IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Jauni pavedieni

Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Iesakiet labu animi, jau atkal...
Wiper
post Jan 4 2005, 13:12
Post #31


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




QUOTE(Taka @ Jan 4 2005, 07:17)
Dzelzis ar pilotu - mecha, dzelzis ar saviem mozgiem - robots.
Mechu pilotē, battlesuitu uzvelk.


Es veel piebilstu, ka dzelzis ir taisiits peec kaadas dziivas buutnes parauga (ne obligaati humanoiida).
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jan 4 2005, 17:31
Post #32


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




must seen - Great teacher Onizuka
Naruto
Chobits
FMP 2 sezona shitos peec tam rolleyes.gif


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikumi
post Jan 4 2005, 17:53
Post #33


Ecchi-san
********

Group: Chuunin
Posts: 1286
Joined: 3-May 04
From: Rīga




Chikyuu Shoujo Arjuna... Mazliet savādāka anime.


--------------------
Go and die, please.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jan 10 2005, 20:56
Post #34


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Turpinam.

Berserk - liels čuvaks ar lielu zobinu, pass.
Outlaw Star - tudaže... futūriskais rembo (izšauj visu aptveri un netrāpa) seriāls.
FMP - skatāms, neskatoties uz to, ka satur CVCVM.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Dzonis
post Jan 10 2005, 21:14
Post #35


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 585
Joined: 19-February 04




mjaa..peedeeja laikaa tieshaam nekas jeedziigs nav skatiits..nesen tik aluukots DearS, kas diemzjeel bija paaraak paredzems, lai gan pat pasmieties vareeja, tad tika ieveerteets Witch Hunter Robin, kursh taalaak par 5 epu netika jo tai bija skanjas probleemas un tagad, kad pieljauju kad vis sataisiits, vienkaarshi vairs negribas vilkt (laikam jau taapeec ka nekaa iipsha nebija..fons un viss).pashlaik tiek skatiits Rurouni Kenshin, kas ar sagaadaaja vilshanos..atliek tik sagaidiit peedeejaas Evangelion (noskatiitas 19) un GitS epas ar ceriibu ka taas spees uzlabot sho tukshumu..hm..laikam Paranoia Agent bij laps, parkuru vareeja iejuusmot..
(p.s.ar shito laikam gribeeju pateikt ka ar neateiktos no kaada jaunuma)


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jan 10 2005, 21:46
Post #36


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(bypass @ Jan 10 2005, 19:56)
Turpinam.
Berserk - liels čuvaks ar lielu zobinu, pass.
*


nuu kaa parasti tu spried peec ietinamaa papiiriisha.. laikam tu nekad nespeesi atbriivoties no shiii ieraduma.... un vispaar animee reaali skataams bija vinja izaugsme(par to kaa vinjsh pievienojaas "band of Hawks" un par tokaa tas beidzaas) kura bija daudzmaz identiska mangai.... anu bet paareejais viss ir mangaa...

P.S. zheel bet veeljoprojaam tu spried par anime peec vizuaalaa noveerteejuma... shi anime ir izgaashanaas no mana viedokla, jo tam ir pavisam nesaistiiti iemesli ar tiem kurus tu izmeti( ir jaalasa manga lai vareetu spriest), bet visaadi citaadi tas paraadiitais ir vienkaarshi pirmklasiigs it seviskhki maakslinieciskais noformeejums jo grafika un momenti, lai iegultos atminjaa, tie tika maksimaali pietuvinaati manga, un staastiijusm ljoti incants... (ja taa nebuutu tad visaa pasaulee cilveeku neseedeetu uz naglaam gaidot kaarteejo mangas chapteri, pati manga ir saakot no 89 gada - referenci nelikshi par cik tu nievaajoshi izsakoes par mangu..... pats esmu vienkaarshi sajuusmaa un nekaunos atziit ka esmu safanojies jau liidz aarsteejamai pakaapei cool.gif )

P.S.S. atljaushos izteikt drausmiigi kritisku pieziimi...
tev var ieteikt tikkai taadu anime kurai ir absoluutie logjikas principi, kaa arii perfekts vizuaalais noformeejums. Baigi jaunu izveeliigs tu te esi... spriezhot peec no liidzshineejaa tev nebuutu jeegas ieteikt "Gundam SEED" lai arii vinjam 50 epas un ir daudzi miinusi.. manupraat tur bija paraadiita lieliska draama un politisko intrigu saasinaajums.. pofig uz to ka CG tur nebija liimenii un arii pati animaacija bija taa teikt "in rush" kaa nekaa 50 seerijas....
Vaardusakot zheel ka tuesi kaa porcelaana siena, kura tiek stuteeta no muusu puses (anologjija domaata kaa tada ka tu luudz lai tev iesaka labu anime, uzstaadot noteikumus kaa princese uz zirnja) joptvai ja tev ir tik ahuuni noteikumi par to kaadai ir jaabuut animei un arii esi paarleicinaats par savu kritiku(tai labaakajaa noziimee) tad ej un meklee uz savu roku. existee n-taas anime datu baazes ar to aprakstiem un screenshotiem un vareesi arii galu galaa vareesi izveeleeties to anime ko skatiities peec saviem kriteerijiem , jo sheit izteiktie viedoklji un ieteikimi, uznjemos apgalvot, ir lielaa meeraa subjektiivi (es neesmu nekaads iznjemeums, jo biezhi vien pieveru acis uz miinusiesm kurus es speciaali ignoreeju kad redzu tos plusus kuru deelj es saktos anime / lasu mangu)


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Jan 10 2005, 23:31
Post #37


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




QUOTE
zheel bet veeljoprojaam tu spried par anime peec vizuaalaa noveerteejuma...
Nē, nē un vēlreiz nē. Vizuālajam manā uztverē ir sekundāra nozīme.

