parastais DATA COPY papīrs. vēlams balts. xD
akvarēļu lapas bojā zīmējumus. to iegaumē. un es tik nevaru saprat, kāpēc tavs krāsojums ir rūtains :/
nu tad vēlu veiksmi.


--------------------
IPB Image IPB Image
don`t see. don`t hear. don`t talk. don`t care.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kaamis
post Jul 3 2007, 19:21
Post #44


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 19
Joined: 26-March 07
From: Liepāja




Labi ^^ Pa to papīru...pilnīgi piekrītu, bet vienkārši gribējās pamēģināt kā ir uz akvareļu papīra zīmēt un laikam neizskatās diezko labi :/ Pa to rūtaino krāsojumu...nu jā...slinkums kārtīgi izkrāsot tā teikt biggrin.gif


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

3 Pages V < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 21 September 2024 - 09:22