IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

11 Pages V « < 9 10 11  
Closed TopicStart new topic
> sveicinaati mani sauc aivvv, esmu no kurbijurnes puses :)
ShinChan
post Sep 22 2004, 10:47
Post #151


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Wow, Taka smile.gif Atmaskotāj, tev biezjāk vajadzētu nākt klajā ar sjādām atklāsmēm.

QUOTE
un arī noteikumus jūs saakat izstrādāt...
varbut pat latviski uzrakstiisiet...
Tu laikam ne sevisķi rūpīgi izlasīji Rozes rakstīto?


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Sep 22 2004, 15:26
Post #152


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
Nezinu ar ko esmu izpelnījies tik lielu uzmanību, varbūt tā man būtu jāuztver kā savdabīgs apsveikums dzimšanas dienā?

Liela uzmanība? Huh? blink.gif
QUOTE
Par tām zīmītēm topikā - un ko Tu gaidīji? Es neiešu stundām ilgi klabināt klaviatūru, ja savu attieksmi pret to, kas notiek šajā topikā varu izteikt ar pāris bildītēm. Izlasi Zeno atbildi zem pirmajām 3 - viņš perfekti saprata, ko es ar tām domāju. Tevi šis topiks uzjautrina, mani sākumā arī, tikai es to izteicu citādiem līdzekļiem, un tad? Nav mana problēma, ka Tev nepieleca.

Hohoho, es ļoti labi sapratu, ko tu ar smailiņiem gribēji pateikt.
QUOTE
Muļķīgs? Īpaši neiedziļinoties, daudz kas ir muļķīgs. Muļķīgs ir garmatains džeks uz ielas Iron Maiden maiciņā, muļķīgs ir pīrsings nabā, muļķīgs ir Crest of The Stars (lieku savu mēnešalgu ķīlā ka pat neesi to skatījies, animes zelta fonda gabals btw un ne jau manis par tādu pasludināts), muļķīgs ir aivv ar saviem brēcieniem ar putām uz lūpām: "es jūs visus piespiedīšu mīlēt Raini!!!" err... Poteru, muļķīgs esi Tu pats ar savu it kā "skatu no malas" un nepārtraukto cenšanos visus šeit ārstēt.
Pats ne ar ko neaizraujies? Kaut kā neticu. Tikpat labi no kāda cita viedokļa arī tas var būt muļķīgs.

Pag, tavs avatārs nav bērnišķīgs? Un tu taču neesi bērns? Pieņemot, ka tu neesi bērns un liec tādu avatāru, tas ir muļķīgi. Es teicu, ka garmatains džeks iron maiden krekliņā nav muļķīgs? Un galu galā vai es teicu, ka es neesmu muļķīgs?

Un Crest of The Stars man ir pirmās 7 ep., domāju, ka tas ir more than enough.
Starp citu, man ir pilnīgi vienalga, kādu kartupeļu medaļu vinš ir saņēmis. Tā pat jebkurš poterfans varētu badīt, cik daudz kāpostus ir nopelnījuse viņa autore un cik daudzi bērni(pieaugušie?) to lasa. COTS vēl arī ir garlaicīgs, vēēē, tad jau interesantāk paskatīties kosmisko atkritumu savācēju piedzīvojumus jeb Planet Es.
QUOTE
bypass kā visu vērtību mērs? Tev nešķiet, ka pārāk daudz uzņemies?
Ja Tev tas viss ir tik vienaldzīgs, kā Tu visu laiku to uzsver, tad kāpēc tērēt savu laiku lai šeit par to ņemtos?

Khem, es kaut ko uzņemos? Es esmu vienaldzīgs?

Lielāko daļu no tā, ko tu teici par mani, ir mirkļa emociju uzplaiksnījums. Jo, redzi, neko tamlīdzīgu es neesmu teicis. Gygy.

Burkāntorti tev. wink.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Taka
post Sep 22 2004, 15:40
Post #153


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1817
Joined: 1-September 04
From: Mežmalā, starp Baltezeru un Ādažiem




Skaidrs...
kārtējais, kam diršanās inetā kā hobijs...