QUOTE
jo sheit izteiktie viedoklji un ieteikimi, uznjemos apgalvot, ir lielaa meeraa subjektiivi
Loģiski, ar to ir jārēķinās.

QUOTE
anologjija domaata kaa tada ka tu luudz lai tev iesaka labu anime, uzstaadot noteikumus kaa princese uz zirnja
Nu, bet, protams, es esmu izvēlīgs un, protams, es gribu sakarīgu animi ar iņčīgu, aizraujošu storiju, ar reālistiskiem čarteriem un saprātīgu viņu rīcību, ar baudāmu mūziku (ieteicams orķestriālo pavadījumu) un pieklājīgu animāciju. Vai tas tiešām ir daudz prasīts? rolleyes.gif

Kādēļ es nostādu kritērijus? - Gluži vienkārši, lai iesaka tādu animi, kas man iespējams varētu patikt.

QUOTE
Paranoia Agent bij laps, parkuru vareeja iejuusmot..
Bij' gan labs. smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
NOLF
post Jan 11 2005, 02:00
Post #38


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 90
Joined: 17-February 04




QUOTE(bypass @ Jan 10 2005, 22:31)
Nu, bet, protams, es esmu izvēlīgs un, protams, es gribu sakarīgu animi ar iņčīgu, aizraujošu storiju, ar reālistiskiem čarteriem un saprātīgu viņu rīcību, ar baudāmu mūziku (ieteicams orķestriālo pavadījumu) un pieklājīgu animāciju. Vai tas tiešām ir daudz prasīts? rolleyes.gif
*


Jā.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Wiper
post Jan 11 2005, 02:16
Post #39


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 135
Joined: 1-October 04




QUOTE(bypass @ Jan 10 2005, 22:31)
Nu, bet, protams, es esmu izvēlīgs un, protams, es gribu sakarīgu animi ar iņčīgu, aizraujošu storiju, ar reālistiskiem čarteriem un saprātīgu viņu rīcību, ar baudāmu mūziku (ieteicams orķestriālo pavadījumu) un pieklājīgu animāciju. Vai tas tiešām ir daudz prasīts? :rolleyes:


Eeee, tu aizmirsi veel 'no mecha' :P Citaadi RahXephonu tieshaam ieteiktu.

Varbuut Xenosaga galu galaa atbildiis tavaam prasiibaam (tur gan ir mecha, bet otraa plaanaa). Tiesa pats es esmu nedaudz viilies ar pirmo seeriju. Vai nu paaraak sasteigta story, vai kvalitaate nav taa, vai arii gaidiiju nezin ko...
Eh, nekas, februaari iznaaks Xenosaga2 uz PS2 :)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Shinobi-sama
post Jan 11 2005, 17:28
Post #40


Lost in own dreams
******

Group: Chuunin
Posts: 717
Joined: 22-August 04
From: Jelgava




QUOTE(bypass @ Jan 10 2005, 22:31)
Nu, bet, protams, es esmu izvēlīgs un, protams, es gribu sakarīgu animi ar iņčīgu, aizraujošu storiju, ar reālistiskiem čarteriem un saprātīgu viņu rīcību, ar baudāmu mūziku (ieteicams orķestriālo pavadījumu) un pieklājīgu animāciju. Vai tas tiešām ir daudz prasīts? rolleyes.gif

*



pamatojumi deelj kuriem es ieteicu berserk... nu bet ja tu spried par seriaaliem peec 2 epaam tad gomen..... vairaak ar nekad neko neieteikshu... plotu var izveerteet peec tam kad ir skatiits vismaz tik daudz lai galvenaas sizheta liinijas buutu ieraudziitas...
shitsureishimasu... vairaak neko neiteiekshu, neredzu jeegas jo tev "story naglas" vajag jau pirmajaas epas bet taa parasti nekad nenotiek..



--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SheWr
post Feb 25 2005, 22:52
Post #41


Lone Wolf
*******

Group: weirdo
Posts: 901
Joined: 17-December 04
From: Gotei 13




izmantoshu iespeeju un arii luugshu paliidziibu. Juus vareetu ieteikt kaadu labu animi ar action - kautkaadu jaunaaku gabalu. Liidziigu kaa FMA, vai Naruto.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bypass
post Feb 26 2005, 00:34
Post #42


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 268
Joined: 22-September 04




Tenjou Tenge? Jāpiezīmē, ka šitajam kolbasam ir 24 epas.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Kikyou
post Feb 26 2005, 08:16
Post #43


Kami-sama
**********

Group: Chuunin
Posts: 3089
Joined: 1-April 04




QUOTE(SheWr @ Feb 25 2005, 21:52)
izmantoshu iespeeju un arii luugshu paliidziibu. Juus vareetu ieteikt kaadu labu animi ar action - kautkaadu jaunaaku gabalu. Liidziigu kaa FMA, vai Naruto.
*



Bleach. :3 Reku torenti.
Kautgan tur comedy ir krietni vairāk par action. XD
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
SheWr
post Feb 26 2005, 09:58
Post #44


Lone Wolf
*******

Group: weirdo
Posts: 901
Joined: 17-December 04
From: Gotei 13




Paldies, bet Bleach jau esmu redzeejis. Un Tenjou Tenge forsh. Kaadas veel citas jaunas animes juus varat ieteikt, luudzu sakiet.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Feb 28 2005, 14:06
Post #45


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




vari pameegjinaat daudz lamaato Gantz
un Elfen lied kuri daudzi jau pierakstiijushi kulta statusu


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

6 Pages V < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 25 June 2024 - 03:33