IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

6 Pages V < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Neieteiktu staigaat pa Matiisa ielu !, Pilns ar zagliem !
Inc
post Dec 11 2004, 11:09
Post #16


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(Rob_X @ Dec 10 2004, 23:20)
ak mans dievs!!! ko nu mees dariisim ???  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  blink.gif  ohmy.gif

man tadz labz jautajumz : Kadam idinjam ta vinjas atnema??? un ko mums baidities?? tu doma te kaut kadi tizli siiči seež kas to vien dara ka šmugidžoh spele ?  dry.gif
*



Pats jūties ļoti pieaudzis un nobriedis?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Inc
post Dec 11 2004, 11:11
Post #17


Danshaku
****

Group: Jounin
Posts: 158
Joined: 22-July 04




QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 11 2004, 00:55)
*lokās smieklos* līdz kam tauta ir novesta... n-tās naudas summas grūža ārā par prastiem apdrukātiem papītiešiem KURIEM NAV REAALA SEGUMA....
*vēļoprojām smīn un caur zobiem spurdz* ojā edomājaties nonāks pat līdz tam ka šīm "kārtīm" tiks radītas speciālas deck kārbiņas ar GPS sistēmu un elektronisko 7 zīmju kodu..... kā arī jebkurā kioskā varēsnopirkt apdrošināšanas polisi savam deckam.. tad jo sevišķi "biezs" kolekcionārs ar izcili "retiem" mosntriem pa ielu paarvietosies  miesasarga pavadībā...
Iedomājoties faktu, ka  šis zajavu rakstīja plicijai.. [man rupji tēvaiņi nolaupīja manu yugioh kāršu komplektu, un tikkai to. Neaiztiekot ne naudu ne dārglietas ne abzģērbu]

Es bez jebkādama emocijām saplēstu kāda fanātiska dzhuubiyooo  acu prieksaha izcilu retu kārti... ar ļaunu smaidu sejā sadedzinātu veselu kravu ar kārtīm publiski.... un ar gailējošu uguntiņu acīs zviegtu kā šie glābtu kas vēl glābjams...


P.S. pats par sevi saprotasm ka man arii ir vājības un ja variet tad spiidziniet  cool.gif
*



Ja tavu acu priekšā tiktu dzīta 5" nagla cauri tev piederošam HDD ar lielisku un retu anime kolekciju, kā tu justos, m?
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
edg
post Dec 11 2004, 11:39
Post #18


limpene grauž aknas
**********

Group: Jounin
Posts: 2899
Joined: 17-February 04
From: PM




QUOTE(Inc @ Dec 11 2004, 10:11)
QUOTE(Shinobi-sama @ Dec 11 2004, 00:55)
*lokās smieklos* līdz kam tauta ir
*



Ja tavu acu priekšā tiktu dzīta 5" nagla cauri tev piederošam HDD ar lielisku un retu anime kolekciju, kā tu justos, m?
*


Man jau arii gribeejaas izdariit saliidzinaajumu liidziigaa stilaa un veel nolasiit referaatu par teemu: "Katram sava veertiibu sisteema!"
Tomeer slinkums uzvar...

