IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Datorspecefekti, anime datorspecefekti
deBUGa
post Nov 9 2004, 17:12
Post #16


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE(Hikaru128 @ Nov 9 2004, 16:02)
Nu... kaut kā nevisai......
Laikam jau man patīk tā labi redzamā (uzkrītošā) datorgrafika. smile.gif
*
Gaumes lieta (kaa viss paareejais) protams...
es tik kaa vienmeer savu viedokli...
un mans viedoklis ir ljoti vienkaarsh: Labai datorgrafikai ir veiksmiigi jaapaplidina "plikaa" animaacija, bet nekaadaa gadiijumaa nav "jaakriit aciis". Un attieciigi piemeers "iz dziives":
imageimageimage


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 9 2004, 17:43
Post #17


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Nu jā... šeit ir vienkārši uzzīmēts ar roku un uzliktas krāsas.
Bet man patīk tieši 3D, kuru nevar nepamanīt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Nov 9 2004, 17:55
Post #18


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE(Hikaru128 @ Nov 9 2004, 16:43)
Nu jā... šeit ir vienkārši uzzīmēts ar roku un uzliktas krāsas.
*
smile.gif
Es jau piemineeju, ka neuzskatu sevi par speciaalistu shajaa jomaa, BET domaaju, ka shii aina (tie triis snapshoti no FLCL, ko es iepostoju) ir rendereeta no 3D modeljiem. Protams visu "telpiskumu" var izbaudiit tikai skatoties to visu kustiibaa, tachu "uzzīmēts ar roku" noraada uz lielisku datorgrafikas iederiibu ainaa...


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 9 2004, 19:06
Post #19


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Ā.. jā... kaut kad sen esmu to redzējis...
Kustībā tā aina tiešām izskatās labi...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Leonheart
post Nov 9 2004, 19:06
Post #20


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 89
Joined: 7-March 04




kakoi nafik ar roku.
tas ir full 3d, un ja tu runaaji par to ka exturas ir uzzimeetas ar "roku", tad pateic man kaada textura nau uzzimeeta ar roku (neiskaitot uznjemtus ar fotoaparatu :))
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Hikaru
post Nov 9 2004, 19:10
Post #21


Tennou
*********

Group: Chuunin
Posts: 1427
Joined: 25-October 04
From: Latvia




Cilvēks ir uzzīmēts ar roku, un pēc tam apstrādāts ar datoru. Un krāsas ir uzliktas ar vienu pelītes pogas nospiešanu katrai krāsai. Tas ir tīrais 2D, cik es redzu. Un pārējais ir 3D, kur ir saliktas taisnes.

Un vispār... tur, kur ir 3D, tā ir labi acīmredzami pamanāma.... un tas ir pilnīgi normāli..
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Nov 10 2004, 10:47
Post #22


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




QUOTE(Hikaru128 @ Nov 9 2004, 18:10)
Tas ir tīrais 2D, cik es redzu.
*
Ir taada viena probleema ar "tiiraa" un "netiiraa" 2D redzeeshanu... Jebkursh no 3D ainas norendereets anime kadrs galu galaa kljuus par "tiiro" 2D, jo redz nedz televizori nedz arii pasha televiizija pagaidaam nespeej atteelot un paarraidiit 3D atteelus (tas pats attiecas arii uz monitoriem).

QUOTE(Hikaru128 @ Nov 9 2004, 18:10)
tur, kur ir 3D, tā ir labi acīmredzami pamanāma....
*
Cilveeks ir taada buutne, kas viegli ljauj sevi piemaaniit, nu kaut vai izometriskie skati - tiirais pashapmaans smile.gif
Atteeli, kas izskataas "pilniigs" 3D iisteniibaa var buut salikti no vairaaku liimenju (sarezgjiitaakajaa gadiijumaa) 2D spraitiem, un otraadi... Var pat izveidot divus vienaadus attelus, katrs no kuriem buus taisiits ar savu "metodi" ("3D" un "tiirais 2D" attieciigi). Sarezgjiitu 3D ainu nav iespeejams salikt raugoties uz to tikai no viena skatpunkta. Pat ja taa izskatiisies "pareiza", no cita skatpunkta var izraadiities pavisam kropla.
QUOTE(Hikaru128)
un tas ir pilnīgi normāli..