Ar gadiem pāries, ja izdzīvosi, protams... wink.gif


--------------------
Press any key to continue
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Sep 23 2004, 14:49
Post #154


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




user posted image

Shitais jaalasa kad ierindas anekdotes jau neizraisa pat smaidu par to stulbumu

bypass:

tu tach esi rihtiigs bezdelniks un salmu kuuleejs. Tu runaa ka esi viskaut ko redzeejis un liidz n-tajai epizodei tev biijis gana lai pateiktu tas ir "ekskrements". Tad nu ienaac sheit un saki jaa es vot to tur redzeeju un 99% no visaa taa ir kaada ziimeetaaja naudas pelniishnas avots. Redzi ja tev nepatiik tad neskaties. Tu driizaak izklausies peec mazohista, tu veel ielien shinii forumaa breec ka tev nepatiik. WTF ej uztaisi savu formu "anti-otaku freaks" un vaac sev domu biedrus, taadu nebuus mazums. Un gaidi kad kaac no shjienes liidiis uz tavu forumu. Es galvoju un par saviem vaardiem atbildu, ka tanii forumaa neatradiisies kaut viens kas taa dzilji un pamatiigi izkritizees anime, viss ko vinji patieks buus "anime !!!!",un mums buus absoluuts vienalga ko juus domaajat. Vels paraavis tach mini beidzot kas tev kaut kur nepatiik un mini iemeslu, KRITIZEET arii ir jaamaak un ja to nemaak tad tu sevi pataisi par "asoluutu mulki"(tu var buut taac neesi bet sabiedriiba spriezh peec taa kaa tu to dari), par kritikiem nepiedzimst, par taadiem kljuust pieredzes bagaati cilveeki ar speeju savu kritiku pamatot. Tavi visie shitie "!!!" un arii par "mulka" kaada deeveeshana ir tiinja liimenii kam valoda ir nabadziiga un kura darbiibas ir meerojasm ar bara efektu, kad barvedis ko saka tad vinja sekotaaji akli seko.

Es uff briinos kaa tu veel neesi vispaaratziits kritikis. Var jaubuut ka es paaraak pavirshi lasu laikrastus un mana tava sleja ir pasliideejusi garaam. user posted image.

Tas pats "Aivvv" kas sevi par mulki izlika kaa saniknojies beerns atskrienot uz sveshu forumu risinaat kat kaadu striidu uz kuru shejinieshiem ir liels miixtais ko tie kurbijkurnes locekelji par vinjiem domaa. Aivv ir paarliecinaats par to ko vinjsh dara, vinjam ir sava gaume un vinjsh saaka aizstaaveet savu "biibeli" kaut tas arii vinjam nevisai labi izdevaas.

Nosauc man kaadu anime (nav jaabuut anime tas var buut jebkursh animizeets vai kinematografiks garadarbs) no sava zelta fonda un es saakshu vinju nolikt taapat kaa tu - "!!!" n-taa epizode(minuute) ir gana lai atbriivotu vietu uz cietaa. neko dziljaak nepaskaidrojot un tad es gribeetu dzirdeet tavu experta viedokli aizstaavot savu zelta fonda exponaatu. Ko tu tur esi saskatiijis un pamatojot to meeginot paarliecinot citus, taadu kaa mani lai es to noskatiitos un atziitu par labu esam. Un magiskie vaardinji "super" "cool" "tas rullee" neradiis nekaadu efektu. taadiem ietekumiem seko tikkai zaabaki kuri lido tur kur tos pasviezh.
Sheit tevi neviens nespieda skatiities anime un beernishkiigi kurneet ka tev nepatiik.

Visu cienju Shin-chan, vinjsh rihtiigi nolika to aivvv kopaa ar visiem paareejiem hp brother/sister-in-law. Tas aivvv nemineeja nevienu iemeslu kas man liktu atbalstiit vinu.



--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Sep 23 2004, 18:23
Post #155


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
kārtējais, kam diršanās inetā kā hobijs...

Ar gadiem pāries, ja izdzīvosi, protams...
Nu, nu. Ja "diršanās" ir sirds lieta, tad tas tā nepāries. Bet man tā nav sirds lieta rolleyes.gif . Jā, un kas ir "diršanās"? Nolamājot ar rupjiem vārdiem kādu foruma biedru? Nosaucot viņu par krānu?