Un par to saliidzinaajumu runaajot, man iekshas griezaas uz rinjkji lasot un iedomaajoties, brr... Angaars. Angaaraa divas mashiinas un 8 kantainie mafijas viiri. Tu esi piesiets pie staba taa, ka nevari kusteeties. Mokies piekauts saapees un cieshanaas. Kaajas, rokas asinjainas, jo visi pirksti nogriezti. Un tavaa priekshaa ir tavs cietais disks ar taaaadu anime kolekciju, kuru 10 gadus vaaci, un zini, ka vairs nekad nesavaaksi. Tajaa diskaa animes, kuru deelj tu meeneshiem ilgi seedeeji mirc kanaalos un gaidiiji attieciigos cilveekus. Tajaa diskaa ir animes, kuru deelj tu mekleeji cauri internetam dienaam un naktiim neapstaadamies, kjerdams siikaakos pavedienus, cilveekus, kam taas vareetu buut. Tu pat esi zvaniijis uz Ameriku, lai satiktu attieciigos cilveekus, tev tajaa diskaa ir visa daargaa kontaktinformaacija. Meeneshiem tu kaartoji savu anime, atstaadams tikai pashu labaako un ideaalaako taadaa kvalitaatee, ka tevi skaudushi tuukstoshiem cilveeku visaa pasaulee. Tu vaaci visu informaaciju, kas saistiita ar katru anime, izlasiiji labaako, sakaartoji, saliki perfekti sistematizeetu. Tajaa diskaa ir tava muuzha darbs. Un to disku ljaunais noliek uz galda, un iesleedz milziigu dzelzs aparaatu, liidziigu krievu laika darba galdu urbim, kas leenaam, leenaam bet neapstaajoties spiezh diskam cauri 5'' naglu. Un ljaunais, kursh tevi spiidzina, shkjiibi pagriezis galvu, skataas uz tevi, nevar valdiit savu prieku, un vinja acis zaigo ljaunaa laimee. Un kaapeec? Kaapeec gan tieshi tev? Bet ljaunais priecaajas, kaut tu skaties uz vinju ar zheelastiibu luudzoshu skatienu, jo naidam vairs nav speeka. Un tu klausies cherkstoshajaa skanjaa, kas rodas naglai leeni, leeni izejot cauri 300 anime seerijaam. Tu klausies kaa izgaist tas, kas nekad nebuus atjaunojams. Tu to nespeej iztureet! Labaak naavi nekaa to noskatiities! Tu luudzies, lai tevi nogalina, bet tev seerkocinjus iespiezh starp plakstinjiem, lai tev buutu jaanoskataas tava cietaa sacaurumoshana. Aciis rieshas asaras, kas tikai nedaudz aizmiglo skatu. Un tu apzinies, ka neko nevari dariit. Ka tavs liktenis ir nolemts taads, kaads tas ir. Un, ja jau tu neko nevari dariit, kaapeec gan censties? Un ljaunie kaadu briidi skataas uz tavu trulo skatienu, tad iznjem seerkocinjus no plakstinjiem, viens iesit tev pa seju, bet tavs skatiens nemainaas - tas ir tik truls, cik truls ir skatiens cilveekam, kura smadzenes ir atteikushaas no domaashanas. Nu tu esi tikai daarzenis, kam buutu vieta trako namaa, bet, taa kaa tevi atstaas angaaraa noasinjot, tu nomirsi tepat...


--------------------
Mani posti top, jo tev dziivee truukst, ko lasiit! Es glaabju pasauli, piedaavaajot tai lasaamvielu! Kvalitaate, shvalitaate.
Disclaimer: Viss manis teiktais ir apshaubaams manis pasha no gaisa uzpuusts un uz punjkjiem balstiits viedoklis.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Dec 11 2004, 11:51
Post #19


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Un ko par to visu var teikt MTG speletaji?
Taa es ari domaju iegadaties 1 deck tad laikam vajadzes staipit lidzi uz LARPG sagatavotos ierocus Katanu un AK 47. biggrin.gif


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Dec 11 2004, 11:58
Post #20


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




sen nebiju taa smeejies... laugh.gif kaa shito visu lasot.
Nav vairs man ko pielikt.. vai arii nevaru vairs izdomaat.. hehe .. laugh.gif