QUOTE(Hikaru128 @ Nov 9 2004, 18:10)
Cilvēks ir uzzīmēts ar roku, un pēc tam apstrādāts ar datoru. Un krāsas ir uzliktas ar vienu pelītes pogas nospiešanu katrai krāsai. Un pārējais ir 3D, kur ir saliktas taisnes.
*
Luuk kaads ir mans redzeejums uz sho ainu: Tilts un taa nabaga meiteniite ar plati iepleesto mutiiti ir (taa vien gribeejaas pierakstiit "pilniigi") 3D modelji. Lai arii aina ilgst aptuveni 10 sekundes, ziimeeshana ar roku buutu bijis nepraata darbs. Lai to saprastu var paveerot kaut vai fona t.i. tilta "rotaaciju". "2D" Anime kadrs tiek veidots no vairaakiem "2D" slaanjiem. Parasti apaksheejaa slaanii atrodas nekustiigs fons (vai pat vairaaki), kuram virsuu tiek salikti dazhaadu objektu, kas ainaa var mainiit savu atrashanaas vietu vai vispaar mainiities, atteeli. Dazhreiz, lai radiitu papildus "realisma sajuutu" fons sliid dazhaados virzienos vai "pietuvojas"/"attaalinaas". Ziimeet ~200 nedaudz atshkjiriigus (lai tos apvienojot rastos pluustosha animaacija) fonus prieksh mazaak nekaa 10 sekunzhu fragmenta ir elliskjiigi darbietilpiigs pasaakums. Daudz vienkaarshaak un aatraak ir izveidot 3D ainu, noraadiit kameras kustiibas celju un norendereet to izmantojot speciaalus filtrus.
Tas, ka viss izskataas tik "plakans", ir datorspecefektu nopelns.

P.S. Un tas, ka skatiitaaji redz tikai "tiiro 2D" noraada uz to, cik labi datorspecefekti iederas shajaa anime.




--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Nov 10 2004, 15:46
Post #23


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




tam pa vidu es gribu piebilst, ka tie taa saucamie 3d efekkti lec aciis ar savu perfekto perspektiivu jo ar roku to ziziimeet ir darbs kas prasiit tik preciizu ziimeeshanu ka uz to aiziedu nevis gadi bet gan gadu desmiti. Es tak teci laba datorgrafika ir tad ka taa iederas fonnaaa....

objekta telpiskuma diemsiju panaak ar kraasaam un eenojumu. taa biaj dilemma pie kuras atduuraas gandriiz vai visi renesanses maakslinieki.. un ja nemaldos "Da Vinchi" lielsiski risinaaja. Muusu acs tiek apmaaniita plaknee atteelotajam telpiskam objektam radot perfektu abgaismojumu un un eenojjumu... Ir absoluuti neiespeejami plaknee radiit telpisku objektu ja tiek izmanots vioenmeeriigi ikliedeeta gaisma tobish nav gaismas avota. Pliki raseejot panaakt telpiskumu un lai acs nesamezhgiitos mees izmantojam lietu kad liiniojas tiek dazhaadi ateelotas taas kuras ir priekshaa umn taas kuras ir aizmuguree.... karoch pashsaprotami biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Eking
post Mar 21 2005, 18:43
Post #24


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 39
Joined: 21-March 05




Atvainojos par floodu, ieliku pāris attēlus, kas nav tīri saistīti ar tēmu. Pārējos attēlus skatieties http://www.boyis.comimageimage
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Catgirl
post Aug 12 2006, 14:36
Post #25


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 276
Joined: 8-June 06




Man likas taa ir vienk. Final fantasty...īstenībā animees tagad jau biežāk rāda REDZAMOS 3D efektus, balstoties uz to, ka lilākajai daļai mūsdienās tomēr patīk viņu redzēt un ieraudzīt, nevis tai pajiet vienk. garām.... dry.gif taa, ka taa jau nav no mums lielaakajai daļai no tā nekādu problēmu... biggrin.gif


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

2 Pages V < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 21 September 2024 - 18:12