Bet skat, man liekas, ka es ne reizi šajā forumā neesmu nolamājies huh.gif , kur nu vēl kādu nosaucis rupjā vārdā. Ja arī es kādu reiz nosaucu par muļķi, tas ir pilnīgi pamatoti. wink.gif

Btw, Šinobisama, tu laikam nepamanīji, ka es tevi ignorēju, man pilnīgi vienalga, ko tu saki, jo tu esi muļķis, no tā izriet - ja tu esi muļķis, tad atspēkot tavus nepamatotos apgalvojumus man neprasās. Ja es grasītos dirsties, tad tevi es būtu nosaucis par dauni, stulbeni, pumpaino tīni vai vēl sazin ko, bet es taču tevi tā nenosaucu? Sīī?

Atbilde uz jautājumu, ko es te meklēju - esmu redzējis salīdzinājumā maz animes un reizēm šeit iegriežos tieši tādēļ, lai izzinātu tās normālākās. Un, ja uz ieteikumu es atbildu, ka tā anime ir to damn kiddy, nevajag uztvert to tik sāpīgi. Jau kuro reizi, kad nosaucu kaut ko par ne-pārāk interesantu vai kiddy, tas tiek uztverts kā pārākais apvainojums (uz-dirsiens?). Mieru, viss ir labi, yeah...

Šinobisama, man nav tādas noteikas izdalītas wow animes (zelta fonds? dry.gif )
Patīk: Animatrix, NinjaScroll, GITS, LastExile, VampireHunterD un vēl
Norma: Samurai Champloo, PlanetES, Armitage3, Spirited Away(ks, bet dotajā set-upā pieņemami), PM, The Grave Of The Fireflies
Uh, oh... kind a ne-pārāk-patīkās: meči, crestofthestars, naruto, akira, FMalķīmiķis + *moni + parastie kolbasņiki, utt

labi, visas redzētās neminēju/aizmirsu/apnika rakstīt, bet nu visām animēm no "patīk" kategorijas ir diezgan daudz nepilnības, ar kurām šinobisama varētu manipulēt. smile.gif



User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
aivvv
post Sep 24 2004, 07:04
Post #156


weirdo
*****

Group: weirdo
Posts: 505
Joined: 18-September 04
From: patiess pokemonu pavelnieks un kurbijkurnes fans




Shinobi-sama pat ja tu neradi amnaa tekstaa neko kam vareetu pikrist ko tad ellee tu atradi ssinchan tekstaa????????? blink.gif

bet lai nu paliek un bypass neredzu ne mazaako atsskkiriibu kaadeell lai mullkkis nebuutu lamuvaards iisteniibaa tas ir iistens latviessu lamuvaards (lai gan man pilniigi vinealga kaa mani sauc....)

un ssnobi sama man veidojot sso pavedienu nebija nekaadas veeleessanaas juus pieveerst savai taa sauktajai ""biibelei"" runa gaaja par savstarpeeju ciennu un velmi apgarot tazzus absoluuti neinformeetus cilveekus kas galu galaa ir kurbijkurnes forums un bija arii doma ka varbuut dereetu jums paraadiit kaa tad iisti ir ja forumaa ir kaudze spamotaaju kas mums ir tik cik jums visi biedri kopaa....
taccu es no taa atteicos un vienkaarssi iedevu kurbijkurniessiem saites uz sso forumu neko citu nesakot un taadejaadi juus dabuujaat arii paaris spamotaajus un var jau buut ka arii kaadu jeedziigu biedru...


--------------------
IPB Image
best anime ever ;)

nedraazies pa labi un pa kreisi ja nespeej ar to sadziivot...

miili savu dibenu un vinnss miilees tevi un tas nekas ka mans dibens vienalga ir smukaaks par taveejo he he
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Sep 24 2004, 07:26
Post #157


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




galu galā tava vēlme bija parādīt, ka tie cilvēki, kuri lasa poteru, saskaras ar regulārām latviešu valodas pareizrakstības grūtībām. topic locked.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

11 Pages V « < 9 10 11
Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 23 May 2024 - 22:03