bet vispar
QUOTE
Un par to saliidzinaajumu runaajot, man iekshas griezaas uz rinjkji lasot un iedomaajoties, brr... Angaars. Angaaraa divas mashiinas un 8 kantainie mafijas viiri. Tu esi piesiets pie staba taa, ka nevari kusteeties. Mokies piekauts saapees un cieshanaas. Kaajas, rokas asinjainas, jo visi pirksti nogriezti. Un tavaa priekshaa ir tavs cietais disks ar taaaadu anime kolekciju, kuru 10 gadus vaaci, un zini, ka vairs nekad nesavaaksi. Tajaa diskaa animes, kuru deelj tu meeneshiem ilgi seedeeji mirc kanaalos un gaidiiji attieciigos cilveekus. Tajaa diskaa ir animes, kuru deelj tu mekleeji cauri internetam dienaam un naktiim neapstaadamies, kjerdams siikaakos pavedienus, cilveekus, kam taas vareetu buut. Tu pat esi zvaniijis uz Ameriku, lai satiktu attieciigos cilveekus, tev tajaa diskaa ir visa daargaa kontaktinformaacija. Meeneshiem tu kaartoji savu anime, atstaadams tikai pashu labaako un ideaalaako taadaa kvalitaatee, ka tevi skaudushi tuukstoshiem cilveeku visaa pasaulee. Tu vaaci visu informaaciju, kas saistiita ar katru anime, izlasiiji labaako, sakaartoji, saliki perfekti sistematizeetu. Tajaa diskaa ir tava muuzha darbs. Un to disku ljaunais noliek uz galda, un iesleedz milziigu dzelzs aparaatu, liidziigu krievu laika darba galdu urbim, kas leenaam, leenaam bet neapstaajoties spiezh diskam cauri 5'' naglu. Un ljaunais, kursh tevi spiidzina, shkjiibi pagriezis galvu, skataas uz tevi, nevar valdiit savu prieku, un vinja acis zaigo ljaunaa laimee. Un kaapeec? Kaapeec gan tieshi tev? Bet ljaunais priecaajas, kaut tu skaties uz vinju ar zheelastiibu luudzoshu skatienu, jo naidam vairs nav speeka. Un tu klausies cherkstoshajaa skanjaa, kas rodas naglai leeni, leeni izejot cauri 300 anime seerijaam. Tu klausies kaa izgaist tas, kas nekad nebuus atjaunojams. Tu to nespeej iztureet! Labaak naavi nekaa to noskatiities! Tu luudzies, lai tevi nogalina, bet tev seerkocinjus iespiezh starp plakstinjiem, lai tev buutu jaanoskataas tava cietaa sacaurumoshana. Aciis rieshas asaras, kas tikai nedaudz aizmiglo skatu. Un tu apzinies, ka neko nevari dariit. Ka tavs liktenis ir nolemts taads, kaads tas ir. Un, ja jau tu neko nevari dariit, kaapeec gan censties? Un ljaunie kaadu briidi skataas uz tavu trulo skatienu, tad iznjem seerkocinjus no plakstinjiem, viens iesit tev pa seju, bet tavs skatiens nemainaas - tas ir tik truls, cik truls ir skatiens cilveekam, kura smadzenes ir atteikushaas no domaashanas. Nu tu esi tikai daarzenis, kam buutu vieta trako namaa, bet, taa kaa tevi atstaas angaaraa noasinjot, tu nomirsi tepat...


un tad tu pievienojies kaadam teroristu grupeejumam un meklee atriebiibu, ar laiku attiistot pavisam jaunu teroristu kustiibu, kuras meerkis ir peec iespeejas vairaak izpaltiit pasaulee sho shausminosho seergu - anime. Peec 10 gadiem pasaule jau sen ir aizmirsusi kaut kaadas tur al'kaidas vai sazin veel ko, jo tagad psaule ir sadaliijusies divaas dalaas - Anime-teroristu impeerijaa un tajos paareejos, kas sleepjas no pirmajiem, lai tikai viniem netiktu izskalotas smadzenes un lai tikai nebuutu jaapienem sho pirmo idejas arii par saveejaam..


--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Dec 11 2004, 12:04
Post #21


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




Kad nekas nav palicis tevī... tādas būtu manas aptuvenās sajūtas saskaroties ar edg tik smalki atklāto situāciju. Vēl briesmīgāk es justos, ja cietni pirms galīgas fiziskas iznīcināšanas ieliktu kompī un dzēstu anime pa gabalam vien, periodiski palaižot kādai arī op. Un pats šausmīgākais sekotu pēc tam, jo šamie būtu atraduši arī manis rūpīgi aizkrāsnē slēpto backup cietni un to piemeklētu tāds pats liktenis.

Bet es tāpat līdz galam nespēju just līdzi tam nabaga aplaupītajam cilvēkam, jo šis gadījums mani vairāk uzjautrina nekā liek šausmināties par kriminogēnās situācijas pasliktināšanos Rīgā.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Seven_of_zero
post Dec 11 2004, 13:14
Post #22


Hakushaku
******

Group: Chuunin
Posts: 826
Joined: 30-March 04
From: Riga




Tada gadijuma pie bakup HDD vajag pielikt lamatas ar savienojumu uz pustonigu trotila kasti zem majas.


