Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Need help with torrent...
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
SheWr
Es pumpeeju failu [ANBU-AonE]_Naruto_01_25. Tas ir pats .torrent . Tagad, kad pirmaas 2 seerijas jau ir pabeigushas pumpeeties (visas veel nav), nevienu no taam nevar apskatiit. Visi playeri kurus novilku, saka ka nevar atveert, vai nepareizs formaats...Kaads var te mazliet izpaliidzeet?
Sigfa
LOL. ja velc veselu paku, tad tu vinjas nevareesi nolasiit, kameer nebuusi novilcis visu paku.
deBUGa
QUOTE(SheWr @ Jan 11 2005, 11:52)
Es pumpeeju failu [ANBU-AonE]_Naruto_01_25. Tas ir pats .torrent . Tagad, kad pirmaas 2 seerijas jau ir pabeigushas pumpeeties (visas veel nav), nevienu no taam nevar apskatiit. Visi playeri kurus novilku, saka ka nevar atveert, vai nepareizs formaats...Kaads var te mazliet izpaliidzeet?
*
Kādu softu torrentiem tu lieto? Ja pareizi atceros, tad piemēram bittorrentam failus nevarēja attaisīt vaļā kāmēr viss nav nokačājies... savukārt Azureusam varēja...
Sigfa
bittornado settingos var uzlikt attieciigo lietu.
arteck
Ieteiktu BitComet. Viens no populārākajiem bittorent klientiem. Pats pagaidām neko labāku neesmu manījis.
Sigfa
populaars vinjsh ir, bet man nepavisam nepatiik tas kaa vinjsh sadala failu kachaashanu- baigi neefektiivi.
arteck
Kā tad viņš sadala? Ne tā kā visi? Pietam dažreiz ir tīri noderīgi, ka sākumā vari izvēlēties, kurus failus tieši no torrenta vēlies.
Sigfa
Jaa, bet atsevishkjus failus vinjsh velk ljoti neorganizeeti, neizveerteejot katra peera aatrumu, bet dodot vinjiem viesiem vienaadu klasteru skaitu ko vilkt- tas pats ar RevConnect, bet tur vinjsh to dara daudz lielaakaa meerogaa, taakaa tas tik ljoti neietekmee rezultaatu.
SheWr
Man pasham ir BitTornado. Ko tur vaidzeeja izdariit...?
Sigfa
ej preferences apskaties. Ja nemaldos zem advanced bija file locking mode vai kas taads.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.