--------------------
There is nothing imposible.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkRockslizer
post Dec 11 2004, 14:31
Post #23


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 131
Joined: 11-December 04




AHEM...

It`s me who was robbed, and I don`t like what you just said. Don`t be rude please. If someone sees russian teenagers with a black wallet, 15x10x4 cm, with 150-200 cards or more, and Twin-Headed Thunder Dragon, The Spirit of The Pharaoh, The First Sarcophagus, The Agent of Judgment-Saturn, call 112 and ask for the 21st police office. Say that you`ve saw the robbers and tell their location. I would be very grateful to receive a reply from you to my E-mail - DarkRockslizerX@sveiks.lv


--------------------
All the things that exists never will disappear as they have never begun. Therefore, all is eternal except links between them, us.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Dec 11 2004, 16:31
Post #24


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




Taatad... ielija siltas jutas manaa sirdii iedomaajoties ka man ir kaut kas tik daargs kaa HDD(mana otra sirds)


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 11 2004, 16:47
Post #25


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Shinobi, a iedomājis cik labi kad HDD ir vairāki, vairākas sirdis. Ko vēl var gribēt no pasaules..

DarkRockslizer - ja jau tu te parādījies, un tev nepatīk mūsu sarkasms, tad paskaidro lūdzu situāciju, savādāk viņa izskatās tik absurda, ka viņu nevar uztvert nopietni.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
X_Kamui
post Dec 12 2004, 02:24
Post #26


CLAMP Fan
********

Group: Chuunin
Posts: 1352
Joined: 17-November 04
From: Дома...




QUOTE(element @ Dec 10 2004, 19:54)
Aizvakar apzaga manu draugu un nospeera apm. 150 kaartis kaadu 100 LS veertiibaa !
*


Mde ....... pakart tos *bļus kuri nozaga kartis........ mad.gif
Nu gan no berniem zagt mad.gif ..................... psc !!!


--------------------
IPB Image
"Peace is but a Shadow of Death desperate to forget it`s Painful Past..."
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sigfa
post Dec 12 2004, 08:48
Post #27


Kami-sama
**********

Group: ALK
Posts: 2738
Joined: 17-May 04
From: Starp pudelēm un četrām sienām




Nu, tas nav nekas jauns ne manām ausīm, ne acīm. Pats esu ticis apzagts (vairākas reizes), bet neko tik absurdu kā yugioh gan man nav nospēruši.

Rīgā radies jauns anti-yugioh radikāļu grupējums "Umeraj, Yugioh, Umeraj!"

Bet es tomēr nespēju iebraukt- Kā var izgrūst 100+ latus par tik nestabilu un nepaliekošu lietu bez mākslienieciskas vērtībās, kā jugio!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 12 2004, 10:45
Post #28


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Sigfa.. nu katram savs, katram savs.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
DarkRockslizer
post Dec 12 2004, 13:19
Post #29


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 131
Joined: 11-December 04




Mani spēle nu jau daudzus gadus aizrauj.. Ne jau tur naudiskā vērtība vai kas. Galu galā mēs visi kādreiz mirstam, reinkarnējamies, atkal mirstam bezgalīgi visā pasaules dzīvības ciklā.. tikai saites zūd, bet viss, ieskaitot mūs, paliek.. Ir lietas, kuras mums ļoti patīk, piemēram, noteikti ēdieni, filmas, utt. Tas viss tāpat ir zūdošs, bet es neredzu iemeslu, kādēļ gan nebaudīt to, ko vēlamies?

Mums ir iespēja paņemt no savas dzīves visu, ko vēlamies. Mēs varam kaut ko izdarīt, vai, tieši otrādi, neizdarīt. Naudai manās acīs nav nozīmes kā vērtībai. Es to sakrāju un nopērku kaut ko, kam manās acīs ir vērtība, kas var sniegt prieku. Piemēram, anime, Yugioh kārtis.


--------------------
All the things that exists never will disappear as they have never begun. Therefore, all is eternal except links between them, us.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Dec 12 2004, 13:27
Post #30


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




mjā... sau;īt, DarkRockslizer, kad tev vajadzēs maksāt par sevi, kad to izbeigs darīt vecāki, tad tev naudas vērtība aši nomainīsies.
Bet nu, OK. ko tad es, katrs atbild par sevi.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 30 May 2024 - 02:18